Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Wszystko na temat trasy The Future Past Tour 2023

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: ??? Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: marekkraw » czw paź 06, 2022 2:05 pm

Deja Vu nigdy nie grali więc odpada, The Loneliness pograli (kilka?) razy i usunęli z setu więc też raczej odpada.
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: ??? Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: Budziol » czw paź 06, 2022 2:09 pm

Na razie na roboczo nowy temat, potem utworzymy osobny dla Krk i poprzenosimy co gdzie trzeba :)

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: Schizoid » czw paź 06, 2022 2:15 pm

oby nie był to trick marketingowy właśnie i zagrają ze dwa kawałki z SIT A reszta oklepane plus 5 z Senjutsu.
No właśnie patrząc wstecz i biorąc pod uwagę to całe medialne zamieszanie jakie dotyczyło wspominkowych tras Somewhere Back in Time i Maiden England World Tour to własnie może tak byc :) Zagrają 3-4 numery z Senjutsu, dorzucą Wasted Years i Heaven Can Wait a dalej bedą nieśmiertelne Fear of the Dark, Run to the Hills, The Number of the Beast, Hallowed Be Thy Name, Iron Maiden i The Trooper :wink: Ale no, obym sie mylił :)
Ale SSOASS miał jednak godną reprezentację. Był tytułowy, The Clairvoyant (niestety wyrzucony po pewnym czasie), TETMD, CIPWM, Moonchild. Poza ID poleciało wszystko, co grali na trasie w 1988.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: remi » czw paź 06, 2022 2:51 pm

Ja obstawiam, że zaczną od tego CSiT - nie wiem jak Nicko da radę ale z drugiej strony da się to zagrać skromniej, ale to tempo - No nie wiem… ale w sumie czym innym zaczną? Na tę chwilę obstawiam 70% na CSiT a 30% na Days of Future Past.

Moje spekulacje
Senjutsu : WoTW, Days, Time Machine, Hell on Earth
SiT : CSiT, Wasted, Stranger, Alexander

Naprawdę czuję, że HCW nie będzie grane ponownie po 2008 roku.
Wisienką byłoby Sea of Madness, które ma wszelkie powody by być zagrane - ale pewnie się nie zmieści.

Co do come backów - na pewno 2MTM, być może Phantom. Nie zdziwiłbym się gdyby wrócił Wrathchild a na zakończenie Running Free (kojarzy się z trasami z okresu SiT). Pozostałe to Hallowed, Number, Fear i Maiden.

Mega wisienką byłaby reaktywacja solo Adriana Walking on the Glass by dać wytchnienie dla Nicko i Brucea.

No i … pompowany Eddie i Nicko pod sufit - szczerze? Ja bym płakał z radości by to zobaczyć na żywo. Piękne dopełnienie tras historycznych.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: Bon Dzosef » czw paź 06, 2022 2:59 pm

Nie no Remi odplynales :D
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1227
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: johnny_o » czw paź 06, 2022 3:01 pm

Początek trasy w Krakowie?! Już widzę ten olbrzymi, zbiorowy, niepowtarzalny orgazm całego forum i okolic w momencie gdy na bisy wchodzi wiadome intro, gdzie stary każe wybierać młodemu inne królestwo :wink:

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: Bon Dzosef » czw paź 06, 2022 3:03 pm

Nie będzie startu w krk wedlug mnie.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Deleted User 8107

Re: ??? Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: Deleted User 8107 » czw paź 06, 2022 3:11 pm

Stranger mi w zupełności styknie, to wielkie koncertowe marzenie chyba każdego, osób, które słyszały to na live na forum jest może z 5.

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7284
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: widman » czw paź 06, 2022 3:17 pm

oby nie był to trick marketingowy właśnie i zagrają ze dwa kawałki z SIT A reszta oklepane plus 5 z Senjutsu.
No właśnie patrząc wstecz i biorąc pod uwagę to całe medialne zamieszanie jakie dotyczyło wspominkowych tras Somewhere Back in Time i Maiden England World Tour to własnie może tak byc :) Zagrają 3-4 numery z Senjutsu, dorzucą Wasted Years i Heaven Can Wait a dalej bedą nieśmiertelne Fear of the Dark, Run to the Hills, The Number of the Beast, Hallowed Be Thy Name, Iron Maiden i The Trooper :wink: Ale no, obym sie mylił :)
No chłodny optymizm. Jeszcze pytanie jakie ceny będą.

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4208
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: AncientMariner » czw paź 06, 2022 3:25 pm

Jeszcze pytanie jakie ceny będą.
Na prawde cena biletu cie nurtuj? :D Gdyby faktycznie zagrali Sea of Madness, Strangera i Caught Somewhere in Time to nawet 400 byłoby spoko za doświadczenie takich killerów na żywo

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14701
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: ??? Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: LukaSieka » czw paź 06, 2022 3:26 pm

Najgorsze w ogłoszeniu takiej trasy jest to, jak długo trzeba na koncert czekać ;)
ObrazekObrazek

No właśnie, niestety :(.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

mrfox
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: pn lip 23, 2018 11:56 am

Re: ??? Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: mrfox » czw paź 06, 2022 3:26 pm

Ha, typowałem że będzie Stranger
Ty typowałeś że ten news to fake, zepsuty zegra też 2 razy na dobę pokazuje prawidłową godzinę
I w ogóle nie wiem po co się prujesz, skoro ja od początku typowałem, że będzie miks S + SiT, poczytaj poprzednie posty.
Ale przed południem Ty się sprułeś, więc nie ma co się stroszyć. Wiadomo że jak się pisze 2 sprzeczne opinie to jedna z nich może być prawdziwa.

A w temacie większość setu jest przewidywalne
Senjustsu
Strategi
TWOTW
HoE
?
?

WY
HCW
Stranger
?

TNOTB
FOTD
Trooper
IM
?

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: ??? Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: Bon Dzosef » czw paź 06, 2022 3:28 pm



Ty typowałeś że ten news to fake, zepsuty zegra też 2 razy na dobę pokazuje prawidłową godzinę
I w ogóle nie wiem po co się prujesz, skoro ja od początku typowałem, że będzie miks S + SiT, poczytaj poprzednie posty.
Ale przed południem Ty się sprułeś, więc nie ma co się stroszyć. Wiadomo że jak się pisze 2 sprzeczne opinie to jedna z nich może być prawdziwa.
Ty chyba nie rozumiesz co oznacza słowo "spruć", a poza tym pokaż mi gdzie pisałem jakieś sprzeczne opinie? Ja nie wierzyłem, że dzisiaj ogłoszą trasę, a nie że cały ten zamysł SiT+S to fejk, także weź chłopie przejdź się na spacer.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14701
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: The Future Past Tour 2023

Postautor: LukaSieka » czw paź 06, 2022 3:30 pm

Jeszcze pytanie jakie ceny będą.
Na prawde cena biletu cie nurtuj? :D Gdyby faktycznie zagrali Sea of Madness, Strangera i Caught Somewhere in Time to nawet 400 byłoby spoko za doświadczenie takich killerów na żywo
Gdyby grali tak jak piszesz: "Caught Somewhere In Time", "Sea Of Madness" i "Stranger In A Strange Land" to 1000zł za bilet w moim przypadku byłoby do przeżycia :wink:.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 566
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: HAMMERS » czw paź 06, 2022 3:33 pm

Trasa zacznie się pod koniec maja. Alexandre będzie w secie - przyjmuje zakłady.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: Bon Dzosef » czw paź 06, 2022 3:38 pm

Trasa zacznie się pod koniec maja. Alexandre będzie w secie - przyjmuje zakłady.
Ja jestem gotowy podjąć zakładu, jak nie będzie to bierzesz mnie na vipa w Londynie. Wymyśl co chcesz jak będzie :mrgreen: :mrgreen:
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Ancient Mariner
-#Invader
-#Invader
Posty: 213
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:36 am
Skąd: Kraków

Re: Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: Ancient Mariner » czw paź 06, 2022 3:42 pm

Na trailerze jest widoczny wynik meczu: Samurai 5 - Cyborgs 5 :D
Czyli 5 z Senjutsu, 5 z SiT, 5 kotletów.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: MaidenFan » czw paź 06, 2022 3:45 pm

Będzie Futureal, więc 4 kotlety :P

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: Geri666 » czw paź 06, 2022 3:52 pm

Jeśli dobiorą odpowiednio set, to będzie mój najlepszy koncert Maiden w historii i już chyba nic go nie przebije.

Dla mnie must have żeby tak było, to Hell On Erath, Stranger, Sea Of Madness i Alexander.

Zobaczymy ;)

mrfox
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: pn lip 23, 2018 11:56 am

Re: Somewhere on Tour 2023 SPEKULACJE

Postautor: mrfox » czw paź 06, 2022 4:17 pm

Przy takim układzie Janick będzie miał bardzo niewiele do zagrania ....Adrian raczej nie odstąpi solówek w swoich autorskich utworach.


Wróć do „The Future Past Tour 2023/2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości