Wywiady i newsy

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1375
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Żelazny » pn mar 18, 2024 9:48 am

Nicko podczas sesji Senjutsu nie mógł chłopakom darować tego, iż właśnie teraz miał być z żoną na urlopie...
Powiedz mi - skąd takie rzeczy wyciągasz?
No przecież z Maiden Italia

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: nugz » pn mar 18, 2024 9:51 am

Makarony mają taki dobry wywiad? ;)

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1059
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Piotr Lange » pn mar 18, 2024 9:54 am

Z tym Maiden Italia już przesatańcie, była informacja w jednym z wywiadów 2021, oczywiście przedstawiona humorystycznie, niemniej - tak było.

Deleted User 8434

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Deleted User 8434 » pn mar 18, 2024 11:41 am

Ja bym chętnie widział Portnoya z nimi w razie 'W', byłaby szansa, że pocisną To Tame A Land, bo to jego ulubiony ich kawałek, podobnie jak mój. Ale teraz jak wrócił do DT (na całe szczęście) to niech już sobie będzie kto chce. Ale może Maiden dotrwa w tym składzie do końca.
Portnoy byłby zakontraktowanym muzykiem na koncerty i nie miałby nic do gadania, tylko wykonywałby polecenia reszty.
Mnie by to nie przeszkadzało, ale szczerze to Maiden mnie jakoś średnio grzeje.

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1059
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Piotr Lange » pn mar 18, 2024 1:38 pm

Ja bym chętnie widział Portnoya z nimi w razie 'W', byłaby szansa, że pocisną To Tame A Land, bo to jego ulubiony ich kawałek, podobnie jak mój. Ale teraz jak wrócił do DT (na całe szczęście) to niech już sobie będzie kto chce. Ale może Maiden dotrwa w tym składzie do końca.
Portnoy byłby zakontraktowanym muzykiem na koncerty i nie miałby nic do gadania, tylko wykonywałby polecenia reszty.
Mnie by to nie przeszkadzało, ale szczerze to Maiden mnie jakoś średnio grzeje.
Nie moja rzecz, jeśli ich nie słuchasz, to po co Ci to forum :shock:

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Schizoid » pn mar 18, 2024 1:48 pm

No przecież już go tu nie ma
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 717
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Dzosef » pn mar 18, 2024 6:16 pm

Nicko podczas sesji Senjutsu nie mógł chłopakom darować tego, iż właśnie teraz miał być z żoną na urlopie...
Powiedz mi - skąd takie rzeczy wyciągasz?

A swoją drogą to niby Maiden z dnia na dzień wchodzi do studia? Nicko pakuje walizkę na "urlop" a tu Stefan dzwoni i mówi - od jutra nagrywamy płytę? A Nicko "o nie... cały rok czekałem na ten urlop i co teraz?"
Może tak być. Harris w zasadzie tworzy płyty sam, ofc uzywajac dem i pomysłów reszty zespołu.

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1059
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Piotr Lange » pn mar 18, 2024 6:34 pm

Nicko podczas sesji Senjutsu nie mógł chłopakom darować tego, iż właśnie teraz miał być z żoną na urlopie...
Powiedz mi - skąd takie rzeczy wyciągasz?

A swoją drogą to niby Maiden z dnia na dzień wchodzi do studia? Nicko pakuje walizkę na "urlop" a tu Stefan dzwoni i mówi - od jutra nagrywamy płytę? A Nicko "o nie... cały rok czekałem na ten urlop i co teraz?"
Może tak być. Harris w zasadzie tworzy płyty sam, ofc uzywajac dem i pomysłów reszty zespołu.
Dokładnie, informacja która podałem jest prawdziwa.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Schizoid » pn mar 18, 2024 7:03 pm

No byłoby to lekko dziwne, biorąc pod uwagę, że wynajem studia, inżyniera dźwięku i producenta to nie jest kwestia załatwiana od ręki. Chociaż Shirley to taki jełop, że przylot na dane miejsce na zawołanie Harrisa może mieścić się w jego zakresie zachowań.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Wywiady i newsy

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 7:31 pm

No byłoby to lekko dziwne, biorąc pod uwagę, że wynajem studia, inżyniera dźwięku i producenta to nie jest kwestia załatwiana od ręki. Chociaż Shirley to taki jełop, że przylot na dane miejsce na zawołanie Harrisa może mieścić się w jego zakresie zachowań.
Ja prędzej spodziewałbym się, że oni to mają rozplanowane kilka lat do przodu ;)

A po drugie "urlop", serio? Gość w fabryce robi poza Maiden i musi terminy spinać? ;)
www.MetalSide.pl

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1059
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Piotr Lange » pn mar 18, 2024 7:46 pm

No byłoby to lekko dziwne, biorąc pod uwagę, że wynajem studia, inżyniera dźwięku i producenta to nie jest kwestia załatwiana od ręki. Chociaż Shirley to taki jełop, że przylot na dane miejsce na zawołanie Harrisa może mieścić się w jego zakresie zachowań.
Shirley to wyjątkowa niemota, która na widok Harrisa sra w pory na kilometr. Człowiek bez zasad i silnego charakteru. Na miejscu Steve'a rzucałbym mu kość i kazał aportować jak psu. Za Bircha role zespołu i producenta były jasno nakreślone. Mieli komponować i grać a on ich cisnął do bólu, bo chciał zrobić najlepsze rzeczy na jakie ich było stać. Jak zaczęli się wcinać w proces produkcyjny, to rozmowa była krótka i raczej mało dżentelmeńska.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 7:46 pm

A czy wiemy że jest nim Joe Lazarus?
Czy jest na plakacie? :lol:

A ten Estepario to zwykły "kuglarz" i nic specjalnego.
Zagraj jak on. Pogadamy. :lol:

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: nugz » pn mar 18, 2024 7:53 pm

Akurat ten typ z Hiszpanii faktycznie jest największym freakiem perkusji ostatnich lat. I spokojnie zrobiłby set Maiden jedna ręką.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Wywiady i newsy

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 8:05 pm

Akurat ten typ z Hiszpanii faktycznie jest największym freakiem perkusji ostatnich lat. I spokojnie zrobiłby set Maiden jedna ręką.
Robota zaprogramujesz i też zagra.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 8:33 pm

Ale to nie jest robot. To bardzo muzykalny facet, a że przy okazji luzak. Nie każdy napina się jak na kloca przy graniu.
Dobrze się przy tym bawi. Cieszy go granie.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Wywiady i newsy

Postautor: gumbyy » pn mar 18, 2024 8:37 pm

Ale to nie jest robot. To bardzo muzykalny facet, a że przy okazji luzak. Nie każdy napina się jak na kloca przy graniu.
Dobrze się przy tym bawi. Cieszy go granie.
No spoko, ja mu nie odbieram tego, że się bawi przy tym graniu. Ale to są kuglarskie ;) sztuczki z których przecież nic nie wynika. Granie na instrumencie to nie tylko szybkość i "napierdalanie". Przecież to wiesz...
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1226
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Wywiady i newsy

Postautor: johnny_o » pn mar 18, 2024 9:08 pm

Człowiek-kapeć jest tylko jeden i żadne łazarze ani kuglarze go nie zastąpią!

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Pierre Dolinski » pn mar 18, 2024 9:09 pm

Każdego można zastąpić. Nie ma ludzi niezastąpionych.

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1753
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: Wywiady i newsy

Postautor: erosinho » pn mar 18, 2024 9:18 pm

Cenię, że Maideni tworzą swojego rodzaju rodzinę, że nikt nie wypada z zespołu dlatego, że dopadły go problemy zdrowotne, raczej czekamy aż ten ktoś powróci do zdrowia. To wielka sprawa.
Jednak warto zauważyć, że te zespoły, które nie miały takich skrupułów, zazwyczaj od strony artystycznej na zmianach składu wychodzą dobrze, potrafią odświeżyć swoją muzykę i artystycznie być na wyższym poziomie niż IM obecnie.

Deleted User 8449

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Deleted User 8449 » pn mar 18, 2024 9:40 pm

Każdy ma inne priorytety. Dla mnie optymalnym rozwiązanem byłaby dobra, ciekawa trasa pożegnalna z Nicko w 2025 czy 2026 roku. Szanuję opinie, że bez Nicko też można grać, że chłopaki mają pomysły i zapał koncertowy i tak dalej. Ja wolałbym by w tym składzie się pożegnali, najlepiej wydając jeszcze jedną, dobrą płytę. Jednocześnie wiem, że to mało prawdopodobne. Nicko to tak flagowa postać dla Iron Maiden, że wolałbym by nikt nie zastąpił.

Ralf, z opiniami o Shirleyu się zgadzam, ale chciałbym byś wreszcie zauważył, że te ich lenistwo i bezkrytyczność w dużej mierze jest spowodowane skokiem popularności. Pieniądze w nadmiarze troszkę psują muzyków. Bicie rekordów frekwencji i w sprzedaży to są pieniądze.

Krytyka krytyką, ale Iron Maiden to jest potęga heavy metalu. Teraz sobie puściłem Duellists, wcale nie najlepszy utwór z Powerslave. Potęga absolutna. Ich heavy w latach 80 był tak odżywczy, mocarny, mistrzowski. De facto dobrzy byli do 2003 roku czyli przez prawie ćwierć dekady od debiutu, a i na AMOLAD i TFF jest kilka dobrych utworów.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości