Czy to koniec?

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Journeyman666
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1340
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:40 am
Skąd: Ruda Śl

Re: Czy to koniec?

Postautor: Journeyman666 » sob wrz 04, 2010 7:30 pm

Jeśli tylko Bruce nie strzeli focha to płyta będzie :D Myślę tak po wywiadzie zamieszczonym na interii...

Deleted User 4783

Re: Czy to koniec?

Postautor: Deleted User 4783 » pn wrz 06, 2010 12:23 pm

oj tam... pesymista xD nie strzeli, nie strzeli. Pomijając nawet kwestie zespołu, wiesz jaką kasę na tym trzepią?? :D

Awatar użytkownika
Moonrise
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2010 9:44 am
Skąd: Poznań

Re: Czy to koniec?

Postautor: Moonrise » pn wrz 06, 2010 8:41 pm

Bedzie 16-ty album. Prawdopodobnie dopiero ok. 2014 roku... Tak samo czekaja nas jeszcze ze 2-3 trasy koncertowe (albumowa w 2011, Maiden England ok. 2012-2013 i prawdopodobnie koncerty promujace kolejna plyte ok. 2014-2015).
MAIDEN ENGLAND? :D :D :D TAK!!!

Może to dziwne co powiem, ale... marzy mi się, żeby wydali płytę z coverami (taką jak Garage Inc.) :mryellow:

Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: matik » pn wrz 06, 2010 9:04 pm

I Iron Maiden na otwarcie Olimpiady 2012 London . To byłoby coś czego jeszcze nie było :mryellow:
Who motivates the motivator

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Czy to koniec?

Postautor: Szymon » wt wrz 07, 2010 2:56 am

Jest tylko jedna mozliwosc zmiany w skladzie. I tak jest to malo prawdopodobne, ale odejscie jednego z gitarzystow nie koniecynie koncyzlo bz kariere Maiden. Innej opcji nie ma, jesli Bruce czy Nicko z jakis powodow zrezygnuja to jest to koniec Iron Maiden.

Gdyby Janick wypadl to Smallwood jeszcze by z tego chwyt marketingowy zrobil ze to jest powrot do klasycznego skladu, ale kto w to uwierzy ze tak bedzie.......?? :)

Z tym zgadywaniem do kiedy zespol pociagnie to jak wrozenie z fusow. jeszcze kila lat temu 2010-2012 to byla doata krytyczna ktora byla podawana w spekulacjach na temat do kiedy zespol pogra. Teraz 2015-2016 wydaje sie byc pewnym ze jeszcze wtedy beda koncertowac, wiec teraz to juz nawet w 2020 uwierze, ale jak sie zastanowic to jest przerazajace :) Pewnie beda grali po 2 koncerty rocznie max to jakos to uciagna :)

Awatar użytkownika
Journeyman666
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1340
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:40 am
Skąd: Ruda Śl

Re: Czy to koniec?

Postautor: Journeyman666 » wt wrz 07, 2010 8:42 am

Może to dziwne co powiem, ale... marzy mi się, żeby wydali płytę z coverami (taką jak Garage Inc.) :mryellow:
Też sobie pomyślałem, że fajnie by było ale z drugiej strony covery które do tej pory zrobili to tak naprawdę nic specjalnego. Niemal żadnej własnej interpretacji a jedynie zagranie tego samego z Brucem na wokalu. Chyba, że wzięliby się za jakieś znane utwory typu Smoke on the Water czy Sabbath Bloody Sabbath, które swoją drogą Bruce wykonał świetnie ;)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Czy to koniec?

Postautor: Budziol » wt wrz 07, 2010 10:41 pm

jesli Bruce czy Nicko z jakis powodow zrezygnuja to jest to koniec Iron Maiden.
ciekawe rozważania, ale myślę że o ile odejście Bruca po raz drugi definitywnie by zakończyło karierę, o tyle Nicko to już nie byłbym taki pewien
Ostatnio zmieniony śr wrz 08, 2010 11:37 am przez Budziol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Czy to koniec?

Postautor: ttomasz » śr wrz 08, 2010 4:43 pm

Z tego można osobny temat zmontować ;-)
Fajne są sny z IM, ale rzadko zapamiętuje swoje sny i tylko trzy udało mi się odnotować :cry:
Jak znam Bruca to nagra jeszcze kilka solowych płyt. Ten typ tak ma
Szkoda, że nic nowego nie nagrał, no ale gdyby to miało być zrobione kosztem Maiden to broń boże!

mimski
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2090
Rejestracja: ndz wrz 07, 2003 3:23 pm
Skąd: Lubliniec/Falubazy

Re: Czy to koniec?

Postautor: mimski » śr wrz 08, 2010 5:17 pm

Z tego można osobny temat zmontować ;-)
Już dawno temu powstał
viewtopic.php?t=2283&highlight=dziewica++grzechotk%B1
To nie demokracja, ale własność prywatna, produkcja i dobrowolna wymiana są źródłem dobrobytu.

Awatar użytkownika
mistrzu
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: śr sie 25, 2010 5:15 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Czy to koniec?

Postautor: mistrzu » czw wrz 16, 2010 10:58 pm

w zasadzie to przydałoby sie "dziadkom" trochę świeżej krwi :D tylko kogo tutaj wyrzucić :D hehe

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Czy to koniec?

Postautor: ttomasz » pt wrz 17, 2010 8:01 am

w zasadzie to przydałoby sie "dziadkom" trochę świeżej krwi :D tylko kogo tutaj wyrzucić :D hehe
A tam, wymyślasz....

Będą grać wiecznie, dziś mi się śniło, że koncertowali przed moim domem i zapowiadali nową trasę na 2020 ;-)

Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: matik » pt wrz 24, 2010 9:24 pm

Nie chcialbym by kiedys ( jesli do tego mialoby dojsc ) oglaszali oficjalnie koniec ... Bo jak ogloszą to bedzie koniec a jak nie ogloszą to zawsze jest ta nadzieja ze jeszcze gdzies jeszcze kiedys jeszcze chociaz raz ... Somewhere In Time :dance:
Who motivates the motivator

Awatar użytkownika
mistrzu
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: śr sie 25, 2010 5:15 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Czy to koniec?

Postautor: mistrzu » pt wrz 24, 2010 10:20 pm

w zasadzie to przydałoby sie "dziadkom" trochę świeżej krwi :D tylko kogo tutaj wyrzucić :D hehe
A tam, wymyślasz....

Będą grać wiecznie, dziś mi się śniło, że koncertowali przed moim domem i zapowiadali nową trasę na 2020 ;-)
nic nie trwa na wieki, prócz naszych dusz :D:D:D

hehe mi tez sie kiedys snilo ze grali przed moim domem :d
psychofanatycy hehe.

Son after sin
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 132
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 2:56 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: Son after sin » sob wrz 25, 2010 7:53 pm

Cyz naprawdę myślicie, że panowie będący w niezłej kondycji zrezygnują z czegoś co naprawdę lubią i co przynosi im jeszcze w tym wieku (o dziwo) tyle kasy ?:)

Proszę Was ;)
I don't give a fuck

Deleted User 4432

Re: Czy to koniec?

Postautor: Deleted User 4432 » sob wrz 25, 2010 7:56 pm

A po co im więcej kasy , są ustawieni do końca życia .

Awatar użytkownika
Pablo1919
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2333
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:13 pm
Skąd: Pawłowice

Re: Czy to koniec?

Postautor: Pablo1919 » sob wrz 25, 2010 9:00 pm

Na moje to powinni pograć jeszcze z 10 lat patrząc np. na takiego Lemmego co 65 lat ma a dalej koncertuje i nie ma zamiaru przestać, a do tego daje w gaźnik ile wlezie :) no ale każdy ma swój czas, ja ich nie zmuszam aby koncertowali do śmierci i uszanuję ich decyzję odejścia przecież i tak wiele dla mnie zrobili. Ich muza zawsze będzie w mym odtwarzaczu, a ich płyty nigdy się na mej półce nie zakurzą. Tylko smutno troche patrząc na te starzejące się bandy, co nam pozostanie za 10 lat jak nie będzie już Iron Maiden, Motorhead, Judas Priest, AC/DC, Manowar...

Awatar użytkownika
Nocny Jastrząb
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 341
Rejestracja: czw maja 26, 2005 12:11 am
Skąd: Wrocław

Re: Czy to koniec?

Postautor: Nocny Jastrząb » ndz wrz 26, 2010 12:31 am

co nam pozostanie za 10 lat jak nie będzie już Iron Maiden, Motorhead, Judas Priest, AC/DC, Manowar...
Pozostanie tylko nasrać i szczura wpuścić. ;-)

Awatar użytkownika
IronCezarek
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1175
Rejestracja: sob cze 26, 2010 10:55 am
Skąd: Nowe Skalmierzyce

Re: Czy to koniec?

Postautor: IronCezarek » ndz wrz 26, 2010 9:18 am

Gdyby Janick wypadl to Smallwood jeszcze by z tego chwyt marketingowy zrobil ze to jest powrot do klasycznego skladu, ale kto w to uwierzy ze tak bedzie.......?? :)
Ja o tym marzę. Dokładnie to nie o tym żeby Janick odszedł, ale żeby więcej solówek grał Smith.

Awatar użytkownika
MetallicaTruFan^^
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 893
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 4:52 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: MetallicaTruFan^^ » ndz wrz 26, 2010 11:18 am

Gdyby Janick wypadl to Smallwood jeszcze by z tego chwyt marketingowy zrobil ze to jest powrot do klasycznego skladu, ale kto w to uwierzy ze tak bedzie.......?? :)
Ja o tym marzę. Dokładnie to nie o tym żeby Janick odszedł, ale żeby więcej solówek grał Smith.
A co Ci za różnica, skoro nie jeździsz na koncerty?

Deleted User 4432

Re: Czy to koniec?

Postautor: Deleted User 4432 » ndz wrz 26, 2010 11:56 am

Janick nie może odejść bo jest świetnym kompozytorem , w końcu to on maczał palce przy dwóch najlepszych utworach z FF


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości