Support - KREATOR

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
slayer
-#rainmaker
-#rainmaker

Re: Support - KREATOR

Postautor: slayer » wt maja 31, 2005 10:36 am

. Trochę się tam z przodu rozkręciło. Fajnie Mille apelował o pogo deliktnym okrężnym ruchem palca :D
"Mosh pit Polish style"- niestety jak sporo rzeczy w tym kraju. Część robi, część się patrzy, no nic. Ja się tam wybawiłem. Nawet brzmienie z przodu nie było takie tragiczne.
dokaldnie. i pare najtliszek zostalo skasowanych ;) w przyjemnosci zabijania nawet slabe brzmienie zeszlo na dalszy plan, swietny koncert i swietna zabawa. teraz czekam na koncert kiedy to kreator bedzie daniem glownym. wtedy dopiero pokarzemy prawdziwy Mosh pit Polish Style :rocx
bo faktem jest, ze publicznosc to ...khem khem. czasem darlem ryja z 10 razy by ktso sie dolaczyl ,ale paru maniakow bylo - dalismy rade :)
Nie byłam na ani jednym, ale śmiem twierdzic, że jest to tak świetna kapela, że nie moga być nie przygotowani i nie mogą się nie przykładać.
Takich ludzi nam trzeba :rocx :lol:
Jazz is not dead, it just smells funny.

Awatar użytkownika
Premus
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Premus » wt maja 31, 2005 11:33 am

Kreator niezły koncert troche za cichy : ale nagranko na mc jakos mi wyszło :solo .Zdecydowanie za jasno jak na taki zespół bo chlopaki mają swietne efekty swietlne.

Awatar użytkownika
Crazy_Sam
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Crazy_Sam » wt maja 31, 2005 3:46 pm

Bueh,jak krzyczałem ten refren albo Impossible Brutality to stojące obok fanki najtfisza mnie tak wzrokiem zmierzyły że myślałem że padnę :lol:
ta mialem to samo na Enemy of God, coponiektorzy sie na mnie patrzyli takim zgorszonym wzrokiem ... troche glupie uczucie, jak sie drzesz na calego a typy obok stoja jak kolki i patrza sie jak na debila :P a tak btw to ja nie rozumiem o co wszystkim chodzi z naglosnieniem na Kreatorze, wg. mnie bylo ok (stalem w sektorze pod scena)
Skąd ja to znam?? Tak mi się chciało śmiać jak z kumplem zaczeliśmy krzyczeć pierwsze "Enemy of God" w kawałku - z przodu się odwrócili i patrzyli jak na jakiś antychrystów :lol:
co do ludzi - do dupy część była, jakieś małe panienki ze starchem i bólem w oczach, jakieś ludki co sztyl od miotłu zjadły i takie podobne. za dużo takich typów było. możliwe że zaklepywali miejsce na najtłisza :P cóż za poświęcenie :lol:
To była tragedia... naprawdę... Jedni się świetnie bawili, a inni gapili się jak na debili
bo faktem jest, ze publicznosc to ...khem khem. czasem darlem ryja z 10 razy by ktso sie dolaczyl ,ale paru maniakow bylo - dalismy rade :)
Mogę śmiało powiedzieć, że byłem jednym z nich :) Ciągle jako pierwszy po zakończeniu kawałka darłem się "JEEEEEEEEEE" a dopiero jak mi powietrza zaczynało brakować to zaczynali inni. :) Najfajniej było jak na Enemy of God malutka grupka osób z nami się darła to było nas słychać na równi z Kreatorem :lol:

Szkoda, że nagłośnienie było do dupy...
Ostatnio zmieniony wt maja 31, 2005 4:58 pm przez Crazy_Sam, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
2005.05.29 Polska, Chorzów, Stadion Ślaski
2008.08.07 Polska, Warszawa, Stadion Gwardii
2010.08.14 Węgry, Budapeszt, Sziget Festival
2013.07.03 Polska, Łódź, Atlas Arena
2013.07.04 Polska, Gdańsk, Ergo Arena
2014.06.24 Polska, Poznań, Atlas Arena
2016.07.03 Polska, Wrocław, Stadion Wrocław
2016.07.05 Czechy, Praga, Eden Arena
2016.07.06 Słowacja, Žilina, Žilina Airport

Awatar użytkownika
Misio
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Misio » wt maja 31, 2005 3:54 pm

Ja na koncercie słyszałem ten zespół po raz pierwszy - z tychże przyczyn też ''stałem jak kołek'', bo po prostu się wsłuchiwałem i obserwowałem całą zabawe... bardzo mi się spodobało - sprawiam sobie jakieś płytki, piękny występ.
KMFDM

Awatar użytkownika
Proboszcz_Dobrodziej
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Proboszcz_Dobrodziej » wt maja 31, 2005 9:07 pm

chłopaki z Kreatora dali czadu poraz pierwszy och widziałem na zywo, mimo iz niesłucham tego na codzien jak maidenów ale Enemy Of God czy Violent Revolution wyszlo kapitalnie
na Kreatorze stałem na wprost glosników na srodku sceny przycisniety przez innych do barierek :P :rocx

Awatar użytkownika
kobi
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kobi » wt maja 31, 2005 9:39 pm

z tego co wiem to Kobi był veeeeery happy :D
hehehe no miales tego pecha ze byles pierwsza rozpoznana przeze mnie osoba po wystepie i troche sie nasluchales moich peanow na czesc Kreatorka :)
Ja na koncercie słyszałem ten zespół po raz pierwszy - z tychże przyczyn też ''stałem jak kołek'', bo po prostu się wsłuchiwałem i obserwowałem całą zabawe...
ok, ale ja pisze o ludziach, ktorym nawet sie nie chcialo klaskac po skonczonym utworze, a na tych ktorzy sie bawili patrzyli jak na idiotow ... to tez byl moj pierwszy koncert Kreatora, ale juz wiem ze chce wiecej, i to najlepiej zeby oni byli glownym daniem, z pelnym setem i w klubie :)
Obrazek

bartekIM
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: bartekIM » pt cze 03, 2005 2:07 pm

ja słuszałem ze Kreator razem z Vaderem mają jechac po Polskich KLUBACH ale by była ZAJEBIOZA ja bym był napewno na jakims!!
Do zaliczenia w tym Roku:

Anthrax-Słowacja-Bratysława-6/7/2005
???????????
Hellowen-Polska-Kraków-dd/mm/rrrr/

Zaliczone w tym roku:

Iron Maiden-Chorzow

Żelazny
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Żelazny » pt cze 03, 2005 2:12 pm

We Wrocławiu jest bardzo ładny klub W-Z :twisted: Tylko bez tego Wjedera proszę :twisted:

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » pt cze 03, 2005 2:33 pm

W-Z osobiście lubię baaaardzo
ale ten klub to się nie nadaje na koncerty - jest za mały dużo za dużo :]
Bliska lokalizacja hipermarketu jakim jest Carrefour to niewątpliwy atut bemowskiej areny ciężkich brzmień.

Obrazek

Żelazny
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Żelazny » pt cze 03, 2005 2:42 pm

Ale taka trasa powiedzmy:
Wawa(Proxima)
Wrocek(W-Z)
Kato(Mega)
Krak(Studio)
Byłaby naprawdę do rzeczy :twisted: :twisted: :twisted:

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » pt cze 03, 2005 2:45 pm

byłbym na wszystkich :]]]
Bliska lokalizacja hipermarketu jakim jest Carrefour to niewątpliwy atut bemowskiej areny ciężkich brzmień.

Obrazek

Awatar użytkownika
atm2
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: atm2 » pt cze 03, 2005 3:41 pm

Dali czadu! Widać było,że się przylozyli. Zresztą, kiedy oni się nie przykładają :wink: :lol:
chyba zartujesz sobie? dawno nie widzialem tak iego koncertu zagranego na "odwal sie".
NIE PIJ ZA KIEROWNICA !! STUKNIESZ KOGOS W ZDERZAK I SOBIE ROZLEJESZ

Yaaqb
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Yaaqb » pt cze 03, 2005 4:07 pm

Wawa(Proxima)
Wrocek(W-Z)
Kato(Mega)
Krak(Studio)
Byłaby naprawdę do rzeczy :twisted: :twisted: :twisted:
jeszcze Poznań (Eskulap) i bylbym w 7 niebie :D

Awatar użytkownika
she-wolf
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: she-wolf » pt cze 03, 2005 10:00 pm

ja słuszałem ze Kreator razem z Vaderem mają jechac po Polskich KLUBACH ale by była ZAJEBIOZA ja bym był napewno na jakims!!
a że niby skąd takie info?? bo za udzielanie TAKICH fake inf będzie ban :> ostrzegam :> ;)
Obrazek

Under Jolly Roger
-#invader
-#invader

Postautor: Under Jolly Roger » pt cze 03, 2005 10:09 pm

Kato(Mega)
:
Mega Club mają za niedługo zamknać czyli klubowe koncerty w Katowicach się skończą.

Co do Kreatora to super koncert ale było widać że nie dają z siebie wszystkiego. Na trasie z 02. robili niezły rozpierdziel. Ale występ jak najbardziej udany. Troszke z nowej produkcji i stare szlagiery Pleasure to kill czy Extreme Aggression. No i oprawa niczego sobie

Awatar użytkownika
she-wolf
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: she-wolf » pt cze 03, 2005 10:11 pm

Kato(Mega)
Mega Club mają za niedługo zamknać czyli klubowe koncerty w Katowicach się skończą.
WTF?? :shock: dlaczego zamykają najlepszą dresiarnie w okolicy?? :(
Obrazek

Awatar użytkownika
bystry
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: bystry » pt cze 03, 2005 11:30 pm

kreator dal super koncert wolalbym aby trwal tyle co najtlisz :D brakowalo mi terrorzone :( ale dali czadu myslalem ze zaczna patriarcha+violent revolution ale mile mnie zaskoczyli enemy of god choc mieli problem techniczny ale chlopaki pokazali ze wiedza co robia jeszcze mi brakowalo golden age ale koncert naprawde udany :D
Ostatnio zmieniony pt cze 03, 2005 11:36 pm przez bystry, łącznie zmieniany 1 raz.
"stand and fight live by your heart always one more try I'm not afraid to die stand and fight say what you feel born with a heart of steel"

Yaaqb
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Yaaqb » pt cze 03, 2005 11:32 pm

piosenki
Nitek - nastepny :lol: nie no na utwor kreatora powiedziec piosenka to juz przegiecie :D

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » sob cze 04, 2005 10:53 am

Dali czadu! Widać było,że się przylozyli. Zresztą, kiedy oni się nie przykładają :wink: :lol:
chyba zartujesz sobie? dawno nie widzialem tak iego koncertu zagranego na "odwal sie".
na odwal się to zagrał Soulfly na Metalmanii 2004
po Kreatorze czegoś takiego nie odczuwam

Obrazek

Awatar użytkownika
kobi
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kobi » sob cze 04, 2005 11:06 am

nie uwazam zeby zagrali na odwal, po prostu trudno wymagac niezwyklych wystepow dla sredniawej publiki

Jolly Roger -> dlaczego zamykaja Mega ?

Kea -> co do dresiarni - zawsze zostaje Bravo :mrgreen:
Obrazek

Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”