Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

hellrider
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 261
Rejestracja: sob mar 19, 2005 12:12 am

Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: hellrider » pn maja 30, 2005 2:16 pm

No wlasnie... jesli ktos posiada jakies filmiki badz sekwencje audio z Mystic'a, dawac :twisted: :D

Awatar użytkownika
mawpa
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:28 pm
Skąd: Wrocław

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: mawpa » pn maja 30, 2005 2:56 pm

A ja posiadam cały występ Ironów :>

Obraz skacze bo trudno było mi utrzymać ją w rękach podniesionych do góry przez 1godz. 45min. (czy jakoś tak:>), dzwięk jest co najwyżej średni, ale miło się ogląda - dzisiaj przez noc zapuszczę kompresję, podogrywam resztę z drugiej kasety, i tak do końca tygodnia powinno być ready :> - będzie na stronie hm... no z racji, że nie można podawać linków :> to jakoś później uzgodnimy, gdzie będzie ten plik do ściągnięcia. Hej ;]

Clans
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 833
Rejestracja: śr kwie 21, 2004 4:32 pm
Skąd: Zawiercie

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Clans » pn maja 30, 2005 2:57 pm

Odwaliles mawpa kawal dobrej roboty. Narod bedzie Ci wdzieczny :D :wink:

Jesio
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: pt gru 12, 2003 3:13 pm
Skąd: Szczecinek

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Jesio » pn maja 30, 2005 2:59 pm

Dokładnie. Wszyscy się cieszymy.
A jak wniosłeś kamerę? Były jakieś problemy?
....where images and words are running deep...

Awatar użytkownika
mawpa
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:28 pm
Skąd: Wrocław

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: mawpa » pn maja 30, 2005 3:10 pm

Hahaha... ;] - sorr ;]

Hm... no więc tak:
Po pooglądaniu sobie włażenia ludzi na teren stadionu przez "brameczkę" nr 1, postanowiliśmy się przejść dalej... aż dotarliśmy do "brameczki" nr 7. Przyjrzałem się FOSIE jak obchodzi się z ludźmi z plecakami i hm... z lekka się przestraszyłem (no bardziej niż z lekka :>), pomyślałem sobie, że kumple najpierw wejdą, a ja im później przerzucę sprzęt, ale jak na FOSĘ prztstało była "rozlana" wzdłuż całego terenu - więc ta opcja odpadła... Tak więc podszedłem pod bramę wjazdową (rzecz dzieje się dalej przy bramce nr 7) i czekałem na okazję, żeby podrzucić komuś kamerę przez tą bramę, tudzież ja przecisnąć pomiędzy szczebelkami... ale po 3 godzinach zwątpiłem, bo FOSA "czujnie czuwała" i skończyło się na tym, że przez bramę to zgrzewki wody podawałem... ;) - lol :>
Hm... stwierdziłem, że *piiiiip* ten interes i oddam kamerę do depozytu - więc podchdzę raz jeszcze pod wjazdową bramę i mówię miłemu panu z FOSY, że mam kamerę i chcę ją oddać do depozytu, ale przez normalne wejście mnie nie puszczą, bo wywalają wszystkich z aparatami, kamerami etc... - na co pan powiedział, że ja tam mam jednak pójść i powiedzieć "bramkarzowi", że kamerę oddam do depozytu i później podskoczę ją w rzeczy samej odnieść :> - facet, który stał na bramce zrobił takie duże oczy i wręcz się przeraził, że legalnie sobie do niego podchodzę z kamerą w łapie - powiedział: "Ooooo... to bęęędzie problem - przecież tak... no pan wie.... y... nie można z kamerą do środka", na co odpowiedziałem: "Ale ja ją idę do depozytu odnieść" - a facet "Aaaa... to co innego - ale jak jej tam nie odniesiesz to będziesz miał problemy..." <-- LOL. Zarzuciłem katanę na kamerę, przeszedłem przez drugą bramkę, podchodzę pod depozyt... rozglądam się i myślę sobie: "To nie mogło być aż tak proste i banalne..." - rozejrzałem się czy nikt nie patrzy (z 15 ludzi się wokół mnie kręciło ;)) i bezprecedensowo włożyłem kamerę do plecaka... - lol :> - Kto by pomyślał, że to będzie takie proste... - jedyne co straciłem na tym, to występ DragonForce`a - myślę, że było warto ;]

Hm... no to story lepiej usłyszeć niż przeczytać, ale co tam ;] - tym skromnym opisem ukazałem... hm... no widać co ukazałem ;>

Redo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 39
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:46 am
Skąd: Białystok

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Redo » pn maja 30, 2005 3:12 pm

Respekt !! Miło będzie przeżyć to jeszcze raz :wink: .
Kontinuum Nieskonczonosci To Jedynie Pojecie, Ktorego Nikt Nie Rozumie

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: amaZona » pn maja 30, 2005 3:14 pm

Hahaha... ;] - sorr ;]

Hm... no więc tak:
Po pooglądaniu sobie włażenia ludzi na teren stadionu przez "brameczkę" nr 1, postanowiliśmy się przejść dalej... aż dotarliśmy do "brameczki" nr 7. Przyjrzałem się FOSIE jak obchodzi się z ludźmi z plecakami i hm... z lekka się przestraszyłem (no bardziej niż z lekka :>), pomyślałem sobie, że kumple najpierw wejdą, a ja im później przerzucę sprzęt, ale jak na FOSĘ prztstało była "rozlana" wzdłuż całego terenu - więc ta opcja odpadła... Tak więc podszedłem pod bramę wjazdową (rzecz dzieje się dalej przy bramce nr 7) i czekałem na okazję, żeby podrzucić komuś kamerę przez tą bramę, tudzież ja przecisnąć pomiędzy szczebelkami... ale po 3 godzinach zwątpiłem, bo FOSA "czujnie czuwała" i skończyło się na tym, że przez bramę to zgrzewki wody podawałem... ;) - lol :>
Hm... stwierdziłem, że *piiiiip* ten interes i oddam kamerę do depozytu - więc podchdzę raz jeszcze pod wjazdową bramę i mówię miłemu panu z FOSY, że mam kamerę i chcę ją oddać do depozytu, ale przez normalne wejście mnie nie puszczą, bo wywalają wszystkich z aparatami, kamerami etc... - na co pan powiedział, że ja tam mam jednak pójść i powiedzieć "bramkarzowi", że kamerę oddam do depozytu i później podskoczę ją w rzeczy samej odnieść :> - facet, który stał na bramce zrobił takie duże oczy i wręcz się przeraził, że legalnie sobie do niego podchodzę z kamerą w łapie - powiedział: "Ooooo... to bęęędzie problem - przecież tak... no pan wie.... y... nie można z kamerą do środka", na co odpowiedziałem: "Ale ja ją idę do depozytu odnieść" - a facet "Aaaa... to co innego - ale jak jej tam nie odniesiesz to będziesz miał problemy..." <-- LOL. Zarzuciłem katanę na kamerę, przeszedłem przez drugą bramkę, podchodzę pod depozyt... rozglądam się i myślę sobie: "To nie mogło być aż tak proste i banalne..." - rozejrzałem się czy nikt nie patrzy (z 15 ludzi się wokół mnie kręciło ;)) i bezprecedensowo włożyłem kamerę do plecaka... - lol :> - Kto by pomyślał, że to będzie takie proste... - jedyne co straciłem na tym, to występ DragonForce`a - myślę, że było warto ;]

Hm... no to story lepiej usłyszeć niż przeczytać, ale co tam ;] - tym skromnym opisem ukazałem... hm... no widać co ukazałem ;>
ROTFL :lol:
Gratuluję! :wink:

Robber
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 30, 2005 1:00 am
Skąd: gliwice

:)

Postautor: Robber » pn maja 30, 2005 3:20 pm

Gratulacje jak bys byl tak mily i mogl to wyslac bede mogl przezyc to raz jeszcze :) moze sie zobacze w tlumie (mam 207:P)

Awatar użytkownika
Celestial
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt gru 21, 2004 12:45 pm
Skąd: Toruń

X

Postautor: Celestial » pn maja 30, 2005 3:35 pm

Kawał dobrej roboty. Swoją drogą panowie z FOSY rzeczywiście nie grzeszyli bystrością.

-Pan pokaże plecak [pokazałem]..a jakiś aparacik czasem nie jest schowany?
-Tak mam. Wszyłem tutaj.
-[koleś szuka:D] Gdzie? Nic nie ma.

To nagranie z koncetu też bym sobie życzył.. Najlepszą opcją był chyba telefon z aparatem. BTW jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia, to zarzućcie na camar@o2.pl

Up The Irons!
Aces High cpt. Dickinson!

Deleted User 1499

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Deleted User 1499 » pn maja 30, 2005 3:40 pm

brawo mawpa wielkie pwo dla ciebie :beer :beer

Awatar użytkownika
blue57
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 19, 2005 7:58 pm
Skąd: Skoczów

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: blue57 » pn maja 30, 2005 3:41 pm

no chłopie super sprawa !!!!!!!!!!!!!wielkie dzięki czekamy na linka ^^ Jesteśmy ci dłużni zgrzewe browarów ^^ nice

sic_knot
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 07, 2005 9:02 pm
Skąd: krasnystaw/koło lublina ;p

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: sic_knot » pn maja 30, 2005 3:46 pm

eeee to zajefajnie!!! juz sie ciesze, nie moge sie doczekac kiedy to w koncu bedzie. Kurde obejzałbym to i powspominał jak to wczoraj było :rocx . Dosc banalnie to wniosłes i dziwne ze tak łatwo :shock: . Ale dzieki temu mamy nagranie. Ej a masz te wczesniejsze zespoły bo musze sobie jeszcze raz nightwisha obejzec bo zajefajnnie grał :D . Dobra robota i daj znac jak bedzie gotowe.
pozdrawiam

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Urchin » pn maja 30, 2005 3:55 pm

hehe niezle mawpa :) ja nic nie przemycalem ale te typy ktore mnie przeszukiwaly to tesh niespecjalnie sie przykladali...cos zapiszczalo w prawej kieszeni od spodni...
- a co tam pan ma?
- portfel i 2 batony
- a to w porzadku
...

El Dorado

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: El Dorado » pn maja 30, 2005 4:19 pm


Awatar użytkownika
mawpa
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:28 pm
Skąd: Wrocław

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: mawpa » pn maja 30, 2005 4:21 pm

Ej a masz te wczesniejsze zespoły bo musze sobie jeszcze raz nightwisha obejzec bo zajefajnnie grał :D
Hm... to jes tak:
Jest tylko Iron Maiden - akumulatorek - który padł w momencie zakończenia koncertu - cuda, dziwy czy co?

Dwa:
- jest przerwa na jednym kawałku - pan z FOSY się doczepił - trzeba było się przetransportować nieco dalej...;
- wymiana kasety akurat po zakończeniu któregoś tam kawałka, a drugą włożyłem na początku następnego - cała reszta jest "ciągiem" ;]

El Dorado

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: El Dorado » pn maja 30, 2005 4:24 pm

no to ja czekam z niecierpliwością!! :)

Awatar użytkownika
gienia
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:41 pm

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: gienia » pn maja 30, 2005 4:25 pm

http://tvp.pl/1776,20050530209737.strona
pod tym linkiem można zobaczyć małe info z wiadomości

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Mirdaroh » pn maja 30, 2005 4:25 pm

Brawo teraz nam pozostaje tylko zassac go jak wrzucisz na serwerek. Chetnie sie jeszcze raz to wszytsko obejrzy. Co do audio to jak go sciagnac?

bartekIM
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:37 am
Skąd: Kraków

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: bartekIM » pn maja 30, 2005 4:31 pm

panowie bedzie kawał śmiechu mam 13lat i wziołem z domu Mp3 LG z zajebistym dyktafonem i mysle sobie po majciorkach niemacają no to hooop mp3 do galotów i ide koles sie pyta ile mam lat i patrzy sie w krok że cosig strzasznie to dużew :D

No ale mówi że dzieci niesprawdzaj no to ja rura na sektor i oto w taki sposób JEST BOOTLEG!!!

jest zajebisty jakos WYPAS ale czy jest jakis program co moze usunąc szmer publiki bo z tym szmrem to lekka tragedia jesli jest dajcie link a juz dzis bedzimmy mogli sluchac Charlot The Harlot czy Another Day>:D:D:D:

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: Mirdaroh » pn maja 30, 2005 4:35 pm

Brawo bedziemy mieli dzieki temu kilka wersji :)


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość