Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: WICKER MAN » śr lip 12, 2006 10:30 pm

Polski Fan Klub Iron Maiden SanktuariuM nawiązuje współpracę z wytwórnią EMI Music Poland przy promocji nadchodzącego 14-tego studyjnego albumu Iron Maiden - "A Matter of Life And Death", który ukaże się na naszym rynku już 28 sierpnia!

W związku z tym poszukujemy chętnych do pomocy przy promocji nowej płyty Żelaznej Dziewicy. Szukamy osób, które miałyby czas i ochotę, aby rozwiesić w swoim mieście trochę plakatów oraz rozdawać ulotki przed większymi koncertami - zarówno lokalnymi jak i na skalę krajową. Promocja odbyłaby się na samym początku września - od 1.09 i przez pierwszy tydzień.

Wśród wszystkich wolontariuszy rozlosujemy atrakcyjne nagrody ufunfowane przez EMI Music Poland - między innymi rzadkie wydawnictwa promo, single itp!

Jeśli jesteś fanem Iron Maiden i zależy Ci, aby nowa płyta Iron Maiden zadebiutowała wyskoko na listach sprzedaży, co w perspektywie może wpłynąć na decyzję o kolejnym koncercie zespołu w naszym kraju, to pomóż! Każda osoba się liczy! Dzięki Tobie Iron Maiden może zyskać w Polsce kolejnych fanów! To właśnie Ty możesz skłonić wiele potencjalnych osób do kupienia nowej płyty Maiden - pomagając tym samym swojej ulubionej kapeli!

-------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o wpisywanie się w tym dziale w odpowiednim temacie (wasze miasto/region) na specjalnym FORUM. Jeśli możecie zająć się promocją w kilku miastach to wpiszcie się we wszystkich tematach, które dotyczą tych miast! :)

Oczekujemy tylko na poważne zgłoszenia - jeśli nie wiesz czy będzie Ci się chciało rozklejać plakaty lub rozdawać ulotki, albo planujesz rozdanie plakatów sobie i znajomym to nie zawracaj nam głowy i nie wpisuj się poniżej! Wasze działania będą ściśle kontrolowane przez Polski Fan Klub Iron Maiden SanktuariuM oraz EMI Music Poland więc nie liczcie, że uda Wam się jakaś niecna sztuczka. :twisted:

Akcja będzie przeprowadzana podobnie jak przy okazji promocji Mystic Festival rok temu, ale tym razem na o wiele większą skalę więc potrzebujemy jak najwięcej zgłoszeń!

Fani Iron Maiden - do boju! Pokażcie, że heavy metal nie umarł i sprawcie, żeby nowy album Iron Maiden okazał się w Polsce wielkim sukcesem! :rocx

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

UWAGA! :!: Za off-topowanie w tym dziale będą lecieć warny! :!: :evil:

-------------------------------------------------------------------------------------

www.sanktuarium.org
www.emimusic.pl


EDIT:

Przypominamy, że akcja plakatowania i rozdawania ulotek zacznie się 1 września 2006 i potrwa kilka dni! Wszystkie osoby, które zgłaszają się do udziału w konkursie proszone są o zarezerwowanie kilku dni na początku września na cele związane z promocją albumu!

W "okolicach" skelpów z poniższych miast robimy kampanię outdoor (plakaty i ulotki - glownie w klubach muzycznych i ważnych miejscach oraz przed większymi imprezami rockowymi/koncertami) + do tego dochodza miejsca o których wiecie, że są strategiczne jeśli chodzi o przepływ osób, zbieranie się młodzieży i potencjalnych nabywców.

Na wzór głosowania przez fanów na listy przebojów idealnie byłoby, gdyby udało się Wam zadzwonić do Waszych lokalnych sklepów i tworzyć niejako "ciśnienie oddolne" w zakresie wyczekiwania na album. Kosztów tych telefonow nie pokrywamy. Dzwońcie więc do swoich lokalnych sklepów (telefony poniżej) i pytajcie o "A Matter of Life And Death"!!

Na kleje do klejenia plakatów proszę bierzcie faktury - adres z NIPem. EMI Music Poland zwróci Wam ich koszt! Więcej informacji na temat faktur znajdziecie TUTAJ.

Przypominamy, że wśród wszystkich wolontariuszy zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez EMI Music Poland - w tym single, rzadkie wydawnictwa promocyjne itp! Dobrze byłoby jakbyście udokumentowali swoją akcję plakatowania/rozdawania ulotek zdjęciami! Autorzy najciekawszych z nich zostaną nagrodzeni!


SPECJALNE FORUM - POMÓŻ W PROMOCJI NOWEGO ALBUMU MAIDEN!!! :!:
Ostatnio zmieniony śr sie 30, 2006 3:10 pm przez WICKER MAN, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Budziol » śr lip 12, 2006 10:38 pm

Mysle ze moglbym pomoc! Na koncerty moze sie w Polsce poki co nie wybieram ale pracuje w terenie i zarowno plakaty moglbym rozwiesic jak i i ulotki rozdac komu trzeba :)

Lodz - Baluty(ale generalnie w gre wchodzi cale miato!)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: WICKER MAN » śr lip 12, 2006 10:40 pm

Przypominam o podawaniu info w systemie:

miasto/region

Ułatwi nam to znacznie działanie...

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Elevatorman » śr lip 12, 2006 10:41 pm

Elevatorman - Milicz i okolice/ Dolnośląskie :beer

Awatar użytkownika
paniron
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1948
Rejestracja: śr sty 25, 2006 7:00 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: paniron » śr lip 12, 2006 10:50 pm

paniron - Opole, może Kluczbork
Ale w grę wchodzi raczej rozwieszanie plakatów, bo na to czas prawdopodobnie znajde, obecnie pracuje ale może na coś sie przydam :B

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Nomad » śr lip 12, 2006 10:55 pm

Nomad-Wrocław ,ale dopiero od października...w moich okolicach nie ma to sensu.
Wicker proponuje by taką samą akcje zrobić z koncertami Di'Anno bo to nie mniej ważne wydarzenie

Tomash
-#Invader
-#Invader
Posty: 157
Rejestracja: śr sie 24, 2005 11:18 pm
Skąd: Znienacka

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Tomash » śr lip 12, 2006 10:57 pm

ja również mógłbym pomóc

Gorzów Wlkp. / Lubuskie (właściewie teren całego miasta oraz kilku przybocznych miejscowości :) )

tylko moja pomoc w wakacje nie może niestety uwzględnić terminu 02-22 sierpnia [chyba ,że mam promować album na krecie ;D] , bo wtedy mnie nie ma :P ale kazdy inny termin jest w sumie w porządku ! :)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: WICKER MAN » śr lip 12, 2006 11:01 pm

Jeszcze nie wiemy kiedy dokładnie miałaby miejsce promocja, ale raczej pod koniec sierpnia skoro album ukazuje się 28.08...

IvonMaiden
-#Invader
-#Invader
Posty: 171
Rejestracja: czw lis 18, 2004 2:49 pm
Skąd: Łódź

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: IvonMaiden » śr lip 12, 2006 11:03 pm

ja sie pisze reszta poprzednio utworzonego lodzkiego zespolu pewnie tez

:)

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Elevatorman » śr lip 12, 2006 11:03 pm

a to b.dobrze... jak nie będzie nikogo z trzebnicy to również tam mógłbym sie przydać bo czesto bywam

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Nomad » śr lip 12, 2006 11:07 pm

Ja mam doświadczenie z ulotkami/plakatami,cięzka to robota, plakaty są zawsze zaklejane,zwłaszcza w dużych miastach,ludzie zarabiający za rozdawanie,nie mają skrupółów wylepic plakatu na twoim, i niestety bo dniu z twoich plakataów nie ma śladu. Tak było we Wrocku.
Z ulotkami,jest podobnie,po pierwsze cięzko jest ocenić,komu dać, bo po stroju ,wyglądzie cięzko ocenić, no i często spotyka sie to z drwiacym śmiechem,albo obojętnością nawet wśród ludzi w koszulkach IM.

Tomash
-#Invader
-#Invader
Posty: 157
Rejestracja: śr sie 24, 2005 11:18 pm
Skąd: Znienacka

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Tomash » śr lip 12, 2006 11:37 pm

ale co to dla nas? ;] co do plakatów mam kolege który ma doświadczenie więc mi pomoże :P z ulotkami trzeba będzie jakoś dać sobie radę.Znaczy domyślam się ,że raczej nie dawać ich panom w strojach sportowych z łysymi głowami :P

ps. Można do pomocy brać kolegów? :P

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Budziol » śr lip 12, 2006 11:43 pm

ja sie pisze reszta poprzednio utworzonego lodzkiego zespolu pewnie tez
Ja na przyklad chetnie srodmiescie odpuszcze, ale osiedla to zaden problem!

Awatar użytkownika
Elevatorman
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4390
Rejestracja: pt maja 27, 2005 11:44 am
Skąd: Wrocław

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Elevatorman » śr lip 12, 2006 11:48 pm

Damy rade u mnie ostatnio wieszają plakaty zeSfinksa bo w Rawiczuj est lol i co chwile jakis dj buła czy jaki tam :P smieszne to .... ale Damy Rade :D a teraz spac bo wczoraj nic nei spałem:D

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Nomad » czw lip 13, 2006 12:08 am

Najlepiej rozdawać we dwóch/trzech wtedy jest jakoś tak lepiej,tak mi sie wydaje...no i motywacje większa. Jak ktoś by chciał rozdawać we Wrocku,to niech napisze mi na priv albo mail.
W sumie, na początku września,mógłbym przyjechac do Wrocka na jakieś większe rozdawanie.

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Szajba » czw lip 13, 2006 12:23 am

Szejba :) Katowice i okolice(Bytom, chorzow, nawet sosnowiec)
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: S1MON » czw lip 13, 2006 12:30 am

nawet sosnowiec
bez uprzedzen prosimy ;)

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9899
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Szajba » czw lip 13, 2006 12:33 am

sory....ja nie mam nic do ludzi z sosnowca ale kazdy kto mieska na slasku (nie zaglebiu = sosnowiec, czeladz etc) powie wam ze jak ktos przyjedize z zaglembia to widac. ludzie z zaglebia sa dziwni! fajni, smieszni...ale dziwni
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Abstract » czw lip 13, 2006 9:28 am

Mistrzu, uważaj :D

Sosnowiec/Śląsk (ale raczej tylko Sosnowiec i okolice)

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3355
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: Pomóż w promocji nowego albumu Iron Maiden!!!

Postautor: Siwy » czw lip 13, 2006 9:36 am

Siwy - Warszawa/Mazowieckie

tylko, ze ja pracuje do okolo 25.08 w maku, a pozniej jade na mazury na jakies 10 dni [moglbym tam tez sie zajac promocja]


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości