Najlepsza płyta roku 1988

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7284
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Najlepsza płyta roku 1988

Postautor: widman » czw lis 30, 2023 11:15 pm

Najbardziej mnie dziwi wysoka pozycja No Rest Ozzy' ego. Nawet na tle jego twórczości ciężko byłoby ją umieścić w top3. Może w top5 ...
Bardzo dobra płyta. Generalnie jeden riff wciąga nosem wszystko od Down To Earth.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Najlepsza płyta roku 1988

Postautor: Pierre Dolinski » czw lis 30, 2023 11:47 pm

Płyta bardzo dobra, ale czy lepsza od Down To Earth to kwestia gustu. Dla mnie Down to Earth to taka No More Tears 2. Jest dużo podobieństw. Dobrych podobieństw. Na No Rest są 2 zajebiste utwory. Miracle Man i Bloodbath in Paradise. Reszta jest średnia.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9795
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Najlepsza płyta roku 1988

Postautor: krusejder » czw lis 30, 2023 11:49 pm

Najbardziej mnie dziwi wysoka pozycja No Rest Ozzy' ego. Nawet na tle jego twórczości ciężko byłoby ją umieścić w top3. Może w top5 ...
Bardzo dobra płyta. Generalnie jeden riff wciąga nosem wszystko od Down To Earth.
Co do tego, to pełna zgoda
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7284
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Najlepsza płyta roku 1988

Postautor: widman » pt gru 01, 2023 1:40 pm

Płyta bardzo dobra, ale czy lepsza od Down To Earth to kwestia gustu. Dla mnie Down to Earth to taka No More Tears 2. Jest dużo podobieństw. Dobrych podobieństw. Na No Rest są 2 zajebiste utwory. Miracle Man i Bloodbath in Paradise. Reszta jest średnia.
Nie no jak średnia?? Przecież taki "Tattoo Dancer", "Dreaking All The Rules" czy "Demon Alcohol" to kapitalne hard/heavy granie, w stylu Ozzy'ego. Ja to nie wiem co ludziom nie pasuje...


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość