02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: MaidenFan » pt cze 03, 2022 6:53 pm

:lol: :lol:
There is a rule and it’s called education… and whether it’s the supermarket queue… the movie queue… or the FTTB queue, no one gives someone the right to sneak in front of another person for no reason or running…

As you well say, everyone would be at the barrier… what problem do you have with being in the second row? ppl waiting all day have as much right as you to be in the front row, those who have been waiting for 8 hours or you than who arrived 10 minutes earlier

Its simple.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: remi » pt cze 03, 2022 6:54 pm

Chyba też jestem po złej stronie mocy, bo za cholerę nie rozumiem po kiego grzyba siedzą pod halą od 7:30... To jest chore.
Z całego serduszka życzę im fttb w Wawie. :twisted:
Oj tak, tylko trzeba im sypnąć info, że najlepiej być 6:30, bo jest tu sporo wiernych, fanatycznych fanów, którzy chcą być na barierce.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: MaidenFan » pt cze 03, 2022 6:54 pm

Do tego jest Early Entrance :D

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: remi » pt cze 03, 2022 6:55 pm

Do tego jest Early Entrance :D
Które wchodzi po FTTB :D

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: MaidenFan » pt cze 03, 2022 6:56 pm

Taaa, ale nie wszyscy to wiedzą. :P
W Łodzi w 2013 z powodu błędu organizatora puścili przed albo równocześnie.

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Madril » pt cze 03, 2022 9:30 pm

Ja tam nawet lubię to podejście bez biegania, mellow. :P
Już sie nabiegałem. :D

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: wydra77 » pt cze 03, 2022 10:28 pm



No i ochrona zupelnie nie sprawdzała nam biletów :D
Dokładnie. Już drugi koncert w tym roku, gdzie wszedłem na hale bez biletu 😃

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: wydra77 » pt cze 03, 2022 10:38 pm

Dokładnie. Skoro stoisz od 7 i nie jesteś pierwszy to wniosek jest jeden - dałeś dupy. Czego oni oczekują - dywanu czerwonego i winka na końcu?
Jedna „z insta Maiden celebrytek” napisała : We simply walked in though, it seemed to be okay, there was security staff already, waiting to tell people not to run – but several still did, from further back in the line. I say this as person number 2 in the line, been there since 7:30 this morning, and with the people running past me, I was maybe 10th (or worse) on the barrier (still got a good spot though, but no one could stop the runners)

A tak naprawdę „zajęła sobie miejsce” i łaziła po galerii o 14 i widziałem jak jadła. Cieszę się, że z chłopakami przyszliśmy po 16 a i tak ją odcedziliśmy na dobre 10 metrów na ostatniej prostej :twisted:
Kto to taki ta insta celebrytka? Chciałbym zobaczyć co wrzuca

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Bon Dzosef » sob cze 04, 2022 1:34 am

Rozumiem ich frustrację jak robia numerki a tu się ktoś wpierdala przed nich. Ale już płacz o bieganie to przesada
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: pz » sob cze 04, 2022 2:18 am

Z całego serduszka życzę im fttb w Wawie. :twisted:
Ależ z Ciebie zła kobieta. Przecież oni z takim podejściem do supportu nie daliby rady doczekać. :)

Siedzenie pod bramą od rana... no skoro tak lubią spędzać czas. Bieganie mi zupełnie nie przeszkadza mimo, że w Kownie byłem jednym z ostatnich. Za to wciskania się i prób wyrwania z barierki nie znoszę.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: beaviso » sob cze 04, 2022 9:58 am

Czego oni oczekują - dywanu czerwonego i winka na końcu?
O! Dywan można sobie darować, bo tylko roztocza gromadzi, ale jeśli chodzi o wino, to my z Pauliną jesteśmy oczywiście na tak! :) Poprosimy kartę.

M.
Ostatnio zmieniony sob cze 04, 2022 10:18 am przez beaviso, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Bon Dzosef » sob cze 04, 2022 10:01 am

Z całego serduszka życzę im fttb w Wawie. :twisted:
Ktoś kto takim ludziom życzy fttb na narodowym nie może mieć serca :mrgreen:
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: nugz » sob cze 04, 2022 10:03 am

Ja wszystko kumam, bo heavy metal to nie rurki z kremem, ale jednak z tylu glowy pojecie "polskiego bydla" nie pozwala o sobie zapomniec :)

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: remi » sob cze 04, 2022 10:06 am

Ja wszystko kumam, bo heavy metal to nie rurki z kremem, ale jednak z tylu glowy pojecie "polskiego bydla" nie pozwala o sobie zapomniec :)
Bydło to wpychanie się na siłę, kontakt fizyczny, zmiana miejsca usilne i wulgarne.
Nie nazwałbym bydłem sprytne podbiegnięcie, bezkolizyjne, bez kontaktu z osobą (stojącą od 7:30) i nienaruszające jego/jej przestrzeni osobistej.
Gdy mam drugi rząd- mam drugi rząd - nigdy bym kogoś nie uciskał/wypychał by zmienić miejsce.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: pz » sob cze 04, 2022 10:08 am

Ja wszystko kumam, bo heavy metal to nie rurki z kremem, ale jednak z tylu glowy pojecie "polskiego bydla" nie pozwala o sobie zapomniec :)
Polskie bydło to było wczoraj na Saxon i JP na Mysticu. Dwa razy widziałem jak kolesie po przepychance regularnie prali się po mordach :) Ech, ci 50letni metale :)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: beaviso » sob cze 04, 2022 10:18 am

W Rydze po raz pierwszy w życiu najpełniej odebrałem koncert IM. Nigdy nie miałem takiego spokoju i luzu. Stefan w wersji Full HD (czy co tam jest lepszego) przed oczami, dźwięk czysty i nawet za jeden włos nikt mnie nie pociągnął. No kurde nawet nie spociłem się, nie mówiąc o przyjmowaniu obcego potu. Nie przesunąłem się nawet o centymetr i zero nacisku z boków czy z tyłu. Zaryzykuję stwierdzenie, że pewnie w Japonii byłoby trudniej :D

Zespół wizualnie się nie zestarzał, czego się obawiałem. Nie widzę różnic do 2018. Choć Dave na ulicy to dziadziuś, to jednak przyozdobiony i w światłach prezentuje się lepiej. Wydaje się, że Bruce dobrze śpiewał. Janick jakby mniej pajacował poza paroma standardowymi patentami. Solo w Revelations gra chyba na zmianę z H, bo w Kownie na pewno wyciął je ten drugi, a w Rydze Jan.

Mimo zmęczenia i wręcz panicznego poczucia, że to nie ma sensu i coś się zjebie, wynikającego z kumulacji prywatnych uwarunkowań i zajechania, to wyjazd absolutnie mi (nam) to wynagrodził! Brakowało snu, ale nie traciliśmy czasu. Serdeczne dzięki za grupowe spotkania w Two More Beers i w Beer Museum! Mega chwile, gęba uśmiecha się na wspomnienie! Jedyne na co naprawdę zabrakło mi sił, to każdej z 3 wyjazdowych nocy położyć się w łóżku z umytymi zębami. Trzy razy jebnąłem koło 3 godziny na krześle przy niedopitym „tym już naprawdę ostatnim” i z jakimś żarciem w ustach :)))

M.
Ostatnio zmieniony sob cze 04, 2022 10:20 am przez beaviso, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Bon Dzosef » sob cze 04, 2022 10:19 am

Ja wszystko kumam, bo heavy metal to nie rurki z kremem, ale jednak z tylu glowy pojecie "polskiego bydla" nie pozwala o sobie zapomniec :)
Bydło to wpychanie się na siłę, kontakt fizyczny, zmiana miejsca usilne i wulgarne.
Nie nazwałbym bydłem sprytne podbiegnięcie, bezkolizyjne, bez kontaktu z osobą (stojącą od 7:30) i nienaruszające jego/jej przestrzeni osobistej.
Gdy mam drugi rząd- mam drugi rząd - nigdy bym kogoś nie uciskał/wypychał by zmienić miejsce.
No to w tej definicji trochę bydła było ;)
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Pati
***** ***
***** ***
Posty: 390
Rejestracja: ndz sty 11, 2004 8:57 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Pati » sob cze 04, 2022 12:18 pm

Ja wszystko kumam, bo heavy metal to nie rurki z kremem, ale jednak z tylu glowy pojecie "polskiego bydla" nie pozwala o sobie zapomniec :)
Bydło to wpychanie się na siłę, kontakt fizyczny, zmiana miejsca usilne i wulgarne.
Nie nazwałbym bydłem sprytne podbiegnięcie, bezkolizyjne, bez kontaktu z osobą (stojącą od 7:30) i nienaruszające jego/jej przestrzeni osobistej.
Gdy mam drugi rząd- mam drugi rząd - nigdy bym kogoś nie uciskał/wypychał by zmienić miejsce.
Zgadzam się z Tobą. Zdarzały się w przeszłości sytuacje, gdy byłam z siostrą na barierce, że jakieś knurki zobaczyły dwie laski w pierwszym rzędzie i uznawali nas za łatwy cel. Troszkę byli w błędzie. Wyjmowanie ludzi z barierki i wpychanie się to chamstwo.
Co do biegania.... Nie lubię tej aktywności fizycznej (w sumie nie tylko jej...), ale tak było od kiedy pamiętam czyli prawie 20lat jeżdżenia na Maiden. To, że masz fttb gwarantuje wejście na halę w pierwszej kolejności. I chyba tyle. Choć przyznam, że byłoby fajnie pójść spacerkiem, bez przepychanek. Mam wrażenie, że chyba nawet na którymś koncercie tak było, ale nie pamiętam kiedy i gdzie.

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Madril » sob cze 04, 2022 12:35 pm

Janick jakby mniej pajacował poza paroma standardowymi patentami.
Janick był chory, jakieś przeziębionko czy coś.
Zgadzam się z Tobą. Zdarzały się w przeszłości sytuacje, gdy byłam z siostrą na barierce, że jakieś knurki zobaczyły dwie laski w pierwszym rzędzie i uznawali nas za łatwy cel. Troszkę byli w błędzie. Wyjmowanie ludzi z barierki i wpychanie się to chamstwo.
Co do biegania.... Nie lubię tej aktywności fizycznej (w sumie nie tylko jej...), ale tak było od kiedy pamiętam czyli prawie 20lat jeżdżenia na Maiden. To, że masz fttb gwarantuje wejście na halę w pierwszej kolejności. I chyba tyle. Choć przyznam, że byłoby fajnie pójść spacerkiem, bez przepychanek. Mam wrażenie, że chyba nawet na którymś koncercie tak było, ale nie pamiętam kiedy i gdzie.
Ja właśnie to polubiłem, choć w bieganiu byłem "dość" dobry. Tylko stać od rana mi się nie chce, ale przyjście lekko po południu zwykle daje barierkę, a jak jest ta lista, to też nie trzeba tam stać, tylko 10 minut na wstępie, 10 minut przed 17 i jest git. Gorzej jak hala gdzieś na zadupiu.
Większość tych facetów tam jakoś biega, ale dziewczyny w dużym stopniu słabo, albo wcale, więc ja to rozumiem i teraz jeśli sytuacja zmusza do biegania, to nie robię tego z zadowoleniem. ;)

Swoją drogą, na IMFC marudzą głównie na jednego z naszych kolegów, prawda jest taka, że on i bez FTTB może przyjść i wyjąć prawie każdego z tej barierki, więc trochę bez sensu dyskusja. :D

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: 02/06/2022 - Riga, Riga Arena

Postautor: Władysław_Warneńczyk » sob cze 04, 2022 8:45 pm

:D Fajnie było wrócić na trasę po pandemii, która mocno przetyrała mnie psychicznie. Koncert świetny, fota z Nicko też wpadła :D

Ale poza samym koncertem mega miło wspominam niesamowitą atmosferę, super było być supportem dla towarzystwa kolejkowego (na pewno lepszym niż ten właściwy XD) 8)

Mnóstwo przypadkowych spotkań i nieprzypadkowych piwek, ślę pozdrowienia dla wszystkich i każdego z osobna!

Do zobaczenia!


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość