Wykonawcy z najgorszymi fanami

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7284
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: widman » śr maja 26, 2021 9:59 am

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9796
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: krusejder » śr maja 26, 2021 12:34 pm

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
+666!!
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Bon Dzosef » śr maja 26, 2021 3:46 pm

Jakiś czas temu robili zbiórkę na studio, zbiórkę na nagranie nowej płyty, jakieś tego typu rzeczy
W ogóle u naszych północno-wschodnich sąsiadów (bo wbrew powszechnej opinii Finlandia do nich należy) zajebiście jest być, nawet średnio znanym, muzykiem, nie tylko metalowym. Państwo hojnie cię wspiera, wystarczy trochę się za tym zakręcić, a jak tego ci mało, to robisz internetowe zbiórki na hore curki, sprzedajesz merch etc.
Prawda, chociaż Jari z Wintersun poszedł jeszcze dalej i on generalnie utrzymuje, że jego muzyka jest tak epicka, że nie może jej nagrać w zwykłym studiu nagraniowym, a to, które miał w tamtym czasie również jest niewystarczające (co jest oczywiście bzdurą :wink: ), zatem tak jak mówiłem, dość specyficzny człowiek. Ale same płyty są całkiem dobre - jak już uda mu się nie puścić focha, nie kasować i zaczynać od nowa (i takie rzeczy się zdarzały), nie biadolić o niewystarczającym sprzęcie itd.
A jemu nie chodziło o to, że lepiej mu się pracuje w studiu wlasnym, bo może grać kiedy chce, a nie wynajmowac?
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Daveastate
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1009
Rejestracja: czw mar 05, 2020 7:46 am

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Daveastate » czw maja 27, 2021 6:23 am

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2850
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Lando » czw maja 27, 2021 4:39 pm

Niezły gość... Lubię Wintersun, ale też nie interesowałem się aż tak nimi. Dzięki za wyjaśnienie :)
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4209
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: AncientMariner » czw maja 27, 2021 4:49 pm

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)
Ja nawet kiedyś ścianę śmierci na Dżemie widziałem

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Zdan » czw maja 27, 2021 5:01 pm

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)
Ja nawet kiedyś ścianę śmierci na Dżemie widziałem
Dwie najgorsze rzeczy w jednym! Jeszcze na supporcie powinna być Coma! ;)

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: pz » czw maja 27, 2021 5:09 pm

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)
Ja nawet kiedyś ścianę śmierci na Dżemie widziałem
To jak ostre pogo na "Dorosłych Dzieciach". Uwielbiam koncerty w tym kraju :)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
Adrian S.O.S.
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5907
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 3:11 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Adrian S.O.S. » czw maja 27, 2021 5:20 pm

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)
Ja nawet kiedyś ścianę śmierci na Dżemie widziałem
Takie rzeczy to są popularne pośród właśnie ludzi chodzących na koncerty Dżem i jeżdżących na woodstock. Na Woodstocku tak samo ,nawet na Kasi Kowalskiej, Agnieszce Chylińskiej czy Happysad robili ścianę śmierci

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: pz » czw maja 27, 2021 5:20 pm

No i na Majce Jeżowskiej :)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Zakkahletz » czw maja 27, 2021 8:43 pm

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)
Wziąłeś pogowanie w cudzysłów, bo chodzi Ci o jakieś pseudopogowanie czy coś? Pytam poważnie. Bo jeżeli o klasyczne pogo, to pewnie nie byłeś na gigu punkowym.

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Dejavu » czw maja 27, 2021 9:32 pm


W ogóle u naszych północno-wschodnich sąsiadów (bo wbrew powszechnej opinii Finlandia do nich należy) zajebiście jest być, nawet średnio znanym, muzykiem, nie tylko metalowym. Państwo hojnie cię wspiera, wystarczy trochę się za tym zakręcić, a jak tego ci mało, to robisz internetowe zbiórki na hore curki, sprzedajesz merch etc.
Prawda, chociaż Jari z Wintersun poszedł jeszcze dalej i on generalnie utrzymuje, że jego muzyka jest tak epicka, że nie może jej nagrać w zwykłym studiu nagraniowym, a to, które miał w tamtym czasie również jest niewystarczające (co jest oczywiście bzdurą :wink: ), zatem tak jak mówiłem, dość specyficzny człowiek. Ale same płyty są całkiem dobre - jak już uda mu się nie puścić focha, nie kasować i zaczynać od nowa (i takie rzeczy się zdarzały), nie biadolić o niewystarczającym sprzęcie itd.
A jemu nie chodziło o to, że lepiej mu się pracuje w studiu wlasnym, bo może grać kiedy chce, a nie wynajmowac?
Ten argument (dużo sensowniejszy) się też przewijał, ale generalnie bardzo mocno podkreślał, że to musi być bardzo, bardzo dobre studio, bo to, które ówcześnie posiadał było rzekomo niewystarczające do pracy z tak epicką muzyką jak jego - pamiętam, że mówił to podczas jakiegoś live'a z fanami. I że jeśli nie będzie mieć sprzętu, który spełnia jego oczekiwania, to woli tę muzykę zabrać ze sobą do grobu :D No dramat.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Zakkahletz » czw maja 27, 2021 9:38 pm

Jaki dramat? Przecież to epickie. :mryellow: :wink:

Awatar użytkownika
Daveastate
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1009
Rejestracja: czw mar 05, 2020 7:46 am

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Daveastate » pt maja 28, 2021 6:49 am

Tak na szybko to największymi wieśniakami są ludzie pogujący z plecakami na koncercie w hali i robiący ścianę śmierci na Iron Maiden.
O stary, "pogowanie" i ściana śmierci do czegokolwiek poza bardziej ekstremalnymi odmianami metalu to festiwal żenady moim zdaniem :)
Wziąłeś pogowanie w cudzysłów, bo chodzi Ci o jakieś pseudopogowanie czy coś? Pytam poważnie. Bo jeżeli o klasyczne pogo, to pewnie nie byłeś na gigu punkowym.
Tak, wziąłem w cudzysłów bo prawilne pogo nazywam Moshem a tamto, które sami ci ludzie nazywają pogo polega na skakaniu i opieraniu się o plecy innych, w EKSTREMALNYCH wypadkach ktoś kogoś lekko popchnie :)

Nomadosławski
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn lis 14, 2022 6:10 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Nomadosławski » śr lis 16, 2022 4:53 am

Mam 37 lat więc jakieś doświadczenia życiowe mam i z moich obserwacji wynika, że najlepszych fanów mają wykonawcy muzyki country, bluesa, klasycznego rocka lat 60 i 70 oraz muzyki elektronicznej. Praktycznie nie ma tam żadnej identyfikacji poprzez ubiór i wokół tego nie ma żadnej otoczki. Żeby się dowiedzieć czego dana osoba słucha trzeba z nią poprostu porozmawiać . Najgorzej jest z szeroko pojętym metalem, punkiem, grunge i gotykiem. Kiedyś myślałem, że najgorzej się zrobiło odkąd jest internet, ale to nieprawda. Już tyle razy rozmawiałem z tzw. starymi fanami pamiętającymi stare czasy i bardzo często łapałem się na tym, że wtedy słuchanie muzyki to często był sposób na szarzyznę dnia codziennego i nudę a czasem okazja do zadym, a najmniej chodziło o odkrywanie dźwięków.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: nugz » śr lis 16, 2022 6:57 am

Kazdy objaw fanatyzmu, ktory odbiera logiczne myslenie, jest chujowy, a kazdy wiekszy band ma taka grupe, wiec odpowiadajac na temat - kazdy wiekszy band, generalizujac :P
Zjawisko spokojnie do zaobserwowania lokalnie :)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Bon Dzosef » śr lis 16, 2022 10:58 am

Obecnie Ghost, fanbaza zwlaszcza w usa jest straszna
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Kevin18
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 869
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Kevin18 » śr lis 16, 2022 11:41 am

Czym podpadli fani tego słabawego produktu ?
www.last.fm/user/darkfuneral18

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: nugz » śr lis 16, 2022 11:49 am

Pamietam, kiedy bylem w Lodzi, kiedy ostatnio gral w Atlasie Slipknot. Sporo mlodziezy widzialem wtedy na Pietrynie.
Nic od nich nie mam, nie robili trzody, ale look niektorych mi ironicznie podpowiadal w myslach: "Do nauki, kurwa!" :D

Deleted User 8449

Re: Wykonawcy z najgorszymi fanami

Postautor: Deleted User 8449 » czw mar 21, 2024 2:50 pm

Najgorsze mam wspomnienia z fanami Queen. Bardzo dużo ich poznałem bo pisałem kiedyś sporo na ich polskim forum. Myślę z rok, półtora. Miałem okres większej fascynacji tym zespołem. Dalej lubię, ale już mniej. To często byli ludzie strasznie niesympatyczni. Do tego ignoranci przez wielkie I. Liczy się Queen i nic więcej. Często te osoby bardziej interesowały fakty z prywatnego życia Freddiego- niż poznawanie nowych zespołów. Mieli nieprawdopodobne braki co w sumie nie byłoby niczym złym, ale w zestawieniu z ich przemądrzalstwem było śmieszne. Strasznie też odjechani politycznie, odchył na lewo 100/100. Różne można mieć poglądy, no ale bez przesady. Dziwię się, że wytrzymałem na tym forum tak długo.


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MaidenFan i 1 gość