Przyszłoroczny Mystic Festival!

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Yogi
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: pn lut 21, 2005 3:01 pm
Skąd: Radymno

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Yogi » czw lip 14, 2005 8:59 am

Albo może pan Dziubinski z Metalmindem :P :shock:

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: WICKER MAN » pt lip 15, 2005 6:02 pm

no tak tak - tak jak wyprzedał się koncert w czerwcu 2003 :wink: tylko jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trwało to ze 2 miechy a nie "kilkadziesiąt godzin", a według innych źródeł bilety można było normalnie kupić w sklepie All w K-ch nawet w dniu koncertu
Wtedy bilety nie były dostępne w systemie komputerowym TicketPro dlatego też ich dystrybucja zajęła trochę dłużej. Jednak pamiętam, że brakowało ich już kilka tygodniu po wejściu do sprzedaży. Z tego co pamiętam to już w grudniu, zaraz po ogłoszeniu, że Maideni wystąpią na Mystic Festival, poszło kilkanaście tysięcy biletów więc jeśli koncert odbywałby się w Spodku to zostałby bardzo szybko wyprzedany.

Wydaje mi się, że koncert znów będzie robić Mystic. Maideni raczej nie zdecydują się na współpracę z Odyssey nie mówiąc już o Metal Mindzie. :lol:

Brand
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1703
Rejestracja: czw cze 30, 2005 11:30 am
Skąd: Łańcut / Kraków

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Brand » sob lip 16, 2005 9:19 pm

To dobrze, że z Mystic. Namówię moich kumpli, którzy Maiden lubią średnio na jeża, a chętnie posłuchaliby innych zespołów (pewno znowu bedzie mieszanka jak w tym roku) ;)

Awatar użytkownika
Safar
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 10:37 pm
Skąd: Bieruń

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Safar » czw wrz 01, 2005 11:46 pm

Mystic Festival moich marzeń to: Główna Gwiazda -> IRON MAIDEN
a dalej to:
Hammerfall
Children Of Bodom
Manowar
Hunter
Tiamat

hm, dobrze że za marzenia nie karają :D w sumie jak I.M bedzie "daniem głównym" to cała reszta jakoś obleci. \../
\../ Iron Maiden ForeVer \../

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: jesper » pt wrz 02, 2005 8:56 am

... w przyszłym roku z chęcią zobaczyłbym na Mystic Festival jako gwiazdę MANOWAR ponadto IN FLAMES , HYPOCRISY, GAMMA RAY, ARCH ENEMY, SAMAEL z naszych rodzimych kapel z checia po raz kolejny posłucham VADER lub BEHEMOTH ... nieprzypadkowo nie wymieniłem IRON MAIDEN bo i po co trzeci raz mieliby być gwiazdą MYSTIC FESTIVAL :evil: ... to nie MAIDEN FESTIVAL :twisted: ... oczywiście z checią wybiorę sie na ich koncert i liczę że takowy odbędzie się w naszym kraju ale przy okazji trasy IRON MAIDEN ... uważam że Mystic Festival organizując kolejną edycję z perspektywy ekonomicznej na 100% skorzystałby zapraszając Iron ale nie zyjemy w takim kraju jak np: Niemcy gdzie w okresie letnim jest mnóstwo festivali i każdy może wybrać sposród setek kapel coś dla siebie ... nie oszukujmy się , Mystic Festival jest tylko naszą taką malutką namiastką tych wszystkich europejskich festivali a ja po takiej imprezie oczekuje zróżnicowania gatunkowego bo jak wiadomo nie samym IRON MAIDEN czlowiek żyje :rocx

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Ascot » pt wrz 02, 2005 9:13 am

Mystic Festival moich marzeń to: Główna Gwiazda -> IRON MAIDEN
a dalej to:
Hammerfall
Children Of Bodom
Manowar
Hunter
Tiamat
Jedź na Masters Of Rock...

Awatar użytkownika
Arien
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 10, 2004 5:00 pm
Skąd: out of the silent planet

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Arien » pt wrz 02, 2005 10:15 am

A mi się marzy Iron Maiden razem z Turbo, bo wtedy miałabym wtyki i być może udałoby mi się załatwić wejściówki ze scenę albo coś w tym stylu :D

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Ascot » pt wrz 02, 2005 11:02 am

Ale czy Turbo nie zakończyło/zawiesiło działalności? Na Polach Mokotowskich czas jakiś temu był koncert pożegnalny...

CubeX
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 275
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 1:44 pm
Skąd: już nie Częstochowa

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: CubeX » pt wrz 02, 2005 11:55 am

A ja cieszyłbym się, gdyby Maideni znów mieli zagrać w Spodku z kilku powodów. Po pierwsze: bo miałbym blisko z domu, a po drugie: bo znów miałbym szanse wykorzystać swoje "telewizyjne" układy do zdobycia jakichś ciekawych materiałów z koncertu, a może i nie tylko...

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: kobi » pt wrz 02, 2005 12:10 pm

no niestety Spodek nie jest zbyt prawdopodobny (no chyba ze przyjechaliby jesienia/zima, kiedy to warunki by nie pozwalaly na gig stadionowy).

A co do wymarzonego skladu:

- Frontside ;)
- Anthrax
- Annihilator
- Sodom
- Kreator
- i glowna gwiazda - Slayer \m/

po takim koncercie to sadze ze juz bym sie nie podniosl :)

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Nomad » pt wrz 02, 2005 12:11 pm

Włoż tam jeszcze Megadeth gdzieś ,to byłoby zajebiście :P

Scorpien
-#Invader
-#Invader
Posty: 237
Rejestracja: pn sie 08, 2005 10:37 am
Skąd: ja tu się wziąłem ?

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Scorpien » pt wrz 02, 2005 3:57 pm

no niestety Spodek nie jest zbyt prawdopodobny (no chyba ze przyjechaliby jesienia/zima, kiedy to warunki by nie pozwalaly na gig stadionowy).

A co do wymarzonego skladu:

- Frontside ;)
- Anthrax
- Annihilator
- Sodom
- Kreator
- i glowna gwiazda - Slayer \m/

po takim koncercie to sadze ze juz bym sie nie podniosl :)
dla takich koncertów jest metalmania a nie mystic festival.. na taki skład nawet bym nie spojrzał ani jednego porządnego zespołu....slayer mógłby byc supportem dla np AC/DC czy ironów to wtedy bym pojechał....

Deleted User 357

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Deleted User 357 » pt wrz 02, 2005 4:06 pm

slayer mógłby byc supportem dla np AC/DC
Ciekawe zestawienie :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Arien
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 149
Rejestracja: czw cze 10, 2004 5:00 pm
Skąd: out of the silent planet

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: Arien » pt wrz 02, 2005 7:47 pm

Ale czy Turbo nie zakończyło/zawiesiło działalności? Na Polach Mokotowskich czas jakiś temu był koncert pożegnalny...

a nie wiem, nie znam za bardzo tego zespołu... w podstawówce byłam tylko przypadkiem na ich koncercie, no i widzę ich dosyć często... (mają próby w mojej byłej szkole, którą widzę z okna). Ale wtedy- koncert marzenie (wejściówki ^^)

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: kobi » pt wrz 02, 2005 9:51 pm

dla takich koncertów jest metalmania a nie mystic festival.. na taki skład nawet bym nie spojrzał ani jednego porządnego zespołu....slayer mógłby byc supportem dla np AC/DC czy ironów to wtedy bym pojechał....
bluznisz synu :roll: dla mnie to jest koncert marzen, bez zadnego power metalu & stuff. Wiele bym dal aby taki sklad zobaczyc w jednym miejscu, a specjalnie dla tradycjonalistow powiedzmy wymienilbym Annihilatora na Motorhead ;)

Awatar użytkownika
LoRdI
-#Invader
-#Invader
Posty: 185
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 8:59 pm
Skąd: Będzin

Re: Przyszłoroczny Mystic Festival!

Postautor: LoRdI » pt wrz 02, 2005 11:24 pm

Ale czy Turbo nie zakończyło/zawiesiło działalności? Na Polach Mokotowskich czas jakiś temu był koncert pożegnalny...

a nie wiem, nie znam za bardzo tego zespołu... w podstawówce byłam tylko przypadkiem na ich koncercie, no i widzę ich dosyć często... (mają próby w mojej byłej szkole, którą widzę z okna). Ale wtedy- koncert marzenie (wejściówki ^^)
zawiesiło ale maja jeszcze zagrac kilka pozegnalnych koncerów


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości