TSA,Turbo czy Kat

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Kogo najlepiej lubisz ?

TSA
37
25%
Turbo
40
27%
Kat
71
48%
 
Liczba głosów: 148

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Emilio » sob lip 08, 2023 6:55 pm

Dobra, głupie pytanie, czy twór zwany "TSA Michalski, Kapłon, Niekrasz" to coś wartego uwagi? Pytam bo grają w leśnej agroturystyce dwie wiochy ode mnie xD (skraj Puszczy Noteckiej) Wołają chyba coś koło 65 zł, więc zastanawiam się czy depnąć się tam WSKą czy może kupić sobie flaszkę berbeli i wytrąbić na działce. Co polecacie?
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5487
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Sardi » sob lip 08, 2023 7:37 pm

Dobra, głupie pytanie, czy twór zwany "TSA Michalski, Kapłon, Niekrasz" to coś wartego uwagi? Pytam bo grają w leśnej agroturystyce dwie wiochy ode mnie xD (skraj Puszczy Noteckiej) Wołają chyba coś koło 65 zł, więc zastanawiam się czy depnąć się tam WSKą czy może kupić sobie flaszkę berbeli i wytrąbić na działce. Co polecacie?
Z tego co widziałem na yt + płacz Niekrasza na fejsbuku to mnie ten projekt raczej odstrasza.
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: gumbyy » sob lip 08, 2023 10:32 pm

Dobra, głupie pytanie, czy twór zwany "TSA Michalski, Kapłon, Niekrasz" to coś wartego uwagi? Pytam bo grają w leśnej agroturystyce dwie wiochy ode mnie xD (skraj Puszczy Noteckiej) Wołają chyba coś koło 65 zł, więc zastanawiam się czy depnąć się tam WSKą czy może kupić sobie flaszkę berbeli i wytrąbić na działce. Co polecacie?
Chłopak ode mnie był na ich koncercie w Koszalinie i było okej. Tu możesz poczytać i obejrzeć, bo coś tam nagrane było: https://metalside.pl/relacje/relacja.php?id=368
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9795
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: krusejder » pn lip 10, 2023 8:59 am

POPIÓR - Międzyświat
https://www.youtube.com/watch?v=_0yPpV5lP-s

Poza wokalem jest dobrze
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Michał » czw lip 13, 2023 8:19 am

Po blisko dwóch latach dostałem odpowiedź od jakiegoś przydupasa Luczyka na mój komentarz, że z Romkiem będziemy na dobre i na złe i będziemy wspierać w chorobie

Ale ich boli ten Romek nawet po śmierci
Załączniki
Screenshot_20230713_081201.jpg
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3635
Rejestracja: śr cze 01, 2011 8:30 pm
Skąd: Wrocław

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Shedao Shai » czw lip 13, 2023 8:50 am

odpisz: "mega dobrze" i elo

Awatar użytkownika
Kevin18
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 869
Rejestracja: sob mar 27, 2010 4:17 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Kevin18 » czw lip 13, 2023 9:15 am

Przecież to pewnie ten ulany przyjaciel Luczyka, który obraża wszystkich jak leci i prowadzi KAT HISTORIA :)
www.last.fm/user/darkfuneral18

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: gumbyy » czw lip 13, 2023 10:37 am

odpisz: "mega dobrze" i elo
Dokładnie :D

A do tego, że "Luft" wciąż lepszy niż "Last Convoy" :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Pierre Dolinski » czw lip 13, 2023 1:55 pm

Myślę, że z tymi gnojami może warto byłoby powalczyć i np. zgłosić FB, że Kat Historia uprawia mowę nienawiści i kala pamięć osoby zmarłej. Ktoś chętny? Jeśli tak to nie odbiorę mu tej przyjemności bycia sygnalistą. Poddaję pomysł.

Swoją drogą, czy pan Piotr na stare lata i jego kompani od żali do całego świata stali się nekrofilami?
Podnieca ich rozmawianie o osobie która już nie żyje?

Awatar użytkownika
Sadek
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2375
Rejestracja: sob cze 11, 2005 8:39 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Sadek » czw lip 13, 2023 9:19 pm

Ja dziś ten profil zgłosiłem za "mowę nienawiści". Niech to gówno przepadnie.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Pierre Dolinski » czw lip 13, 2023 9:44 pm

Dobra robota. Gratuluję.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Emilio » czw lip 13, 2023 10:14 pm

Byście tam nie zaglądali i mieli to w dupie (polecam serdecznie) to to kilkuosobowe kółko adoracji Luczyka już by zdechło z braku zainteresowania.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Piterus
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 10, 2023 9:43 pm
Skąd: Mielec

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Piterus » pn lip 17, 2023 11:08 pm

Koment ,typu przechuj , wiekszość tam zaglądających tyczy dyskusję na poziomie Luczykowym .

Awatar użytkownika
Sadek
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2375
Rejestracja: sob cze 11, 2005 8:39 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Sadek » pt sie 11, 2023 7:06 pm

Popiór wyda debiutancki krążek "Pomarlisko" 12 października. Będzie słuchane.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Schizoid » pt sie 11, 2023 8:47 pm

W tym nowym singlu w ogóle nie czuję Kata
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Schizoid » pt wrz 01, 2023 2:05 pm

Obrazek
uż 27 września nakładem Wydawnictwo SQN ukaże się nieautoryzowana, a zarazem pierwsza w historii, biografia zespołu KAT!
Mateusz Żyła zabierze Was w podróż po czterech dekadach wzlotów i upadków zespołu – będzie to opowieść o sukcesie i uwielbieniu fanów, ale też o niespełnionych ambicjach i porażkach; o zaklinaniu szarej rzeczywistości PRL-u diabolicznym tańcem; o walce i napięciach pomiędzy Katem a TSA; o bezkompromisowym przeciwstawianiu się zakłamaniu Kościoła; o muzycznym porozumieniu dusz oraz o konflikcie, którego nie złagodziła nawet śmierć.
Autor dotarł do większości członków Kata, ich rodzin, (nie)przyjaciół, byłych menedżerów i wielu znanych postaci ze środowiska muzycznego. Z tych opowieści wyłania się obraz zespołu, który miał wszelkie atuty potrzebne do tego, by zrobić światową karierę. Zespołu, który na przestrzeni 40 lat działalności tworzyli niebanalni muzycy, mający odwagę grać iście piekielne dźwięki, a jednocześnie silne osobowości, które – niestety – nie zawsze potrafiły postawić muzykę ponad wszystkim. Zdefiniowanie tej jednej z najważniejszych polskich grup metalowych wymaga jednak o wiele więcej słów, o czym będziecie mogli przekonać się, czytając tę książkę!
No w końcu, kilka lat na to czekaliśmy.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Pierre Dolinski » pt wrz 01, 2023 7:07 pm

Ciekawe czy będzie stronniczy na linii sporu Luczyk - Kostrzewski, czy będzie pisał obiektywnie. Trudno w dzisiejszych czasach nie by stronniczym na korzyść Romana, kiedy już poznało się całe zło emanujące z Luczyfera.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Schizoid » pt wrz 01, 2023 7:10 pm

Żyła to maniak Kata. Przede wszystkim będzie chciał pokazać tę historię w jak najpełniejszym ujęciu. Wiem, że włożył w tę książkę dużo serca, bo ona powstawała przez chyba 3-4 lata. O Luczyku siłą rzeczy będzie pisane negatywnie, bo tak też postrzegają go ludzie z otoczenia zespołu. Wątpię jednak, że ten tytuł to będzie jeden wielki pojazd po tym błaźnie, bo jednak trzeba mu oddać, że swoje stworzył.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1376
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Żelazny » pt wrz 01, 2023 7:44 pm

Na oddziale psychiatrycznym bez zmian
KAT Historia
Witam 😊 dotarł do mnie news o tym, że autor wywiadu z Kostrzewskim spłodził kolejne arcydzieło literackie🤣ważne jest słowo .nieautoryzowane ..
Cóż. gawiedź się rzuci na kilka egzemplarzy 🤣 jak dotarł do wszystkich z wyjątkiem Piotra to może być naprawdę zasób ogromnej wiedzy..szczególnie od członków cover bandu😉 i może wreszcie Locik opowie jak to napisał Wyrocznie samodzielnie ..i podzielił się z kolegami tą wspaniałą kompozycją 🤣 taa. U nos na Ślońsku to się to nazywa bery i bojki 😁dzieci lubią bojki to będzie ..poczytaj mi mamo 🤣 życzę miłej lektury😁a tym którzy oczekują rzetelnej wiedzy wspartej zdjęciami ze starych czasów proponuję poczekać aż się ukaże właściwe wydawnictwo😉a będzie takie .Najpierw jednak nowa płyta🤘🤘🤘

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: TSA,Turbo czy Kat

Postautor: Schizoid » pt wrz 01, 2023 7:49 pm

Na miejscu Miśka bym się cieszył, że nikt mu jeszcze nie wyjebał. Ale w sumie kto tego dupoliza kojarzy? Gość jest nikim.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość