Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Czy ubolewasz nad brakiem "Fear of the Dark"?

Tak
50
27%
Nie
134
73%
 
Liczba głosów: 184

Deleted User 622

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Deleted User 622 » wt cze 07, 2005 4:19 pm

Oweszem mówił o kolejnej trasie i o albumie, ale nie słyszałem z jego ust słów "Fear of the dark..."

Deleted User 804

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Deleted User 804 » wt cze 07, 2005 4:26 pm

Oweszem mówił o kolejnej trasie i o albumie, ale nie słyszałem z jego ust słów "Fear of the dark..."
A czy musiał powiedzieć "fear of the dark" Nie wystarczyło by we will play this on the next tour. Nie twierdze że tak dokładnie powiedział, ale to było coś w tym stylu. Ja i część innych słyszała, ty nie. Mówi się trudno i chyba nie ma co na ten temat dalej dyskutować, bo ani ty mnie nie przekonasz ze nie słyszałem tego co słyszałem ani chyba ja ciebie nie przekonam. Rób sobie z tym co chcesz. Jak dla mnie możesz nawet myśleć że Bruce niczego nie mowił. Mi to rybka :D

Deleted User 622

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Deleted User 622 » wt cze 07, 2005 4:46 pm

Słyszałem dosyć dokładnie co mówił Bruce i poprostu nie przypominam sobie zeby mówił cokolwiek odnoszącego się do Feara. Mówił o nowym albumie studyjnym... nie będę się kłócił, bo nie ma o co :lol: Jeśli większość słyszała ze mówił o Fearze to pewnie tak było :roll:

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Stranger » wt cze 07, 2005 8:26 pm

Nie mowil nic o fearze. Mowil ze wroca za rok i tyle.

KillMeCeSoir

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: KillMeCeSoir » śr cze 29, 2005 3:10 pm

Qrqa, ja nie moge. Teraz tylko kłótnie, które i tak nie mają większego sensu. Niektórzy mają wielkie pretense o te "Fear of the Dark", a miesiąc temu każdy krzyczał, a teraz niby każdy jest tym zbulwersowany... Było, mineło, nie ma co się już sensu się o to kłócić... Cieszmy się , z tego co było np. kawałki Paula śpiewane przez Bruce'a, zagrane na 3 gitary (np. Anothe Life, Drifter). Poza tym, jeśli o mnie chodzi osobiście, to zabrakło mi kilku kawałków np. Purgatory (wielu ludzi pomija ten utwór, a przecież to jest on poprostu genialny) Children of the Damned, The Prisoner, 22 Acacia Avenue, Flight of Icarus albo Still Life

Beaver
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 291
Rejestracja: pn paź 11, 2004 9:11 pm
Skąd: Warszawa

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Beaver » śr cze 29, 2005 5:16 pm

Qrqa, ja nie moge. Teraz tylko kłótnie, które i tak nie mają większego sensu. Niektórzy mają wielkie pretense o te "Fear of the Dark", a miesiąc temu każdy krzyczał, a teraz niby każdy jest tym zbulwersowany... Było, mineło, nie ma co się już sensu się o to kłócić... Cieszmy się , z tego co było np. kawałki Paula śpiewane przez Bruce'a, zagrane na 3 gitary (np. Anothe Life, Drifter). Poza tym, jeśli o mnie chodzi osobiście, to zabrakło mi kilku kawałków np. Purgatory (wielu ludzi pomija ten utwór, a przecież to jest on poprostu genialny) Children of the Damned, The Prisoner, 22 Acacia Avenue, Flight of Icarus albo Still Life
My sie juz nie klocimy!! To ty mozesz zaczac klotnie odswiezajac nieaktualny temat. I po co?? Jest po sprawie to juz nie musisz pisac :beer

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Nomad » czw lip 21, 2005 1:16 pm

A ja uważam że mówienie że Fear mógłby zakłócić klimat starych płyt jest bardzo sztuczne , dlatego ze nie było wogóle tego klimatu. Jak można odwzorować klimat starych płyt, gdzie zespół cała kase pakował w instrumenty,promocje itd. ,nie mieli zbyt duzo kasy i grali w zadymionych klubach. Gdzie tu ten klimat. Teraz grali na wielkich stadionach ,już nic nie przywróci tego kliamtu ,jeśli miał byc ten klimat to dlaczego nie zaprosili Di Anno ,oczywiście to ironiczne pytanie.
Poza tym musze powiedzieć ,że osobiście uważam że FoTD to wcale nie taki genialny utwór, nie mieści sie moim Top 50 Iron Maiden ,ale skoro tyle osób go chciało ,to mogli go zagrać .
Poza tym ja liczyłem na 5-6 utworów nie z pierwszych płyt.

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: S1MON » czw lip 21, 2005 2:20 pm

Poza tym ja liczyłem na 5-6 utworów nie z pierwszych płyt
no ja np. liczyłem tak na 3 - 4 ...ale po Pradze już nie było złudzeń :)

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: iEvE » czw lip 21, 2005 3:15 pm

ale skoro tyle osób go chciało ,to mogli go zagrać
a gdzie indziel ludzie liczyli by np. na Wasted Years i też mieliby go zagrać? Zobaczyliby, ze Polakom Fear'a zagrano to każdy by coś chciał. Fear'a pewnie mają obcykanego, ale co z innymi? Dobrze, że siechłopcy nie dali namowom :D

arsi
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 22
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:45 am
Skąd: Polska

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: arsi » pt lip 22, 2005 2:56 pm

fear of the dark to zagraja za 2 lata jak przyjada w nastepnym roku
dobrze ze sanctuary zagrali bo bym nie przezyl.

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: gorbag » pt lip 22, 2005 8:47 pm

jestem tylko ciekaw jednego... jak myslicie , Bruce naprawdę nie rozumiał ze cąła płyta krzyczy "Fir of the dark"??

tom_azs
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 498
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:24 pm
Skąd: Łódź

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: tom_azs » pt lip 22, 2005 9:22 pm

NIe
SKoro miał być materiał z 4 pierwszych płyt
to tak jakby grali w 1983 roku
A wtedy świat jeszcze nie słyszał o Fear Of The Dark :)
UP THE IRONS!! :solo

tom_azs
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 498
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:24 pm
Skąd: Łódź

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: tom_azs » pt lip 22, 2005 9:24 pm

jestem tylko ciekaw jednego... jak myslicie , Bruce naprawdę nie rozumiał ze cąła płyta krzyczy "Fir of the dark"??
Widzisz ja stałem pod samą sceną i nei słyszałem że właśnie wtedy jak usiadł ogromny tłum krzyczał Fear Of The Dark (dowiedziałem sie tego dopiero z DVD)
Pod sceną w okolicach mnie wszyscy krzyczeli "Dziękujemy" i tylko to słyszałem, a jak wyglądało ze nei rozumie zaczeliśmy krzycześ "thank you"
:rocx
UP THE IRONS!! :solo

Awatar użytkownika
ChainsawManiacPuchatek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: pt maja 27, 2005 10:10 pm
Skąd: Siemiatycze

xxx

Postautor: ChainsawManiacPuchatek » pt lip 22, 2005 10:09 pm

jestem tylko ciekaw jednego... jak myslicie , Bruce naprawdę nie rozumiał ze cąła płyta krzyczy "Fir of the dark"??

Cała Płyta :> niezapomnij ze na sektrach tez krzyczeli ludzie !!
Up The Irons :D:D

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: xxx

Postautor: iEvE » pt lip 22, 2005 10:15 pm

Cała Płyta :> niezapomnij ze na sektrach tez krzyczeli ludzie !!
i mnie krew zalewała wtedy.
Jakieś przygłupie dziecko (bez obrazu dla młodszych) caly czas za mną krzyczało "ja chce fear of the dark, ja chce fear of the dark, bo tylko do tego znam tekst" a jego siostra czy coś wyła niemiłosiernie na najtłiszu. Miałam ochote im obojgu strzelić.
a na koniec koncertu to biedne poronione dziecko wołało 'ja sie nie ruszam bo nie bylo 'fear of the dark'. A wolało do swojej rodzicielki i jej znajomej, które nie bardzo kumały gdzie są. Chyba nawet ten kolo nie wiedział z jakiej płyty jest piosenka The Number Of The Beast 8) .
Spalić zgnieść, spalić zgneść :evil:

Awatar użytkownika
ChainsawManiacPuchatek
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: pt maja 27, 2005 10:10 pm
Skąd: Siemiatycze

xxx

Postautor: ChainsawManiacPuchatek » pt lip 22, 2005 10:20 pm

Ja zdaje tylko relacje jak było.

Zebyś wiedział Ze Ja Słucham Maidenów Od 2 lat I wiem jaka jest piosenka z jakiej płyty i znam teksty, Gdybym Nieznał Dyskografi I Składu nienosił bym koszulek :P
Up The Irons :D:D

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: iEvE » pt lip 22, 2005 10:31 pm

1. "Zebyś wiedziałA"
2. Ja do Ciebie nie piję.
3. Co mają koszulki do znajomości piosenek i tekstów? Od pozerków aż się roi ;]

Eot.

Awatar użytkownika
RodzynAa
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 29, 2005 9:53 pm
Skąd: Bytom

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: RodzynAa » pt lip 29, 2005 10:04 pm

Ci, którzy tak bardzo ubolewają nad brakiem Fotd, mogliby zrozumieć jakie mieli szczęście, że mieli okazję usłyszeć takie stare, i rzadko grane na koncertach piosenki... Może niedługo to docenią... Ale ja żałuję, że nie grali Invaders, Prisoner i 22AA :( :cry:

Awatar użytkownika
Midian
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 30
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 12:49 pm
Skąd: Mysłowice

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Midian » wt sie 16, 2005 10:58 pm

A ja Wm powiem ze cholernie ciesze sie z tego co zagrali i teraz kiedy sobie wspominam ten koncert , wiem ze to to byly Early Days Ironów :D
A co do pozerów to na koncercie byla moja nauczycielka ze szkoly z rodzinka na koncercie , a potem szpanowala,a po budzie rozpowiadala ze Metalika lepiej zagrala... :? :guns

Awatar użytkownika
RodzynAa
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 17
Rejestracja: pt lip 29, 2005 9:53 pm
Skąd: Bytom

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: RodzynAa » śr sie 17, 2005 11:56 am

Masz nauczycielke-pozera? :lol:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości