Powerslave

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Powerslave

Postautor: blackcocker » wt sty 21, 2020 9:19 pm

Nie chcę nic mówić, ale jak z MP3 zrobisz Wav to raczej nie polepszysz jakości. Chyba, że mam jakieś braki.
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Powerslave

Postautor: Pierre Dolinski » wt sty 21, 2020 9:35 pm

No jak to? Jak wypijesz pół butelki wódki i dolejesz do niej wody, to przecież znów jest pełna... ;)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Powerslave

Postautor: gumbyy » wt sty 21, 2020 9:46 pm

No jak to? Jak wypijesz pół butelki wódki i dolejesz do niej wody, to przecież znów jest pełna... ;)
Tyyyle wygrać :D
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Powerslave

Postautor: Bon Dzosef » wt sty 21, 2020 9:50 pm

Jak się samemu robi taką butelkę, to wypełnienie wodą jest w sumie zdrowe...
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

lochinvar
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 864
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 11:13 pm

Re: Powerslave

Postautor: lochinvar » wt sty 21, 2020 9:50 pm

Nie chcę nic mówić, ale jak z MP3 zrobisz Wav to raczej nie polepszysz jakości. Chyba, że mam jakieś braki.
Pewnie nie. Jakie to ma jednak znaczenie? W porównaniu do jakości demówek a nawet wielu płyt nagrywanych na początku lat 80, to i tak dobra jakość.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Powerslave

Postautor: Geri666 » wt sty 21, 2020 9:53 pm

Nie chcę nic mówić, ale lochinvar to mistrz offtopa. Wspólczuję jakiemuś forumowiczowi z przyszłości, który trafi na ten temat jako pasjonat Powerslave i z wypiekami na twarzy będzie chciał wertować temat o swojej ulubionej płycie Maiden. Szybko dostanie plaskacza w ryj zamianą kolejności utworów, i słuchaniem empetrójek w 2020 roku :D

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Powerslave

Postautor: MaidenFan » wt sty 21, 2020 9:54 pm

Albo właśnie przyjdzie osoba, która nie lubi Powerslave, ale sobie pozmienia kolejność utworów i pokocha. ;)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Powerslave

Postautor: Pierre Dolinski » wt sty 21, 2020 9:54 pm

Zawsze możemy go odpytać, jaka opcja mu pasuje. ;)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Powerslave

Postautor: gumbyy » wt sty 21, 2020 10:03 pm

Albo właśnie przyjdzie osoba, która nie lubi Powerslave, ale sobie pozmienia kolejność utworów i pokocha. ;)
Srogo :lol: coś czuję, że ta zmieniona kolejność będzie kolejnym "memem" tego forum :shock: :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Powerslave

Postautor: Pierre Dolinski » wt sty 21, 2020 10:07 pm

A pomiędzy The Duellists a Aces High będzie słychać zdanie "Pan tu nie stał. Pan nie jest w ciąży."

lochinvar
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 864
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 11:13 pm

Re: Powerslave

Postautor: lochinvar » wt sty 21, 2020 10:19 pm

Jak kocha Powerslave to będzie słuchał a nie tu zaglądał. Jak nie lubi, to tym bardziej nie będzie tu zaglądał. Jeden z Was powiedział, że my tu nie jesteśmy dla muzy lecz dla towarzystwa.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Powerslave

Postautor: Schizoid » wt sty 21, 2020 11:57 pm

No nie wiem. Ja Sanktuarium śledziłem jeszcze zanim zacząłem brać udział w dyskusjach na forum i przez pewien czas treści zamieszczane w takich tematach były dla mnie źródłem jakiejś wiedzy lub po prostu stanowiły ciekawą lekturę.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Powerslave

Postautor: gumbyy » śr sty 22, 2020 12:07 am

No nie wiem. Ja Sanktuarium śledziłem jeszcze zanim zacząłem brać udział w dyskusjach na forum i przez pewien czas treści zamieszczane w takich tematach były dla mnie źródłem jakiejś wiedzy lub po prostu stanowiły ciekawą lekturę.
Aaa... A tak na serio to kiedyś rzeczywiście sporo "kumatych" ludzi tutaj (jak i po innych forach) się wypowidało. Teraz ta forma wymiany (istotnych, ciekawych) informacji dawno już umarła i pozostaje pisanie pierdółek. Teraz często się zdarza, że ludzie tylko myślą, że w jakimś temacie głęboko siedzą, ale jak przychodzi co do czego, to niezbyt można podyskutować. Zauważalnie też spadł poziom takich dyskusji. Bo chęć przekonania do swojego (jedynie słusznego! ) punktu widzenia jest silna, albo kończy się jakimś śmieszkowaniem. Dlatego preferuje poważniejsze rozmowy nie przez net.

PS.
właśnie sprawdziłem, że na tym forum jestem od ponad czternastu lat :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Powerslave

Postautor: Bon Dzosef » śr sty 22, 2020 1:17 am

Ja mam wrażenie, że po prostu trudno już normalnie pogadać o Maiden bo wszystko już zostało powiedziane. Przesłuchałem Powerslave gorylion razy, nie wiem co jeszcze można o tej płycie powiedzieć, żeby nie zostać Lochnivarem.

O wiele bardziej wartościowe są dla mnie dyskusje o innych zespołach.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Powerslave

Postautor: gumbyy » śr sty 22, 2020 1:32 am

Ja mam wrażenie, że po prostu trudno już normalnie pogadać o Maiden bo wszystko już zostało powiedziane. Przesłuchałem Powerslave gorylion razy, nie wiem co jeszcze można o tej płycie powiedzieć, żeby nie zostać Lochnivarem.
A ja lubię pogadać o płycie, którą przesłuchałem nawet setki razy. Interesuje mnie (o ile ktoś ma coś sensownego do powiedzenia) inny punkt widzenia. Ciekawi mnie dlaczego ktoś lubi (albo nie) dany utwór, zagrywkę, czy solówkę. Lubię zestawiać to ze swoimi emocjami i odczuciami. Fajnie poznać czyjąś fascynację (i jej powody) do kawałka, który dla mnie jest tylko dobry, albo przeciętny. Dla mnie to jest ciekawe i interesujące, że ktoś inny odbiera te same dźwięki w inny sposób. Nie wiem, może jest to dziwne, ale jestem ciekawy innych osób, ich zdania na tematy ważne i mniej istotne. Lubię poznawać nowe rzeczy i inne spojrzenie na ten sam temat. A o muzyce (tej słuchanej od wieków) mogę i lubię gadać.

Generalnie mam tak od zawsze i w każdym temacie. Po prostu jestem ciekaw świata, ludzi i opinii.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Powerslave

Postautor: Bon Dzosef » śr sty 22, 2020 1:43 am

Jasne, tylko chodziło mi o to, że Maiden jest tematem tak przegadanym wśród fanów Maiden, tyle razy w życiu omawiałem każdą z płyt, że prawdę mówiąc nie interesuje mnie już zdanie innych osób na jej temat, w ogóle nie chce mi się dyskutować o Maiden bo nie widzę, żeby coś było nowego tutaj do dodania. I myślę, że to powoduje że nie ma jakichś niesamowitych dyskusji o IM, zresztą tematy o płytach aktywują się w zasadzie tylko kiedy na forum wpada ktoś nowy.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

lochinvar
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 864
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 11:13 pm

Re: Powerslave

Postautor: lochinvar » śr sty 22, 2020 8:02 am

No właśnie. Stali bywalcy tego forum wiedzą lepiej co jest dobre a co jest złe. Przede wszystkim to z szacunkiem i kulturą należy odnosić się do innych, w swoim mniemaniu mniej lub więcej kumatych. Chyba, że ma się duże ego jak niektórzy. Każdy inaczej odbiera pewne rzeczy, bez względu na to ile ma lat, co robi czy ma zawodowy kontakt z muzyką jako recenzent, muzyk, etc. czy tylko zwykłym słuchaczem. Dla jednego dana płyta, utwór, zagrywka, smaczek będzie wyśmienita, inny nie będzie chciał nawet tego ponownie słuchać. Może faktycznie, jak mówili niektórzy zawodowi muzycy, takie fora omijać szerokim łukiem, dopóki ludzie nie nauczą się kultury i szacunku wobec innych?

Deleted User 5155

Re: Powerslave

Postautor: Deleted User 5155 » śr sty 22, 2020 8:11 am

No właśnie. Stali bywalcy tego forum wiedzą lepiej co jest dobre a co jest złe. Przede wszystkim to z szacunkiem i kulturą należy odnosić się do innych, w swoim mniemaniu mniej lub więcej kumatych. Chyba, że ma się duże ego jak niektórzy. Każdy inaczej odbiera pewne rzeczy, bez względu na to ile ma lat, co robi czy ma zawodowy kontakt z muzyką jako recenzent, muzyk, etc. czy tylko zwykłym słuchaczem. Dla jednego dana płyta, utwór, zagrywka, smaczek będzie wyśmienita, inny nie będzie chciał nawet tego ponownie słuchać. Może faktycznie, jak mówili niektórzy zawodowi muzycy, takie fora omijać szerokim łukiem, dopóki ludzie nie nauczą się kultury i szacunku wobec innych?
Nie ma nic wspanialszego, niż mówienie / dyskutowanie o samym sobie (cytat to tylko przykład, bo właściwie to niemal każdy inny post szanownego kolegi mógłby się tu znaleźć).

ps. ktoś słyszał przenośnię o grzmoceniu kijem w klatkę z małpami wewnątrz?

lochinvar
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 864
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 11:13 pm

Re: Powerslave

Postautor: lochinvar » śr sty 22, 2020 10:57 am

Amen

Awatar użytkownika
Ziomaletto
-#Invader
-#Invader
Posty: 211
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 7:54 pm

Re: Powerslave

Postautor: Ziomaletto » śr sty 22, 2020 5:32 pm

No właśnie. Stali bywalcy tego forum wiedzą lepiej co jest dobre a co jest złe.
Nigdy nie myślałem o weteranach Sanktuarium jak o Wyroczni, dzięki że wskazałeś mi właściwą drogę, mistrzu.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości