Okładka The Final Frontier - opinie

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 804

Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Deleted User 804 » wt cze 08, 2010 1:26 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Mr.Hankey » wt cze 08, 2010 1:29 am

Zdecydowanie najgorsza okładka w historii zespołu. Jakakolwiek dyskusja nie ma sensu w ogóle...

Blase
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 99
Rejestracja: śr cze 13, 2007 9:24 pm

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Blase » wt cze 08, 2010 1:31 am

nie za ciekawie to wygląda... chyba tylko DOD był gorszy.

Deleted User 1309

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Deleted User 1309 » wt cze 08, 2010 1:32 am

Słaba , ale brzydotę okładki Dance of Death i tak ciężko przebić , więc nie jest najgorsza ;)

Deleted User 357

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Deleted User 357 » wt cze 08, 2010 1:34 am

Słaba , ale brzydotę okładki Dance of Death i tak ciężko przebić , więc nie jest najgorsza ;)
Rzeczywiście jest to starcie gigantów, ale jednak nowa jest gorsza chyba, DoD po zostawieniu samego Edka dawała radę jeszcze jako tako

Deleted User 1309

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Deleted User 1309 » wt cze 08, 2010 1:41 am

Nie no Edek (+tło) z DOD zdecydowanie lepszy od tego czegoś z okładki The Final Frontier , ale mimo wszystko 90 % powierzchni okładki Dance of Death zajmowało to ..... coś ;)
Zresztą taka okładka ,,na bide'' nie jest od razu do wyrzucenia. Np taki Bal Sagoth też miewał podobnie stylizowanie(no może trochę lepiej wykonane;) ) okładki . Tylko , że po pierwsze ta okładka w ogóle nie pasuje do maidenów , a po drugie nie pasuje ani do czcionki zespołu a na dodatek fatalnie z całością gryzie się czcionka i kolor tytułu płyty.
To taka opinia amatora , zawodowym estetą nie jestem :D
Ostatnio zmieniony wt cze 08, 2010 1:47 am przez Deleted User 1309, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Piwowarus » wt cze 08, 2010 1:45 am

O słabości tego najlepiej chyba świadczy fakt, że najpierw przez dłuższą chwilę musiałem się upewniać, że ta postać która mi się wydaje, jest rzeczywiście Edkiem.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Budziol » wt cze 08, 2010 1:48 am

to Edek alien stąd taki nietypowy :)
DoD nic nie przebije :)
miało byc kosmicznie i kolorowo to jest :)

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: dostoevsky » wt cze 08, 2010 1:52 am

Okładka może być. Szczerze nie jest dla mnie najistotniejsza, zastanawia mnie tylko co ten Edek trzyma w łapie?

Nie wiem, dlaczego większość wiesza psy na tej okładce, niczym się nie różni od innych okładek z tego gatunku.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Budziol » wt cze 08, 2010 1:53 am

tez do końca tego oburzenia nie rozumiem :)

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Artur » wt cze 08, 2010 2:10 am

Hahaha, ode mnie mega szacun dla nich :mrgreen: Ładnie pojechali :razz: Wszystko niemaidenowe - obydwie okładki, numer niezbyt maidenowy no i sam fakt ciszy medialnej przed premierą albumu. Nie musi mi się to podobać, ale sama forma i podejście zdają się być fajne ;)

Awatar użytkownika
Alkochochlik
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 281
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 1:07 am
Skąd: Mikołów/Katowice

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Alkochochlik » wt cze 08, 2010 2:14 am

Cisza medialna to chyba nic nowego...oni lubią najpierw ciszę, a potem dużo szumu.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: WICKER MAN » wt cze 08, 2010 2:17 am

Okładko Dance of Death... WRÓĆ!!!! :dance: :lol: :lol:

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Artur » wt cze 08, 2010 2:18 am

Cisza medialna to chyba nic nowego...oni lubią najpierw ciszę, a potem dużo szumu.
Cóż, oczekiwaniu na "DOD" i "AMOLAD" towarzyszyła, mam wrażenie, o wiele większa promocja ze strony samego zespołu, co chwilę jakieś raporty ze studia. A teraz nic, Shirley wiele nie pisał, sam zespół też w zasadzie nic. Więc pod tym względem jest różnica zauważalna.

Awatar użytkownika
Alkochochlik
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 281
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 1:07 am
Skąd: Mikołów/Katowice

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Alkochochlik » wt cze 08, 2010 2:19 am

Cisza medialna to chyba nic nowego...oni lubią najpierw ciszę, a potem dużo szumu.
Cóż, oczekiwaniu na "DOD" i "AMOLAD" towarzyszyła, mam wrażenie, o wiele większa promocja ze strony samego zespołu, co chwilę jakieś raporty ze studia. A teraz nic, Shirley wiele nie pisał, sam zespół też w zasadzie nic. Więc pod tym względem jest różnica zauważalna.
Ale nie można powiedzieć że nie było nic, były jakieś półsłówka i było tego dość duże, bez zadnych konkretów, wystarczająco by wzbudzić dużą ciekawość.
EDIT: Ktoś z Was zdąrzył już zedytować wikipedie? ;>
Ostatnio zmieniony wt cze 08, 2010 2:21 am przez Alkochochlik, łącznie zmieniany 1 raz.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Artur » wt cze 08, 2010 2:21 am

a co do okładek - to w porównaniu z "DOD" bardziej mi sie widzi nowa. Na "DOD" była napina, a teraz przynajmniej widać, że to z założenia pojechanie po bandzie i kicz na maksa. I like it :mrgreen:

Trochę gorzej, że album znowu ma być długi, no ale i tak wiadomix że wielkie dzieło to nie będzie. Ale fajnie jakby więcej numerów miało taki lekko luzacki feeling :razz:

Zygmunt
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 403
Rejestracja: sob lip 08, 2006 1:24 pm

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Zygmunt » wt cze 08, 2010 2:24 am

A mnie tam okładka nie przeszkadza. Przynajmniej to wykastrowane logo jest najbliżej tego z lat 80tych. Chodzi mi o kolory. Dla mnie ta okładka jest lepsza od DOD.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Artur » wt cze 08, 2010 2:26 am

Ale nie można powiedzieć że nie było nic, były jakieś półsłówka i było tego dość duże, bez zadnych konkretów, wystarczająco by wzbudzić dużą ciekawość
To porównaj to sobie choćby z dwoma poprzednimi albumami (nie wiem, jak było przy "BNW", ale podejrzewam, że wtedy to już w ogóle mega, ale z drugiej strony, internet aż tak rozpowszechniony nie był, a to też ma znaczenie) i poczuj różnicę.

Tym bardziej, że ciekawość to wzbudziliby nie mówiąc nawet nic poza podaniem daty albumu.

Awatar użytkownika
Alkochochlik
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 281
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 1:07 am
Skąd: Mikołów/Katowice

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Alkochochlik » wt cze 08, 2010 2:31 am

Ale nie można powiedzieć że nie było nic, były jakieś półsłówka i było tego dość duże, bez zadnych konkretów, wystarczająco by wzbudzić dużą ciekawość
To porównaj to sobie choćby z dwoma poprzednimi albumami (nie wiem, jak było przy "BNW", ale podejrzewam, że wtedy to już w ogóle mega, ale z drugiej strony, internet aż tak rozpowszechniony nie był, a to też ma znaczenie) i poczuj różnicę.

Tym bardziej, że ciekawość to wzbudziliby nie mówiąc nawet nic poza podaniem daty albumu.
Ale nie aż taką, zadziałali ze mówili o mało konkretnych rzeczach, tylko ogółem, a wszyscy są bardziej zainteresowani jeśli wiedzą coś, a nie wiedzą wszystkiego, ktoś o tym mówi, ale nie mówi wszystkiego.

Artur
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5547
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 4:37 pm
Skąd: Siem-ce Śl./Kraków

Re: Okładka The Final Frontier - opinie

Postautor: Artur » wt cze 08, 2010 2:33 am

Cóż, widzę że rozumujemy w odmienny sposób. Bo jak na mój gust, to raczej wychwalaniem pod niebiosa 2-óch ostatnich płyt przed ich premierą nakręcili znacznie większe ciśnienie na te płyty niż teraz takimi ukradkowymi informacjami.


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości