Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jerzy Urban
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: sob mar 05, 2022 5:23 pm
Skąd: Łódź - Wawa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Jerzy Urban » pn maja 23, 2022 11:22 am

Jeszcze dodam, że miałem takie odczucie pożegnania się ze Spitfire i Aces High. Samolot był włączony przez całe outro i gdy ludzie opuszczali arenę. Fajne zamknięcie Legacy. Jaki początek taki koniec ;)
Nabieram pewności, iż przed nami (2023) trasa dedykowana albumowi "Senjutsu". Pytanie tylko, czy polecą po całości program płyty, czy zdecydują się na wybór 5 - 6 kawałków. Bardziej opłacalne wydaje się drugie rozwiązanie. Mogliby zagrać pełnowymiarową trasę w dużych obiektach, nie tylko cykl koncertów dla wybrańców.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Geri666 » pn maja 23, 2022 11:30 am

Jeszcze dodam, że miałem takie odczucie pożegnania się ze Spitfire i Aces High. Samolot był włączony przez całe outro i gdy ludzie opuszczali arenę. Fajne zamknięcie Legacy. Jaki początek taki koniec ;)
No i dobrze, że koniec z samolocikami. Przez te gadżety które pewnie kosztowały majątek, stali się więźniem własnych utworów skrojonych pod ta własnie gadżety.

Dla mnie mogliby postawić ścianę wzmacniaczy jak na No Prayer On The Road i napier*alać :D (co się oczywiście nie stanie, bo musi być puppet show).

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Schizoid » pn maja 23, 2022 5:22 pm

Ale przecież oni nie zarabiają na te gadżety pokazywaniem samolotu, tylko koncertami... Mogliby spokojnie odpuścić to Aces High.

Z innej beczki, o co chodzi z Revelations? To jeden z moich topowych numerów IM, ale gości w setach coś za często. Jeszcze w 2018 mówiło się na forum, że podczas kolejnego legu pewnie pójdzie w odstawkę i wstawią za niego Heaven Can Wait lub The Clairvoyant, a tu zonk - dwa lata przerwy i dalej się trzyma.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: sajki » pn maja 23, 2022 5:56 pm

Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to naprawdę niezła forma Dickinsona. Słyszałem parę kawałków i daje radę.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Metalophil » pn maja 23, 2022 6:51 pm

Jeszcze dodam, że miałem takie odczucie pożegnania się ze Spitfire i Aces High. Samolot był włączony przez całe outro i gdy ludzie opuszczali arenę. Fajne zamknięcie Legacy. Jaki początek taki koniec ;)
Nabieram pewności, iż przed nami (2023) trasa dedykowana albumowi "Senjutsu". Pytanie tylko, czy polecą po całości program płyty, czy zdecydują się na wybór 5 - 6 kawałków. Bardziej opłacalne wydaje się drugie rozwiązanie. Mogliby zagrać pełnowymiarową trasę w dużych obiektach, nie tylko cykl koncertów dla wybrańców.
Nie wierzę. Teraz masz trzy kawałki, wystrój sceny, intro i Eddiego pod tę płytę, która wyszła już prawie rok temu. To nie jest sytuacja analogiczna do przedpremierowego grania Wildest Dreams w 2003. Nie będzie osobnej trasy poświęconej Senjutsu. To by było po prostu nielogiczne...

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: gumbyy » pn maja 23, 2022 7:02 pm

Jeszcze dodam, że miałem takie odczucie pożegnania się ze Spitfire i Aces High. Samolot był włączony przez całe outro i gdy ludzie opuszczali arenę. Fajne zamknięcie Legacy. Jaki początek taki koniec ;)
Nabieram pewności, iż przed nami (2023) trasa dedykowana albumowi "Senjutsu". Pytanie tylko, czy polecą po całości program płyty, czy zdecydują się na wybór 5 - 6 kawałków. Bardziej opłacalne wydaje się drugie rozwiązanie. Mogliby zagrać pełnowymiarową trasę w dużych obiektach, nie tylko cykl koncertów dla wybrańców.
Nie wierzę. Teraz masz trzy kawałki, wystrój sceny, intro i Eddiego pod tę płytę, która wyszła już prawie rok temu. To nie jest sytuacja analogiczna do przedpremierowego grania Wildest Dreams w 2003. Nie będzie osobnej trasy poświęconej Senjutsu. To by było po prostu nielogiczne...
No dokładnie. Jakby to niby miałoby wygladać? Wywalą jeszcze ze 2 numery z obecnego seta i dołożą dwa kolejne z S? Plus kosmetyka w stylu wywalamy "Blood Brothers" i dajemy np. "Wastwd Years"? Bezsensu.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: marekkraw » pn maja 23, 2022 7:09 pm

Chyba że wrócą do pomysłu grania całej. Cała reszta jest bezsensu. Aczkolwiek jeszcze bardziej wątpliwe jest że wejdą w przyszłym roku do studia.
Najprawdopodobniej będziemy mieli obecną scenografie, dorzucą do setu Darkest Hour, Days of Future i ewentualnie któregoś kloca, pozostałe utwory zastąpią standardowymi kotletami i po temacie. Nie wierze że projektowali tą scenę specjalnie na ten leg.
Zapewne wszystko pokrzyżował ban na koncerty i gdyby nie ta sytuacja, to Legacy było by dawno historią a obecna trasa była by promo S.
Ostatnio zmieniony pn maja 23, 2022 7:12 pm przez marekkraw, łącznie zmieniany 1 raz.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Budziol » pn maja 23, 2022 7:12 pm

Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to naprawdę niezła forma Dickinsona. Słyszałem parę kawałków i daje radę.
Absolutnie :!:
Tez jestem pod wrażeniem :jee: :dance:

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Zakkahletz » pn maja 23, 2022 7:19 pm

Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to naprawdę niezła forma Dickinsona. Słyszałem parę kawałków i daje radę.
"Senjutsu" fajnie mu wyszedł i w ogóle to jest dobry numer koncertowy.

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5484
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Sardi » pn maja 23, 2022 8:02 pm

Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to naprawdę niezła forma Dickinsona. Słyszałem parę kawałków i daje radę.
"Senjutsu" fajnie mu wyszedł i w ogóle to jest dobry numer koncertowy.
ale nie na start ;)
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: sajki » pn maja 23, 2022 8:10 pm

Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to naprawdę niezła forma Dickinsona. Słyszałem parę kawałków i daje radę.
"Senjutsu" fajnie mu wyszedł i w ogóle to jest dobry numer koncertowy.
Ani na płycie, ani live, ani tym bardziej na start. Ten numer ciągnie się jak gile z nosa.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Zakkahletz » pn maja 23, 2022 8:11 pm

Mnie się podoba.

Jerzy Urban
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: sob mar 05, 2022 5:23 pm
Skąd: Łódź - Wawa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Jerzy Urban » pn maja 23, 2022 8:13 pm

Chyba że wrócą do pomysłu grania całej. Cała reszta jest bezsensu. Aczkolwiek jeszcze bardziej wątpliwe jest że wejdą w przyszłym roku do studia.
Najprawdopodobniej będziemy mieli obecną scenografie, dorzucą do setu Darkest Hour, Days of Future i ewentualnie któregoś kloca, pozostałe utwory zastąpią standardowymi kotletami i po temacie. Nie wierze że projektowali tą scenę specjalnie na ten leg.
Zapewne wszystko pokrzyżował ban na koncerty i gdyby nie ta sytuacja, to Legacy było by dawno historią a obecna trasa była by promo S.
Nicko w tym roku wspominał, że na trasie "Senjutsu" mogą zagrać Alexandra i bardzo by tego chciał, według niego zespół test na TAK. Mogą zaprezentować 6 kawałków z "Senjutsu", kilka evergreenów znanych i lubianych, w końcu dodać taką perełkę jak Alexander i wiele osób by było zadowolonych. Czuję, że tak właśnie zrobią. Mam tylko jedną obawę - oby nie wymyślono kolejnej pandemii tym razem małpiej ospy. To by już kompletnie pokrzyżowało plany.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Geri666 » pn maja 23, 2022 8:18 pm

Szczerze, to tego Alexandra to już tyle razy mieli okazję zagrać, że ja w to nie uwierzę.

Pasował do Ed Hunter tour, pasował do Legacy. A jak nie było, tak nie ma.

Jerzy Urban
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: sob mar 05, 2022 5:23 pm
Skąd: Łódź - Wawa

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Jerzy Urban » pn maja 23, 2022 8:21 pm

Szczerze, to tego Alexandra to już tyle razy mieli okazję zagrać, że ja w to nie uwierzę.

Pasował do Ed Hunter tour, pasował do Legacy. A jak nie było, tak nie ma.
Wiesz, jak to jest - nadzieja umiera ostatnia. W końcu nawet oni mogą się ogarnąć :)

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: marekkraw » pn maja 23, 2022 8:26 pm

Jak dla mnie to fakt zagrania alexsandra jest tak samo realny jak to że wypierdzielą Shirleya. Typowe podgrzewanie trasy i to od lat.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Lasolub
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 83
Rejestracja: pn lip 19, 2021 11:31 am

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Lasolub » pn maja 23, 2022 8:28 pm

Co wy się tak podniecacie tym Alexandrem? Przecież ten kawałek jest totalnie średni...

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: gumbyy » pn maja 23, 2022 8:30 pm

Yep... jest i Alexander :lol: Można spekulacyjne bingo odhaczyć :lol:

Ja pierdzielę, ileż można to samo wałkować? Pierdzielenie o Szopenie i tyle. Jakby chcieli to na każdej trasie by ten numer wcisnęli, i tyle.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: Schizoid » pn maja 23, 2022 8:31 pm

Szczerze to robi się już żałosne z obu stron. Fani powinni zaakceptować istniejący stan rzeczy, zespół powinien postawić sprawę jasno. Nigdy nie chcieli go grać, doskonale wiedzą, jaki ta kompozycja ma status wśród fanów, po co się bawić w takie pierdoły?
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy Of The Beast World Tour 2018 - Setlista spekulacje

Postautor: gumbyy » pn maja 23, 2022 8:33 pm

Szczerze to robi się już żałosne z obu stron. Fani powinni zaakceptować istniejący stan rzeczy, zespół powinien postawić sprawę jasno. Nigdy nie chcieli go grać, doskonale wiedzą, jaki ta kompozycja ma status wśród fanów, po co się bawić w takie pierdoły?
No to jest oczywista oczywistość, ale nie dla wszystkich.
www.MetalSide.pl


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości