Oficjalne gadżety

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Pink » pn maja 30, 2005 4:39 pm

W końcu niekupiłem sobie koszulki :cry: wydałem forsę na żarcie i picie :)

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Mirdaroh » pn maja 30, 2005 4:46 pm

Ja koszuleczke z trasy sobie sprawilem bo wode mialem i jedzonko tez :)

Awatar użytkownika
Blackman
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pn maja 02, 2005 10:27 pm
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Blackman » pn maja 30, 2005 4:47 pm

A ja sobie zakupilem koszulke "Piece of mind". :lol:
6.06.2007-Iron Maiden Ostrava,Stadion Bazaly 19.06.2007-Heaven and hell,Warszawa Torwar

Awatar użytkownika
Sokowaty
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 69
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 8:45 am
Skąd: Radymno

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Sokowaty » pn maja 30, 2005 5:12 pm

no jak byl ostatnio koncert w spodku maidenow to killers kosztowal 120 zl :shock: no troche kosmiczna cena

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Piwowarus » pn maja 30, 2005 5:18 pm

A widzieliście tych gości który po zakończeniu koncertu rozłożyli się przed stadionem przy bramie 7 z folia na ziemi i sprzedawali koszulki z trasy za 50 zł?? :shock: Gadali chyba po angielsku. Skąd oni się wzieli??

Miras
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: śr sty 19, 2005 11:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Miras » pn maja 30, 2005 5:20 pm

w sklepiku prawie nic nie było!! Pytam sie kolesia co jest? a on mi mowi ze Ironi zrobili ich w konia i prawie nic nie przywiezli :shock: jak ktos chcial sobie kupic jakas pierdole np. otwieracz do butelek z glowa edieego to obeszedl sie smakiem....
Ehm to w którym ty sklepiku byłeś?? Były plaklaty, chyba z 7 rodzajów koszulek, bluza, szalik klamry do pasków. Co mogło być więcej??
Jeżeli byles we Wrocku na koncercie to musiałeś widziec ile i jak rozne moznabylo kupic rzeczy

Deleted User 357

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Deleted User 357 » pn maja 30, 2005 5:21 pm

Może to byli polacy handlujący pirackimi koszulkami a po angielsku gadali dla zmyłki :lol:

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Piwowarus » pn maja 30, 2005 5:24 pm

w sklepiku prawie nic nie było!! Pytam sie kolesia co jest? a on mi mowi ze Ironi zrobili ich w konia i prawie nic nie przywiezli :shock: jak ktos chcial sobie kupic jakas pierdole np. otwieracz do butelek z glowa edieego to obeszedl sie smakiem....
Ehm to w którym ty sklepiku byłeś?? Były plaklaty, chyba z 7 rodzajów koszulek, bluza, szalik klamry do pasków. Co mogło być więcej??
Jeżeli byles we Wrocku na koncercie to musiałeś widziec ile i jak rozne moznabylo kupic rzeczy
No było mniej rzeczy, ale nie można tez mówić, zę nie było prawie niczego :wink:

Awatar użytkownika
gienia
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:41 pm

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: gienia » pn maja 30, 2005 5:30 pm

Może to byli polacy handlujący pirackimi koszulkami a po angielsku gadali dla zmyłki :lol:
Raczej nie kumali polskiego bo jak nagle przeszedłem z angielskiego na Polski to gość zrobił dziwną minę! Ale koszulke kupiłem i w sumie nie żałuję. (fruit and the loom - producent koszulki, chyba to nie są bardzo oryginalne ale co by nie było w sklepach innych też się nie kupi, wiec jestem zadowolony że coś z koncertu zostało)

Awatar użytkownika
deadly_sin
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 111
Rejestracja: sob sty 08, 2005 10:23 am
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: deadly_sin » pn maja 30, 2005 6:01 pm

Ja kupiłem z Edkiem dobijającym się do ziemii.
Z długimi rękawami. 8)

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Mirdaroh » pn maja 30, 2005 6:59 pm

Wszystkie koszulki Maidenow na stoisku byly firmy fruit of the loom wiec jesli takie tez sprzedawali ci anglicy to tylko pozazdroscic okazji.

Awatar użytkownika
gienia
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:41 pm

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: gienia » pn maja 30, 2005 7:04 pm

Więc w takim razie jestem szczęśliwym posiadaczem oryginalnej koszulki! Spoko bo na stoisku były po 100zł. Ale jest coś o czym nie pisałem, moja koszulka ma delikatnie źle zszyty rękaw (na szwie na koncu rękawa jest ok 1 cm schodek) oraz mały otworek na szwie (zmieszczą się 2 palce) ale to jest do zszycia i nie będzie problemu.

Żołnierz Północy
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 29
Rejestracja: ndz cze 08, 2003 4:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Żołnierz Północy » pn maja 30, 2005 7:24 pm

A ja sobie zakupilem koszulke "Piece of mind". :lol:
Mialem tez to kupic, ale wzialem jeden longsleeve "Eddie Rips Up Europe" - z tymi glowami na rekawach, i z tylu 'trasa', no i druga lonsleeve to ta biala z czarnymi rekawkami :)

A co do 'oryginalnosci' tamtych koszulek - to nie lepiej sprawdzic czy pisze '2005 Iron Maiden Holdings Ltd." gdzies przy zdjeciu na koszulce? Na kazdej 'podrobce' ktora widzialem nie ma (data Iron Maiden Holdings Ltd.)- a na orginalnych sa....

lucek664
-#Invader
-#Invader
Posty: 174
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:13 pm
Skąd: W-wa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: lucek664 » pn maja 30, 2005 9:00 pm

jak dla mnie to zabrakło frotek...
mało (co trudne do przebolenia) i drogo...
za to sklepik Mystica był spoko. Scream For Me Brazil Bruca za 5 zeta? yeah :rocx

Awatar użytkownika
karolcia
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 54
Rejestracja: sob paź 25, 2003 10:46 pm
Skąd: Wawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: karolcia » pn maja 30, 2005 9:53 pm

Wybór był strasznie ubogi...chciałam sobie zakupic tą białą bluzkę z długimi czarnymi rękawami, ale same "elki" były, i troszkę w nije pływałam... :roll:
Ale może i lepiej, że nie kupiłam, bo pozniej dostałam dwie POM z trasy 8) Jednak 120zł to nie mało.
Masz doła???????:( Włącz Dziewicę!!!:)

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Urchin » pn maja 30, 2005 10:39 pm

Więc w takim razie jestem szczęśliwym posiadaczem oryginalnej koszulki! Spoko bo na stoisku były po 100zł. Ale jest coś o czym nie pisałem, moja koszulka ma delikatnie źle zszyty rękaw (na szwie na koncu rękawa jest ok 1 cm schodek) oraz mały otworek na szwie (zmieszczą się 2 palce) ale to jest do zszycia i nie będzie problemu.
bardzo prawdopodobne ze sprzedawali po prostu tzw. "resztki" czyli ubrania ze skazą - dziurkami, niedoszyciami albo jakimis fabrycznymi plamkami itp.

to by tlumaczylo dlaczego tak tanio je sprzedawali...

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Premus » wt maja 31, 2005 12:10 pm

Bardzo sie zawiodłem na zaopatrzeniu sklepik z koszlkami cienizna i ksiazka Run..... po angielsku :(

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Mirdaroh » wt maja 31, 2005 1:38 pm

A co do 'oryginalnosci' tamtych koszulek - to nie lepiej sprawdzic czy pisze '2005 Iron Maiden Holdings Ltd." gdzies przy zdjeciu na koszulce? Na kazdej 'podrobce' ktora widzialem nie ma (data Iron Maiden Holdings Ltd.)- a na orginalnych sa....
Te akurat co mieli z trasy (eddy rozwala planete) to nie maja tego napisu "2005 Iron Maiden Holdings Ltd"

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Piwowarus » śr cze 01, 2005 8:20 pm

Te akurat co mieli z trasy (eddy rozwala planete) to nie maja tego napisu "2005 Iron Maiden Holdings Ltd"
Mają, mają :wink: Na froncie po prawej stronie na dole tam gdzie jest spory kawałek odlatującej skorupy ziemskiej jest drobny napis. Jeśli mówimy oczywiście o oryginałach

Traderka

Re: Oficjalne gadżety

Postautor: Traderka » ndz cze 05, 2005 1:05 pm

Skandal i tyle, bluza za 200 zł,obśmiałam to.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość