Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Kto wygra Superpuchar o Bitwę Wokalistów?

Czas głosowania minął pn wrz 07, 2020 2:10 pm

Ronnie James Dio
17
61%
Bruce Dickinson
11
39%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Pawlo84
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2424
Rejestracja: pn lis 11, 2019 9:51 am

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Pawlo84 » wt wrz 01, 2020 11:18 pm

Lubie ich równo, więc nie głosuje
Mam tak samo. Jak napisał Dzosef, Dickinson jest bardziej wszechstronny. Za to Dio miał dzikość w głosie, czyli cechę, którą najbardziej cenię u niego. Szkoda, że nie ma opcji wyboru "Obaj to Giganci".

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » wt wrz 01, 2020 11:28 pm

Zdan, ja się zastanawiam co Ty robisz na tym forum. Nie lubisz za bardzo Maiden, wszystkich muzyków Maiden oceniasz niżej niż typowanych konkurentów, a fleta z RHCP uważasz za lepszego basistę niż Harrisa. Może to nie jest forum dla Ciebie ;)
Czy uwielbienie Maiden jest konieczne do przebywania na forum? Mam swoje krążki Maiden które są u mnie na piedestale i jestem ich fanem. To, że nie są moim zespołem numer jeden to chyba nie grzech? ;)

PS. Ale oczywiście jeśli nie jestem mile widziany to sobie pójdę. Nie pcham się na afisz jak mnie nie chcą ;)

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9280
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: blackcocker » śr wrz 02, 2020 6:27 am

Vorgel, sam mówiłeś, że to forum METALOWE, a Zdan jest fanem metalu ;))
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » śr wrz 02, 2020 10:24 am




PS. Ale oczywiście jeśli nie jestem mile widziany to sobie pójdę. Nie pcham się na afisz jak mnie nie chcą ;)
Nie bierz tego tak do siebie ;) Czasem mam wrażenie, że robisz to z czystej przekory, bo wiadomo, iż Ironi są najlepsi więc trzeba im trochę dokopać ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » wt wrz 08, 2020 8:50 pm

Nie biorę absolutnie ale nic na siłę. Jak forum twierdzi, że taki wielbiciel nie-Maiden i gruzu jak ja ma spadać to pójdę sobie po prostu ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » śr wrz 09, 2020 10:19 am

Nie do wiary? Dickinson przegrywa? No bez jaj. Przecież ma lepszy głos i więcej platyn.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9797
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: krusejder » śr wrz 09, 2020 11:26 pm

LOL
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » śr wrz 09, 2020 11:27 pm

Ludzie głosują nie tak jak partia chce? TYM GORZEJ DLA LUDZI! ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:00 pm

Przecież wiadomo, że Dio nie ma startu do Bruce'a.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 4:02 pm

Przecież wiadomo, że Dio nie ma startu do Bruce'a.
Tak? Wiadomo? Nie dostałem tej wiadomości. O ja biedny żyjący w niewiedzy ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:08 pm

Bruce jest najlepszym heavy metalowym wokalistą ever, to jest od dawna wiadomo i nikomu już nie trzeba tłumaczyć ;)

Trochę dalej za nim jest Halford i Tate, warto dodać, że obaj też mają platyny i to niejedną.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 4:10 pm

Bruce jest najlepszym heavy metalowym wokalistą ever, to jest od dawna wiadomo i nikomu już nie trzeba tłumaczyć ;)

Trochę dalej za nim jest Halford i Tate, warto dodać, że obaj też mają platyny i to niejedną.
Na szczęście jakoś ominęła mnie ta prawda objawiona i znana od dawna. Zresztą nawet jeśli to totalnie się nie zgadzam (i co mi komisja do spraw prawdy w muzyce zrobi?) ;)

A platyny w muzyce interesują mnie generalnie w stopniu ZEROWYM ;)

Deleted User 7916

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Deleted User 7916 » czw wrz 10, 2020 4:11 pm

Przegapiłem głosowanie, głos na Bruce'a.

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:28 pm



A platyny w muzyce interesują mnie generalnie w stopniu ZEROWYM ;)
Ale jak to jest, że Bruce, Rob i Geoff mają po kilka platyn, a Dio ma jedną i to w dodatku z Black Sabbath, gdzie wspiął się po plecach Ozzyego, włażąc na jego miejsce do popularnego zespołu. Oto jest pytanie.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 4:30 pm



A platyny w muzyce interesują mnie generalnie w stopniu ZEROWYM ;)
Ale jak to jest, że Bruce, Rob i Geoff mają po kilka platyn, a Dio ma jedną i to w dodatku z Black Sabbath, gdzie wspiął się po plecach Ozzyego, włażąc na jego miejsce do popularnego zespołu. Oto jest pytanie.
A jak to jest, że Led Zeppelin - zespół który według Wyroczni jest marny, kiepski i do tego złodziejski - ma tyle więcej platyn niż Ci niby lepsi, bardziej odkrywczy i nie złodziejscy? Oto jest pytanie ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:38 pm

Może podpisali jakiś cyrograf, nie wiem ;) Faktem jest, że to niebywały sukces i o tyle unikatowy, że osiągnął go cover band.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 5:27 pm

Może podpisali jakiś cyrograf, nie wiem ;) Faktem jest, że to niebywały sukces i o tyle unikatowy, że osiągnął go cover band.
No własnie. Czyli nie zawsze to co lepsze = bardziej popularne. Proste nieprawdaż? ;)

Nie żebym uważał Led Zep za "cover band" ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 5:54 pm

No ale z drugiej strony LZ mają z kolei za dużo platyn co jest podejrzane ;) Takie liczby zarezerwowane są dla Beatlesów i Presleya ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 6:12 pm

Akurat w tyle platyn za powiedzmy takie "IV" jestem w stanie uwierzyć spokojnie ;)

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9797
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: krusejder » czw wrz 10, 2020 8:48 pm


Ale jak to jest, że Bruce, Rob i Geoff mają po kilka platyn, a Dio ma jedną i to w dodatku z Black Sabbath, gdzie wspiął się po plecach Ozzyego, włażąc na jego miejsce do popularnego zespołu. Oto jest pytanie.
Zmień formę trollowania, bo sam sobie szkodzisz
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość