Support - PRIMAL FEAR

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
white
-#wrathchild
-#wrathchild

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: white » ndz kwie 10, 2005 10:20 pm

gdyby nie to, ze Ironi sie maja zjawic na tym festivalu nigdy nie pomyslalbym, ze kiedykolwiek wybiore sie na taki syf
:roll: geniusz
lol :shock: powinienem podziekowac?

kruca moze kreator to i tam jakas legenda, wszystko rozumiem, tylko, ze ja za nimi nie przepadam! wlasciwie zadnego z tych zespolow oprocz ironow nie lubie... na czele z Behemothem

wiesz stray tez nie byl czyms wielkim, ale to byl tylko jeden zespol, ktory gral przed Ironami a teraz jest ich chyba z piec! pograli chwile i sobie poszli, a teraz trzeba p[rzemeczyc kilka zespolow...
Ostatnio zmieniony ndz kwie 10, 2005 10:29 pm przez white, łącznie zmieniany 1 raz.
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga

Awatar użytkownika
she-wolf
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: she-wolf » ndz kwie 10, 2005 10:27 pm

:evil:
Obrazek

Yaaqb
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Yaaqb » ndz kwie 10, 2005 10:28 pm

:evil:
nie denerwuj sie Kea :D

sciagnalem plyte PF, raz przesluchalem i rzeczywiscie smierdzi Judasem... narazie nie uwazam tego za nic specjalnego ale moze po paru rundkach cos sie zmieni :D

Awatar użytkownika
she-wolf
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: she-wolf » ndz kwie 10, 2005 10:31 pm

ja jestem spokojna ALE DO CZASU :!: :evil: zachowujcie się jak cywilizowani ludzie.
Obrazek

Yaaqb
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Yaaqb » ndz kwie 10, 2005 10:33 pm

ALE DO CZASU
Caps? :twisted:

ja jestem grzeczny :roll: :D

Awatar użytkownika
she-wolf
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: she-wolf » ndz kwie 10, 2005 10:37 pm

ten caps to ma być krzyk. dokładnie tak. skończcie się kłócić, wyzywać, przezywać, ironizować itd. chryste panie na gumowym baranie. ja chyba za stara na tą robote już jestem. nudzi mi się to wieczne upominanie :?

EOOT
Obrazek

Bartdeath
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Bartdeath » ndz kwie 10, 2005 10:51 pm

gdyby nie to, ze Ironi sie maja zjawic na tym festivalu nigdy nie pomyslalbym, ze kiedykolwiek wybiore sie na taki syf

kruca moze kreator to i tam jakas legenda, wszystko rozumiem, tylko, ze ja za nimi nie przepadam! wlasciwie zadnego z tych zespolow oprocz ironow nie lubie... na czele z Behemothem

wiesz stray tez nie byl czyms wielkim, ale to byl tylko jeden zespol, ktory gral przed Ironami a teraz jest ich chyba z piec! pograli chwile i sobie poszli, a teraz trzeba p[rzemeczyc kilka zespolow...
Pamiętaj że nie jesteś sam jedyny na tym świecie.Ktoś inny może od dawna czeka na te kapele.Jaki problem pojawić się na śląskim troche póżniej. :?ty nie będziesz się męczył , a inni w spokoju wysłuchają supportów.

Awatar użytkownika
white
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: white » ndz kwie 10, 2005 11:13 pm

Pamiętaj że nie jesteś sam jedyny na tym świecie.Ktoś inny może od dawna czeka na te kapele.Jaki problem pojawić się na śląskim troche póżniej. :?ty nie będziesz się męczył , a inni w spokoju wysłuchają supportów.
tia na Metallice na slaskim bylem mniej wiecej posrodku plyty i koncert zmuszony bylem ogladac z telebimow

na ironach jednak chcialbym cos zobaczyc, wiec chcac czy nie musze sie pojawic wczesniej

daruj mi swoich rad

Bartdeath
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Bartdeath » ndz kwie 10, 2005 11:28 pm

White jak masz cierpieć to lepiej odpuść. :rocx po co się męczyć na koncercie metalowym :rocx udaj się lepiej do filcharmonii lub opery , tam będziesz miał miejsce siedzące i będziesz wszystko widział. :D

Awatar użytkownika
white
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: white » ndz kwie 10, 2005 11:31 pm

White jak masz cierpieć to lepiej odpuść. :rocx po co się męczyć na koncercie metalowym :rocx udaj się lepiej do filcharmonii lub opery , tam będziesz miał miejsce siedzące i będziesz wszystko widział. :D
dla Ironow? odpuscic? powiedzialem "daruj"

Bartdeath
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Bartdeath » ndz kwie 10, 2005 11:33 pm

dla Ironow? odpuscic? powiedzialem "daruj"
Dla ironów wszystko!!!! popieram :rocx :rocx :rocx

Awatar użytkownika
_drupi_
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: _drupi_ » pn kwie 11, 2005 2:19 pm

Ty white, zobacz czy cie nie ma w duzym pokoju :twisted: chcesz obejzec z bliska ironow to przychodzisz wczesniej i sie meczysz, albo przyjezdzasz pozniej,nie meczysz sie i ogladasz ironow na telebimie i wszystko, uroki festiwali :twisted: co gosc :roll:
Zaliczone:
20/06/2000 - Katowice
03/06/2003 - Katowice
28/11/2003 - Wroclaw
29/05/2005 - Chorzów

metal
-#assassin
-#assassin

Postautor: metal » pn kwie 11, 2005 4:43 pm

Widze ze przez 4 strony pierdzielicie o dupie Maryni, a o Primal Fear ani słowa, wiec moze ja się wypowiem. Dogłębnie twórczości kapeli nie znam ale słyszałem kiedyś kiedyś jeden album i podobał mi się. Nie jestem fanem power-gej-metalu i na pewno tego zespołu nie podpinałbym pod ten nurt. A co można powiedzieć o albumie który słyszałem?? Painkiller 2. Nic dodać, nic ująć. :solo

Awatar użytkownika
Premus
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Premus » pn kwie 11, 2005 9:52 pm

Faktycznie graja pod Judas P. ale czy wypadna dobrze????w Ch.

Awatar użytkownika
slayer
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: slayer » wt kwie 12, 2005 8:57 am

eh... ja bym chcial huntera *_* oddalbym zan Frontside,Primal Fear i nightwish ;) a zeby hunterowcy zagrali tak ze 2 godzinki ;)

ale w gruncie rzeczy PF moze byc...
Jazz is not dead, it just smells funny.

Miras
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Miras » wt kwie 12, 2005 11:11 am

Ty white, zobacz czy cie nie ma w duzym pokoju :twisted: chcesz obejzec z bliska ironow to przychodzisz wczesniej i sie meczysz, albo przyjezdzasz pozniej,nie meczysz sie i ogladasz ironow na telebimie i wszystko, uroki festiwali :twisted: co gosc :roll:
Nom tylko ktoś się dostanie pod barierki to nie wiadomo czy wytrzyma do Maiden bo zahcce mu sie siusiu i bedzie musiał z tłumu wyjść i raczej pod barierki już nie wruci :lol:

nomad111
-#prowler
-#prowler

Postautor: nomad111 » wt kwie 12, 2005 4:30 pm

Primal Fear...nic tylko pozostaje sie cieszyc! moze nie oryginalna ale naprawde dobra kapela! <painkiller zyc bedzie wiecznie:)> IM Nightwish Kreator Primal Fear za 100zl!!! juz mnie irytuja Ci wszyscy malkontenci...qrde co chwile czytasz ze zadna z tych kapel mi sie nei podoba i festival jest beee.... czlowiek sie zastanawia od razu czy oni lubia jakies inne kapele poza Maiden...bo wyglada na to ze thrashu nie trawia heavy(PF) tez nie powermetalu ani wcale o blacku nie wspominajac....hmm to co pozostaje newmetal chyba...coz zal ze nie bedzie limp bizkit linkin park czy tym podobnych "gwiazd metalu" ;)

Awatar użytkownika
white
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: white » wt kwie 12, 2005 7:35 pm

Nom tylko ktoś się dostanie pod barierki to nie wiadomo czy wytrzyma do Maiden bo zahcce mu sie siusiu i bedzie musiał z tłumu wyjść i raczej pod barierki już nie wruci :lol:
nie wiem o co Wam chodzi, wyrazilem tylko swoja dezaprobate co do tego zespolu i do idei tego "wspanialego" festiwalu, a Wy bredzicie cos o duzych pokojach i siusianiu

Miras: polecam glebsza lekture slownika ortograficznego
Primal Fear...nic tylko pozostaje sie cieszyc! moze nie oryginalna ale naprawde dobra kapela! <painkiller zyc bedzie wiecznie:)> IM Nightwish Kreator Primal Fear za 100zl!!! juz mnie irytuja Ci wszyscy malkontenci...qrde co chwile czytasz ze zadna z tych kapel mi sie nei podoba i festival jest beee.... czlowiek sie zastanawia od razu czy oni lubia jakies inne kapele poza Maiden...bo wyglada na to ze thrashu nie trawia heavy(PF) tez nie powermetalu ani wcale o blacku nie wspominajac....hmm to co pozostaje newmetal chyba...coz zal ze nie bedzie limp bizkit linkin park czy tym podobnych "gwiazd metalu"
nie widze w tym malkontenctwie nic irytujacego, jestem fanem Ironow i nie mam ochoty czekac na ich wystep sluchajac takich kapel jak behemoth czy frontsaid (wroclaw napier... swietnie), nightwish jestem w stanie zniesc.

ciekawe jakby to wygladalo gdybys Ty musial czekac pare godzin na wystep swojej ulubionej kapeli, mysle ze nie bylbys zbytnio zachwycony.

cos np:
1. linink park,
2. limb bizkit,
3. tu jeszcze jakas kapela, ktorej nie lubisz,
4. tu jeszcze jakas kapela, ktorej nie lubisz,
5. tu jeszcze jakas kapela, ktorej nie lubisz,
6. kapela, na ktora czekasz

a poza tym chyba nie mam obowiazku sluchac kapel, ktore Ty lubisz, slucham Ironow i wybieram sie na ten koncert tylko z tego powodu i uwierz mi nie mam ochoty ogladac koncertu z telebimow

pozdrawiam

Bartdeath
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Bartdeath » wt kwie 12, 2005 8:03 pm

Są osoby , takie chociażby jak Wicker , które jeżdzą po całym świecie za swoim ulubionym zespołem i nie narzekają.Trudy podróży ,noclegi w dziwnych miejscach, różne supporty ,nic nie jest w stanie ich zatrzymać.
Dziwi mnie narzekanie White .On chciałby mieć wszystko podane na tacy bez żadnych wyrzeczeń.W życiu nie jest tak łatwo jakby się chciało. :rocx

Yaaqb
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Yaaqb » wt kwie 12, 2005 8:06 pm

Są osoby , takie chociażby jak Wicker , które jeżdzą po całym świecie za swoim ulubionym zespołem i nie narzekają.Trudy podróży ,noclegi w dziwnych miejscach, różne supporty ,nic nie jest w stanie ich zatrzymać.
Dziwi mnie narzekanie White .On chciałby mieć wszystko podane na tacy bez żadnych wyrzeczeń.W życiu nie jest tak łatwo jakby się chciało. :rocx
Wicker to mastaa to jest inna sprawa :D. nie ma co narzekac, jeszcze nigdy w polsce czegos takiego nie bylo! fakt, ze supporty ogolnie moga irytowac, ale te zespoly ktore graja przed maiden prezentuja naprawde wysoka klase. wiec nic tylko sie cieszyc :D

Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”