Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Budziol » ndz maja 22, 2022 11:14 pm

Geri ile wiosen masz na karku?

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Geri666 » ndz maja 22, 2022 11:14 pm

Geri ile wiosen masz na karku?
tyle co Fear of the dark

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: marekkraw » ndz maja 22, 2022 11:17 pm

Gwizdy :D
https://youtu.be/ZMpRuVBb_is

W którym momencie?
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Budziol » ndz maja 22, 2022 11:18 pm

I Ty mówisz, ze za stary jestes na radochę z koncertow Maiden :D

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Budziol » ndz maja 22, 2022 11:18 pm

Gwizdy :D
https://youtu.be/ZMpRuVBb_is

W którym momencie?
Jaja sobie robił. Akurat wg mnie forma Brucea zaskakująco dobra. Oby tak dalej!

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4438
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Cold » ndz maja 22, 2022 11:20 pm

Geri ile wiosen masz na karku?
tyle co Fear of the dark

Młodyś, cale życie przed Tobą. Głowa do góry :D

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Geri666 » ndz maja 22, 2022 11:25 pm

I Ty mówisz, ze za stary jestes na radochę z koncertow Maiden :D
bardziej razi mnie olewactwo zespołu. Gdybym był znów nastolatkiem to bym ich bardziej idolizował, ale teraz to ich "lenistwo" zaczyna mnie wkurzać po prostu.

Wiedzą, że długo nie pograją, mieli 2 lata przerwy - i serio, wg mnie przygotowali znacznie gorszą wersję Legacy, niż to co dostaliśmy w 2018.

Pamiętam mój entuzjazm, że na jednym koncercie zaliczę Orzełki, Sign, FTGGOG, Clansmana, Ikara. Pamietacie co tu się działo, jak na twitterze odkryli, że po ponad 30 latach grają Ikara?

No i teraz mieli coś, czego nie mieli wcześniej. Prawie 3 lata nie grali koncertów. Mogli odkurzyć dziesiątki kawałków. Wybrali sztampowe rzeczy.

Ktoś powie - że są 3 kawałki z Senjutsu. No ok, ale wybrali akurat te 3 najbardziej bezpieczne. Ile osób czekało na Hell On Earth?

Jak to wszystko poskładam do kupy, policzę, że na kilku koncertach Maiden już byłem i że jest tyle niesamowitej muzyki do okoła, to składając to wychodzi, że mój ulubiony zespół mnie po prostu rozczarowuje.

Aczkolwiek w gusta takiego niedzielnego fana to pewnie ta setlista trafia idealnie. I nie jest to zarzut jakby co. Z biznesowego punktu widzenia całkiem zrozumiałe. ;)

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: marekkraw » ndz maja 22, 2022 11:26 pm

A no chyba że. Tak w sumie jestem nawet miło zaskoczony wokalem bronka na AH. Na Maiden England brzmiał dużo gorzej.
Set ogólnie przewidywalny, bezsens te 3 kawałki z Senjutsu- czyżby nie zamierzali jej promować?
Poniekąd zgadzam się z geri666, z drugiej strony znam doskonale lenistwo zespołu do jakichkolwiek zmian i niespodzianek w setach więc nie jestem zbytnio rozczarowanu. Aczkolwiek mieli tyle czasu na to żeby przygotować jakąś petardę a zwyczajnie to zjebameidenili.
Ostatnio zmieniony ndz maja 22, 2022 11:30 pm przez marekkraw, łącznie zmieniany 1 raz.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4438
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Cold » ndz maja 22, 2022 11:30 pm

Hell On Earth zostawili na trasę Senjutsu, mam nadzieję.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: gumbyy » ndz maja 22, 2022 11:35 pm

I Ty mówisz, ze za stary jestes na radochę z koncertow Maiden :D
bardziej razi mnie olewactwo zespołu. Gdybym był znów nastolatkiem to bym ich bardziej idolizował, ale teraz to ich "lenistwo" zaczyna mnie wkurzać po prostu.

Wiedzą, że długo nie pograją, mieli 2 lata przerwy - i serio, wg mnie przygotowali znacznie gorszą wersję Legacy, niż to co dostaliśmy w 2018.

Pamiętam mój entuzjazm, że na jednym koncercie zaliczę Orzełki, Sign, FTGGOG, Clansmana, Ikara. Pamietacie co tu się działo, jak na twitterze odkryli, że po ponad 30 latach grają Ikara?

No i teraz mieli coś, czego nie mieli wcześniej. Prawie 3 lata nie grali koncertów. Mogli odkurzyć dziesiątki kawałków. Wybrali sztampowe rzeczy.

Ktoś powie - że są 3 kawałki z Senjutsu. No ok, ale wybrali akurat te 3 najbardziej bezpieczne. Ile osób czekało na Hell On Earth?

Jak to wszystko poskładam do kupy, policzę, że na kilku koncertach Maiden już byłem i że jest tyle niesamowitej muzyki do okoła, to składając to wychodzi, że mój ulubiony zespół mnie po prostu rozczarowuje.

Aczkolwiek w gusta takiego niedzielnego fana to pewnie ta setlista trafia idealnie. I nie jest to zarzut jakby co. Z biznesowego punktu widzenia całkiem zrozumiałe. ;)
Cóż ja już od dłuższego czasu przestałem liczyć na coś zaskakującego od IM. Jakiś jeden numer na kilka tras i tyle. Reszta to lenistwo do kwadratu i obracanie się ciągle w tych samych numerach. Czasami już do porzygu.

Legacy of the Beast - wiadomo było, że to bezsensowne jest ciągnąć to teraz dalej. Jeszcze, żeby dowalili setem i zrobili efekt WOW! To zrobili... jeszcze gorzej.

A jak bardzo przewidywalny jest (dla mnie) ten zespół? Bardzo. Pod koniec kwietnia napisałem:
Iron Maiden i zagranie kawałka którego nigdy nie grali? Serio? ;) Toż już prędzej "Wrathchild" wjedzie :lol:

Obstawiam, że wymiana będzie 1:1. 3 z nowej płyty za 3 inne numery. Oni zawsze lubią grać single, więc nie zdziwię się jak wjadą 3 pierwsze z płyty, i tyle.

Na początek 3x "Senjutsu", później wojna: Aces, 2MTM, Trooper. I dalej religia: Revelations, Wicker i Sign... i w sumie do końca bez zmiany może być.

Wypadłby więc Clansman, FTGGOG i Where Eagles Dare.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14702
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: LukaSieka » ndz maja 22, 2022 11:35 pm

Jak dla mnie ten set to jawna kpina. Niestety....
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
Beny82
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 873
Rejestracja: sob maja 31, 2003 10:13 am
Skąd: Wawa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Beny82 » ndz maja 22, 2022 11:37 pm

Jest mi cholernie smutno xD
Wywalili najlepszy element jakim było ftggog i mogli zagrać więcej nowych zamiast wrzucać Blood Brothers.
Dramat
To akurat na plus. Trzeba być naprawdę niedopieszczonym seksualnie by się podniecać FTGGOG w wykonaniu Dickinson 2019-2022. Miejmy szacunek dla własnego ucha.
Ostatnio zmieniony ndz maja 22, 2022 11:42 pm przez Beny82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: marekkraw » ndz maja 22, 2022 11:41 pm

FTGGOG to w ogóle im na żywo nie wychodził od samego początku.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Awatar użytkownika
Beny82
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 873
Rejestracja: sob maja 31, 2003 10:13 am
Skąd: Wawa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Beny82 » ndz maja 22, 2022 11:43 pm

Jadę do Warszawki wyłącznie dla towarzystwa. Czas spotkać się z kumplami po długiej przerwie, napić razem wódeczki i powspominać lepsze czasy. Iron Maiden to tylko pretekst.
W życiu nie spodziewałem się to powiem.
Dobrze mówisz. Jak koledzy nie dadzą rady, daj znać:)

Awatar użytkownika
Widmoo
-#Invader
-#Invader
Posty: 200
Rejestracja: śr cze 03, 2015 9:07 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Widmoo » ndz maja 22, 2022 11:45 pm

DRAMAT! Tak spieprzyć setlistę. Rozumiem, że musieli wrzucić 3 kawałki z nowej płyty, ale upchnęli je bardzo na siłę.
Generalnie mam wrażenie, że Maideni po czasie zorientowali się, że ich nowy album nie jest taki ah i oh, więc postanowili zrobić setlistę pod słabe kawałki, żeby nie wypadły one tak źle na tle hiciorów.
To ride the storm to an empire of the clouds...

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: MaidenFan » ndz maja 22, 2022 11:49 pm

Nowe utwory wypadły bardzo dobrze

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: remi » ndz maja 22, 2022 11:51 pm

Myśle, że te zmiany przez wojnę to Wicker Man na Blood Brothers. Bardziej pasuje piosenka jednocząca niż You time will come;) No i Aces high miało jakieś takie żółto niebieskie oświetlenie. Szkoda, że Bruce niewiele mówił (szczególnie brakowało czegoś przed Clansmanem), ale w sumie piosenki mówią za siebie?
Fanbase w Rosji jest duży, można było to zrobić bezpieczniej bez słów i tak zrobili (chyba?).
Nie mogę się doczekać Kowna i przede wszystkim trasy Senjutsu. Brak Hel on Earth potwierdził, że taka trasa nas czeka w 2023. Wow!

Miły wyjazd do Zagrzebia, masa spotkań i emocji.
Pozdrawiam liczną, Polską ekipę.
Ponadto wiele nowych znajomosci z fanami z Włoch, Austrii, Serbii (ogólnie wypad pod hasłem Scream For me Sarajevo).
Wiele fotek członków zespołu, kilka autografów, niezły koncert Paula, No i takie smaczki jak piwko z Chrisem Dale’m i wymiana kilku ciekawostek o jego trasach z Brucem (np zapytałem go dlaczego grali akurat The Prisoner na trasie Skunkworks;))

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: gumbyy » pn maja 23, 2022 12:01 am

Brak Hel on Earth potwierdził, że taka trasa nas czeka w 2023. Wow!
Niby dlaczego potwierdził?
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: beaviso » pn maja 23, 2022 12:04 am


Ponadto wiele nowych znajomosci z fanami z Włoch, Austrii, Serbii (ogólnie wypad pod hasłem Scream For me Sarajevo).
Scream for me Sarajevo i znajomość z fanami z Serbii? Hmmm. No tak, w sumie to przez Serbów Sarajevo płakało i krzyczało.

No ale co do setlisty - lichutko.

Senjutsu otwieracz? Ma przynajmniej tę zaletę, że nie powinien powodować szturmu trzody w szalonym naporze na barierkę. Podczas AH bywało ciężko, bo tłum od razu się wkręcał.

Blood Brothers. O matko... Jedyna zaleta, że nie jest to Wrathchild.

Aaaa no i brak Hell on Earth. Ale powód jest już znany. Harris powiedział, że nie potrafi zapamiętać intro i outro.

M.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 23, 2022 1:12 am

No tak, w sumie to przez Serbów Sarajevo płakało i krzyczało
Przez Niemców płonął Londyn, przez Francuzów i Brytoli pół świata. Bez przesady żeby w 2022 jakiegoś Serba obwiniać o wojnę na Bałkanach
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości