11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: ttomasz » ndz lip 18, 2010 6:49 pm

Żeby tylko był, bo na głównej TBA jest już sporo czasu :???:
Mam nadzieję, że chociaż do Wrocka wpadnie.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: gumbyy » ndz lip 25, 2010 9:32 pm

Dostałem dzisiaj mejla od organizatora tych koncertów i napisał, że planowanych jest 7 miejscowości. Niebawem będę wiedział co i jak.
www.MetalSide.pl

AnarchyMen
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: sob maja 15, 2010 11:16 pm
Skąd: Grudziądz

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: AnarchyMen » ndz lip 25, 2010 10:49 pm

oby Bydgoszcz,Toruń lub inne miasto z Kp :)

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: jesper » sob sie 28, 2010 10:43 am

... hmm trasa odwołana ale koncert w Lublinie prawdopodobnie się odbędzie ...

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: jesper » pn sie 30, 2010 10:07 am

... aktualizacja info o koncercie w Lublinie :!:

Paul Di'Anno, pierwszy wokalista legendarnej grupy Iron Maiden wystąpi przed lubelską publicznością na jedynym, ekskluzywnym koncercie w Polsce. Artysta zagra wraz ze swoim włoskim zespołem 11 września na deskach Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego.

Na scenie prócz Paula Di'Anno zaprezentuje się Warszawski zespół Neuronia, który powoli zdobywa sobie uznanie w metalowym światku.

Przed koncertem głównym na scenie Muszli Koncertowej zaprezentują sie młodzi, lokalni artyści którzy konkurować będą ze sobą w ramach 'Lublin Rock Fest'.

Bilet wstępu na koncert to 10 zł. Wejściówki można nabyć od 1 września w Kasie Centrum Kultury na ul. Narutowicza 32.

archaon
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 10:30 pm

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: archaon » wt sie 31, 2010 8:44 pm

jedzie ktoś z Warszawy autem i ma może 1 miejsce?

Deleted User 804

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Deleted User 804 » wt sie 31, 2010 11:08 pm

jedzie ktoś z Warszawy autem i ma może 1 miejsce?
by mnie zabrać :B

Awatar użytkownika
Jaerdic
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: pt sie 13, 2010 9:11 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Jaerdic » czw wrz 02, 2010 10:13 pm

Jak to dobrze, że z buta sobie dojdę. Ale ciekawe jak to będzie, znajomy mi mówił, że jak Dżem w Muszli Klozetowej występował to się ludzie pruli, że za głośno :lol:

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: IRONSPARTAN » pn wrz 06, 2010 10:48 pm

Jeśli są chętni z okolic Wrocławia na zrzutę na paliwo, to mogę wziąć bolid i pomkniemy...

Deleted User 804

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Deleted User 804 » wt wrz 07, 2010 1:13 am

jedź przez wawę:D Trochę nie po drodze ale co z tego ;-)

SiódmySyn
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 1:02 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: SiódmySyn » wt wrz 07, 2010 2:57 pm

Ja jestem w Wawie aktualnie i w sobotę rano wracam do Lublina, ktoś wstępnie chętny żeby się zabrać? Tylko nie wiem jeszcze na 100% czy będę miał miejsce wolne w aucie, więc to tak jakby co mogę kogoś zabrać ;p

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: jesper » śr wrz 08, 2010 3:13 pm

Obrazek

II Lubelska Scena Rockowa

... dodatkowe informacje:

Na scenie prócz Paula Di'Anno zaprezentuje się Warszawski zespół Neuronia. Neuronia powstała w 2003 roku i dzięki ciekawym ujęciom heavy-metalowej muzyki dość szybko zaczęła zdobywać popularność na krajowej scenie. Ostatni album grupy, "Follow the White Mouse" został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków.

Przed koncertem głównym na scenie Muszli Koncertowej zaprezentują się młodzi, lokalni artyści, którzy konkurować będę ze sobą w ramach II Lubelskiej Sceny Rockowej. Zgłoszenia do konkursu można było nadsyłać do 31 sierpnia 2010 roku. Najlepsze zespoły zostały zakwalifikowane przez jury do koncertu w Muszli. Są to:

WILSON'S HEAD
BLOOM
HERD RUSHING RADIATORS


Kiedy: Przegląd zespołów rozpoczyna się o 15.30. Koncert gwiazdy zaplanowany jest na 20.00.
Gdzie: Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Bilety: Wstęp na koncert 10 zł. Bilety do nabycia w Kasie Centrum Kultury, ul. Narutowicza 32
W dniu koncertów od godz.15.00 bilety do nabycia w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim.
Kasa biletowa Centrum Kultury w Lublinie czynna od 1 września.

Maczup
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:33 pm

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Maczup » czw wrz 09, 2010 9:57 am

Dostałem info, że koncert będzie również w Olsztynie. Jakoś pod koniec września/na początku października.
NIE DLA CZARNEGO ROBOCOPA!

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: jesper » ndz wrz 12, 2010 12:53 pm

Dla mnie jest to żenujące. Muzyk który z Maiden nagrał dwie, dla wielu kultowe płyty, u schyłku kariery, ma pojawić się w muszli w Lublinie obok zespołów z domu kultury, i do tego za darmo. Już widzę tam pół miasta (bo za free) nie kumających kim jest PD, kim był i gdzie grał. Z tego może wyniknąć niezła chryja. Ten lublinianom nabluzga (a napewno nabluzga), oni nie znając jego koncertowej konwencji i co artysta miał na myśli, mogą kamolem huknąć. Myślę że np. kibicom Motoru może niespodobać się to, że są co chwilę będą nazywani "matkojebcami" i "synami pani na k." (cyt.) i że mają wyp... Kto to wymyślił?! :facepalm:
... argumenty z dupy wzięte i strasznie wieśniackie tym bardziej że "Lubelska Scena Rockowa" jest impreza cykliczną co roku odbywa się w tym samym miejscu gdzie od godzin popołudniowych jest przegląd zespołów rockowo/metalowych, następnie zaproszone gościnnie kapele i gwiazda wieczoru.


... wczorajszy koncert Paula DiAnno w Lublinie zaliczam do całkiem udanych. Miejsce tj. muszla koncertowa w lubelskim ogrodzie saskim okazała się stosunkowo dobrym wyborem [choć do brzmienia można się czepiać ale to kwestia człowieka który zajmował się nagłośnieniem imprezy] , pogoda dopisała, publicznośc także wypełniając stosunkowo szczelnie miejsce pod sceną oraz wiekszośc miejsc siedzących żywiołowo reagując na kolejne klasyczne kawałki Iron Maiden. Paul DiAnno koncertuje z włoskim cover bandem CHILDREN OF THE DAMNED który na początek zaprezentował trzy utwory: Wickerman, The Trooper oraz Run To The Hills [szkoda że zespół wykonał tylko 3 utwory bo narobili cholernego smaka na nowsze kawałki Ironów. Na scenę weszło dwóch groteskowych gości zapowiadając występ Paul który miał wejśc na scenę za kilka minut, publika klasycznie krzyczałą : wypierdalać :!: na co dostała delikatne upomnienie ;-) aby tak brzydko nie mówić bo Paul nie wyjdzie ;-) reakcja była natychmiastowa , cały amfiteatr zaczął skandować: gdzie jest krzyż? gdzie jest krzyż?! :jee: efekt niesamowity :jee: ;-) . Po kilku chwilach na scenie rozległo się intro i rozpoczął się koncert "gwiazdy wieczoru". DiAnno jak zapewne wszyscy zdaje sobie z tego sprawę od ładnych kilku lat jest raczej w kiepskiej formie wokalnej a także fizycznej [przez problemy z kolanem pod koniec występu praktycznie sie nie poruszał a jak już to robił to strasznie kuśtykał], oczywiście bluzgi "szły" ze sceny zawodowo i profesjonalnie ;-) dostało się m.in. gościowi z publiki za okulary przeciwsłoneczne, oświetleniowcowi, gitarzyście z zespołu [ten akurat dostał w łepetynę] a także faszystowskiej ochronie która sciągała ludzi ze sceny zaciągając ich na tyły i spuszczając wpierdol na co Paul zareagował zdecydowanie że może im wpierdolić i w ogóle to że są zwykłymi ciotami i mogą mu ssać fiuta :cool: od tej chwili ochrona znikła ze sceny :twisted: na scenie pojawiło się kilka dziewczyn co zdecydowanie rozbawiło DiAnno [wiadomo kolejna żona mile widziana ;-) ] Ogólnie, pomijając te mniejsze lub większe wpadki techniczne przynajmniej czuło się spontaniczność heavy metalowego koncertu a nie wyreżyserowane show, publika bawiła sie doskonale a Paul oraz towarzyszący mu zespół byli w swoim żywiole.

Setlista:

1.Intro
2. The Ideas Of March
3. Wrathchild
4. Prowler
5. Marshall Lokjaw
6. Murders In The Rue Morgue
7. The Beast Arises
8. Children Of Madness
9. Remember Tomorrow [z dedykacją dla Clive'a Burr'a]
10. Killers
11. Phantom Of The Opera
12. Running Free
13. Transylvania
14. Blitzkrieg Bop
15. Iron Maiden

... później zamieszczę jeszcze parę fotek i jakiś filmik.

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: jesper » ndz wrz 12, 2010 10:25 pm

Paul Di'Anno Running Free Lublin 11.09.2010

http://www.youtube.com/watch?v=GqEzmei-jbM

Paul Di'Anno Phantom of the Opera 11.09.2010

http://www.youtube.com/watch?v=wkXESwCQDh8

Paul Di'Anno Iron Maiden Lublin 11.09.2010

http://www.youtube.com/watch?v=E_LgOE-VVu4

Paul Di'Anno Remember Tomorrow Lublin 11.09.2010

http://www.youtube.com/watch?v=f1HDgzRH02U

Paul Di'Anno Killers Lublin 11.09.2010

http://www.youtube.com/watch?v=1NSFA3_OT5c

Awatar użytkownika
Zurmo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 36
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 1:28 pm
Skąd: Ryki

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Zurmo » pn wrz 13, 2010 12:38 am

Widziałem, że na koncercie było kilku fotografów. Wie ktoś czy są, i gdzie mogą być zamieszczone zdjęcia z koncertu?

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Maidenholik » pn wrz 13, 2010 12:54 am

Fajnie bylo ! Children of the damned jako support - swietnie rozgrzali:) Pawel niestety coraz slabszy. Powiedzial mi, ze jeszcze jedna plyta/trasa i konczy to wszystko. Dorwal chyba zonke z Wenezueli bodajze i skupia sie na rodzinie :D Ale Jack Daniels z nim to czysta przyjemnosc;)
God bless you all ! Tomek

Deleted User 804

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Deleted User 804 » pn wrz 13, 2010 1:11 am

Powiedzial mi, ze jeszcze jedna plyta/trasa i konczy to wszystko.
zawsze gada to samo ;-)

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: IRONSPARTAN » śr wrz 22, 2010 2:36 am

... argumenty z dupy wzięte i strasznie wieśniackie tym bardziej że "Lubelska Scena Rockowa" jest impreza cykliczną co roku odbywa się w tym samym miejscu gdzie od godzin popołudniowych jest przegląd zespołów rockowo/metalowych, następnie zaproszone gościnnie kapele i gwiazda wieczoru.
Czyżby jakiś kompleks...? Ja Ci od wieśniaków nie wrzucam, uważając Twoje posty za niemerytoryczne. Poziom Twoich odzywek świadczy o Twoim wychowaniu i poziomie. Bez odbioru.

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2850
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: 11/09/2010 - Paul Di'Anno live at Lublin Rock Fest

Postautor: Lando » śr wrz 22, 2010 10:24 am

Byłem, widziałem :) Koncert zaliczam do udanych - dobre miejsce - bo Muszla jest fajnym miejscem na koncerty, nagłośnienie okej, bardzo fajny set Paula, muzycznie świetnie wykonany, ale... Niestety jakoś mnie do siebie Paul nie przekonał do końca. Nie, że się nie stara. Nie, że serca nie wkłada. Bo widać zaangażowanie, schodził ze sceny kulejąc, co tez o czymś świadczy. Ale to nie jest już to co kiedyś. Przykro mi ale, według mnie przez obecne warunki głosowe zarżnął niektóre kawałki Ironów. Śpiewał tak szybko, że miejscami trudno go było zrozumieć. Solowe utwory nie, były okej, a Beast Arising wyszło najlepiej. Ale cóż, wiadomo, wiek, używki i styl życia swoje robią ;)
A Children Of The Damned (zespół) na wieli plus, zaczęli od Wickermana, Troopera i Run To The Hills :D Dla mnie był szok bardzo pozytywny :D
W jednym roku udało mi się zobaczyć Paula, Blaze'a i oczywiście Bruce'a. I to najważniejsze :D
Kilka moich zdjęć:
Neuronia:
Obrazek
Paul di Anno And Children Of The Damned:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ŁÓDŹ ON TOUR
Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2011 3:50 pm przez Lando, łącznie zmieniany 1 raz.
Night Mistress Fan Club Łódź


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości