Ktoś okłamał Nicka :)

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Justin Credible
-#charlotte
-#charlotte

Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Justin Credible » wt maja 31, 2005 7:37 pm

Oto co Nicko pisze o gigu w Katowicach/Chorzowie:

"The crowd were absolutely nuts. At one time towards the end of the evening they were chanting out something SSSOOO load, for so long that it sent a goose bump up me back.
We later found out that it meant THANK YOU!!!!!! "

Wygląda na to, że nasz English is poor :P Jak można było nie zrozumieć, że wołamy "Fear of the Dark"? :roll:

"27000 Polish fans singing with us and chanting things, it was truly a momentous evening. "

Indeed :)
"Jeśli spędzasz za dużo czasu na myśleniu o różnych rzeczach, to przegapiasz ich istotę. Rzeczy same przychodzą. Rozglądaj się, poznawaj różnych ludzi, i wymieniaj z nimi idee. Nigdy nie ma reguły" Ian Wright

Stranger
-#the trooper
-#the trooper

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Stranger » wt maja 31, 2005 7:41 pm

Podobno duzo potem wypili... moze mu sie pomylily koncerty z Katowicami ? :)

Dziwne naprawde ze nie zrozumieli nas, ale w sumie i dobrze. No chyba ze Nicko sciemnia.

Awatar użytkownika
real_alien
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: real_alien » wt maja 31, 2005 7:43 pm

Hę? :roll: Spora część ludzi rzeczywiście skandowała "dziękujemy" przy bisach... słuch jeszcze mam dobry, synchronizację myśli z ruchem warg też, sam to krzyczałem ;)

Rogal
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Rogal » wt maja 31, 2005 7:44 pm

Czy wam słońce za bardzo dopiekło czy macie skleroze lub wadę słuchu. Przecież Nicko pisze o tym jak ludzie krzyczeli "dziekujemy" a nie "fear of the dark"
Zamknąć ten temat!!!
Ostatnio zmieniony wt maja 31, 2005 7:49 pm przez Rogal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
amaZona
-#invader
-#invader

Postautor: amaZona » wt maja 31, 2005 7:48 pm

Szczerze mówiąc też mnie to lekko zdziwiło, bo wokół mnie słyszałam tylko "Fear Of The Dark! Fear Of The Dark!" ale skoro mówicie, że krzyczeliście "Dziękujemy" no to świetnie, nawet o wiele lepiej, rzekłabym :beer

Awatar użytkownika
kobi
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kobi » wt maja 31, 2005 7:49 pm

Nicko ma racje - przy koncu wrzeszczelismy najpierw "dziekujemy", a potem "thank you". Dziwne Krokodylu ze tego nie slyszales, bo stalismy prawie w tym samym miejscu.
Obrazek

Negrita
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: Negrita » wt maja 31, 2005 7:54 pm

Ja slyszalam i Fear of the dark i dziekujemy......
I SOLD MY SOUL FOR ROCK'N'ROLL

Stranger
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Stranger » wt maja 31, 2005 8:00 pm

No sam krzyczalem w pewnym momencie dziekujemy, ale to nie zmienia faktu ze to Fear of the dark zdominowal bisy, i niech nikt nie wciska ze bylo inaczej bo mam z tego film :wink:

pippen
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: pippen » wt maja 31, 2005 8:25 pm

Ha słyszałem oczywiscie dziękujemy i Feor of the dark w pewnym momencie. Bruce był zdziwiony o co chodzi bo zapewne nie rozumiał po polsku. Stałem dość blisko i Thank You nie słyszałem, wiec domnieniam że ktoś im wytłumaczył co znaczyło to POlskie " dziękuje " :D :D :D

Nicko nie ściemnia napewno,

PS. jestem rzadko na waszym forum, ale zauważyłem poztywną rzecz, iż jeśli ktoś bzdury plecie , to jest szybko przywoływany do porządku , - tyczy się to nie tylko tego tematu
pippen

Awatar użytkownika
Diabeł
-#invader
-#invader

Postautor: Diabeł » wt maja 31, 2005 9:02 pm

Byłem z lewej strony sceny:
najpierw ludziska krzyczeli Fear......... to było gdzieś pośrorku
potem wszyscy krzyczeli dziękujemy..........
a na końcu gdy Bruce zrobił zdziwioną mine było thank you........
Up The irons

Justin Credible
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: Justin Credible » wt maja 31, 2005 9:40 pm

Ludzie, koło mnie nikt nie krzyczał "dziękujemy" ale to w sumie nie jest ważne... nara
"Jeśli spędzasz za dużo czasu na myśleniu o różnych rzeczach, to przegapiasz ich istotę. Rzeczy same przychodzą. Rozglądaj się, poznawaj różnych ludzi, i wymieniaj z nimi idee. Nigdy nie ma reguły" Ian Wright

Awatar użytkownika
real_alien
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: real_alien » wt maja 31, 2005 10:02 pm

A koło mnie wszyscy :]

tom_azs
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: tom_azs » wt maja 31, 2005 10:06 pm

Ja stałem pod sceną i wszyscy darli ryje "dziękujemy"
A jak Bruce nie rozumiał i zrobił dziwną mine wszyscy właczyli translator
iu zaczeli sie drzeć "Thank You"
Stąłem pod sceną i było to słychać rewelacyjnie :)
UP THE IRONS!!
:solo

sqall666
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: sqall666 » wt maja 31, 2005 10:20 pm

wrzeszzcelismy tez dziekujemy, potem thank you:D sorki jesli ktos juz to napisal, nie czytalem calego topica bo robie zadanie z fizy;) ale krzyczelismy i to i fotd, wiec pewnie nicko wolal wspomniec o tym neutralniejszym;)

MaYeR
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: MaYeR » wt maja 31, 2005 10:25 pm

Tak wszyscy krzyczeli dziekujemy. Sam sie tez darlem :rocx
ROTH ARMY MILITIA!
DLR: I won't go down in history, but I will go down on your sister!!
"Hagar throws the party, I am the party"
"I'm not surprised Sammy Hagar sings so many songs about his car. I've seen his wife."
+++++++++++++++++++++++
What is real...?

Awatar użytkownika
Mareq555
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mareq555 » wt maja 31, 2005 10:36 pm

Ja stałem z prawej strony sceny i oge nawet przysiąc(nie jestem pewny czy tak to sie pisze :wink: ) , że nie słyszałem(a i zarazem sam nie śpiewałem) żeby ktoś w moim otoczeniu to krzyczał więc też sie zdziwiłem że Nicko coś takiego napisał , no ale cóz może uległem chwilowemu zamroczeniu :wink: .
Obrazek

against nobody

Szymon
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Szymon » wt maja 31, 2005 10:37 pm

Wlasnie ogladalem filmik z tego momentu i faktycznie tam slychac caly czas fear of the dark. Ja stalem przy barierce i przed gatka Bruce'a ludzie krzyczeli FOTD a brzmialo to jak fijoda (sam sie zastanawialem co ludzie krzycza) - i to wtedy Bruce sie zapytal Jana czy rozumie co my gadamy. Natomiast gdy powiedzial ze bez nas nie istnieja to zaczelo sie dlugie skandowanie "Dziekujemy" i z perspektywy miejsca w ktorym stalem to bylo najglosniejsze skandowanie wieczoru (nic z tylu tego nie przebilo) Po chwili Bruce usiadl na odsluchu i sie mocno dziwil o co biega, wiec ludzie zaczeli krzyczec "THANk YOU", ale slabiej i nie sadze zeby zespol to ztrozumial. Tak wiec mysle, ze po gatce Bruce'a nie mieli szans uslyszec, ze sie ludzie domagaja FOTD - bycmoze przed tak, ale skoro Bruce sie zapytal Jana czy nas rozumie tzn, ze chyba tez tego nie zczaili :)
2000 Katowice
2003 Katowice, Zlin, Praga, Wrocław
2005 Praga, Chorzów, Paryż
2006 Stuttgart, Dortmund, Dublin
2007 Ateny, Ostrava, Londyn
2008 2xParyż, Trondheim, Goteborg, Warszawa, Praga, Split, Bazylea, Assen
2009 Belgrad, Rio, Sao Paulo
2010 Dublin, Budapeszt, Cluj, Kiewit, Walencja
2011 Warszawa, Praga, Nickelsdorf, Paryż, 2xLondyn
2012 Toronto, Sarnia
2013 Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, 2xFrankfurt, Berlin, Hamburg, Zurych, Amsterdam, Piesztany, Łódź, Gdańsk, Bukareszt, Praga, Zagrzeb 2xLondyn
2014 Barcelona, Bilbao,Nijmegen, Brno, Nickelsdorf, Poznań, Roeser, Arras Knebworth
2016 Rio, Toronto, 2xTokyo, Brisbane, Sydney, Kapsztad, Johanesburg, Dortmund, Berlin, Wiedeń, Arhnem, Paryż, Donington, Oslo, Goteborg, Herning, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Mediolan, Triest, Split, Bukareszt, Esch's'Alzette, Wacken
2017 Antwerpia, 2xFrankfurt, Nottingham, Dublin, Manchester, Shefield, Leed, Newcastle, Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham, Cardiff, 2xLondyn, 2x Brooklyn

Awatar użytkownika
real_alien
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: real_alien » wt maja 31, 2005 10:39 pm

Po lewej nic nie przebiło owego "dziękujemy" ;)

Awatar użytkownika
Mareq555
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mareq555 » wt maja 31, 2005 10:48 pm

Ja byłem przekonany ze Bruce na żarty się spytał Jana . Według mnie skandowanie Fear było wyraźne i głośne i zespół doskonale wiedział co krzyczymy :) .
Obrazek

against nobody

Rogal
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Rogal » wt maja 31, 2005 11:24 pm

Wlasnie ogladalem filmik z tego momentu i faktycznie tam slychac caly czas fear of the dark. Ja stalem przy barierce i przed gatka Bruce'a ludzie krzyczeli FOTD a brzmialo to jak fijoda (sam sie zastanawialem co ludzie krzycza) - i to wtedy Bruce sie zapytal Jana czy rozumie co my gadamy. Natomiast gdy powiedzial ze bez nas nie istnieja to zaczelo sie dlugie skandowanie "Dziekujemy" i z perspektywy miejsca w ktorym stalem to bylo najglosniejsze skandowanie wieczoru (nic z tylu tego nie przebilo) Po chwili Bruce usiadl na odsluchu i sie mocno dziwil o co biega, wiec ludzie zaczeli krzyczec "THANk YOU", ale slabiej i nie sadze zeby zespol to ztrozumial. Tak wiec mysle, ze po gatce Bruce'a nie mieli szans uslyszec, ze sie ludzie domagaja FOTD - bycmoze przed tak, ale skoro Bruce sie zapytal Jana czy nas rozumie tzn, ze chyba tez tego nie zczaili :)
Bruce dobrze wiedział że chodzi o FOTD a zapytał się Janicka dla żartów czy coś rozumie, a "dziękujemy" było później
Ostatnio zmieniony śr paź 07, 2009 9:26 pm przez Rogal, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”