Nowe Utwory - lista życzeń

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: Nowe Utwory - lista życzeń

Postautor: Zilian » sob gru 04, 2010 4:50 pm

Pożyjemy zobaczymy :) Oczywiście mogę się mylić. Ba nawet dobrze by się skalało gdybym się mylił :mryellow: Dla mnie najlepszą opcją było by zagranie całego nowego albumu :D Właśnie liczę na pominięcie Kolorków i Kawalerzysty a zastąpienie ich Matką Miłosierdzia :D Ale jak to zawsze bywało stare kawałki się często są grane więc Trooper do bólu będzie się przewijał miedzy kawałkami set listy. Przestudiowałem przed chwilą set listy z ostatnich tras i oscylują w okolicach 15-19 utworów tym razem zapewne będzie podobnie i co mnie zaskoczyło tak jak napisał kolega wyżej nie ma dobitnego podziału na kilka utworów krótkich i kilka długich. Na jednej trasie jest więcej otworów krótkich na innej długich a liczba ogólna kawałków prawie się nie zmienia tak więc hmm nic pewnie nie jest xD W sumie nie jedno jest pewne po sukcesie TFF chłopaki na pewno będą chcieli dać nam wyrąbane w kosmos koncerty :D

ZłapanyWCzasie
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1419
Rejestracja: wt lis 09, 2010 10:39 am

Re: Nowe Utwory - lista życzeń

Postautor: ZłapanyWCzasie » ndz gru 05, 2010 12:12 pm

Jakby zagrali Isle of Avalon i When the Wild Wind Blows to byście mieli porównanie,który utwór jest wielki,a który tylko dobry bo na żywo to zawsze najbardziej wymierne.


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości