26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5358
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: mic7 » ndz cze 24, 2018 11:36 am

Będzie Twoja relacja w TR papierowym ? :)

Awatar użytkownika
gumbyy
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11593
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: gumbyy » ndz cze 24, 2018 11:45 am

Nawet taka McMama-I'm-Coming-Home jest w jakimś sensie prawdziwsza niż "Impact Festival"...
www.youtube.com/watch?v=rMsX6DWlZBA
A ja nie jadę na "Impact", tylko na koncert Ozziego :) Widziałem zaledwie dwa razy, więc bardzo chętnie zobaczę ponownie.Tym bardziej, że to pewno jedna z ostatnich szans na taki koncert...
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Zakkahletz » ndz cze 24, 2018 12:08 pm

Tja, spokojnie, Sharon jeszcze niejedną taką trasę dla małżonka przewidziała...

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9252
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Schizoid » ndz cze 24, 2018 2:24 pm

Dopiero co zszedł 54-letni Vinnie, a my mówimy o typie, który jest żywym trupem :roll: Bierzcie poprawkę na to, że to już koniec czasów tych muzyków. Sharon może mieć w planach nawet 5 kolejnych tras, ale koncertować na nich może już hologram, nie Ozzy.
Myślę, że chociaż trasa ma trwać do 2020, to ten koncert może być ostatnim koncertem Osbourne'a w Polsce. Frekwencyjnie będzie do kitu, nikt nie będzie ryzykował sprowadzania go tu po raz kolejny, skoro sprzedaż biletów tak idzie.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Deleted User 2868

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Deleted User 2868 » ndz cze 24, 2018 2:31 pm

Czy ktoś z wybierających się na koncert wraca może samochodem na Śląsk i ma wolne miejsce?

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Zakkahletz » ndz cze 24, 2018 2:50 pm

Dopiero co zszedł 54-letni Vinnie, a my mówimy o typie, który jest żywym trupem :roll: Bierzcie poprawkę na to, że to już koniec czasów tych muzyków. Sharon może mieć w planach nawet 5 kolejnych tras, ale koncertować na nich może już hologram, nie Ozzy.
Myślę, że chociaż trasa ma trwać do 2020, to ten koncert może być ostatnim koncertem Osbourne'a w Polsce. Frekwencyjnie będzie do kitu, nikt nie będzie ryzykował sprowadzania go tu po raz kolejny, skoro sprzedaż biletów tak idzie.
To oczywiste, że Sharon zorganizuje jeszcze kilka tras Ozza bez względu na jego udział w tych przedsięwzięciach. ;) Dla mnie nie będzie to miało znaczenia, bo i tak już teraz Ozzy jest bardziej automatem odtwarzającym samego siebie na koncertach, więc nie wybiorę się na jego występ ani w jego własnej osobie, ani w hologramie. :) A w ogóle to, jak już kilka tygodni temu napisałem w tym wątku, moim zdaniem dla wciąż żywego Osborne'a...
Jedyną sensowną, dochodową rzeczą, jaką Ozzy jeszcze powinien się zajmować w showbusinessie są reality shows z własnym udziałem. Zresztą podobno ma być nowy sezon The Osbournes niedługo.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9252
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Schizoid » ndz cze 24, 2018 3:24 pm

Myślę, że Ozzy nie ma problemów z pieniędzmi. Gra za ustaloną (na pewno wysoką) stawkę, na pewno The End przyniosło mu baaardzo dużo kasy, do tego te wszystkie koszulki i inne pierdoły. Na pewno sobie daje radę. A podejrzewam, że nowy sezon The Osbournes to robota jego cudownej małżonki. Jeśli dobrze pamiętam, to w autobiografii napisał, że nigdy by się nie zgodził na zrobienie tego jeszcze raz.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
gumbyy
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11593
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: gumbyy » ndz cze 24, 2018 4:36 pm

Dopiero co zszedł 54-letni Vinnie, a my mówimy o typie, który jest żywym trupem :roll: Bierzcie poprawkę na to, że to już koniec czasów tych muzyków.
Dokładnie... niema co stękać, że "Impact", że "festiwal" itp. Dla mnie Ozzy (czy też Iron Maiden) mógłby grać na imprezie o nazwie "Święto kiełbasy i pasztetowej". Jakie to ma znaczenie? Warto korzystać, póki jeszcze oni trwają ;) Za kilka lat na scenie może być bardzo pusto...
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Zakkahletz » ndz cze 24, 2018 4:47 pm

Dla mnie to MA pewne znaczenie, dlatego "stękam" (tutaj, gdzie jest na to miejsce, przecież nie łażę po mieście i nie zaczepiam przechodniów). Co do korzystania, to jasne, że trzeba/można. Za kilka lat scena na pewno będzie uboższa o niedawnych/obecnych tuzów gatunku, jednak o obfitość i dostępność oferty młodszych wykonawców niosących wysoko sztandar rokendrola jestem spokojny. :)

Awatar użytkownika
gumbyy
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11593
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: gumbyy » ndz cze 24, 2018 5:23 pm

Dla mnie to MA pewne znaczenie
Ale serio jakie? Czy to się nazywa fest, czy Ozzy + supporty?
Za kilka lat scena na pewno będzie uboższa o niedawnych/obecnych tuzów gatunku, jednak o obfitość i dostępność oferty młodszych wykonawców niosących wysoko sztandar rokendrola jestem spokojny. :)
Tutaj to się nie zgodzę. Co z tego, że niektóre zespoły mają super umiejętności muzyczne? I nawet fajne płyty nagrywają? Niestety oni tłumów nie porywają i nie będą porywali, nie mówiąc o charyzmie. Niestety, ale nikt już nie będzie jeździł w trasy jak np. Maiden teraz... Nie będzie już kapel, które będą rozpalały tysiące ludzi w każdym kraju i sprzedawały ogromne hale, czy stadiony.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1556
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: zgo » ndz cze 24, 2018 5:49 pm

Dla mnie to MA pewne znaczenie
Ale serio jakie? Czy to się nazywa fest, czy Ozzy + supporty?
Za kilka lat scena na pewno będzie uboższa o niedawnych/obecnych tuzów gatunku, jednak o obfitość i dostępność oferty młodszych wykonawców niosących wysoko sztandar rokendrola jestem spokojny. :)
Tutaj to się nie zgodzę. Co z tego, że niektóre zespoły mają super umiejętności muzyczne? I nawet fajne płyty nagrywają? Niestety oni tłumów nie porywają i nie będą porywali, nie mówiąc o charyzmie. Niestety, ale nikt już nie będzie jeździł w trasy jak np. Maiden teraz... Nie będzie już kapel, które będą rozpalały tysiące ludzi w każdym kraju i sprzedawały ogromne hale, czy stadiony.
Będą. Ghost. :>

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Zakkahletz » ndz cze 24, 2018 5:52 pm

Dla mnie to MA pewne znaczenie
Ale serio jakie? Czy to się nazywa fest, czy Ozzy + supporty?
Za kilka lat scena na pewno będzie uboższa o niedawnych/obecnych tuzów gatunku, jednak o obfitość i dostępność oferty młodszych wykonawców niosących wysoko sztandar rokendrola jestem spokojny. :)
Tutaj to się nie zgodzę. Co z tego, że niektóre zespoły mają super umiejętności muzyczne? I nawet fajne płyty nagrywają? Niestety oni tłumów nie porywają i nie będą porywali, nie mówiąc o charyzmie. Niestety, ale nikt już nie będzie jeździł w trasy jak np. Maiden teraz... Nie będzie już kapel, które będą rozpalały tysiące ludzi w każdym kraju i sprzedawały ogromne hale, czy stadiony.
Właśnie tak! W słowie "festiwal" jest obietnica/deklaracja statusu i pewnej złożoności imprezy, a jeśli ktoś w usługach/handlu przepompuje kolorowy balonik z projekcją tego, co ma otrzymać klient, to ten balonik powinien pęknąć - i być może (oby!) tak się stanie w tym przypadku. Jestem zwolennikiem precyzji w używaniu słów (w dodatku lingwistą z wykształcenia i zainteresowań, więc typem nieuleczalnym) i nikt mnie nie przekona, że "Impact Festival" to festiwal.

A ws. przyszłości koncertowania po prostu patrzę na sprawy bardziej pozytywnie niż Ty. Skoro obydwaj nie mamy dowodów, to najlepiej - jak ogólnie w życiu - stosować zasadę "carpe diem". ;)

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7415
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Saimon1995 » pn cze 25, 2018 1:29 pm

Będzie Twoja relacja w TR papierowym ? :)
Jeśli nic się nie wysypie, to tak. :wink:

Awatar użytkownika
gumbyy
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11593
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: gumbyy » pn cze 25, 2018 1:36 pm

i nikt mnie nie przekona, że "Impact Festival" to festiwal.
No ale ja nie twierdzę, że to jest Festiwal :) Na nie jednym byłem i wiem jak to wygląda ;) Tylko nie rozumiem jak można odpuścić koncert, bo nazwa nie taka jak "powinna być".

A co do korzystania, to mi nie trzeba mówić ;)
www.MetalSide.pl

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16685
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: od dziś Zapluskowęsy

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: pz » pn cze 25, 2018 2:59 pm

Ozzy w zadziwiająco dobrej formie fizycznej na Graspopie, chociaż potrzebował długiej przerwy, bo po solo Zakka (długim) od razu weszło solo na perkusji.

1.03 Turbo /SK 15.03 Helicon /WA 19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA 8.05 Riot V /WA 28.05 Springsteen /Praga 5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
joseba
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 446
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 9:38 pm

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: joseba » pn cze 25, 2018 3:47 pm

będę i ja! :) ostatecznie nie pohamowałem się od cebuli i bilet z podróżą Kato - Krk i z powrotem za 117 zł

Awatar użytkownika
gumbyy
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11593
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: gumbyy » pn cze 25, 2018 4:43 pm

będę i ja! :) ostatecznie nie pohamowałem się od cebuli i bilet z podróżą Kato - Krk i z powrotem za 117 zł
Witaj w Cebulandii :D ;)
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Zakkahletz » pn cze 25, 2018 5:48 pm

Tylko nie rozumiem jak można odpuścić koncert, bo nazwa nie taka jak "powinna być".
Aż takim frikiem nie jestem, żeby wyłącznie albo głównie przez to odpuścić interesujący mnie gig! :) Na Ozza nie jadę, bo 1) ze śpiewających zombie wolę Roba Zombie, 2) dla samego Galactic Empire nie będę się tam tłukł, 3) w tym dniu pracuję, 4) kasa, misiu, kasa, i dopiero 5) oszukańcza nazwa imprezy. Tak że tak.

Mosziro
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 05, 2018 8:44 pm

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Mosziro » pn cze 25, 2018 10:49 pm

Ja po prostu jadę na koncert Ozza i tyle w temacie

Deleted User 2259

Re: 26/06/2018 - Ozzy Osbourne - Kraków (Impact Festival)

Postautor: Deleted User 2259 » wt cze 26, 2018 2:35 pm

Widziałem już sporo fanów na rynku, mam nadzieję, że koncert będzie dobry.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości