Czy będzie koncertówka z trasy

Wszystko na temat trasy The Future Past Tour 2023

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: nugz » śr lis 15, 2023 2:43 pm

Maiden Italia powiadomieni? :D

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9280
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: blackcocker » śr lis 15, 2023 2:57 pm

Już zebrałem od każdego po 5euro na profesjonalnego kamerzyste, zostanie też może na korki piłkarskie dla Stefana, bo szkoda żeby w dziurawych grał, a może nie ma na nowe :lol:
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: gumbyy » śr lis 15, 2023 3:01 pm

Już zebrałem od każdego po 5euro na profesjonalnego kamerzyste, zostanie też może na korki piłkarskie dla Stefana, bo szkoda żeby w dziurawych grał, a może nie ma na nowe :lol:
No i zrąbał... to nie w kamerzystchh problem, tylko w dźwiękowcach. Dawaj kolejna zrzutkę :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Steve Harris
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 13, 2022 11:11 am
Skąd: London

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Steve Harris » śr lis 15, 2023 3:07 pm

Witam a filmiki jak grane w piłkę jest są dobrze zmontowane dźwięk ok? Pozdrawiam
He is the king of all the land In the Kingdom of the sands Of a time tomorrow.

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,iron_maiden,to_tame_a_land.html

Awatar użytkownika
Max323
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 1401
Rejestracja: sob maja 26, 2018 8:58 pm

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Max323 » śr lis 15, 2023 3:12 pm

Witam a filmiki jak grane w piłkę jest są dobrze zmontowane dźwięk ok? Pozdrawiam
Dobre. Pewnie ktoś z canal+ montował.
A
B
C
D
E

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Pierre Dolinski » śr lis 15, 2023 5:16 pm

Witam a filmiki jak grane w piłkę jest są dobrze zmontowane dźwięk ok? Pozdrawiam
Filmiki brzmią jakby ktoś przed montażem zdrowo się napierdolił za zdrowie całego świata.

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 719
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Dzosef » czw lis 16, 2023 3:04 am

I kolejny temat o Maiden niezdatny do czytania

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: gumbyy » czw lis 16, 2023 3:37 pm

I kolejny temat o Maiden niezdatny do czytania
Oj tam oj tam ;)

Takie mi dzisiaj na fanie wyskoczyło w zapowiedziach:

Obrazek
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9459
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Schizoid » czw lis 16, 2023 5:37 pm

Bootleg
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: gumbyy » czw lis 16, 2023 5:39 pm

Bootleg
Może będzie w lepszej jakości niż Meksyk :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Clanowy
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 982
Rejestracja: śr lis 26, 2003 4:40 pm
Skąd: Kraków

Re: The Future Past Tour 2024 spekulacje

Postautor: Clanowy » pt lis 17, 2023 10:09 pm

Zabawne są te wasze utyskiwania :). Sami eksperci od produkcji muzycznej, inżynierii dźwięku, prowadzenia wielomilionowego biznesu, promocji i dowolnej innej sfery życia. Marnujecie się na tym forum :)
Żeby wydać opinię na temat chleba też przechodzisz wcześniej szkolenie piekarskie?
Jak Panu chleb nie smakuje to proszę spróbować w innej piekarni. Po co się męczyć i na niestrawność narażać.
Są rzeczy na Niebie i Ziemi, o których nie śniło się Waszym filozofom...

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Pierre Dolinski » sob lis 18, 2023 9:36 am

Z chlebem jest sprawa prosta. Można iść do innej piekarni i wybrać coś dla siebie, bo chleba jest pod dostatkiem. Iron Maiden jest tylko jedno i nam zależy, żeby nie było chujowe, tylko zawsze smakowało. Proste.
Płacimy im niektórzy od 40 lat za wszystko co wydadzą, lub zagrają to i mamy prawo wymagać, albo wspominać - "kiedyś to było lepiej".
A jak się to komuś nie podoba, to nie musi nas czytać. Jest demokracja, którą podobno wszyscy tutejsi, miejscowi hipokryci bardzo kochają. No to odpierzyć się łaskawie proszę od cudzego zdania, co?
Wszyscy popierają różnorodność, wielokulturowość i uwaga WOLNOŚĆ SŁOWA, ale jakoś kiedy przyjdzie pogadać o Iron Maiden, to bardzo wielu staje się dławicielami tej wolności słowa, niczym PiSiory, którymi pogardzają. Co za obrzydliwa obłuda. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To jest forum i ta formuła komunikacji dopuszcza różnicę poglądów, chyba, że chcecie tu mieć nieustający Parteitag i wiece fanowskie na wzór tych uwielbieniowych dla Adolfa z 20 lecia międzywojennego.

Awatar użytkownika
paniron
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1948
Rejestracja: śr sty 25, 2006 7:00 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: paniron » sob lis 18, 2023 10:53 am

Płacimy im niektórzy od 40 lat za wszystko co wydadzą, lub zagrają to i mamy prawo wymagać, albo wspominać -
Nigdy nie rozumialem takiego podejscia. No chyba, ze zle zrozumialem, albo zle sie wyraziles.
Gdybys Ty, lub my jako fani zawiazali umowe z zespolem, ze oni cos tam robia, a my costam im placimy albo zobowiazujemy sie na inna zaplate, a potem dostajesz cos co Ci sie nie podoba to byc moze i masz prawo narzekac. Jakas subskrypcja powiedzmy, a potem dostajesz szajs, no to ok, rozumiem.

Oni przeciez juz od kilku dekad po prostu robia to co lubia, nikomu nie musza nic udowadniac, czy zachowywac sie w jakikolwiek sposob, czy to muzycznie wydajac plyty, czy koncertujac. Z tego co wiem, nikt z zespolu nic nie obiecywal 20 lat temu, ze za 20 lat bedziemy grali to czy tamto i bedziemu robic to czy to, a teraz tego nie robia...
Teraz mozna wszystko znalesc w necie i jak sie nie podoba to po prostu nie kupujesz i tyle, na koncerty tez nikt nikogo nie zmusza zeby jezdzic...
Pisanie, ze sie chce zeby zespol byl taki, czy siaki (taki jak ja chce najlepiej) to kuriozum.

Ja nie mowie o normalnej krytyce. Ja tez nie wiem po co na przyklad wydali te koncertowke z Meksyku. Nie moge tego sluchac ;-)
Wolalbym zeby wydali to porzadnie, lub wcale. Po prostu ignoruje te wydanie, uwazam je za wpadke ale sie nam nim i ogolnie nad zespolem nie znecam.

Jak bedziesz mial 60+ lat, wyobrazasz sobie zeby Ci ktos z Twoich bliskich powiedzial, ze no w sumie odwiedzalem Cie przez ostatnie 20 lat, ale nigdy tego do konca nie lubilem? ;-)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Pierre Dolinski » sob lis 18, 2023 12:58 pm

Źle się wyraziłem. Bardziej chodziło o to, że prawo do krytyki jest jak najbardziej naturalnym prawem i każdy powinien mieć możliwość do wyrażenia swojego zdania, tym bardziej, że wielu było z zespołem a muzyka zespołu z nim, wielu kupowało wszystkie płyty Maiden(nawet te beznadziejne - tak dla idei i dla przetrwania zespołu), wielu jeździło na koncerty, nie raz kosztem budżetu domowego, jednak wspierało zespół w jego przedsięwzięciach co przekładało się na rewelacyjną sprzedaż płyt, opłacalność koncertowania.
Tak. Nigdy do końca nie podobało mi się wszystko co robi Iron Maiden, ale to chyba normalne, co? Nie ma ludzi idealnych i nie ma gustów z gumy. Przepraszam - niektórzy udają, że taki gust mają. :mrgreen:
Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy moi dobrzy znajomi podzielają np. moje poglądy polityczne i nie raz pokłóciliśmy się o to przy stole przy wódce. Mimo wszystko trzymamy się razem i udowadnialiśmy sobie przyjaźń na wiele sposobów przez długie lata.

Awatar użytkownika
Clanowy
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 982
Rejestracja: śr lis 26, 2003 4:40 pm
Skąd: Kraków

Re: Czy będzie koncertówka z trasy

Postautor: Clanowy » pn lis 20, 2023 8:44 am

Z chlebem jest sprawa prosta. Można iść do innej piekarni i wybrać coś dla siebie, bo chleba jest pod dostatkiem. Iron Maiden jest tylko jedno i nam zależy, żeby nie było chujowe, tylko zawsze smakowało. Proste.
Płacimy im niektórzy od 40 lat za wszystko co wydadzą, lub zagrają to i mamy prawo wymagać, albo wspominać - "kiedyś to było lepiej".
A jak się to komuś nie podoba, to nie musi nas czytać. Jest demokracja, którą podobno wszyscy tutejsi, miejscowi hipokryci bardzo kochają. No to odpierzyć się łaskawie proszę od cudzego zdania, co?
Wszyscy popierają różnorodność, wielokulturowość i uwaga WOLNOŚĆ SŁOWA, ale jakoś kiedy przyjdzie pogadać o Iron Maiden, to bardzo wielu staje się dławicielami tej wolności słowa, niczym PiSiory, którymi pogardzają. Co za obrzydliwa obłuda. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To jest forum i ta formuła komunikacji dopuszcza różnicę poglądów, chyba, że chcecie tu mieć nieustający Parteitag i wiece fanowskie na wzór tych uwielbieniowych dla Adolfa z 20 lecia międzywojennego.
No racja, Iron Maiden jest tylko jedno ale z tego co czytam to dobrego chleba już nie potrafi upiec. Mnie nadal smakuje stąd z mojej strony brak krytyki. Ni jasne można mnie nazwać pelikanem czy tam innym łykającym gówno.
Są rzeczy na Niebie i Ziemi, o których nie śniło się Waszym filozofom...


Wróć do „The Future Past Tour 2023/2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości