Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Urchin » sob lip 02, 2005 8:08 pm

Macio okładka super! :beer ale wydaje mi sie, ze niezbedne jest to zdjecie z "66" .. nawet gdzies z tyłu albo cos ale zeby widoczne było :)
yup yup to nadaje charakterek "naszemu" gigowi :rocx

a co do textu:

"Iron Maiden - Once again on Mystic Festival with Nightwish, Kreator, Behemoth, Primal Fear, Frontside and Dragonforce. Scream for me, Poland !!! The response of almost 30,000 fans on Stadium in Chorzow shakes ground under their foots.
This is the recording of this great and wonderful gig, which has been taken place on 29 may 2005 in Poland. You can find here the power of Charlotte The Harlot, extremly cute girls dancing on the stage with devil forks and a lot of other events and strange situations. Devil-girl chases Bruce, who stole her tail, Eddie runs on the stage in clothes from Early Days cover and much more...
Place this DVD into your deck, watch the video, listen to the all 16 songs full of energy and get ripped by Eddie, Iron Maiden and polish fans...
Up The Irons!!!"


mozna to oczywiscie jakos zmodyfikowac, tak zeby pasowalo ilosciowo no i jakosciowo przede wszystkim, bo jakies byki moglem strzelic :P

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Kro » sob lip 02, 2005 8:21 pm


"Iron Maiden - Once again on Mystic Festival with Nightwish, Kreator, Behemoth, Primal Fear, Frontside and Dragonforce. Scream for me, Poland !!! The response of almost 30,000 fans on Stadium in Chorzow shakes ground under their foots.
This is the recording of this great and wonderful gig, which has been taken place on 29 may 2005 in Poland. You can find here the power of Charlotte The Harlot, extremly cute girls dancing on the stage with devil forks and a lot of other events and strange situations. Devil-girl chases Bruce, who stole her tail, Eddie runs on the stage in clothes from Early Days cover and much more...
Place this DVD into your deck, watch the video, listen to the all 16 songs full of energy and get ripped by Eddie, Iron Maiden and polish fans...
Up The Irons!!!"
No wlasnie byki strzeliles i juz je poprawiam:

"Iron Maiden - Once again at Mystic Festival with Nightwish, Kreator, Behemoth, Primal Fear, Frontside and Dragonforce. Scream for me, Poland !!! The response of almost 30,000 fans at the stadium in Chorzów shakes the ground under their feet.
This is the recording of this great and wonderful gig, which took place 29th may 2005 in Poland. You can find here the power of Charlotte The Harlot, extremly cute girls dancing on the stage with devil forks and a lot of other events and strange situations. Devil-girl chases Bruce, who stole her tail, Eddie runs on the stage in clothes from Early Days cover and much more...
Place this DVD into your deck, watch the video, listen to the all 16 songs full of energy and get ripped by Eddie, Iron Maiden and polish fans...
Up The Irons!!!"

Jeszcze moze cos przeoczylem :wink:

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Urchin » sob lip 02, 2005 8:29 pm

thx dude :) tak to wlasnie jest jak sie ma roczna przerwe w nauce angola :( a bledy idiotyczne zrobilem, fakt 8) tyle ze mam jeszcze watpliwosci co do "at the stadium" na pewno at the Stadium a nie on Stadium?
a no i jeszcze Chorzów-> ó to polski znak, wiec jak text jest po ang. to lepiej bedzie bez siurka nad "o" nie? :wink:

stay hewi :rocx

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Piwowarus » sob lip 02, 2005 8:43 pm

tyle ze mam jeszcze watpliwosci co do "at the stadium" na pewno at the Stadium a nie on Stadium?
Queen - Live at Wembley Stadium

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Metalophil » sob lip 02, 2005 10:00 pm


Place this DVD into your deck, watch the video, listen to the all 16 songs full of energy and get ripped by Eddie, Iron Maiden and polish fans...
Up The Irons!!!"

Jeszcze moze cos przeoczylem :wink:
a nie "17 songs"? (nie licząc TIOM)

sic_knot
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 07, 2005 9:02 pm
Skąd: krasnystaw/koło lublina ;p

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: sic_knot » sob lip 02, 2005 10:13 pm

hej maciek, dobra robota. Zgadamy sie jeszcze na gg, ale widze ze ostro pracujesz :beer . Mam nadzieje że i moje fotki sie tam znajdą? :>. :lol:

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: BartSmith » sob lip 02, 2005 10:17 pm

Coś widzę, że szykuje się super okładka :rocx Macio - w sprawie okładki to:

a) okładka tylna - zdjęcia fajnie by się prezentowały ułożone równo (pod jednym kątem), ponieważ ułożone w sposób taki, jaki są na front okładce może trochę dziwnie wyglądać (czytaj - nieprzejrzyście). Np. mogą być ułożone jedna pod drugą pod kątem takim, pod jakim jest 1 obrazek (ten ze sceną z daleka). Drugi wariant to podtrzymujące ramkę z setlistą coś jak taśmy samoprzylepne podtrzymujące plakat - chyba rozumiesz o co chodzi? :wink: W każdym rogu po kątem.
Czekam niezmiernie kiedy skończyć tylną okładkę!

b) przednia okładka - fajnie gdybyś umieścił okładki płyt, ale bez powtarzania się. Także te ważniejsze okładki powinny być bardziej widoczne, a np. single/okładki do VHS itp. ciut mniej. Wogóle powinny byc wszystkie jakie wyszły z tego okresu (czyli także znana wszystkim The Soundhouse Tapes!!!! W końcu to najważniejsza płyta!) Ale to już jak kto woli - ale jak ma być profesjonalnie... :lol:

Także trochę Adriana nie widać! I te podpisy na zdjęciach członków powinny być równe. Np. "Bruce, Welcome To Poland!", "Harris - Welcome To Poland!" itd.

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Kro » sob lip 02, 2005 10:26 pm

a no i jeszcze Chorzów-> ó to polski znak, wiec jak text jest po ang. to lepiej bedzie bez siurka nad "o" nie? :wink:
No wlasnie nie, specjalnie zaznaczylem to "ó", bo to jest nazwa miasta i niech zostanie tak jak jest po polsku. Okladke robi Polak wiec co za problem :wink:

Awatar użytkownika
7th_son
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 42
Rejestracja: ndz cze 08, 2003 3:15 am
Skąd: Łódź

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: 7th_son » sob lip 02, 2005 10:28 pm

Coś widzę, że szykuje się super okładka :rocx Macio - w sprawie okładki to:

a) okładka tylna - zdjęcia fajnie by się prezentowały ułożone równo (pod jednym kątem), ponieważ ułożone w sposób taki, jaki są na front okładce może trochę dziwnie wyglądać (czytaj - nieprzejrzyście). Np. mogą być ułożone jedna pod drugą pod kątem takim, pod jakim jest 1 obrazek (ten ze sceną z daleka). Drugi wariant to podtrzymujące ramkę z setlistą coś jak taśmy samoprzylepne podtrzymujące plakat - chyba rozumiesz o co chodzi? :wink: W każdym rogu po kątem.
Czekam niezmiernie kiedy skończyć tylną okładkę!

b) przednia okładka - fajnie gdybyś umieścił okładki płyt, ale bez powtarzania się. Także te ważniejsze okładki powinny być bardziej widoczne, a np. single/okładki do VHS itp. ciut mniej. Wogóle powinny byc wszystkie jakie wyszły z tego okresu (czyli także znana wszystkim The Soundhouse Tapes!!!! W końcu to najważniejsza płyta!) Ale to już jak kto woli - ale jak ma być profesjonalnie... :lol:

Także trochę Adriana nie widać! I te podpisy na zdjęciach członków powinny być równe. Np. "Bruce, Welcome To Poland!", "Harris - Welcome To Poland!" itd.
nie pzresadzajmy z bajerami - przod jest ok, stos okladek bardzo fajnie wyglada, dzieki b&w nie meczy wzroku i robi za fajne tlo, brakuje tylko plakatu jak juz wspominalem

tyl powininen byc lzejszy - pzreciez bedzie tam sporo tekstu i setlista wiec uklad taki jaki jest w zupelnosci wystarczy, dodanie kolejnych fotek w tym miejscu zagmatwa tylko kompozycje - przod jest pelen bajerow wiec tyl powininen byc lzejszy (wiem, powtarzam sie :roll: )

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2005 10:32 pm przez 7th_son, łącznie zmieniany 1 raz.
He has the power to heal, He has the gift of the second sight, He is the chosen one...

sic_knot
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 07, 2005 9:02 pm
Skąd: krasnystaw/koło lublina ;p

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: sic_knot » sob lip 02, 2005 10:32 pm

co do plakatu to już wysłałem fotke maćkowi, dałem mu skan bileciku i ulotki. Myśle że dodając to beędzie niezły hardkor :lol: , mam nadzieje ze cos tam jeszcze wcisnie.

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: BartSmith » sob lip 02, 2005 11:31 pm

No, ale skoro to ma wyglądać profesjonalnie to nie powinno być niedopracowań. Wiem, że ktoś teraz mi powie, ze jak sie nie podoba to sam mam sobie zrobić nową, no ale przecież Macio chce różnych propozycji, więc je przedstawiłem. Jeżeli mam streścić to powiem, że ważne, żeby Adriana "podnieść" lekko do góry i poprawić lekko te okładki płyt - jak już wspomniałem the Soundhouse Tapes POWINNO być traktowane jako najwazniejszy album (tak jak zespół to traktuje). Posiadam sporo zdjęć i okładek, więc jeśli autor potrzebuje jakiś to jestem do usług!

Awatar użytkownika
wacmar
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:55 pm

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: wacmar » ndz lip 03, 2005 10:02 am

ja chciałem zuważyć że Stadion Śląski to Silesian Stadium, a nie Silesia..., a odnośnie tego tekstu na tył okładki to fragment gdzie jest "listen to the all 16 songs..." powinien brzmieć - listen to all the 16 songs.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Metalophil » ndz lip 03, 2005 10:13 am

ja chciałem zuważyć że Stadion Śląski to Silesian Stadium, a nie Silesia..., a odnośnie tego tekstu na tył okładki to fragment gdzie jest "listen to the all 16 songs..." powinien brzmieć - listen to all the 16 songs.
Pozdrawiam!
utworów zagranych przez maiden było przeca 17...

Awatar użytkownika
wacmar
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:55 pm

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: wacmar » ndz lip 03, 2005 10:20 am

oki, jasne że 17. Moja pomyłka :D

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Kro » ndz lip 03, 2005 10:34 am

ja chciałem zuważyć że Stadion Śląski to Silesian Stadium, a nie Silesia..., a odnośnie tego tekstu na tył okładki to fragment gdzie jest "listen to the all 16 songs..." powinien brzmieć - listen to all the 16 songs.
Pozdrawiam!
Z tym listen to nie wiem czy masz razje wydaje mi sie ze bylo dobrze, ale moge sie mylic, a co do tego Silesian to tez nie jestem przekonany, wiem ze to przymiotnik i wogole, ale jakos mi to nie pasuje

Awatar użytkownika
wacmar
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:55 pm

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: wacmar » ndz lip 03, 2005 10:56 am

[quote="Kroczniok] Z tym listen to nie wiem czy masz razje wydaje mi sie ze bylo dobrze, ale moge sie mylic, a co do tego Silesian to tez nie jestem przekonany, wiem ze to przymiotnik i wogole, ale jakos mi to nie pasuje[/quote]

hmm... jako tegoroczny absolwent z filologii angielskiej myślałem, że mam rację :P

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: BartSmith » ndz lip 03, 2005 11:23 am

Wogóle jakby na to nie patrzeć to i tak autor zrobi okładkę po swojemu. W sprawie tylnej okładki, a mianowicie do ramki informacyjnej (nie wiem jak się to nazywa profesjonalnie) - wystarczy zrobić podobnie jak jest na The Early Days p. I. Tylko nie zapomnij napisać kto to filmował i kto zrobił okładkę :) Np. Filmed by mawpa (nie wiem kto edytował itp., więc napisałem tylko "filmed"), Cover designed by Macio.Men, format video to chyba 4:3 (Picture Format - 4:3), Audio: Stereo, Duration Disc: Approx. 90 Mins, PAL (obrazek - można zeskanować z okładki TED). Można to zrobić na wiele sposobów. Tylko nie wklejajcie barcode'ów bo to zepsuje cały efekt :wink:

Nie wiem ile jest miejsca na dysku dvd, ale można także dodać trochę bonusów typu: relacja z TVP (ta np. co ma Szymon), wybrane fotki itp.

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Kro » ndz lip 03, 2005 12:11 pm

Z tym listen to nie wiem czy masz razje wydaje mi sie ze bylo dobrze, ale moge sie mylic, a co do tego Silesian to tez nie jestem przekonany, wiem ze to przymiotnik i wogole, ale jakos mi to nie pasuje
hmm... jako tegoroczny absolwent z filologii angielskiej myślałem, że mam rację :P
Byc moze masz racje, ale lubie polemizowac :P

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Urchin » ndz lip 03, 2005 1:40 pm

a nie "17 songs"? (nie licząc TIOM)
no 17 tylko jak pisalem ten text to walnalem pierwsza lepsza liczbe(czyli 16) a potem zapomnialem tego zmienic 8)
ja chciałem zuważyć że Stadion Śląski to Silesian Stadium, a nie Silesia..., a odnośnie tego tekstu na tył okładki to fragment gdzie jest "listen to the all 16 songs..." powinien brzmieć - listen to all the 16 songs.
Pozdrawiam!
umm, moze byc albo listen to the all of 17 songs albo listen all the 17 songs...

tak przynajmniej wykminilem po przewertowaniu paru zeszytow do angola z 1 roku :x ale glowy za to nie dam :wink:

EDIT: a co do tych sajlizijan stadiumuf to faktycznie lepiej bedzie chyba po prostu napisac Stadion Śląski in Chorzów :)

Macio.Men
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 17, 2003 1:55 pm
Skąd: Zamość

Re: Okładki do bootlegu z Chorzowa (Audio i DVD)

Postautor: Macio.Men » ndz lip 03, 2005 3:16 pm

Obrazek

Zmienione zdjęcie Nicko, dodany tekst z tylu, plakat, bilet i trochę fotosów. Co do pisowni: jak walimy wszystko po angielsku, to będzie Silesia Stadium, Chorzow, Poland. Proszę o dokładny spis zawartości płyty!
Nightmares... forever calling me Nightmares... now we rest in peace


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość