Tekst z nagrobka The reincarnation........

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1832
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Metalophil » ndz wrz 10, 2006 1:24 pm

a ja myślę że to siódmy syn siódmego syna :wink:

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Abstract » ndz wrz 10, 2006 1:27 pm

Ja na to wpadłem jak jeszcze wogóle nie było wiadomo wogóle nic o BB :)
A tak swoją drogą to byłoby nawet logiczne. W końcu Charlot to chyba jego dziewczyna :)

Awatar użytkownika
Levy
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 589
Rejestracja: czw maja 12, 2005 6:48 pm
Skąd: Częstochowa/Łódź

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Levy » ndz wrz 10, 2006 1:47 pm

A czy nikt z Was nie zauważył że ten obraz Benjamina Breega jakiś taki komputerowo zrobiony jest?? :D

Filik10
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1237
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 7:54 pm
Skąd: Z wykluwalni fanów Iron Maiden

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Filik10 » ndz wrz 10, 2006 2:09 pm

A czy nikt z Was nie zauważył że ten obraz Benjamina Breega jakiś taki komputerowo zrobiony jest?? :D
Beniek przerzucił się na grafikę komputerowa w 1977r :lol:

Xanathos
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 133
Rejestracja: śr sty 18, 2006 11:55 am
Skąd: Out Of The Silent Planet

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Xanathos » ndz wrz 10, 2006 6:01 pm

Zapewne Riggs skopiował Edka z obrazu Benjamina ;)

Awatar użytkownika
Deep
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 21, 2006 11:35 pm
Skąd: Wielka Polska

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Deep » wt wrz 12, 2006 3:00 am

Ja na to wpadłem jak jeszcze wogóle nie było wiadomo wogóle nic o BB
Nie ma jak to byc skromnym :lol:

Piotr
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 4:26 pm

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Piotr » ndz paź 01, 2006 10:23 pm

A ja nie wiem co o tym myslec... w kazdym razie pierwsze co zrobilem jak wszedlem na www.benjaminbreeg.co.uk to dostalem zawalu na widok tego obrazu... Oto moja teoria:
Benjamin Breeg byl czcicielem szatana. Namalowal obraz, przedstawiajacy jego plugawe i bezbozne oblicze. Na jednej z czarnych mszy spotkal Bruca Dickinsona, pokazal mu obraz. Bruce doszedl do wniosku, e obraz ladnie wygladal by nad jego kominkiem, wiec poprosil Breega by mu go dal. Breeg sie zgodzil. W nocy, gdy Bruce spal, nawiedzil go we snie szatan przekazujac wizerunek Eddiego. ,,Syrena" poczul, ze z obrazem jest cos nie tak, wiec sprzedal go z zyskiem do muzeum i kupil za uzyskane pieniadze zgrzewke wodki, ktora podzielil sie z kapela. Po pijoku opowiedzial im o swoim snie, wiec poczeli odprawiac tajemne rytualy by przywolac go z Piekielnych Czelusci. Eddi powiedzial, ze nie przyjdzie, ale moze pozowac co kilka lat do ich okladek i wpadac na kazdy koncert. A Benjamin Breeg to tak naprawde wyslannik szatana, ktory przeciez musi isc z duchem czasu, to on zalozyl strone internetowa o BB i teraz ludzie powoli wpadaja w jego nieczyste szpony....

Milych snow :>

Deleted User 804

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Deleted User 804 » ndz paź 01, 2006 10:31 pm

Tak jak ktoś już zauważył w innym temacie na video ze studia jak pokazują tablice z rozpiską utworów z płyty kawałek nie nazywa się Reincarnation of Benjamin Breeg tylko rime of ktośtam-już nie pamiętam ale napewno nie benek a jakiś Billy chyba czy coś takiego. 8) Po czymś takim za bardzo nie wierze w prawdziwiość tej historii no chyba że rodzina benka się nie zgodziła na podanie jego normalnego nazwiska :wink: :lol: Raczej wszystko wymyslili sobie :roll:

Awatar użytkownika
KaziorFukacz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 295
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 11:41 am
Skąd: Giżycko

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: KaziorFukacz » ndz paź 01, 2006 10:49 pm

A ja nie wiem co o tym myslec... w kazdym razie pierwsze co zrobilem jak wszedlem na www.benjaminbreeg.co.uk to dostalem zawalu na widok tego obrazu... Oto moja teoria:
Benjamin Breeg byl czcicielem szatana. Namalowal obraz, przedstawiajacy jego plugawe i bezbozne oblicze. Na jednej z czarnych mszy spotkal Bruca Dickinsona, pokazal mu obraz. Bruce doszedl do wniosku, e obraz ladnie wygladal by nad jego kominkiem, wiec poprosil Breega by mu go dal. Breeg sie zgodzil. W nocy, gdy Bruce spal, nawiedzil go we snie szatan przekazujac wizerunek Eddiego. ,,Syrena" poczul, ze z obrazem jest cos nie tak, wiec sprzedal go z zyskiem do muzeum i kupil za uzyskane pieniadze zgrzewke wodki, ktora podzielil sie z kapela. Po pijoku opowiedzial im o swoim snie, wiec poczeli odprawiac tajemne rytualy by przywolac go z Piekielnych Czelusci. Eddi powiedzial, ze nie przyjdzie, ale moze pozowac co kilka lat do ich okladek i wpadac na kazdy koncert. A Benjamin Breeg to tak naprawde wyslannik szatana, ktory przeciez musi isc z duchem czasu, to on zalozyl strone internetowa o BB i teraz ludzie powoli wpadaja w jego nieczyste szpony....

Milych snow :>
Eddie już był na 1 i 2 płycie, na których o ile zauważyłeś nie śpiewa Bruce i nie ma go w zespole :P

Awatar użytkownika
Szczur22
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 809
Rejestracja: śr paź 05, 2005 8:21 pm
Skąd: Pszczyna

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Szczur22 » pn paź 02, 2006 3:47 pm

Nie ma to jak znajomoś zespołu :D

A po długości posta na początku wnioskowałem że to Nomad naskrobał D

Filik10
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1237
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 7:54 pm
Skąd: Z wykluwalni fanów Iron Maiden

Re: Tekst z nagrobka The reincarnation........

Postautor: Filik10 » pn paź 02, 2006 8:00 pm

A po długości posta na początku wnioskowałem że to Nomad naskrobał D
Tia, post więcej niż 5 linijek - to musi być Nomad :D . A teoria spox, szczególnie podoba mi sieten moment z flaszkami :)


Wróć do „A Matter Of Life And Death”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości