24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: nugz » czw lip 28, 2022 3:37 pm

^Zgadzam sie, totalnie spamuje legato, do obrzygu.
Kiedys powiedzial, ze to z powodu naturalnie silnych lap - taka stylowka, czemu nie.

Gers to zupelnie inny styl, trudno o porownania.

Adrian owni Ich dwoch - wiadomo ;)

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: wojteq » czw lip 28, 2022 8:05 pm

To i ja się wypowiem na temat mojego w sumie już 12. koncertu Ironów :) Przyznam, że bardzo obawiałem się akustyki Narodowego, starałem się wybrać optymalnie najlepsze możliwie miejsce (boczna trybuna, nisko), czyli padło na sektor V02.
Within Temptation było bardzo przyjemnym supportem. Wolę Nightwisha, z podobnych zespołów, ale tutaj też było przyjemnie posłuchać. Mojego świata Sharon nie odmieniła, ale szanuję za solidny występ. :)

W przerwie super wrażenie na mnie sprawiła meksykańska fala na trybunach :D Fajnie było być częścią czegoś takiego.

Co do Iron Maiden - no cóż, klasa sama w sobie. Akurat nie nastawiałem się na jakąś super formę chłopaków, biorąc pod uwagę, że nie jest to już (teoretycznie tylko, jak się okazało) najbardziej optymalny moment tournee. No i przyjemnie się zaskoczyłem. Zespół w cudownej kondycji. Co prawda, zgodnie z tym czego się spodziewałem, Senjutsu kiepsko nadaje się na openera, Stratego już dużo lepiej. Ale i tak najlepiej wyszły klasyki - Revelations, Blood Brothers, Hallowed czy Clansman. Bruce świetnie dawał radę, widać, że jednak koncert "tylko" co 2. dzień to dobra metoda.
Dźwięk był naprawdę spoko, chwilami wzbudzały się wysokie lub niskie tony, zwłaszcza przy pogłosach nakładanych na wokal Bruce'a, lecz poza tym nie mam do czego się przyczepić, bo jak na gig stadionowy to było naprawdę dobrze :D

Suma sumarum, wybawiłem się przednio, moi towarzysze również, na czym mi zwłaszcza zależało, gdyż jeden z kumpli był 1. raz na Ironach, a w zasadzie to dzięki niemu ich słucham :pijak: Szkoda trochę że nasz sektor lekko niemrawy, więc i ja postanowiłem siedzieć większość czasu, no ale odbiję sobie na kolejnych koncertach :dance: To był udany wypad. Nie powiem, że ten koncert był najlepszy, ale na pewno jeden z tych lepszych ;)

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Geri666 » czw lip 28, 2022 8:44 pm

To i ja się wypowiem na temat mojego w sumie już 12. koncertu Ironów :) Przyznam, że bardzo obawiałem się akustyki Narodowego, starałem się wybrać optymalnie najlepsze możliwie miejsce (boczna trybuna, nisko), czyli padło na sektor V02.
Też byłem na V02, może nawet się widzieliśmy :D

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » czw lip 28, 2022 8:52 pm

Szkoda trochę że nasz sektor lekko niemrawy, więc i ja postanowiłem siedzieć większość czasu, no ale odbiję sobie na kolejnych koncertach :dance:
Może gdyby byli mrawi, a raczej nie byli niemrawi, to byś nic nie słyszał? :D Na dole pod budą reżysera dźwięku było oczywiście za głośno, ale po wsadzeniu zatyczek do uszu był mega przyjemny miks. Wyjąłem na chwilę zatyczki - za głośno i syf dźwiękowy. Wsadziłem z powrotem - bajka. Polecam płytę i zatyczki. Jak Cię nikt pijany nie orzyga, tak jak ludzi obok, to można przeżyć fajny koncert i na Narodowym.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: wojteq » czw lip 28, 2022 9:21 pm

To i ja się wypowiem na temat mojego w sumie już 12. koncertu Ironów :) Przyznam, że bardzo obawiałem się akustyki Narodowego, starałem się wybrać optymalnie najlepsze możliwie miejsce (boczna trybuna, nisko), czyli padło na sektor V02.
Też byłem na V02, może nawet się widzieliśmy :D
O kto wie, kto wie ;) Miałem na sobie naszą koszulkę fanklubową "covidową" robioną na koncert w 2020 8)
Może gdyby byli mrawi, a raczej nie byli niemrawi, to byś nic nie słyszał? :D Na dole pod budą reżysera dźwięku było oczywiście za głośno, ale po wsadzeniu zatyczek do uszu był mega przyjemny miks. Wyjąłem na chwilę zatyczki - za głośno i syf dźwiękowy. Wsadziłem z powrotem - bajka. Polecam płytę i zatyczki. Jak Cię nikt pijany nie orzyga, tak jak ludzi obok, to można przeżyć fajny koncert i na Narodowym.
A to fakt :P W sumie mogłem się napawać koncertem, choć sam darłem japę ciągle i w sumie zorientowałem się pod koniec, że śpiewam każde słowo i nie słyszę chwilami Bruce'a :mryellow:

Awatar użytkownika
MEFISTO
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 100
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 1:34 pm
Skąd: z kanału

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: MEFISTO » czw lip 28, 2022 10:25 pm

To i ja się wypowiem na temat mojego w sumie już 12. koncertu Ironów :) Przyznam, że bardzo obawiałem się akustyki Narodowego, starałem się wybrać optymalnie najlepsze możliwie miejsce (boczna trybuna, nisko), czyli padło na sektor V02.
Też byłem na V02, może nawet się widzieliśmy :D
również V02, rząd 4 się melduje ;)
Tell me why I had to be a Powerslave I don't wanna die, Im a God, why can't I live on?

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Geri666 » pt lip 29, 2022 7:49 am

To i ja się wypowiem na temat mojego w sumie już 12. koncertu Ironów :) Przyznam, że bardzo obawiałem się akustyki Narodowego, starałem się wybrać optymalnie najlepsze możliwie miejsce (boczna trybuna, nisko), czyli padło na sektor V02.
Też byłem na V02, może nawet się widzieliśmy :D
również V02, rząd 4 się melduje ;)
Rząd 7, piona :D Na stojąco byłem prawie cały koncert i darłem japę cały czas.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Michał » pt lip 29, 2022 8:07 am



Też byłem na V02, może nawet się widzieliśmy :D
również V02, rząd 4 się melduje ;)
Na stojąco byłem prawie cały koncert i darłem japę cały czas.
Bruce? :o
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




etoo
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 132
Rejestracja: czw lut 24, 2011 10:28 am

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: etoo » pt lip 29, 2022 8:45 pm

Wie ktoś ile biletów sprzedano?

Lonerunner
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 07, 2020 1:00 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Lonerunner » pt lip 29, 2022 9:30 pm

Wie ktoś ile biletów sprzedano?
Około 50k.

Lasolub
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: pn lip 19, 2021 11:31 am

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Lasolub » pt lip 29, 2022 11:24 pm

Dupeczka Bruca na instagramie pisała o 40 tys.

Lonerunner
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 07, 2020 1:00 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Lonerunner » sob lip 30, 2022 12:42 am

Dupeczka Bruca na instagramie pisała o 40 tys.
Liczba ok. 50k pojawiła się w do iesieniach prasowych i podsumowaniach.

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2550
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: mad » sob lip 30, 2022 4:46 pm

Dosyć ciekawy wywiadzik - w kontekście koncertu ofkorz:

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114 ... #s=BoxOpMT

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Zakkahletz » wt sie 16, 2022 10:22 am


Tam gdzie siedziałem nagłośnienie było nienajgorsze (oprócz bardzo niewyraźnie słyszalnej gitary Gersa – ale to w zasadzie nie problem, bo uważam, że ten jegomość jest zbędny w IM i pożegnanie się z nim wyszłoby im na dobre)
Ja rozumiem, że mamy demokrację, ale pojechałeś stary :D Jan ma oczywiście swoje wady, ale jest też nieodłączną częścią tego cyrku. Bez niego, to już by nie było to. Co byś zrobił bez tych czasami niechlujnych, chaotycznych solówek, wywijania gitarą na scenie, szalonych tańców oraz cudnego wypuszczenia struny we wstępie do Fear? :lol:
Tutaj jego miejsce:
www.loudersound.com/features/unbreakabl ... ite-spirit


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości