12/04/2019 - Bullet for My Valentine - Warszawa

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
SOBER1Z
-#ancient mariner
-#ancient mariner

12/04/2019 - Bullet for My Valentine - Warszawa

Postautor: SOBER1Z » śr sty 09, 2019 11:06 am

Bullet For My Valentine ponownie w Polsce!

12 kwietnia 2019 – Warszawa, Progresja

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 11 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w czwartek, 10 stycznia o 10.00 i zakończy się tego samego dnia o godz. 22:00.

Mają na koncie pięć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii.
Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John.
Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany ,,Poison’’, a jego następca ,,Scream Aim Fire’’ ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy ,,Fever’’, ,,Temper Temper’’, ,,Venom’’ czy wydany w 2018 roku ,,Gravity’’ tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.
Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.
Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica.
Zespół ponownie odwiedzi Polskę i zagra w klubie Progresja już 12 kwietnia.

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#moonchild
-#moonchild

Re: 12/04/2019 - Bullet for My Valentine - Warszawa

Postautor: Shedao Shai » śr sty 09, 2019 11:20 am

Dzozefik oszaleje z radości :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mr. M
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mr. M » śr sty 09, 2019 11:25 am

"Mają na koncie pięć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii."
xDDDD O Boże, jak parsknąłem, pomimo tego, że samo BFMV bardzo lubię (sentyment z gimnazjum wciąż się trzyma :B ). Na żywo nawet nieźle dają radę.
Mam rozumieć, że fani Killers i Number of the Beast codziennie walą 0,7 do obiadu albo wręcz jabola czy tam dwa czteropaki Tatry. Natomiast fani Somewhere in Time i Seventh Sona to wykształceni i zamożni właściciele mieszkań z ogródkiem za miastem?
Bruce Dickinson-Kmicic bo tak jak on zdradził Polskę to Bruce Iron Maiden w 1993 r. ale w porę się opamiętał!
Gdybym kochał w jednej setnej jakąś dziewczynę tak jak kocham pojedynek gitarowy Adriana i Dave'a w Infinite Dreams to była by traktowana tak ,że Julia przy niej była traktowana przez Romea jak głupia dziwka

thorgal_30
-#assassin
-#assassin

Postautor: thorgal_30 » śr sty 09, 2019 12:01 pm

".....i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii."
Ja jebe... no nic .. trzeba z tym żyć
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Dzosef
-#nomad
-#nomad

Postautor: Dzosef » śr sty 09, 2019 2:48 pm

Dzozefik oszaleje z radości :mrgreen:
Ich wokalista dal mi kiedys piwo

A sam zespol to gowno najgorsze fuj
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Awatar użytkownika
Lando
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Lando » wt sie 06, 2019 11:44 am

Nie znalazłem tematu, a Bullet For My Valentine grali wczoraj we Wrocławiu (a dziś gra w Warszawie). Byłem wczoraj w A2. Fanem jakimś wielkim nie jestem, mam jedną ich płytę (i więcej do szczęścia nie potrzeba :D ). Skusiła mnie za to promocyjna cena biletu - 69 złotych i to, że do Wrocławia jest sympatyczny dojazd. I w sumie to nie żałuję, mimo iż to takie typowe metalcore'owe granie. Raz na jakiś czas dla odmiany można takie coś zobaczyć. Co do setlisty to ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo nie znałem żadnego utworu :D Frekwencja w A2 średnia, tył hali dość pusty, można było na luzie stać, obserwować z daleka i wyjść w trakcie ostatniego bisu :)
Night Mistress Fan Club Łódź

Karl
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Karl » wt sie 06, 2019 12:54 pm

O, a ja dostalem piwo od Steffena z Obscury ;)
piwa nie pije, ale przyjalem i podziekowalem, no bo jak? ;)
tego samego wieczora palilem fajka z Hoglanem przed busem i gadalismy chwilke.
tez nie pale :D ;)

thorgal_30
-#assassin
-#assassin

Postautor: thorgal_30 » wt sie 06, 2019 2:13 pm

Czyli zło w czystej postaci, przyjeżdżają tacy i rozpijają i rozpalają zdrową tkankę ;) :D ogólnie, najs.
The Number Of The .....

boo_radley
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: boo_radley » wt sie 06, 2019 2:52 pm

Nie znalazłem tematu, a Bullet For My Valentine grali wczoraj we Wrocławiu (a dziś gra w Warszawie).
Dziś gra w Krakowie.

Karl
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Karl » wt sie 06, 2019 3:09 pm

Gene tylko potwierdzil, ze jest jednym z najsympatyczniejszych ludzi w branzy i w ogole jakich spotkalem.
SDG nie chcial juz wyjsc z busa do ludzi, rozumiem to doskonale. z kazdyn razie Gene wzial ode mnie i dwoch kolesi bilety, wsiadl do busa i za chwile przyniosl podpisane. swietny, przyziemny gosc.

Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”