Support - KREATOR

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 357

Re: Support - KREATOR

Postautor: Deleted User 357 » pn maja 30, 2005 5:16 pm

Żałuje ze na people of the lie ludzie sie nie zebrali dobrze do odkrzyczenia refrenu, co pieknie wyszło na live kreation.
Bueh,jak krzyczałem ten refren albo Impossible Brutality to stojące obok fanki najtfisza mnie tak wzrokiem zmierzyły że myślałem że padnę :lol:

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Support - KREATOR

Postautor: miki » pn maja 30, 2005 5:16 pm

Kreator się obronił dosyć
szkoda, że ludzi przypadkowi - już sobie zajmowali miejsca na Nightwish i raczej nie wczuli się w muzykę
solo Kreator to byłoby coś, ale na szczęscie Slayer niedługo :]

Awatar użytkownika
kobi
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1066
Rejestracja: sob maja 03, 2003 1:10 pm
Skąd: Bytom

Re: Support - KREATOR

Postautor: kobi » pn maja 30, 2005 5:44 pm

Bueh,jak krzyczałem ten refren albo Impossible Brutality to stojące obok fanki najtfisza mnie tak wzrokiem zmierzyły że myślałem że padnę :lol:
ta mialem to samo na Enemy of God, coponiektorzy sie na mnie patrzyli takim zgorszonym wzrokiem ... troche glupie uczucie, jak sie drzesz na calego a typy obok stoja jak kolki i patrza sie jak na debila :P a tak btw to ja nie rozumiem o co wszystkim chodzi z naglosnieniem na Kreatorze, wg. mnie bylo ok (stalem w sektorze pod scena)

Awatar użytkownika
ironBIDDAF
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 375
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:06 pm
Skąd: Nekropolia

Re: Support - KREATOR

Postautor: ironBIDDAF » pn maja 30, 2005 5:51 pm

No na poczatku było kijowo słychac. Wokal bardzo w tle, w perkusji stopy nie bylo slychac. Potem sie poprawiło.

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Support - KREATOR

Postautor: miki » pn maja 30, 2005 5:53 pm

nagłosnienie było dziwne trochę, ale i tak bardzo dobre w porównaniu do supportów Metalliki sprzed roku

Awatar użytkownika
Maciek_
-#Invader
-#Invader
Posty: 157
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 5:45 pm
Skąd: Siemiatycze

Re: Support - KREATOR

Postautor: Maciek_ » pn maja 30, 2005 6:48 pm

a ja byłem akurat w miejscu gdzie ludzie na Kreatorze byłi całkiem kumaci i kiedy trzeba było krzyczeć refreny to krzyczeli z nami, a kiedy skakać to skakali :D było fajnie :)
The World's My Oyster Soup Kitchen Floor Wax Museum

Ironka :)
-#Invader
-#Invader
Posty: 186
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 3:11 pm
Skąd: Oborniki Śl

Re: Support - KREATOR

Postautor: Ironka :) » pn maja 30, 2005 7:30 pm

Dali czadu! Widać było,że się przylozyli. Zresztą, kiedy oni się nie przykładają :wink: :lol:

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - KREATOR

Postautor: she-wolf » pn maja 30, 2005 7:35 pm

Dali czadu! Widać było,że się przylozyli. Zresztą, kiedy oni się nie przykładają :wink: :lol:
a na ilu koncertach kreatora byłaś, że śmiem spytać, że takie obeznanie w ich przykładaniu się masz?? tak z ciekawości tylko...


co do ludzi - do dupy część była, jakieś małe panienki ze starchem i bólem w oczach, jakieś ludki co sztyl od miotłu zjadły i takie podobne. za dużo takich typów było. możliwe że zaklepywali miejsce na najtłisza :P cóż za poświęcenie :lol:

Ironka :)
-#Invader
-#Invader
Posty: 186
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 3:11 pm
Skąd: Oborniki Śl

Re: Support - KREATOR

Postautor: Ironka :) » pn maja 30, 2005 7:40 pm

Dali czadu! Widać było,że się przylozyli. Zresztą, kiedy oni się nie przykładają :wink: :lol:
a na ilu koncertach kreatora byłaś, że śmiem spytać, że takie obeznanie w ich przykładaniu się masz?? tak z ciekawości tylko...
Nie byłam na ani jednym, ale śmiem twierdzic, że jest to tak świetna kapela, że nie moga być nie przygotowani i nie mogą się nie przykładać.

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - KREATOR

Postautor: Swarożyc » pn maja 30, 2005 8:14 pm

No fakt, że towarzystwo jakieś takie statyczne potwornie, ale nic. Trochę się tam z przodu rozkręciło. Fajnie Mille apelował o pogo deliktnym okrężnym ruchem palca :D Set był fajny bo był Betrayer (to starczy jak dla mnie).
"Mosh pit Polish style"- niestety jak sporo rzeczy w tym kraju. Część robi, część się patrzy, no nic. Ja się tam wybawiłem. Nawet brzmienie z przodu nie było takie tragiczne.
reaktywacja

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - KREATOR

Postautor: she-wolf » pn maja 30, 2005 8:21 pm

Swarożyc ---> tak, to chyba my byliśmy :wink:

Deleted User 1309

Re: Support - KREATOR

Postautor: Deleted User 1309 » pn maja 30, 2005 8:29 pm

Nie ma co bylo porządnie , na Extreme Aggresion sie przez chwile rozkreciło naprawde duze i porządne pogo(jak Mille prosił :wink: ). Zabawa była przednia . Muzycznie tez nie narzekam dobrali dobre piosenki, brakło mi tylko Flag of Hate na zakończenie :? .
BTW: Mille tym razem nazwał ,,beytrayerami" tych którzy stali z tylu czy siedzieli na sektorach i nie brali czynnego udziału w koncercie :twisted: , czy sie tylko przesłyszałem?

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - KREATOR

Postautor: Swarożyc » pn maja 30, 2005 8:33 pm

No ja tak sądzę, Slayer coś nawet mówił, ale się nie przedstawiałem, bo mi się koło "People of the Lie" mózg zlasował. Poważnie, nic nie czaiłem co się dzieje dookoła...dobrze, że wodą lali koło toi-toi z lewej, bo mnie całego "zrosiło" i odżyłem.
reaktywacja

Awatar użytkownika
benedykt
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 436
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 4:58 pm
Skąd: z krzesła

Re: Support - KREATOR

Postautor: benedykt » pn maja 30, 2005 8:51 pm

szkoda tylko że to tak krótko trwało. Jak schodzili ze sceny nie mogłem w to uwierzyć że ich czas minął. Ale dali czadu...

Bloody Sabbath
-#Invader
-#Invader
Posty: 186
Rejestracja: wt lis 18, 2003 4:41 pm
Skąd: B-Stok

Re: Support - KREATOR

Postautor: Bloody Sabbath » pn maja 30, 2005 9:28 pm

co do ludzi - do dupy część była, jakieś małe panienki ze starchem i bólem w oczach:
:lol:
przypomnialo mi sie jak Mille zapowiadal Pleasure to Kill , spojzalem na jakas panienke to zrobila taaaakie oczy--> :shock: :shock: :shock: . Myslalem ze wybiegnie z tamtad z placzem :wink: ale widac bylo ze niektorzy ludzie przyszli tylko na Kreatora (vide koles chodzacy po stadionie wrzeszczacy "Kreator!! Kreator!!" )
ogolnie to publika dala ciala i szkoda ze koncert w pelnym sloncu ale i tak bylo swietnie

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3186
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Support - KREATOR

Postautor: Piwowarus » pn maja 30, 2005 10:15 pm

Pamiętacie jak na początku koncertu Mille rzucił tekst w stylu "Are we in Katowice" juz dokładnie nie pamiętam.
Nie jestem pewny czy tłum odkrzyknął "Yes" :wink:

Deleted User 1309

Re: Support - KREATOR

Postautor: Deleted User 1309 » pn maja 30, 2005 10:35 pm

Z przodu duzo osob krzyczlo ,,No" :wink: i próbowało przekazac ze w Chorzowie :)

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Support - KREATOR

Postautor: S1MON » wt maja 31, 2005 10:14 am

tylko my i niemcy nie zangielszczamy ;) z tego co wiem to Kobi był veeeeery happy :D a koncert sam w sobie bardzo fajny...pare hiciorów i git ;)

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Support - KREATOR

Postautor: slayer » wt maja 31, 2005 10:36 am

. Trochę się tam z przodu rozkręciło. Fajnie Mille apelował o pogo deliktnym okrężnym ruchem palca :D
"Mosh pit Polish style"- niestety jak sporo rzeczy w tym kraju. Część robi, część się patrzy, no nic. Ja się tam wybawiłem. Nawet brzmienie z przodu nie było takie tragiczne.
dokaldnie. i pare najtliszek zostalo skasowanych ;) w przyjemnosci zabijania nawet slabe brzmienie zeszlo na dalszy plan, swietny koncert i swietna zabawa. teraz czekam na koncert kiedy to kreator bedzie daniem glownym. wtedy dopiero pokarzemy prawdziwy Mosh pit Polish Style :rocx
bo faktem jest, ze publicznosc to ...khem khem. czasem darlem ryja z 10 razy by ktso sie dolaczyl ,ale paru maniakow bylo - dalismy rade :)
Nie byłam na ani jednym, ale śmiem twierdzic, że jest to tak świetna kapela, że nie moga być nie przygotowani i nie mogą się nie przykładać.
Takich ludzi nam trzeba :rocx :lol:
Jazz is not dead, it just smells funny.

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: Support - KREATOR

Postautor: Premus » wt maja 31, 2005 11:33 am

Kreator niezły koncert troche za cichy : ale nagranko na mc jakos mi wyszło :solo .Zdecydowanie za jasno jak na taki zespół bo chlopaki mają swietne efekty swietlne.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości