Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Bloody Sabbath
-#Invader
-#Invader
Posty: 186
Rejestracja: wt lis 18, 2003 4:41 pm
Skąd: B-Stok

Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Bloody Sabbath » pt lut 27, 2004 4:41 pm

Snilo wam sie kiedys cos zwiazanego z Iron Maiden? Zapewne tak. Napoczatek ja opisze tu swoje sny wyjasniajace jednoczesnie dziwna nazwe tematu ;)
1.Sen pierwszy:
Wmiare normalny. Snilo mi sie jak bylem na koncercie (Woodstock) z cala klasa (chyba to byla wycieczka albo cos takiego) i gral tam SOAD The Offspring Metallica i Iron Maiden. Jak Maideni grali to wszyscy stali nieruchomo tylko ja skakalem i jak Bruce zaczal spiewac Run To The Hills to chyba jako jedyny z calego tlumu spiewalem razem z nim.
2.Sen drugi:
Ten dziwniejszy. To mi sie snilo po tym jak pierwszy raz obejrzalem Rock in Rio. Scena wygladala tak jak tam wszystko bylo normalnie dopoki cos sie z Brucem stalo i musial zejsc ze sceny. Wtedy jak wokalista wszedl moj kumpel z klasy (sluchjacy muzyki klasycznej) i Harris powiedzial ze zespol ma jakas niespodzianke i przedstawia nam nowego czlonka zespolu (w tym momecie wbiega moj drogi kumpel z klasy)i zaczal podlaczac .... grzechotki do wzmacniacza :D :D :D. Pozniej ktos mowil ze postanowili zmienc brzmienie dodajac nowy instrument i juz reeszta koncertu dobiegla konca z grzechotkami w tle....

Deleted User 357

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Deleted User 357 » pt lut 27, 2004 4:53 pm

Ja kiedyś miałem sen jak to byłem na koncercie i ochrona zaczęła ustawiać ludzi w sposób:ci się bawią,ci machają rękami,ci stoją...Niczym w jakiej to melodii :lol:

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: amaZona » pt lut 27, 2004 5:40 pm

Ja kiedyś miałem sen jak to byłem na koncercie i ochrona zaczęła ustawiać ludzi w sposób:ci się bawią,ci machają rękami,ci stoją...Niczym w jakiej to melodii :lol:
BWAHAHAHA fajne! ;-D

Ja mam często sny o Iron Maiden! Częściej koncerty, czasem np. gdzieś ich spotkam.
Ostatnio, kilka dni temu śniło mi się, że byłam w kinie i siedziałam prawie na samej górze, na balkonie zresztą. Nagle nie wiadomo skąd przed "ekranem" ? [jak to się nazywa? :-P] pojawił się zespół Iron Maiden. Było na sali kilku fanów IM, poznałam po tym, że z niektórych miejsc ktoś krzyczał: "Maiden! Maiden! Maiden!" do czego i ja się dołączyłam. Tym czasem Bruce i chłopaki postanowili coś zagrać. Usłyszałam, jak Bruce podszedł do Nicko i powiedział: "dobra, gramy Sign Of The Cross" [po polsku]. Zagrali świetnie, tak, jak na Rock In Rio. Byłam w szoku i trochę też wkurzona, że jestem tak daleko. Ale Bruce, kiedy akurat nie śpiewał, przyszedł do góry, a moja koleżanka go do nas zawołała! Pogadałam sobie z nim trochę, ale był jakoś zdezorientowany, patrzał często na scenę i takie tam. Jak skończyli wszyscy siedzący w kinie krzyczeli już: "Maiden! Maiden! Maiden!" i wszyscy ich polubili :D Zespół oczywiście był zachwycony, tak jak we Wrocku, no i się obudziłam.

IronFan
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 13, 2003 4:39 pm
Skąd: Somewhere In Chicago

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: IronFan » pt lut 27, 2004 5:42 pm

takich tematow bylo mnostwo :lol: btw ja nigdy nie mialem snow o Maiden :evil:

PHANTOMLORD
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2003 4:00 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: PHANTOMLORD » pt lut 27, 2004 6:49 pm

Przedwczoraj śniło mi się, że zginął Dave :shock: Poważnie :shock:

Awatar użytkownika
GuMiS^666
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 40
Rejestracja: pt lis 21, 2003 7:48 pm
Skąd: Somwhere In Poland

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: GuMiS^666 » pt lut 27, 2004 7:47 pm

Mi sie śniło że jak chciałem autografy od IM to niedość że ich nie dostałem to jeszcze zaczli mnie bić :D :D

Awatar użytkownika
GuMiS^666
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 40
Rejestracja: pt lis 21, 2003 7:48 pm
Skąd: Somwhere In Poland

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: GuMiS^666 » pt lut 27, 2004 7:49 pm

Przedwczoraj śniło mi się, że zginął Dave :shock: Poważnie :shock:
Oby się tylko nie spełniło :shock:

mac

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: mac » pt lut 27, 2004 8:01 pm

Przedwczoraj śniło mi się, że zginął Dave :shock: Poważnie :shock:
Oby się tylko nie spełniło :shock:
Dave jest nieśmiertelny!!! :solo

Sihaja
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 29
Rejestracja: czw gru 04, 2003 3:53 pm
Skąd: Strange World

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Sihaja » pt lut 27, 2004 8:26 pm

Mi sie śniło że jak chciałem autografy od IM to niedość że ich nie dostałem to jeszcze zaczli mnie bić :D :D
A to łobuzy! :lol:
Infinite dreams, I can`t deny them...

Garret
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: pt sie 08, 2003 2:16 pm
Skąd: Ithilien

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Garret » pt lut 27, 2004 9:56 pm

Mi sie snilo ostatnio, ze bylem na koncercie(chociaz na koncercie dziewicy jeszcze nie bylem :oops: ) i po prostu bylo genialnie. Gsy juz odegrali bisy i gig sie skonczyl, to pomyslalem sobie ze musza cos jeszcze zagrac i z niewaidomych przyczyn chcialem zeby bylo to.. The Aftermath. Nagle Bruce wychodzi i mowi ze specjalnie dla polskiej publiki zagraja The Afteramath! :P Dziwne bo nie przepadam za tym kawalkiem, a na tym koncercie strasznie mi sie spodobal i spiwalem razem z Brucem (tak byl to wyraznie glos Bruce'a, nie Blaze'a!), darlem sie z cala hala. I jeszcze ta otmosfera jk z prawdziwego koncertu... Magia snow... :wink:

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kro » pt lut 27, 2004 11:22 pm

Ja mialem chyba tylko jeden sen o Maiden. Bylo to przed koncertem w Katowicach '03. Snilo mi sie ze bylem na koncercie Maiden, ale bylo bardzo dziwnie. Siedzialem z kumplami na jakichs duzych materacach, gdzies 5 metrow od sceny. Ale jeszcze nie bylo koncertu, byla tylko opuszczona kurtyna taka kunsztowna, purpurowa jak w jakims teatrze. Po prawej stronie byla mniejsza scena, na ktorej gral jakis zespol supportujacy Maiden. Niestety obudzilem sie, gdy kurtyna z duzej sceny miala isc juz w gore :( :lol:

Bałtyk

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Bałtyk » pt lut 27, 2004 11:40 pm

mnie się śniło że mistyca przenieśli do Miejskiego domu kultury w Żywcu! No tio ide na gig ; support i później odwołanie koncertu; no i zadyma tylko że nie było nikogo żywego same zdechlaki w stylu ediego
Ostatnio zmieniony sob mar 20, 2004 1:36 pm przez Bałtyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Alexander_The_Great
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 113
Rejestracja: wt lip 29, 2003 12:57 pm
Skąd: Somewhere In Warszawa

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Alexander_The_Great » sob lut 28, 2004 12:05 am

Tak czytam, czytam i muszę stwierdzić jedno : M A N I A C Y !!!
Ja słucham Maiden nałgowo, alle nie aż tak, żeby mi się ich koncert śniły.... :twisted: :lol: :wink:

Bałtyk

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Bałtyk » sob lut 28, 2004 12:12 am

Tak czytam, czytam i muszę stwierdzić jedno : M A N I A C Y !!!
Ja słucham Maiden nałgowo, alle nie aż tak, żeby mi się ich koncert śniły.... :twisted: :lol: :wink:
może to dlatego że bardzo chciałem jechać na ten koncert a jednak wszystko skończyło się jak w koszmarze :cry:

PHANTOMLORD
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2003 4:00 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: PHANTOMLORD » sob lut 28, 2004 11:43 am

Dziś w nocy znów mialem "dziewicowy sen". Śniło mi się że... gadałem z Nicko. :lol:

Wrathman
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 50
Rejestracja: pn maja 26, 2003 7:38 pm
Skąd: Tychy

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Wrathman » sob lut 28, 2004 11:55 am

mnie sie tez kilka razy snila Dziewica...... :)
najwiecej takich snow mialem przed koncertem we Wrocku, i po....
najlepszy byl taki ze stalem w pierwszym rzedzie i zlapalem kilka kostek , i odspiewywalem wszystkie piosenki razem z Brucem, a po koncercie zaprosil mnie do ich apartamentu i rozdali wszyscy autografy, pogadalismy se i wtedy sie skonczylo.......

Awatar użytkownika
Misio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1433
Rejestracja: sob maja 31, 2003 11:33 pm
Skąd: Cork

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Misio » sob lut 28, 2004 4:14 pm

Przed listopadowym koncertem, gdy emocje narastały i nie mogłem się już doczekać miałem swój jeden jedyny sen związany z Maiden... był to wyjazd właśnie na ten koncert, tyle, że odbywał się on nie w Hali tylko w jakimś baraku na zadupiu... las, teren niezurbanizowany... no i genialny klimat, żałowałem że się obudziłem... Było nawet lepiej niż na prawdziwym koncercie. :P
KMFDM

Ace

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Ace » sob lut 28, 2004 4:28 pm

a ja jakiś wyprany z emocji jestem bo nawet przed katosami jak mi sie śniły różne dziwne rzeczy [nawet nie pytajcie jakie], to mi sie żelaźni nie śnili :)

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Michcio » sob lut 28, 2004 11:55 pm

w sumie mi sie dwa razy snilo!!!! ze jestem na koncercie iron maiden w jakiejs malej hali i non stop byly przerwy (miedzy kawalkami) i gralli non stop...... fear of the dark oraz the trooper dalej bylo tak ze po koncercie dostalem autografy fotki i ( jak boga kocham) bass steva !!!



qrna szkoda ze to nie realne!!! ale sny zajebiste lepsze top niz sen qrna o polskim w szkole (szkoda ze krootkie)

Fil
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 27, 2004 6:44 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Fil » ndz lut 29, 2004 9:55 am

ja niestety nie miałem snów
p.s. załóżcie galerie avatarow z eddiem
hej śląsk


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość