SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Cosmo84
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 02, 2018 9:45 pm

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: Cosmo84 » wt cze 05, 2018 3:53 pm

https://youtu.be/vTfoO7VPw9Y
Bootleg ze Sztokholmu z soundboardu!!!!

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: dostoevsky » wt cze 05, 2018 5:49 pm

https://youtu.be/vTfoO7VPw9Y
Bootleg ze Sztokholmu z soundboardu!!!!
Zespol w super formie. :)

Deleted User 1499

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: Deleted User 1499 » wt cze 05, 2018 5:51 pm

Oczywiście Bronek musiał do kogoś się przy*bać na The WickerMan :D

A na SIgn of the Cross faktycznie padła stopa Nickowi, słychac to ewidentnie. Szkoda że w takim kawałku i to jeszcze w takim momencie.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: wojteq » wt cze 05, 2018 6:56 pm

Ja mam wrażenie, że bootleg jest minimalnie spowolniony, ton głosu Bruce'a ("pitch") jest ciutkę niższy, ale może to tylko złudzenie.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: remi » wt cze 05, 2018 8:23 pm


A na SIgn of the Cross faktycznie padła stopa Nickowi, słychac to ewidentnie. Szkoda że w takim kawałku i to jeszcze w takim momencie.
A tak się chwali tym nowym Kitem :P

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5484
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: Sardi » śr cze 06, 2018 4:57 pm


A na SIgn of the Cross faktycznie padła stopa Nickowi, słychac to ewidentnie. Szkoda że w takim kawałku i to jeszcze w takim momencie.
A tak się chwali tym nowym Kitem :P
Hardware od lat ten sam więc nie rozumiem :P
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: MaidenFan » śr cze 06, 2018 9:54 pm

Czytam opinie na temat dźwięku na różnych forach i ludzie piszą, że brzmią bardzo dobrze!

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: RALF » śr cze 06, 2018 10:04 pm

Tak, tylko znów problemem jest głośność, podobno w Kopenhadze było nie do wytrzymania :(

PanPrezes
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1714
Rejestracja: czw paź 21, 2010 5:06 pm
Skąd: Żywiec

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: PanPrezes » śr cze 06, 2018 10:21 pm

Tak, tylko znów problemem jest głośność, podobno w Kopenhadze było nie do wytrzymania :(
Pozwolę sobie przypomnieć, że IM to heavi metal, a nie rurki z kremem. A jak powszechnie wiadomo, heavi metal rządzi się pewnymi prawami :lol:

https://youtu.be/UXz7PHkRLgQ?t=93

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: Madril » czw cze 07, 2018 11:49 am

W Kopenhadze z zatyczkami, jakieś 10m od sceny, było w sam raz. Najlepszy brzmieniowo koncert z tych, co byłem.

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: beaviso » czw cze 07, 2018 11:57 am

"Problemem była głośność" "Podobno"
Właśnie, podobno.
Dla mnie przy barierce było nawet odrobinę za cicho. I to bez zatyczek. Stałem naprzeciwko Adriana i Dave'a, nie mając żadnych głośników przed twarzą. Słyszałem jak koleś obok śpiewał niemal każdy wers, a samego siebie jeszcze lepiej :) Spokojnie mogło być w tym miejscu głośniej, nie obraziłbym się.

Poza tym wreszcie koncert, na którym publiczoność na trybunach (przynajmniej bocznych, jak się rozglądałem) podczas koncertu wstała z miejsc. Brawo, Kopenhaga! Ludzie w Estonii i Finlandii oglądali na siedząco.

M.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: RALF » czw cze 07, 2018 1:18 pm

20 czerwca będę w Pradze i sam się przekonam jak i co...

cloud
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 388
Rejestracja: wt maja 31, 2005 11:33 pm
Skąd: Świnoujście

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: cloud » czw cze 07, 2018 1:23 pm

Poza tym wreszcie koncert, na którym publiczoność na trybunach (przynajmniej bocznych, jak się rozglądałem) podczas koncertu wstała z miejsc. Brawo, Kopenhaga! Ludzie w Estonii i Finlandii oglądali na siedząco.
No i? Nie czaje cisnienia na to, zeby ludzie na trybunach stali. Po to kupuja bilety SIEDZACE, zeby jak sama nazwa wskazuje SIEDZIEC.
Mnie osobiscie denerwuje, kiedy ktos przede mna na trybunach wstaje, a chodze na trybuny tylko i wylacznie w przypadku kiedy zabieram ojca lub oboje rodzicow na koncert. To starsi ludzie, ktorzy nie moga na stojaco wytrzymac zbyt dlugo, a ktos, kto przed nami wstaje po prostu zaslania wiekszosc wizji.
UP THE IRONS !!!

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: beaviso » czw cze 07, 2018 1:49 pm

Lata temu na koncertach Maiden ludzie zawsze wstawali z miejsca. W Polsce zwłaszcza. Teraz już coraz rzadziej. Ważniejszy jest "dobry widok", kręcenie telefonem. Entuzjazm i spontaniczny upust czystej energii? W zaniku. Należy to zestawić z muzyką Iron Maiden i energią płynącą ze sceny. Gapienie się na Maiden siedząc na tyłku jest dla mnie swoistym faux pas wobec muzyków, nie mówiąc o tym, że nie wysiedziałbym.

Czasy się zmieniają, ludzie i masowe zachowania także. Ja tylko się starzeję, ale nie zmieniam.

M.

cloud
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 388
Rejestracja: wt maja 31, 2005 11:33 pm
Skąd: Świnoujście

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: cloud » czw cze 07, 2018 1:56 pm

Ale tutaj nikt nie mowi o tym, zeby nie bylo entuzjazmu i upustu energii, tylko wytlumacz mi prosze, dlaczego ktos, kto planuje stac na trybunach, nie idzie na plyte? Jedyne wytlumaczenie to to, ze nie ma juz biletow na plyte, no ale skoro sie spozniles z zakupem to kultura osobista kazalaby sie przystosowac do reszty.
Tak jak napisalem, nienawidze chodzic na trybuny bo mnie tez nosi, ale nie zabiore rodzicow ze soba na plyte. Teraz w Krakowie przynajmniej nie bedzie problemu, w piatek idziemy razem na trybuny, a w sobote ide sam na plyte. Po prostu patrzac ze swojej egoistycznej perspektywy, a takze perspektywy starszych ludzi, ktorzy chca w spokoju posluchac muzyki i obejrzec koncert bo po prostu nie moga sobie juz pozwolic na szalenstwa, jest to irytujace.
UP THE IRONS !!!

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5174
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: thorgal_30 » czw cze 07, 2018 3:17 pm

Ale tutaj nikt nie mowi o tym, zeby nie bylo entuzjazmu i upustu energii, tylko wytlumacz mi prosze, dlaczego ktos, kto planuje stac na trybunach, nie idzie na plyte? Jedyne wytlumaczenie to to, ze nie ma juz biletow na plyte, no ale skoro sie spozniles z zakupem to kultura osobista kazalaby sie przystosowac do reszty.
Tak jak napisalem, nienawidze chodzic na trybuny bo mnie tez nosi, ale nie zabiore rodzicow ze soba na plyte. Teraz w Krakowie przynajmniej nie bedzie problemu, w piatek idziemy razem na trybuny, a w sobote ide sam na plyte. Po prostu patrzac ze swojej egoistycznej perspektywy, a takze perspektywy starszych ludzi, ktorzy chca w spokoju posluchac muzyki i obejrzec koncert bo po prostu nie moga sobie juz pozwolic na szalenstwa, jest to irytujace.
+1
Każdy kto hejtuje siedzących na trybunach jest dla mnie ledwo namiastką człowieka. Ktoś może mieć problemy zdrowotne i co w związku z tym nie może iść na koncert bo jest OBOWIĄZEK STANIA?? No absurd. Teraz Nam się łatwo pisze, ale jakby tak Meta lub Maiden lub STonsi grali, a ja miałbym 70 lat to co Golden Circle?? FTTB?? Bo jeśli siądę na trybunach to hejt ;-) Ba nawet młody człowiek może być po kontuzji kończyny dolnej i stać nie może to sorry zakaz przyjścia na koncert.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: remi » czw cze 07, 2018 4:05 pm

No nie każdy może,,,ale jednocześnie w swoim przypadku nie dałbym rady się tak emocjonalnie wznosić i siedzieć. Zawsze jak jestem na trybunach (gdy idę z żoną) stoję i skaczę jak pojebany :jee:

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: barsiarz » czw cze 07, 2018 5:05 pm

(...) wytlumacz mi prosze, dlaczego ktos, kto planuje stac na trybunach, nie idzie na plyte? Jedyne wytlumaczenie to to, ze nie ma juz biletow na plyte, no ale skoro sie spozniles z zakupem to kultura osobista kazalaby sie przystosowac do reszty.
Może dlatego, że biorąc miejsce na trybuny i chcąc stać na Maiden stoisz maksymalnie dwie godziny a nie kilka od 17 czy 18? I często jesteś bliżej sceny niż wchodząc na płytę na pół godziny przed koncertem.

thorgal trafił w sedno, akurat wiem coś na temat kwestii zdrowotnych, mam przewlekłe problemy z plecami, kupując bilet na koncert muszę strzelać i kalkulować, czy wytrzymam tyle i tyle stania, czy lepiej na trybuny itd. Mam dni/okresy lepsze i gorsze. Najczęściej wolę iść na trybuny niż zrezygnować z koncertu. Czasami trafię z kalkulacją, czasami nie - w Tallinie jak już byłem na miejscu żałowałem, że miałem siedzące, bo bym dał radę ale trudno - bilet kupowałem w listopadzie. Na kalkulację wpływ ma także często czy jest golden circle czy nie, nawet przychodząc wtedy późno można być względnie blisko. Dlatego też na Dyniach miałem stojące i były to zdecydowanie dwa moje najlepsze koncerty w życiu. To jest oczywiste - odbiór koncertu spod barierek jest niepowtarzalny, ale nie zawsze się da.

I jeszcze odnośnie stania na trybunach - każdy koncert Maiden będąc na trybunach zaczynałem na stojąco. Tylko i wyłącznie w Łodzi udało się wystać do końca, bo ludzie obok też stali, była zajebista atmosfera. Poznań, Wrocław - wszyscy wokół nie ruszyli się nawet na chwilę z miejsca, więc też po pierwszym kawałku usiadłem, bo jednak nie chcę nikomu zasłaniać. W Tallinie zaś zwrócono mi uwagę i na Clansmanie usiadłem. Co nie znaczy, że mam jakiekolwiek pretensje - coś za coś.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: Emilio » czw cze 07, 2018 6:43 pm

No nie każdy może,,,ale jednocześnie w swoim przypadku nie dałbym rady się tak emocjonalnie wznosić i siedzieć. Zawsze jak jestem na trybunach (gdy idę z żoną) stoję i skaczę jak pojebany :jee:

Nie powiem, na dwóch pierwszych koncertach Maiden też serce biło mi mocniej już podczas "doctor doctor", ale kolejne? Oglądam na chłodno jak powtórkę meczu ;)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: SPOILER: Setlista Legacy of the Beast Tour - Dyskusja

Postautor: wojteq » czw cze 07, 2018 8:45 pm

Ja również z pewnych względów nie mogę sobie pozwolić na płytę. Jestem drobnej budowy, na tyle że płyta byłaby dla mnie miejscem niebezpiecznym. Jedyny raz to był Golden Circle na Bemowie (i była wtedy MOC!), wtedy mogłem stanąć z tyłu GC, bez ścisku ale jednocześnie być blisko zespołu. Przy późniejszej polityce z rozszerzaniem GC na kolejnych koncertach w Polsce w opór, już potem nigdy więcej nie kupiłem. Zawsze biorę trybuny, co nie znaczy, że zamierzam tam stać. Staram się zwracać uwagę na otoczenie, czy komuś nie zasłaniam, ale no: to jest koncert heavy metalowy, a nie kino. Tu się idzie przeżywać i nie mam problemu z tym, że stoję cały czas (bo usiedzieć często nie sposób), czy że ktoś stoi przede mną. Do tej pory również nikt wkoło pretensji nie zgłaszał ;)


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość