IRON MAIDEN 1980-2005 / ROCK IN RIO - recenzje

Recenzje albumów i innych dokonań Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
widman
-#nomad
-#nomad

Re: IRON MAIDEN 1980-2005 / ROCK IN RIO - recenzje

Postautor: widman » wt cze 03, 2014 1:29 pm

1. Maiden Japan
2. Live After Death
3. Maiden England
4. Beast Over Hammersmith
5. Virtual Insanity '98 (to bootleg,ale jakość tego koncertu z Japonii jest prawie że idealna!)
FOR THOSE ABOUT TO ROCK - WE SALUTE YOU !
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: LukaSieka » czw cze 12, 2014 12:29 pm

Maiden England z NEC w Birmingham był i pozostał dla mnie najlepszym koncertowym albumem. Najwspanialszy vocal Bruce'a, potężny!!!
No tak Bruce rządzi na tym koncercie. A wykonania "Still Life", "Moonchild" i "Infinite Dreams" po prostu niszczą. Żadne najbardziej klarowne i dopieszczone produkcje nagrane w 9.1 DTS nie są w stanie przebić tego co działo się na wydawnictwach typu "Live After Death" czy "Maiden England".
So what if the master walked on the water.
I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
krieg
-#invader
-#invader

Postautor: krieg » pt cze 27, 2014 9:32 am

Virtual Insanity '98 (to bootleg,ale jakość tego koncertu z Japonii jest prawie że idealna!)
Mógłbyś udostępnić do pobrania wspomniany przez Ciebie bootleg?

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: LukaSieka » pn wrz 21, 2015 1:21 pm

Virtual Insanity '98 (to bootleg,ale jakość tego koncertu z Japonii jest prawie że idealna!)
Ja mam to na cd, tak jak wiele innych bootlegów z tej i innych tras. Ja chcesz mogę się na coś wymienić :)
Co do samego nagrania "Virtual Insanity '98" można napisać tylko tyle, ze występ jest świetny, a jakość nagrania rewelacyjna.

Awatar użytkownika
krieg
-#invader
-#invader

Postautor: krieg » pt wrz 25, 2015 9:22 pm

Ja mam to na cd, tak jak wiele innych bootlegów z tej i innych tras. Ja chcesz mogę się na coś wymienić :)
Co do samego nagrania "Virtual Insanity '98" można napisać tylko tyle, ze występ jest świetny, a jakość nagrania rewelacyjna.
Mogę tylko odkupić \ poprosić o rip. Nie zbieram bootlegów więc nie mam nic na wymianę :( . Zależy mi na tym gdyż chciałbym usłyszeć Blaze'a live z czasów IM w dobrej jakości.

Awatar użytkownika
widman
-#nomad
-#nomad

Postautor: widman » sob wrz 26, 2015 3:47 pm

No to już do kolegi LukaSieka, bo myślę, że on to szybciej ogarnie :)
FOR THOSE ABOUT TO ROCK - WE SALUTE YOU !
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: LukaSieka » ndz wrz 27, 2015 12:49 pm

Mogę tylko odkupić \ poprosić o rip. Nie zbieram bootlegów więc nie mam nic na wymianę :( . Zależy mi na tym gdyż chciałbym usłyszeć Blaze'a live z czasów IM w dobrej jakości.
Nagrasz mi tego Ghost'a i coś tam jeszcze, a ja wypale Ci na 2 cd ten koncert z Japonii oraz 2 cd "Virtual Lights Strikes Over France", bo też jest baaardzo dobrej jakości, no i sam występ jest świetny. Odpowiada Ci taki deal :) ?

Powerslave_Dś
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: Powerslave_Dś » ndz lut 14, 2016 7:36 am

Oglądałem wczoraj na Kulturze Rock in Rio. Niestety skrócone o Sign of the Cross, The Mercenary i Hallowed Be thy Name. Co by nie mówić to bardzo klimatyczny koncert . Pamiętam gdy go pierwszy raz słuchałem kilkanaście lat temu i największe wrażenie zrobiły na mnie Sign of the Cross i Clansman. To dzięki tym utworom ten koncert jest tak wyjątkowy. Świetnie wyszły też utwory z Brave New World. Jedynie te kamerowanie mi się nie podoba jeśli oceniamy wersję video.

Awatar użytkownika
erosinho
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: erosinho » pt sty 22, 2021 10:22 am

...a tymczasem 19 stycznia minęło 20 lat od tego koncertu...

Wróć do „Iron Maiden 1980-2015”