The Final Frontier

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

mimski
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2090
Rejestracja: ndz wrz 07, 2003 3:23 pm
Skąd: Lubliniec/Falubazy

Re: The Final Frontier

Postautor: mimski » śr sie 11, 2010 9:08 pm

Nie no ... ja ... ja ... po prostu nie mam słów :cry: Co tu się dzieje ? Zamiast poczekać na album i go kupić (przy okazji wesprzeć go finansowo ) to wy ... ściągacie z neta ? omfg żal kurde zawiodłem się na was :( Myślałem że way tacy najwięksi polscy fani ironów , a tu ?
Ja nawet nie jestem wielkim fanem iron maidena , a kupię ten album .
O mój Boże , świat zwariował :cry:
Ale nie widzę problemu, by w dniu premiery album kupić... po prostu niektórzy byli tak ciekawi nowego krążka, że jak tylko coś się pojawiło to zaraz chcieli posłuchać, ale to nie znaczy, że nie kupią albumu...
To nie demokracja, ale własność prywatna, produkcja i dobrowolna wymiana są źródłem dobrobytu.

AnarchyMen
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: sob maja 15, 2010 11:16 pm
Skąd: Grudziądz

Re: The Final Frontier

Postautor: AnarchyMen » śr sie 11, 2010 9:11 pm

a co tam jest ciekawego :D?
w tym greckim

Awatar użytkownika
paniron
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1948
Rejestracja: śr sty 25, 2006 7:00 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: The Final Frontier

Postautor: paniron » śr sie 11, 2010 9:18 pm

gyros

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3353
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: The Final Frontier

Postautor: Siwy » śr sie 11, 2010 9:21 pm

Oczywiście kupuję oryginalną płytę i to pewnie w limitowanej wersji, ale nie mogłem się oprzeć i właśnie pobrałem całą płytę. Jako ciekawostkę napiszę, że prędkość pobierania oscylowała w okół 666 Kb/s :twisted:

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: The Final Frontier

Postautor: Zilian » śr sie 11, 2010 9:48 pm

A ja nadal czekam xD

Awatar użytkownika
iron_fox
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 10:29 am
Skąd: katowice

Re: The Final Frontier

Postautor: iron_fox » śr sie 11, 2010 10:14 pm

nie chce mi się przekopywać tego całego wątka. Czy jest planowana kasetowa edycja TFF? na oficjalnej nic nie ma na ten temat przynajmniej ja nic nie widziałem ale może ktoś wie czy jakiś lokalny wydawca planuje taką edycję.

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: The Final Frontier

Postautor: Mr.Hankey » śr sie 11, 2010 11:58 pm

O mój Boże , świat zwariował

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: The Final Frontier

Postautor: Ironkos » czw sie 12, 2010 12:00 am

Nie oszukujmy sie... jestescie pizdy... Moze i niektorzy kupia album, ale recenzje albumu i kazdego kawalka z osobna na forum "fanklubu" iron maiden na kilka dni przed premiera... prosze Was... zalosne to jest ;)

pozdro :)

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: The Final Frontier

Postautor: IM_Power » czw sie 12, 2010 8:12 am

no ja też żałuję ,pewnie gdyby nie pojawiły te wszystkie tematy i komentarza bym sobie dał spokój, wywaliłem pliki z komputera i już się nie wypowiadam...album i tak kupię, mam zamiar mieć wszystko na oryginale i jestem na dobrej drodze, także nie mam żadnych wyrzutów sumienia, album i tak sprzeda się rewelacyjnie,co wcale mnie nie cieszy,bo może gdyby sprzedał się źle, to Ironi by zrozumieli ,że ludzie czekają na przebojowe zwrotki, melodyjne sola gitarowe, radosne granie ,zresztą miałem się nie wypowiadać, jednak uważam ,że kogo obchodzi moje zdanie, ja mam przecież totalnie archaiczny gust, a teraz ludzie są nowocześni i nikt już nie czeka na galopady i klasyczne granie

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Final Frontier

Postautor: dostoevsky » czw sie 12, 2010 10:13 am

no ja też żałuję ,pewnie gdyby nie pojawiły te wszystkie tematy i komentarza bym sobie dał spokój
No weź już nie udawaj takiego ubezwłasnowolnionego, biedaku. Nikt Ci ni kazał tej płyty ściągać.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: The Final Frontier

Postautor: ttomasz » czw sie 12, 2010 10:26 am

Nie oszukujmy sie... jestescie pizdy... Moze i niektorzy kupia album, ale recenzje albumu i kazdego kawalka z osobna na forum "fanklubu" iron maiden na kilka dni przed premiera... prosze Was... zalosne to jest ;)

pozdro :)
Album kupię na pewno,a to, że mam słabą wolę to nie moja wina ;-)
IM_Power
Sorry, że Ci tego linka wysłałem :B
a teraz ludzie są nowocześni i nikt już nie czeka na galopady i klasyczne granie
Trudno wymagać żeby grali non stop to samo, jak np. Sabaton, gdzie każdy utwór jest prawie identyczny. Kocham ich tak samo za lata osiemdziesiąte, NPFTD, Blaze'a, jak i nowe zreformowane Maiden.

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: The Final Frontier

Postautor: IM_Power » czw sie 12, 2010 10:33 am

heh spoko , za kilka dni nie będę pamiętał już tych melodii, płytę przesłuchałem 4-5 razy ,to za mało by coś wywnioskować i tak będe ją poznawał z oryginała ,wtedy będe mógł sobie bezkarnie po niej pojeżdżać ,hehe ;-)

ARTUR MELOMAN
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 61
Rejestracja: czw cze 10, 2010 1:58 pm
Skąd: Bielsko-Biała

Re: The Final Frontier

Postautor: ARTUR MELOMAN » czw sie 12, 2010 12:20 pm

Wiecie co?, słucham Ironów mniej więcej od 25 lat i tak sie zastanawiam czytając te wszystkie negatywne komentarze odnośnie płyty, czy znacie inny zespół, który działając na rynku muzycznym od tylu lat zawsze wydaje genialne płyty :?: takie AC/DC -ostatnia płyta tak wychwalana przez media i fanów, a przecież to jest ten sam kotlet tylko podany w różnych przyprawach :idea: , Judas Priest -"Nostradamus" :?: :?: co to ma być?, Metallica ostatnia płyta niezła ale czy rewelacyjna :?: , można by tak wymieniać wiele kapel!!.Oczywiście, każdy ma prawo do własnej oceny i z tym się nie spieram , ale kiedy tak śledzę całą karierę Maiden to jednak przyznać muszę, że oni jednak zawsze trzymają pewien wysoki poziom do , którego innym "wielkim" zespołom lata świetlne :)
Pewnie... ma ten krążek kilka mankamentów- też bym chciał żeby były tu pościgi gitarowe , aranżacje w stylu "Rime....", żeby Bruce trochę lepiej śpiewał, ale sorry to se newrati :razz: A tak na marginesie , bardzo dobra płyta w/g mnie :!: :!: :pijak:
Smells good

Awatar użytkownika
soulburner
-#Invader
-#Invader
Posty: 208
Rejestracja: czw kwie 17, 2003 3:13 pm
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Re: The Final Frontier

Postautor: soulburner » czw sie 12, 2010 12:28 pm

Ja bynajmniej znaczenia Maiden nie umniejszam - ta płyta jest naprawdę dobra, jeśli wziąć pod uwagę sam materiał. Nie jest to może SSOASS, ale zaiste "to se newrati" ;) Ja głównie psioczę na produkcję Kevina Shirleya, przez którego mocno wyeksploatowane gardło Dickinsona brzmi gorzej niż by mogło ;)

PS - a żeby nie było, że jestem taki zły i paskudny, to empetrójki poleciały dziś z dysku i płyta zostanie zakupiona jak tylko znajdą się nań fundusze ;)
You must gather your party before venturing forth.

Awatar użytkownika
Alkochochlik
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 281
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 1:07 am
Skąd: Mikołów/Katowice

Re: The Final Frontier

Postautor: Alkochochlik » czw sie 12, 2010 12:30 pm

Wiecie co?, słucham Ironów mniej więcej od 25 lat i tak sie zastanawiam czytając te wszystkie negatywne komentarze odnośnie płyty, czy znacie inny zespół, który działając na rynku muzycznym od tylu lat zawsze wydaje genialne płyty takie AC/DC -ostatnia płyta tak wychwalana przez media i fanów, a przecież to jest ten sam kotlet tylko podany w różnych przyprawach , Judas Priest -"Nostradamus" co to ma być?, Metallica ostatnia płyta niezła ale czy rewelacyjna , można by tak wymieniać wiele kapel!!.Oczywiście, każdy ma prawo do własnej oceny i z tym się nie spieram , ale kiedy tak śledzę całą karierę Maiden to jednak przyznać muszę, że oni jednak zawsze trzymają pewien wysoki poziom do , którego innym "wielkim" zespołom lata świetlne
Pewnie... ma ten krążek kilka mankamentów- też bym chciał żeby były tu pościgi gitarowe , aranżacje w stylu "Rime....", żeby Bruce trochę lepiej śpiewał, ale sorry to se newrati A tak na marginesie , bardzo dobra płyta w/g mnie
Bo większość 'starych fanów' oczekuje szybkiej galopady, krótszych i wpadających w ucho kawałków...ja się w 100% z Tobą zgadzam.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11881
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: The Final Frontier

Postautor: gumbyy » czw sie 12, 2010 1:42 pm

Nie oszukujmy sie... jestescie pizdy... Moze i niektorzy kupia album, ale recenzje albumu i kazdego kawalka z osobna na forum "fanklubu" iron maiden na kilka dni przed premiera... prosze Was... zalosne to jest ;)

pozdro :)
Nic dodać, nic ująć :facepalm:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Stokrotka
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 372
Rejestracja: czw mar 25, 2010 5:37 pm

Re: The Final Frontier

Postautor: Stokrotka » czw sie 12, 2010 3:03 pm

Na nowszych dokonaniach IM (w tym na TFF) brakuje mi trochę typowych dla nich galopad, ale rozumiem, że cała ich twórczość z lat 80. była oparta na galopadach, a teraz muzycznie podążają w inną stronę. Obecnie prezentują nam w większości długie, epickie utwory, ale które cały czas są osadzone w stylistyce i charakterze IM (oczywiście moim zdaniem).

Awatar użytkownika
Stokrotka
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 372
Rejestracja: czw mar 25, 2010 5:37 pm

Re: The Final Frontier

Postautor: Stokrotka » czw sie 12, 2010 3:05 pm

Trudno wymagać żeby grali non stop to samo, Kocham ich tak samo za lata osiemdziesiąte, NPFTD, Blaze'a, jak i nowe zreformowane Maiden.
Zgadzam się.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier

Postautor: RALF » czw sie 12, 2010 5:09 pm

Właśnie - Maiden ciągle próbują czegoś innego, nowe płyty wielu weteranów to tylko marne kopie ich klasyki: Deep Purple, AC/DC, Ozzy - taka prawda ;-)

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: The Final Frontier

Postautor: vyrus » czw sie 12, 2010 5:15 pm

I z tego powodu mają być wyjęcji spod krytyki jak chce większość userów (nowych przynajmniej) na tym forum ? Bez jaj.Minusów tego albumu można było uniknąć - produkcja i wokal do poprawy i już płyta idzie kilka poziomów do góry, a tego od zespołu mającego tak ogromne możliwości moża wymagać. Także krytyka jak najbardziej słuszna.


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości