16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: blackcocker » śr kwie 17, 2024 8:49 pm

A ja polecam nauczkę, żeby na koncerty chodzić dla muzyki, a nie kawałka plastiku ;)
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5175
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: thorgal_30 » śr kwie 17, 2024 9:25 pm

A ja polecam nauczkę, żeby na koncerty chodzić dla muzyki, a nie kawałka plastiku ;)
A nie można 2 w 1? To jest zabronione? A tak poważniej to na gigi chodzę zawsze dla muzyki, a artefakt to tylko sympatyczny bonus. Jak muzyk nic nie ciśnie to luz, ale jak tracisz opcję barierki z winy orga to chyba raczej nie jest kwestia kawałka plastiku. Naturalnie masz prawo do innego punktu widzenia.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: blackcocker » śr kwie 17, 2024 9:34 pm

No cóż... więcej było o artefaktach niż samym występie, stąd moje (najwyraźniej niesłuszne) wnioski. Pardon
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
masarenka
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 476
Rejestracja: czw cze 10, 2010 9:38 pm

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: masarenka » śr kwie 17, 2024 9:41 pm

Ja wybrałem się do Berlina ze względu na miejscówkę. Uber Eats Music Hall to taka Progresja z trybunami, więc było bardziej kameralnie. Koncert urwał.
Sympatyczną przygodę miałem w dzień przed koncertem. Stałem pod muzeum "Topografia Terroru", kiedy nagle zobaczyłem że pięć metrów za mną stoi Slash. Podbiłem zapytać o wspólną fotkę, ochroniarz z miejsca krzyczy "żadnych zdjęć" a Kudłaty na to "żaden problem, zróbmy sobie zdjęcie" :) Wyjazd zatem uważam za udany, nawet jeśli gdzieś w Berlinie zgubiłem kluczyki od auta i do Polski musiałem wracać pociągiem :]

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5175
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: thorgal_30 » śr kwie 17, 2024 9:54 pm

O fak. Fota z Kudlatym vs. Zgubione kluczyki. Cóż za mix emocji :-)
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: gumbyy » czw kwie 18, 2024 1:58 am

No cóż... więcej było o artefaktach niż samym występie, stąd moje (najwyraźniej niesłuszne) wnioski. Pardon
Nie pardon. Mam takie samo wrażenie ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: gumbyy » czw kwie 18, 2024 1:59 am

Ja wybrałem się do Berlina ze względu na miejscówkę. Uber Eats Music Hall to taka Progresja z trybunami, więc było bardziej kameralnie. Koncert urwał.
Sympatyczną przygodę miałem w dzień przed koncertem. Stałem pod muzeum "Topografia Terroru", kiedy nagle zobaczyłem że pięć metrów za mną stoi Slash. Podbiłem zapytać o wspólną fotkę, ochroniarz z miejsca krzyczy "żadnych zdjęć" a Kudłaty na to "żaden problem, zróbmy sobie zdjęcie" :) Wyjazd zatem uważam za udany, nawet jeśli gdzieś w Berlinie zgubiłem kluczyki od auta i do Polski musiałem wracać pociągiem :]
Piękna akcja :D oczywiście z fotką, bo kluczyk to już słabo ;)
www.MetalSide.pl

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: nugz » czw kwie 18, 2024 6:54 am

No cóż... więcej było o artefaktach niż samym występie, stąd moje (najwyraźniej niesłuszne) wnioski. Pardon
Nie pardon. Mam takie samo wrażenie ;)
Podbijajm :)
Znajomy był na gigu - i to w sumie tyle ode mnie w temacie :lol:

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5175
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: thorgal_30 » czw kwie 18, 2024 9:11 am

No cóż... więcej było o artefaktach niż samym występie, stąd moje (najwyraźniej niesłuszne) wnioski. Pardon
Nie pardon. Mam takie samo wrażenie ;)
No faktycznie to ja przepraszam. O widoku i wrażeniach muzycznych napisałem 10 słów, a o naciągu i braku szans 12 słów. Niby tylko 2 wyrazy, ale mea culpa - precyzja to podstawa.

Edit:
1. Support - Mammotha widziałem 3 raz i cały czas uważam,że dzieci znanych Muzyków niekoniecznie powinny brać się za muzykę. Kolo, nawet jesli coś na tej gitarze potrafi to wokale powinien sobie darować. Albo niech zatrudni wokalistę. Buja się ze SLashem to powinien wyciągnąć lekcję od starszego kolegi: nie umiesz śpiewać to się za to nie zabieraj. Kudłaty ma tego świadomość.
2. Myles w rewelacyjnej formie, o ile w 2013 strasznie typa nie trawiłem, tak po kilku solowych wykonach oraz z Alter Bridge bardzo go polubiłem i jest zajebistym frontmanem, oczywiście do Axla nie ma startu, ale swój fach opanował. Bardzo też mi się podobało jaką interakcję miał z ludkami z barierki, jak była ta piosenka o zwierzątkach. Ludzie pokazywali mu na telefonach fotki swoich pupili.
3. Cover Eltona - dla mnie bomba, fajnie, że takie rzeczy na takim koncercie można usłyszeć.
4. Utwory śpiewane przez Todda równie wyborne. Marzy mi się usłyszeć Don't damn me live przez Axla.
5. I dorabiajcie sobie różne teorie, że tylko fanty mi w głowie, ale uja wiecie. W sobotę jak grał VV to olałem barierki i do MCKU wszedłem o 19:54 a gig zaczął się o 20:02 i też bawiłem się wybornie, a tydzień temu na MR.Big wyhaczyłem jedną jedyną kosteczkę od Martina, bez żadnej kartki, co jeden z forumowiczów może potwierdzić, bo współdzielił ze mną barierkę.
Ostatnio zmieniony czw kwie 18, 2024 9:51 am przez thorgal_30, łącznie zmieniany 1 raz.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
SOBER1Z
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 786
Rejestracja: wt paź 11, 2011 11:38 am
Skąd: Kraków

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: SOBER1Z » czw kwie 18, 2024 9:42 am

Ja wybrałem się do Berlina ze względu na miejscówkę. Uber Eats Music Hall to taka Progresja z trybunami, więc było bardziej kameralnie. Koncert urwał.
Sympatyczną przygodę miałem w dzień przed koncertem. Stałem pod muzeum "Topografia Terroru", kiedy nagle zobaczyłem że pięć metrów za mną stoi Slash. Podbiłem zapytać o wspólną fotkę, ochroniarz z miejsca krzyczy "żadnych zdjęć" a Kudłaty na to "żaden problem, zróbmy sobie zdjęcie" :) Wyjazd zatem uważam za udany, nawet jeśli gdzieś w Berlinie zgubiłem kluczyki od auta i do Polski musiałem wracać pociągiem :]
Pozostaje się jedynie cieszyć. W niemieckich Katowicach ponoć olał wszystkich, zarówno przed jak i po koncercie. W przeciwieństwie do Bonamassy, który wczoraj podczas swojego koncertu nawet zażartował z grupy czekającej pod hotelem.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5175
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: thorgal_30 » czw kwie 18, 2024 2:43 pm

Po koncercie chociaż podszedł i przemówił: Sorry, nie ma grafów bo jest Was za dużo :D
Znajomym jak przyjechał rano to powiedział: It's fucking too early :D
The Number Of The .....

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: nugz » czw kwie 18, 2024 2:53 pm

Panas kiedyś kumplowi powiedział, że jest za ciepło na robienie wspólnej foty :) Podobno nawet był trzeźwy :)

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17036
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 16/04/2024 - Slash featuring Myles Kennedy and the Conspirators - Katowice

Postautor: pz » czw kwie 18, 2024 3:18 pm

Panas kiedyś kumplowi powiedział, że jest za ciepło na robienie wspólnej foty :) Podobno nawet był trzeźwy :)
Niech się kumpel cieszy, że mu butelką nie jebnął.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości