The Future Past Tour 2023 - trasa

Wszystko na temat trasy The Future Past Tour 2023

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » śr sie 09, 2023 12:19 am

A co do słów Bruce'a, to nie zdziwił bym się gdyby chodziło o nową płytę studyjną. Ich czas dobiega końca, więc być może zwiększą trochę tempo wydawania studyjniaków. A w przyszłym roku miną przecież 3 lata od ostatniego szajsu, a to nie tak mało.
Lepiej żeby to tempo zastopowali całkowicie. Co mieli nagrać to nagrali. Z trzech ostatnich kobył studyjnych to by może jedną solidną płytę wykroił. Niech nie nagrywają. Niech koncertują :)
Jestem tego samego zdania, niech koncertują :) Płyty studyjne nie są potrzebne ;) byle pięknie mieszali setem na kolejnych :D trasach.
Ale kobyły studyjne można kleić po kawałku z jamów studyjnych, zaś ich nowe pomysły nie są zbyt skomplikowane do grania, a starych kawałków trzeba byłoby się porządnie nauczyć, bo to jednak inna liga trudności.
Jedyne co mogłoby ich pchnąć do tego, to nostalgia za młodością i chęć powspominania tamtych czasów. I to prawdopodobnie zdecydowało o pomyśle grania numerów z SiT. Tym bardziej jestem tego pewien, bo niedawno wypowiadali się, że niespecjalnie zwracają uwagę na to co chciałaby usłyszeć publiczność i głównie decyduje o tym ich chęć.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » śr sie 09, 2023 6:35 am

Dokładnie - do niczego nie jest mi potrzebny nowy album Maiden, niech jeszcze pokoncertuja.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4527
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: MaidenFan » śr sie 09, 2023 7:33 am

Ewentualnie Brucowi mogło chodzić o samo nagranie albumu w przerwie między drugą częścią trasy. A wydadzą go kiedyś tam :)

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3353
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Siwy » śr sie 09, 2023 6:22 pm

Ja bym zgadywał, że chodzi o kolejną trasę z zupełnie nowym setem (raczej kotletowym) a nie kontynuowanie tej jakoś bardziej poza Europą...

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » śr sie 09, 2023 8:05 pm

Myślisz, że nie będą chcieli zagrać Senjutsu w kraju kwitnącej wiśni? :wink:
Że Greków mają w dupie i nie pojechali do nich z Alexandrem, to nie jest przypadek, lecz kara.
Japończykom by tego nie zrobili.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: sajki » śr sie 09, 2023 8:07 pm

Ja bym zgadywał, że chodzi o kolejną trasę z zupełnie nowym setem (raczej kotletowym)
I o tym by mówił 'będziecie zadowoleni'? Ja wiem, że fani Maiden do wymagających nie należą, ale bez przesady.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » śr sie 09, 2023 8:33 pm

No a nie?? Przecież znakomita większość publiki to ludzie z baza wiedzy 3-5 klasyków :)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11881
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: gumbyy » śr sie 09, 2023 9:04 pm

Równie dobrze to mogła być rzucona bez pokrycia niby obietnica ;)
www.MetalSide.pl

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3353
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Siwy » śr sie 09, 2023 9:27 pm

Ja bym zgadywał, że chodzi o kolejną trasę z zupełnie nowym setem (raczej kotletowym)
I o tym by mówił 'będziecie zadowoleni'? Ja wiem, że fani Maiden do wymagających nie należą, ale bez przesady.
No ja jestem zdania, że trasa z kotletami, których zabrakło obecnie, cieszyłaby się dużo większym zainteresowaniem wśród "fanów" ;)

Awatar użytkownika
Steve Harris
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 13, 2022 11:11 am
Skąd: London

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Steve Harris » czw sie 10, 2023 7:52 am

Witam o matko co on znów nagadał pozdrawiam
He is the king of all the land In the Kingdom of the sands Of a time tomorrow.

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,iron_maiden,to_tame_a_land.html

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1564
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: zgo » czw sie 10, 2023 10:35 am

Witam o matko co on znów nagadał pozdrawiam
Steve to powiedz o co chodzi

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11881
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: gumbyy » czw sie 10, 2023 3:37 pm

Witam o matko co on znów nagadał pozdrawiam
Steve to powiedz o co chodzi
Tego nie wie nikt :lol:
www.MetalSide.pl

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 719
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » pt sie 11, 2023 1:15 am

Garść zasłyszanych ciekawostek:

Goście z Raven mnie juz dobrze kojarza i sie zastanawiaja czemu az tak ich nie lubie xD

Steve majac 3 dni wolne miedzy Krakowem a Hellfestem pojechał busem z Raven Age na Graspop. Ogólnie lubi spać w busie i spędzać czas z technicznymi.

O udarze Nicko nie wiedziała większość ekipy technicznej Maiden, trzymano to w totalnej tajemnicy.

Blackouty w Murcji były spowodowane fatalną organizacją, lokalsi wylali wodę z dachu sceny na sprzęt Maiden.

Pod koniec trasy było ryzyko, że kilka koncertów w Niemczech zostanie odwołanych przez choroby w crew i w zespole, ale był to fałszywy alarm i wszystko się jak widać udało.

Obecnie bilety w resale na Kanadę 400-500 cadów, ale pewnie przed gigami coś ogarnę. Wracam do planowania wyjazdu...

Przy okazji policzyłem, że zrobiłem ok. 27860 kilometrów za Maiden w tym roku. A dojdzie jeszcze 18, heh.

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: beaviso » pt sie 11, 2023 8:41 am

Steve majac 3 dni wolne miedzy Krakowem a Hellfestem pojechał busem z Raven Age na Graspop. Ogólnie lubi spać w busie i spędzać czas z technicznymi.
No nie wiem… Miał 1 dzień wolnego (w Krakowie zagrał drugi koncert 14.06, a na Hellfest grał z Lionem 16.06.) Lion i Raven Age podróżowali wspólnym busem, bo trzech muzykantów RA dorabia jako techniczni Liona, w drugą stronę też jest wsparcie. Nie ma tam bumelanctwa, trzeba zapierdalać :) a bus ciasny i bez Stefana na pokładzie, do tego psujący się (Ljubljana, także po drodze z Barcy do Murcii, w której koncert Liona zaczął się z godzinnym opóźnieniem, a ekipy RA/BL spały ledwie 2h, poza wyspanym szefem, oczywiście.) Gdyby SH miał jechać na Graspop, na który bus RA/BL zahaczył 15.06, to musiałby wsiąść do niego o 1-2. w nocy jak tylko RA zwinęli się po drugim Maiden w trasę 1500 km do Belgii.
Zespół latał wynajętymi bizjetami Air Hamburg, rejs zawsze oznaczony AHO799M, wylot dzień (czasem dwa) po koncercie, o 13.00 czasu lokalnego, żeby się jaśniepaństwo powysypiało jak należy ;) Jeśli dzień przed Maiden był koncert Liona, to zespół leciał w ten dzień, a Steve docierał do klubu standardowym „vipowskim” czarnym vanem, wpadając na gotowe - tzn. na soundcheck, który zawsze robią.

W Monachium trafiło nam się jechać z centrum na arenę cały czas za dwoma vanami z zespołem. Takie wielkie miasto, a taki zbieg okolicznosci. Na końcu oni wjechali za szlaban, a my pokornie opuściliśmy taxi. Po koncercie pierwszym miały zaś miejsce zdarzenia, które ***treść widoczna tylko dla użytkowników Sanktuarium SMART***

M.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » pt sie 11, 2023 11:23 am

Ogólnie lubi spać w busie i spędzać czas z technicznymi.
A to obłudny gnom. W latach osiemdziesiątych wywalił za to Denisa Strattona.
Składam wniosek. Dać fałszywej kanalii bana na Sanktuarium.

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Madril » pt sie 11, 2023 8:48 pm

No nie wiem…
To akurat jest prawda, przynajmniej wyjazd Steve'a w nocy busem z Krakowa. Tylko tego Graspopu nie mogę potwierdzić, bo nie wiem.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » pt sie 11, 2023 11:01 pm

Te materiały z zaplecza trasy są naprawdę spoko.

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1059
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Piotr Lange » czw sie 17, 2023 11:32 am

Według Iron Maiden Italia, zespół miałby zmienić plany odnośnie trasy w 2024 roku. Miała się przyczynić do tego fatalna sprzedaż koncertów w Kanadzie, zdecydowanie rozczarowująca, tym bardziej iż grali tam aż 4 lata temu. W sumie nie wiadomo czemu ludzie tak zaregowali. Management obawia się, iż trasa po Ameryce Północnej w pełnym wymiarze okazałaby się klapą. Konkretów nie znamy, niemniej jest możliwe, iż zagrają po kilkanaście koncertów w obu Amerykach oraz w Azji i Oceanii. Na 99% Europę i UK odwiedzą ze stadionową trasą w 2025 roku.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » czw sie 17, 2023 12:58 pm

Włosi zawsze mieli fantazję, ale nikt nikomu nie broni popuszczać. :lol:

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5185
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: thorgal_30 » czw sie 17, 2023 1:02 pm

Teraz ww USA jest gig Gunsów w Pitsburgu - sprzedaż idzie tak kiepsko, że najtansze wlotki zrobili po 29 dolców ( nie wiem jaka jest stawka per h w USA? ) -- oraz ticekt,ater wprowadził opcję, dla tych co kupili jakieś tansze wlotki wcześniej to mogą sobie zadzwonic i za 10 $ upgrejdować bilet na droższy wg uznania i tylko doplacic ewentualną róznicę.
The Number Of The .....


Wróć do „The Future Past Tour 2023/2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości