Pożegnania

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4496
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Pożegnania

Postautor: MaidenFan » pn mar 18, 2024 12:04 pm

Invader znowu usunął konto :(

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Pożegnania

Postautor: johnny_o » pn mar 18, 2024 12:25 pm

Wróci za jakiś czas pod innym nickiem, wiadomo - pytanie tylko kiedy i jakim. Niech się chłop trzyma i odpoczywa.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11797
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Pożegnania

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 1:17 pm

Koło czasu zaliczyło następny obrót... trzeba by wymyślić jakąś jednostkę do kolejnych loginów Nomada i Invadera ;)
www.MetalSide.pl

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5110
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Pożegnania

Postautor: thorgal_30 » pn mar 18, 2024 2:38 pm

To wszystko wina neona, zamiast wysłać Invaderowi tego nudeska to się objadał jogurtami wyśmienitymi!
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2251
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Pożegnania

Postautor: sajki » pn mar 18, 2024 5:34 pm

Bardzo dobrze, że usunął, mam nadzieję, że na długo. Tego, co ostatnio tu wypisywał nie dało się czytać.

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4379
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Cold » pn mar 18, 2024 7:02 pm

Dzień dobry - do widzenia - dzień dobry - do widzenia...

i jakoś to się tam kręci ;)
:lol: :lol:

Gdzieś tam pisał, że kolejne "do widzenia" zrobi na początku czerwca, tuż przed gigami A7X. Zonk.
Może wróci z relacją, gdy emocje pozwolą mu przeżyć.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16897
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Pożegnania

Postautor: pz » pn mar 18, 2024 7:08 pm

A może nie pojedzie, tylko zostanie w domu ze zdjęciem Agnieszki. Kto wie. Invadera nie ogarniesz :lol:

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4248
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Pożegnania

Postautor: nugz » pn mar 18, 2024 7:18 pm

Invader jest jedynym z niewielu atencjuszy, których lubię :) Nomad tez spoko :)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11797
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Pożegnania

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 7:29 pm

Dzień dobry - do widzenia - dzień dobry - do widzenia...

i jakoś to się tam kręci ;)
:lol: :lol: .
O to to :lol:

Nie martwcie się, wróci. Zawsze wracają ;)
Ostatnio zmieniony czw mar 21, 2024 11:00 pm przez gumbyy, łącznie zmieniany 1 raz.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6499
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 7:48 pm

Do następnego walenia konia Invadera powinni się pojawić.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16897
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Pożegnania

Postautor: pz » pn mar 18, 2024 7:58 pm

Invader jest jedynym z niewielu atencjuszy, których lubię :) Nomad tez spoko :)
Pisze czasem straszne głupoty, ale trzeba mu przyznać, ale bywa śmieszny i nie jest agresywny.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3290
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Pożegnania

Postautor: barsiarz » pn mar 18, 2024 7:58 pm

A może nie pojedzie, tylko zostanie w domu ze zdjęciem Agnieszki. Kto wie. Invadera nie ogarniesz :lol:
Miejmy tylko nadzieję, że to zdjęcie również jest zafoliowane.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11797
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Pożegnania

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 8:04 pm

A może nie pojedzie, tylko zostanie w domu ze zdjęciem Agnieszki. Kto wie. Invadera nie ogarniesz :lol:
Miejmy tylko nadzieję, że to zdjęcie również jest zafoliowane.
O nie :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6499
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 8:30 pm

Taki z niego koniobójca, przynajmniej na takiego pozuje, ale założę się, że nie da rady zmieścić się w czasie:

https://www.youtube.com/watch?v=NJJhJSETp6U

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11797
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Pożegnania

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 8:35 pm

Taki z niego koniobójca, przynajmniej na takiego pozuje, ale założę się, że nie da rady zmieścić się w czasie:

https://www.youtube.com/watch?v=NJJhJSETp6U
Tu jest Level God: https://m.youtube.com/watch?v=9Z1IGjr2cT0
www.MetalSide.pl

Deleted User 8449

Re: Pożegnania

Postautor: Deleted User 8449 » pn mar 18, 2024 9:34 pm

To dość śmieszne bo przedwczoraj priwowałem z Invaderem i on mi napisał, że jeszcze trochę tu posiedzi. Ja z kolei mu napisałem, że wypier...wszego maja od zaraz. Jak zawsze sobie zmieniłem hasło, ale dziś widzę Invadera na forum nie ma. Miałem na mailu dośc łatwe hasło także sobie hasło odzyskałem na forum bo chcę coś napisać z uwagi tego, że Invader sobie wywalił konto.

Generalnie to uważam, że niedopuszczalne są jakieś wjazdy na sprawy personalne, jest to poprostu chujowe. Czepianie się o to, że ktoś za dużo wypił, nie ma życia prywatnego itd to uważam durna dziecinada. Jeszcze rozumiem gdy stosuje się to do delikwentów którzy zaczepiają kogoś ad personam, ale gdy coś takiego robi się jako argument w dyskusji? To jest uważam głupie i w zasadzie nie ma sensu wchodzić w polemikę.

Podstawowa sprawa jest taka, że na tym forum brakuje JAK TLENU ciekawych dyskusji i o tym Invaderowi pisałem w privach. Napisałem, że klimat forum spada i to nie jest wina ŻADNEGO użytkownika tylko przede wszystkim braku świeżej krwi, a także pewnego wyczerpiania formuły. Nie jest przyjemne jak napiszesz duży post, troszkę się natrudzisz i przysłowiowy pies z kulawą nogą nie odpisze. Lubię dyskutować z ludźmi.

Invader powodzenia, czy piszesz czy nie zawsze dużo wnosiłem w to forum. Pozostali użytkownicy....także, każdy tu zostawił sporo serca i wysiłku i każdy przyłożyć dużą cegiełkę, ale.... mimo to klimat forum spada. Spada dlaczego? Dlatego, że poprostu obiektywnie w naszej ulubionej muzyce dzieje się mało i ludzie są obiektywnie znudzeni przez nadmiar jakichś takich bodźców, że tak się wyraże. Za dużo wokół nas różnych sytuacji się dzieje. Warto jedak czasem zapodać ciekawą dyskusje, bo a nóż widelczyk jakiś fajny band się zapozna, tak jak np. ja zapoznałem Shok Paris dzięki tematowi o US Power i jestem za to wdzięczny.

Człowiek zapamiętajcie to, nie jest robotem. Jest w nas potrzeba kontaktów towarzysko-społecznych, które po pandemii Covid-19 bardzo ucierpiały. Pewnie jeszcze bardziej niedługo ucierpią. Jako zwierzątka towarzyskie poprostu LUBI czasem się podzielić tym co leży na serduchu. Tak to poprostu wygląda.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6499
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 9:44 pm

Nie wiem o jakie wyjazdy ad personam Ci chodzi, ale np. Invader po to pisze na forum, że idzie zwalić gruchę, żeby ludzie zareagowali na to. Więc dostaje to czego chce. Przecież obaj piszecie po to, żeby była jakaś reakcja. Dajemy Wam tlen. :D :D :D

Deleted User 8449

Re: Pożegnania

Postautor: Deleted User 8449 » pn mar 18, 2024 9:51 pm

Tlenem bym tego nie nazwał, tlen mi dają w życiu inne rzeczy. Nie wiem jak u Invadera. Do tego forum mam poprostu sentyment + lubię rozmawiać o muzyce.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6499
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 9:52 pm

Gdyby nie ten tlen, to gadałbyś do lustra, a tak to zawsze ktoś odpisze.
Wyobraź sobie sytuację, że kiedyś wracasz pod kolejnym 456 nickiem i wszyscy na dzień dobry dają Ci ignora, nie widzą postów i nie odpowiadają.

Deleted User 8449

Re: Pożegnania

Postautor: Deleted User 8449 » pn mar 18, 2024 9:58 pm

Uwierz, że jakoś bym to kurwa zniósł haha. Na saksach widziałem jak ludzie sobie nóż do gardła przykładali, widziałem jak się człowiek żywcem palił jak pochodnia - więc jakieś ignory, myślę zrobiłyby na mnie średnie wrażenie. Serio lubię rozmawiać o muzyce, konfrontować opinie i poprostu jakoś się tym napędzać. Sanktuarium nie jest jedynym forum na jakim pisałem. Może to śmieszne, ale uważam, że fani rocka stanowią jakąś tam wspólnotę i bardzo szanuję każdego kto przykłada cegiełkę do rozwoju tej muzyki.


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości