Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Beaver
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 291
Rejestracja: pn paź 11, 2004 9:11 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Beaver » sob cze 04, 2005 7:40 pm

chwila, chwila - chyba iśmy!!!!!

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Bonzo » sob cze 04, 2005 7:59 pm

chwila, chwila - chyba iśmy!!!!!
Racja, każdy z was, jako fan, miał wkład w to wydarzenie! To miło ze strony Mystic ze to docenili, nie tylko ta adnotacja, ale także tymi opaskami.... ;)

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Nomad » sob cze 04, 2005 10:07 pm

chwila, chwila - chyba iśmy!!!!!
Racja, każdy z was, jako fan, miał wkład w to wydarzenie! To miło ze strony Mystic ze to docenili, nie tylko ta adnotacja, ale także tymi opaskami.... ;)
ja nie miałem wkładu ,nic mi sie nie udało na tym koncercie

Rysiek74
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 03, 2005 1:31 pm
Skąd: Dzierżoniów

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Rysiek74 » sob cze 04, 2005 10:44 pm

RycerzHeavyMetalu skąd Ty się wziołeś, jak czytam Twoje posty to tak jakbym oglądał obrady sejmu i to takie z czynnym udziałem samoobrony.
Wszystko krytykujesz, uważasz że jesteś najmądrzjszym gościem na świecie, jak Ci się taka impreza nie podoba to idź sobie na dyskoteke, tam jest wszystko na najwyższym poziomie, takim jaki będzie szedł w parze z Twoim intelektem, albo lepiej idź na koncert disco polo tam puszczą Ci wszystko z taśmy więc będzie idealne nagłośnienie :).
HEAVY METAL to nie RYRKI Z KREMEM
Sorry ze jade na Ciebie ale na koncerty jeżdże od 15 lat i trochę już widziałem i niewiem czego się czepiasz, festival naprawde był dobrze zorganizowany.
Opaski są niezbędne ponieważ sektor pod sceną jest zabezpieczeniem, gdyby go niebyło ludzie zprzodu byliby zmiażdżeni, kto tam był widział jak barierki trzasneły jak zapałki na począdku koncertu Iron Maiden. Nagłośnienie - zawsze jest z tym problem a wierzcie mi nagłośnić koncert na otwartym powietrzu to prawdziwa sztuka (tym bardziej że żaden zespół nie miał pruby)
Będąc pod sceną wszystko było dobrze słychać a to że dźwięk "pływa" dalej o d sceny to niestety tak to na powietrzu bywa.

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Nomad » sob cze 04, 2005 10:47 pm

napisałem że nic MI się nie udało na tym koncercie , czytaj uważnie !!!!
a nagłośnienia nie krytykowałem ,bardzo mi się podobało brzmienie

Traderka

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Traderka » ndz cze 05, 2005 1:28 pm

A ja miałam :) Nagrałam Primal Fear+DragonForce +Behemotha+Kreatora+Nigtwisha+ Iron Maiden na dyktafon,teraz obrabiam,a potem..zapewne uraduję wszystkich wpuszczając to do internetu.

Deleted User 1309

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Deleted User 1309 » ndz cze 05, 2005 1:31 pm

zapewne uraduję wszystkich wpuszczając to do internetu.

Oj bardzo uradujesz :wink: a jaka jakość ?? (szczególnie interesuje mnie Kreator i Behemoth)

Deleted User 1499

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Deleted User 1499 » ndz cze 05, 2005 2:18 pm

napisałem że nic MI się nie udało na tym koncercie , czytaj uważnie !!!!
a nagłośnienia nie krytykowałem ,bardzo mi się podobało brzmienie
chlopie tobie sie nic nie podoba :( twierdzisz ze ironkom sie nic nie udalo?a naglosnienie sie udalo?moim zdaniem naglosnienie nie bylo rewelacyjne ale za to scenografia,scena,set,kondycja bylo super!!!Juz tesknie za niedziela jak sobie ogladam fotki nawet czasem sie lza w oku zakreci :cry:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Budziol » ndz cze 05, 2005 3:46 pm

Oczywiscie ze pelen sukces! Oby za rok znow z MAIDEN wypalil ten festival! Przy okazji wtedy niedoszle "diablice" beda mialy okazje wystapic z IRONami na jednej scenie! ;) Ceny picia byly kosmiczne ale przynajmniej mozna bylo cale 6paki wnosic ze soba bo jak nie to bylaby prawdziwa tragedia! Opaski musza byc bo ludzie by sie pozabijali tylko ochrona lepiej powinna byc zorganizowana i poinformowana. Brawo tez za polewanie ludzi dzieki temu przezylismy ;) Fachowa robota oby tak dalej!

El Dorado

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: El Dorado » ndz cze 05, 2005 3:55 pm

moim zdaniem Mystic powinien podpisac umowe z tymi ludzmi od napoi o ceny picia...

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Premus » ndz cze 05, 2005 3:59 pm

Wiecie moze gdzie bedzie kolejny Mystic?
Dla mnie najlepiej by było gdyby był znów na Stadionie Sląskim, bo byśmy sie znowu spacerkiem przeszli :D
Ja mam wielka nadzieje ze w SPODKU tam jednak wychodza koncerty najlepiej

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: slayer » ndz cze 05, 2005 5:18 pm

,a potem..zapewne uraduję wszystkich wpuszczając to do internetu.
8) <jupi>
Jazz is not dead, it just smells funny.

El Dorado

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: El Dorado » ndz cze 05, 2005 5:28 pm

A ja miałam :) Nagrałam Primal Fear+DragonForce +Behemotha+Kreatora+Nigtwisha+ Iron Maiden na dyktafon,teraz obrabiam,a potem..zapewne uraduję wszystkich wpuszczając to do internetu.
czeakmy!! ja chce DRAGONÓW!!
jako jeden z nielicznych po ich wystepie krzyczałem "dragon force dragon force" :)

Tamar
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: pn sie 04, 2003 8:24 pm
Skąd: Stalowa Wola/Katowice

Strzeżcie sie recepcjoniści tego świata!

Postautor: Tamar » ndz cze 05, 2005 7:44 pm

No dopsz. Jeśli mam być szczera to sobotni koncert był póki co jedynym, który mnie rozczarował. Ja rozumiem, że gorąco, że może lata nie te ale BEZ JAJ!!! Półtorej godziny?!
Ale wiecie co? Ze sprawdzonych źródeł wiem, że poza Stadionem Śląskim Running Free rozrywał mury tak się darliśmy:)
A pan z recepcji Qubusa ma ode mnie w morde i to tak elegancko z damskiego liścia. Za kłamstwo.
"Iron Maiden od godziny jest już w hotelu, nie macie na co czekać."
A kogo spotkałam o 2.30 przed wejściem. Adriana. A ja bez plakatu, bez długopisy, bez aparatu. Mogłam się tylko uroczo uśmiechać :wink: Niech się cieszy debil recepcjonista, że jego zmiana się już skończyła. Straciłby oczy :guns

MaYeR
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 485
Rejestracja: pn mar 31, 2003 12:55 pm
Skąd: Lublin

Re: Strzeżcie sie recepcjoniści tego świata!

Postautor: MaYeR » ndz cze 05, 2005 10:39 pm

No dopsz. Jeśli mam być szczera to sobotni koncert był póki co jedynym, który mnie rozczarował. Ja rozumiem, że gorąco, że może lata nie te ale BEZ JAJ!!! Półtorej godziny?!
2003/06/04 Summer Rocks Festival Kisstadion Budapest, Hungary CD1 - 69:43 CD2 - 23:52
2003/06/15 Heineken Jammin' Festival, Autodrome Enzo E Dino Ferrari, Imola, Italy CD1 - 45:03 CD2 - 51:06
2003/08/15 Verizon Wireless Ampitheatre San Antonio TX USA - CD1 - 70:15
CD2 - 20:18


2003/10/19 Fonix Csarnok, Debrecen, Hungary CD1 - 49:11 CD2 - 49:14
2003/10/25 Schleyerhalle, Stuttgart, Germany CD1 - 45:37 CD2 - 53:35
2003/11/28 Mystic Festival, Hala Ludowa Wroclaw Poland CD1 - 52:53 CD2 - 47:33

Od 2 tras Iron Maiden gra w okolicach 90-100 minut. Nie mow, ze nie wiedzialas bo i tak nie uwierze :D

I tu sie nie ma czemu dziwic - trzeba sie przyzwyczaic :roll:

Fender
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 118
Rejestracja: pn cze 06, 2005 3:44 pm
Skąd: z Łodzi

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Fender » pn cze 06, 2005 3:54 pm

UWAGA
SORA ZA DUZO Z OT, ale trudno

Chcialbym sie w tym miejscu z wszystkimi fanklubowiczami przywitac, bo to jest moj pierwszy post. Jestem fanem IM od poltora roku, nie wiem, ale jakims cudem wczesniej nie natrafilem na to forum. Sam koncert uwazam za dobry, z malymi wadami: sprzedawcy, za duzo wody na scene(tydzien chorowalem), slabe naglosnienie na Kreatorze :( i krotki wystep IM. pozdro :)

Awatar użytkownika
journeyman
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 57
Rejestracja: śr lut 16, 2005 10:01 pm
Skąd: moving in circles

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: journeyman » pn cze 06, 2005 11:00 pm

pełen sukces. i tak miało byc ;)
czekamy do nastepnego roku :beer
Moments wasted, isolated, time escaping, endless sacrifice.

Tamar
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: pn sie 04, 2003 8:24 pm
Skąd: Stalowa Wola/Katowice

Re: Strzeżcie sie recepcjoniści tego świata!

Postautor: Tamar » wt cze 07, 2005 3:32 pm

Od 2 tras Iron Maiden gra w okolicach 90-100 minut. Nie mow, ze nie wiedzialas bo i tak nie uwierze :D

I tu sie nie ma czemu dziwic - trzeba sie przyzwyczaic :roll:
Oooj tam krew od razu :) Zaraz, że nie wiedziałam. No może niekoniecznie:] Ale przyzwyczaić to sie nie przyzwyczaję. 25 lat koncertowania, set naście utworów i półtorej godziny grania. No nie bardzo teges.

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Abstract » śr cze 08, 2005 10:04 pm

coż... myslę ,że nie było źle ale...nagłośnienie (wina ochrony) i te ceny to jedyne rzeczy ,które psuja obraz całej imprezy przez duże I :solo
Ave

Korzeń
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 713
Rejestracja: śr maja 18, 2005 6:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: Korzeń » czw cze 09, 2005 10:19 pm

Festival według mnie (nas- bo siedzę z kumplem :-)) udany. Takie potknięcia mogą się zdarzyć, a problemy z dźwiękiem (słyszeliście gitarę Mille na początku Kreatora? Bo ja prawie wcale! Albo te prykające centralki :wink: ) to wina wody a nie dźwiękowców. Jedyna skandaliczna rzecz, to ceny wody. Na szczęście miałem swoją. Szkolna czwórka z plusem, naciągnięta na piątkę z minusem dla Mystica :wink:

Do następnego razu!


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości