DVD z obecnej trasy

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: Budziol » czw cze 30, 2011 10:17 pm

Osobiście wolałbym, żeby najpierw wydali DVD z trasy The Final Frontier, ale jeśli w przyszłym roku mają zacząć mega-trasę opartą na 7th Son to nie będę marudził. ;-)
wlasnie tez na to licze w zwiazku z tym zamiana tych premier DVD :)

Deleted User 804

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: Deleted User 804 » sob lip 02, 2011 12:38 am

na oficjalnej przy okazji wrzucenia 9 odcinka IM T 2011 napisali
Yes we missed out 8 - don't want to spoil the DVD for you!
więc może dvd będzie z obecną trasą związane.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: RALF » sob lip 02, 2011 9:49 am

A może to kompletnie coś innego będzie - np. takie DVD zmontowane z lat 2008 - 11, z odcinków IMTV + koncert - byłoby superowsko!

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: Emilio » sob lip 02, 2011 1:32 pm

czyli po tym zostałaby chyba tylko Afryka do podbicia i oba Bieguny
Afryka juz była na X Factour, gali w RPA, tak przynajmniej podaje wikipedia ;-)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Pablo69
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 74
Rejestracja: czw lip 21, 2011 2:03 pm
Skąd: Gdańsk

DVD

Postautor: Pablo69 » czw lip 21, 2011 2:13 pm

DVD z trasy promującej "The Final Frontier" bardzo by się przydało, ale na CD wolałbym, żeby ukazały się tylko utwory z ostatnich dwóch płyt, a ze starszych tylko te, które dotąd nie zostały wydane w wersjach koncertowych (np. "Out of the Silent Planet" i "The Fallen Angel" grane podobno kilka razy podczas trasy "Brave New World"). Na co komu potrzebne kolejne wersje "The Number of the Beast", "Iron Maiden" czy "Fear of the Dark"?

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4059
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: DVD

Postautor: Mr. M » czw lip 21, 2011 3:15 pm

DVD z trasy promującej "The Final Frontier" bardzo by się przydało, ale na CD wolałbym, żeby ukazały się tylko utwory z ostatnich dwóch płyt, a ze starszych tylko te, które dotąd nie zostały wydane w wersjach koncertowych (np. "Out of the Silent Planet" i "The Fallen Angel" grane podobno kilka razy podczas trasy "Brave New World"). Na co komu potrzebne kolejne wersje "The Number of the Beast", "Iron Maiden" czy "Fear of the Dark"?
A ja bym wolał... :razz:

To raczej niemożliwe, na 99,9% razem z DVD wyjdzie CD z tym samym zapisem koncertu. Zresztą, po co mieliby wydawać EP z 5 kawałkami?
A wersje live "The Fallen Angel" czy "Out of the Silent Planet" (jeżeli nie będą grane jeszcze w przyszłości) mogą wyjść może w jakimś boxie za kilkanaście lat, jak IM będzie chcieli dorobić na emeryturze...

Awatar użytkownika
Pablo69
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 74
Rejestracja: czw lip 21, 2011 2:03 pm
Skąd: Gdańsk

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: Pablo69 » czw lip 21, 2011 6:36 pm

Raczej chodziło mi o album z utworami z płyt "A Matter of Life and Death" i "The Final Frontier" granymi na żywo, razem 15 utworów. Albo 17, jeżeli podczas "Brave New World Tour" zarejestrowali wspomniane kawałki. Ale gdyby tak było, pewnie wykorzystali by je na jakimś singlu...

W każdym razie wydanie koncertówki z obecnej trasy jest i tak o wiele bardziej uzasadnione, niż w przypadku soundtracku do "Flight 666" i niepotrzebnych składanek, jak "Somewhere Back in Time" i "From Fear to Eternity" :roll:

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: ttomasz » pt lip 22, 2011 11:05 am

Ja Flighta częściej teraz słucham, niż LAD więc mi się podoba.

Co do dvd z tej trasy...Do końca liczyłem na jakiś extra numer w Argentynie (nawet takie plotki przed koncertem się pojawiły), bo poza TFF wszystko już znam :/

Awatar użytkownika
Pawcio
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 940
Rejestracja: pn lip 11, 2011 11:16 am
Skąd: Śrem

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: Pawcio » pt lip 22, 2011 11:09 am

Do końca liczyłem na jakiś extra numer w Argentynie (nawet takie plotki przed koncertem się pojawiły), bo poza TFF wszystko już znam :/
Gdzie tam, przeciez to Iron fuckin' Maiden :lol:

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: Władysław_Warneńczyk » pt lip 22, 2011 11:32 am

mnie zastanawia dlaczego nie zdecydowali się wydać żadnego koncertu z trasy AMOLAD, gdzie grali wszystkie kawałki z tej płyty? co prawda było Donington, słabe to słabe, ale tam i tak nie zagrali w całości tej płyty. w sumie takie nagranie byłoby ciekawsze, bo aż 10 nowych kawałków, a w zasadzie na każdej koncertówce od czasu LAD wciąż pojawia się 5-6 tych samych utworów

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: gumbyy » pt lip 22, 2011 2:33 pm

mnie zastanawia dlaczego nie zdecydowali się wydać żadnego koncertu z trasy AMOLAD, gdzie grali wszystkie kawałki z tej płyty? co prawda było Donington, słabe to słabe, ale tam i tak nie zagrali w całości tej płyty. w sumie takie nagranie byłoby ciekawsze, bo aż 10 nowych kawałków, a w zasadzie na każdej koncertówce od czasu LAD wciąż pojawia się 5-6 tych samych utworów
Pewno dlatego, że fani na koncertówkach oczekują tylko żelaznych klasyków :lol: ;-)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: DVD z obecnej trasy

Postautor: ttomasz » sob lip 23, 2011 3:43 pm

Sęk w tym, że o ile w dziedzinie zwykłych koncertów to się sprawdza (pierwsze pytanie o set kolegi: będzie aces? - nie, a jakie klasyki będą?) to nie widzę sensu grania ich na płycie live. W gruncie rzeczy kupimy ją tylko dla kawałków z TFF i innej scenografii, resztą nikogo nie zaskoczą. A wystarczyłyby 2 utworki extra zamiast klasyków na jeden koncert...


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości