Kwestia przeklinania

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Zabronić przeklinania?

Tak
36
37%
Nie
61
63%
 
Liczba głosów: 97

Deleted User 804

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Deleted User 804 » czw maja 21, 2009 11:33 pm

Myślę, że mimo, że było przyzwolenie nikt nie przeginał i nie nadużywał.
np.
Pandemia świńskiej grypy panuje, wszyscy wiedzą, wszyscy pierdolą o kolejnych zarażonych i kolejnych zgonach, natomiast dzis wyczytałem na pasku informacyjnym TVPinfo, że zachorowało 8451 osób a zmarło 75. Jak łatwo policzyć, chociażby proporcją, tylko 0,89% chorych zmarło. Jak gdzieś tam wyczytałem, odsetek ludzi umierających na zwykłą grypę jest 2 - 3 % wiec wychodzi, że świńska grypa jest łagodniejsza od zwykłej! i to mnie wkurwia, że media robią aferę tylko żeby zastraszyć ludzi i żeby firmy farmaceutyczne zarobiły na szczepionkach, które niedługo wyprodukują. Skandal kurwa.
no sorry ale to kiepsko się czyta

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3331
Rejestracja: pn gru 24, 2007 12:22 am
Skąd: Gło/Wro

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: panzerschreck » czw maja 21, 2009 11:55 pm

Myślę, że mimo, że było przyzwolenie nikt nie przeginał i nie nadużywał.
np.
Pandemia świńskiej grypy panuje, wszyscy wiedzą, wszyscy pierdolą o kolejnych zarażonych i kolejnych zgonach, natomiast dzis wyczytałem na pasku informacyjnym TVPinfo, że zachorowało 8451 osób a zmarło 75. Jak łatwo policzyć, chociażby proporcją, tylko 0,89% chorych zmarło. Jak gdzieś tam wyczytałem, odsetek ludzi umierających na zwykłą grypę jest 2 - 3 % wiec wychodzi, że świńska grypa jest łagodniejsza od zwykłej! i to mnie wkurwia, że media robią aferę tylko żeby zastraszyć ludzi i żeby firmy farmaceutyczne zarobiły na szczepionkach, które niedługo wyprodukują. Skandal kurwa.
no sorry ale to kiepsko się czyta
Czyta się zajebiście :mrgreen:

Taki tam żarcik- nie ma co przesadzać, w większości dorośli ludzie tutaj siedzą i czasem można rzucić mięsem dla podkreślenia, whatever, byle z umiarem. To dobry sposób wyrazu, jeśli się go nie nadużywa i nie używa zamiast przecinka. Jestem przeciw :P
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: cellman » pt maja 22, 2009 8:31 am

No ale to pojedyncze jednostki. Nie każdy ma ogładę na wysokim poziomie. Nadal jestem przeciwny.

Awatar użytkownika
Tomek(JMM)
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1428
Rejestracja: pt paź 22, 2004 8:47 pm
Skąd: Łódź

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Tomek(JMM) » pt maja 22, 2009 9:55 am

I bardzo dobrze, że jest zakaz. Byle by tylko był egzekwowany.

El Dorado

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: El Dorado » pt maja 22, 2009 10:04 am

no sorry ale to kiepsko się czyta
Jeżeli trzy przekleństwa, napisane pod wpływem emocji, na taki post to dla Ciebie dużo to nieźle :-)

Deleted User 804

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Deleted User 804 » pt maja 22, 2009 10:47 am

w większości dorośli ludzie tutaj siedzą i czasem można rzucić mięsem dla podkreślenia
Myśle że ludzie dorośli potrafią skonstruować zdanie bez przekleństwa. Zresztą część z tych ludzi dorosłych nie ma ochoty czytać bluzgów.
No ale to pojedyncze jednostki
W porównaniu z tym co kiedyś było to na forum zostały same pojedyncze jednostki.
Nie każdy ma ogładę na wysokim poziomie
Nikt nie wymaga jakiegoś strasznie wysokiego poziomu wypowiedzi. Nie musisz pisać postów trzynastozgłoskowcem tylko nie zawierać w niej wulgaryzmów.
Jeżeli trzy przekleństwa, napisane pod wpływem emocji, na taki post to dla Ciebie dużo to nieźle :-)
"Na taki post" w którym w większości zdań użyłeś wulgaryzmu
[mod]znienawidzony przez forumowiczów. No teraz czuje się jak prawdziwy administrator :D [/mod]
[mod]_(ascot)__
słusznie
[/mod]
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2009 12:02 pm przez Deleted User 804, łącznie zmieniany 1 raz.

mimski
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2090
Rejestracja: ndz wrz 07, 2003 3:23 pm
Skąd: Lubliniec/Falubazy

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: mimski » pt maja 22, 2009 12:31 pm

Podtrzymuje zdanie, które kiedyś już w tym temacie zamieściłem. Jestem jak najbardziej przeciw przeklinaniu. I proponuję, aby nie było to kwestią woli większości. Nie przesadzajmy, że ktoś nie potrafi napisać paru zdań bez rzucania mięsem.

Tobink-> bez przesady z tymi emocjami. Nie sądzę, aby kwestia świńskiej grypy w mediach byłą tak emocjonująca i bulwersująca, by tłumaczyła jakiekolwiek przekleństwo. A jeśli kogoś to faktycznie tak bulwersuje, to proponuje udać się do psychologa, bo jeśli się nie opanuje tych nadmiernych emocji, to atak serca w najbliższych kilku latach pewny.
To nie demokracja, ale własność prywatna, produkcja i dobrowolna wymiana są źródłem dobrobytu.

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: yankes » pt maja 22, 2009 1:25 pm

Jestem za wprowadzeniem zakazu przeklinania. Osobiście zdarza mi się rzucić mięsem, ale też nie mam problemów, żeby się powstrzymać.

Awatar użytkownika
Szajba
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9896
Rejestracja: sob gru 24, 2005 1:22 pm
Skąd: Metropolia Czeladzka

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Szajba » pt maja 22, 2009 1:54 pm

a ja proponuję coś w stylu "po jednej kurwie na post"
już nie mam tu najwięcej postów :roll: :evil:

El Dorado

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: El Dorado » pt maja 22, 2009 2:05 pm

a ja proponuje demokracyjną ankietę!

mimski
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2090
Rejestracja: ndz wrz 07, 2003 3:23 pm
Skąd: Lubliniec/Falubazy

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: mimski » pt maja 22, 2009 2:13 pm

OK. Tylko zgodnie z Konstytucją do ważności referendum konieczny jest udział połowy upranwionych do głosowania. :) Ale żeby nie było że Ci rzucam kłody pod nogi. Do ważności referendum lokalnego konieczny jest udział 30% uprawnionych do głosowania. :) Ale żeby nie było, że Ci rzucam kłody pod nogi. :) Niech się wypowie 10% forum, to będzie dobrze i takie coś byłoby jeszcze do przejścia. Ale jeśli w głosowaniu weźmie udział 30 osób, to zbyt demokratyczne i reprezentatywne te głosowanie nie będzie. To będzie raczej dyktatura mniejszości.
To nie demokracja, ale własność prywatna, produkcja i dobrowolna wymiana są źródłem dobrobytu.

El Dorado

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: El Dorado » pt maja 22, 2009 2:16 pm

Najpierw weźmy pod uwagę ile osób na prawde pisze na tym forum, ile ma zero postów, ile ma jednego posta, ile zalogowało się w ciągu ostatniego miesiąca i wyjdzie max 50 userów.

Płaciłem na sanktuarium 2,2 złotego więc mam prawo decydować o jego losie !

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: herki » pt maja 22, 2009 2:18 pm

Jeżeli wprowadzacie zakaz przeklinania, to żądam również dawania ostrzeżeń za błędy ortograficzne. Mnie o wiele bardziej razi błąd ortograficzny, niż przekleństwo : - )

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: yankes » pt maja 22, 2009 2:27 pm

Jeżeli wprowadzacie zakaz przeklinania, to żądam również dawania ostrzeżeń za błędy ortograficzne. Mnie o wiele bardziej razi błąd ortograficzny, niż przekleństwo : - )
Zgadzam się. Jak mają w życie wejść nowe zasady, to powinny one obejmować:

1. Zakaz przeklinania
2. Nakaz używania polskich znaków
3. Nakaz stosowania poprawnej polszczyzny ( ortografia przede wszystkim )

El Dorado

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: El Dorado » pt maja 22, 2009 2:32 pm

i od razu, polecałbym wyrzucić nieaktywnych użytkowników, bo tylko miejsce na serwerze zabierają.

Deleted User 804

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Deleted User 804 » pt maja 22, 2009 2:43 pm

a ja proponuje demokracyjną ankietę!
a u góry strony co masz? :B Sorry większość była za zakazem :razz:
Płaciłem na sanktuarium 2,2 złotego więc mam prawo decydować o jego losie !
nie tylko ty wpłaciłeś :P ja np też i do tego musiałem spędzić parę godzin przenosząc forum i jeszcze wiele godzin spędzę nad tym co zostało do zrobienia. Jeśli będziesz czuł się bardzo pokrzywdzony to mogę odesłać Ci twoje 2,2
również dawania ostrzeżeń za błędy ortograficzne
ok, aczkolwiek nie będą one aż tak rygorystyczne jak za przekleństwa.
i od razu, polecałbym wyrzucić nieaktywnych użytkowników, bo tylko miejsce na serwerze zabierają.
miejsca na serwerze mamy pod dostatkiem

mimski
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2090
Rejestracja: ndz wrz 07, 2003 3:23 pm
Skąd: Lubliniec/Falubazy

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: mimski » pt maja 22, 2009 2:44 pm

Najpierw weźmy pod uwagę ile osób na prawde pisze na tym forum, ile ma zero postów, ile ma jednego posta, ile zalogowało się w ciągu ostatniego miesiąca i wyjdzie max 50 userów.

Płaciłem na sanktuarium 2,2 złotego więc mam prawo decydować o jego losie !
Ja co prawda nic nie płaciłem, ale jestem gotów jeszcze dziś iść zapłacić, żeby też móc postawić taki argument. I co wtedy? Też będę miał prawo decydować o jego losie? Zgodnie z Twoją teorią, jak najbardziej. I co ma wówczas zrobić Deleted User 804, skoro dwóch użytkowników twierdzi, że ma prawo decydować o losie S., a mają całkowicie odmienne zdanie na temat przeklinania?

Herki-> nie wiem co ma wspólnego ortografia z przeklinaniem. Osobiście popieram szacunek do języka, ale dawanie warnów za błąd ortograficzny, to niedorzeczność. Każdemu się zdarzy, nikt nie jest doskonały, a czasem zdarzy się przez niedopatrzenie. Natomiast napisanie przekleństwa, to nie kwestia niedopatrzenia. To świadomy wybór piszącego.
To nie demokracja, ale własność prywatna, produkcja i dobrowolna wymiana są źródłem dobrobytu.

Deleted User 804

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Deleted User 804 » pt maja 22, 2009 2:48 pm

Osobiście popieram szacunek do języka, ale dawanie warnów za błąd ortograficzny, to niedorzeczność. Każdemu się zdarzy, nikt nie jest doskonały, a czasem zdarzy się przez niedopatrzenie
Dlatego ostrzeżenia będą tylko za uporczywe i ciągłe pisanie niepoprawnie(np każdy post po 20 błędów ortograficznych). Firefoxa można sobie zainstalować :B

_(ascot)__
a ja mam Chrome to znaczy że dostanę warna? O_O


chrome też ci błędy sprawdzi ;-)
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2009 2:58 pm przez Deleted User 804, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Ascot
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 939
Rejestracja: pt mar 15, 2013 9:19 am

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: Ascot » pt maja 22, 2009 2:51 pm

I co ma wówczas zrobić Deleted User 804, skoro dwóch użytkowników twierdzi, że ma prawo decydować o losie S., a mają całkowicie odmienne zdanie na temat przeklinania?
Jak to co? Zrobi co on (albo reszta administracji) uzna za stosowne :twisted:


Co do wywalania userów, to było kiedyś tłumaczone. Część osób ma konto bo łatwiej tak przeglądać forum, ale niekoniecznie musi pisać. Jak już kogoś wywalać to raczej osoby które nie zalogowały się od dłuższego czasu i już.

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Kwestia przeklinania

Postautor: herki » pt maja 22, 2009 2:55 pm

Herki-> nie wiem co ma wspólnego ortografia z przeklinaniem. Osobiście popieram szacunek do języka, ale dawanie warnów za błąd ortograficzny, to niedorzeczność. Każdemu się zdarzy, nikt nie jest doskonały, a czasem zdarzy się przez niedopatrzenie. Natomiast napisanie przekleństwa, to nie kwestia niedopatrzenia. To świadomy wybór piszącego.
Ma tylko taki związek, że skoro wprowadzany jest nowy zakaz, to ja proponuję wprowadzenie kolejnego. Ktoś tam argumentował, że chce zakazu przeklinania, bo go wulgaryzmy rażą. A mnie rażą błędy ortograficzne i też powinien być zakaz!


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości