Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Slaug » ndz sty 08, 2012 7:24 pm

Łał! Trzeba mieć chyba lekką obsesje na temat IM, żeby aż sny się śniły. Mi osobiście nic się związanego z Ironami nie śniło, z czego (nie ukrywając) cieszę się.

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Władysław_Warneńczyk » ndz sty 08, 2012 7:37 pm

Aayla_Secura taka mała sugestia, w Twoim podpisie jest Iron Maiden is my live, powinno być life :mryellow:
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Awatar użytkownika
Kenobi
-#Invader
-#Invader
Posty: 219
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:12 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kenobi » ndz sty 08, 2012 7:41 pm

Nie no, chodzi o to że jak myślisz dużo o IM itd. (wrażenia z dnia etc.) to będziesz miał sen... ja raz napisałem na pewnym forum (był temat o snach) że nie miałem jeszcze snu o żadnym zespole i w ten sam dzień miałem właśnie ten 1 sen - o Iron Maiden :D
To zależy od mózgu, czyli Aayla_Secura, nie żeby coś, ale albo za dużo myślisz o IM, albo potrzebni Ci są dwaj mili panowie z miłym, ciepłym kaftanikiem ;D

Awatar użytkownika
Aayla_Secura
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 13, 2011 6:15 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Aayla_Secura » pn sty 09, 2012 4:37 pm

Kenobi ta pierwsza sugestia jest prawidłowa, ja baaaaaaaardzo dużo myślę o Ironsach :mrgreen: Praktycznie cały mój wolny czas poświęcam Iron Maiden, więc się nie dziw, że dużo o Nich śnie i że te sny są aż tak chore :mrgreen: A taka mała uwaga, co do tej drugiej propozycji to po pierwsze luknij ile mam lat, a po drugie nie skorzystam z niej. A wracając do snów to bardzo ciekawie jest widzieć siebie wśród ulubionego zespołu :mryellow: naprawdę polecam, spróbuj śnić o nich częściej, a zobaczysz, że to bardzo wciągające i interesujące zajęcie :D

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Slaug » pn sty 09, 2012 4:49 pm

Nie, żeby coś, ale co Ci przychodzi z tego myślenia o nich? Rozumiem, można być zafascynowanym ich twórczością itp. Ale żeby cały wolny czas poświęcać na myślenie o IM to trochę dziwne. Wolny czas trzeba poświęcać na pasję, którą można rozwijać. Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że masz na ich punkcie chorobliwą obsesje, a to nie jest dobre. Fajnie, pochwalisz się na forum wiedzą o nich, ale cóż z tego będziesz mieć w przyszłości?

Nie mogę sobie nawet tego jakoś zwizualizować. Wracasz, ze szkoły, jesz obiad i co siadasz i myślisz? :shock:

Awatar użytkownika
Aayla_Secura
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 13, 2011 6:15 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Aayla_Secura » pn sty 09, 2012 5:30 pm

Nie, trochę źle mnie zrozumiałeś. Wracam ze szkoły i czytam o Nich, faszeruję się Ich muzyką. Oni są moją pasją, na Ich punkcie (jak już zauważyłeś) jestem po prostu chora. Gdy mam wolną chwilę, siadam i robię coś związanego z Nimi (chyba, że mam coś innego do zrobienia). Mi nie chodzi o to, by móc się wiedzą o Nich pochwalić na forum, ja chcę tylko wiedzieć o Nich tyle ile będę mogła pochłonąć (wiem to chore). Ironsi to są ludzie, których warto poznać i warto coś o Nich wiedzieć. Gdy jestem wkurzona, smutna... mam zły nastrój to zawsze mogę polegać na Ich muzyce. Wtedy siadam słucham Ironsów, wyciszam się i mogę sobie wszystko przemyśleć. Gdy się uczę ( o ile można to tak nazwać), czytam to co mam się nauczyć i słucham Ich kawałków, wtedy na teście przypominam sobie czego słuchałam ucząc się tego i powtarzając w myślach słowa, piszę i zdaje testy(łatwiej mi się wtedy zapamiętuje). Również gdy piszę ten post, słucham "The Trooper" :mrgreen: Po prostu gdy robię cokolwiek towarzyszą mi Ich kawałki. Są takie wyjątki jak np: czytanie książek- moja druga pasja. Co do przyszłości to zastanawiałam się nad tym już wcześniej i nie wiem kim bym chciała być, co robić i co mi przyjdzie z poświęcania Im każdej wolnej chwili, ale to też może po części dlatego, że nie wiem kim jestem (w sensie, że nie wiem co osobie myśleć) i nie wiem jaka jestem (w sensie, że nie wiem co o mnie myślą inni) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2012 6:48 pm przez Aayla_Secura, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kenobi
-#Invader
-#Invader
Posty: 219
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:12 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kenobi » wt sty 10, 2012 8:00 am

Spoko, każdy ma swój ulubiony/e zespół/y, ja mam AC/DC, Alice Cooper, Dio itd. ich muzę mógłbym słuchać do końca świa.. a to nie to, Polska nie będzie miała końca :D
Ja Cię rozumiem :mryellow: , 12 lat, wyobraźnia dziecka, tak jak ja mam wyobraźnie dziecka... bo jestem dzieckiem (nie, nie mam 61 lat ! xD)

Awatar użytkownika
Aayla_Secura
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 13, 2011 6:15 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Aayla_Secura » wt sty 10, 2012 7:37 pm

Tak Kenobi, każdy ma swój ulubiony zespół, moim jest Iron Maiden, ale skoro wspomniałeś już AC/DC to w jednej z książek, które nie dawno czytałam, główny bohater się wypowiadał, że jak się jeździ porshe to trzeba słuchać takich zespołów jak AC/DC... A moja wyobraźnia nie zna ograniczeń. Znów muszę się z Tobą Kenobi zgodzić, bo Polska nie będzie miała końca, przynajmniej na razie się na to nie zapowiada, bo Polacy zawsze się wykręcą i wszędzie się wkręcą. Rzeczy niemożliwe robię od zaraz, na cuda trzeba chwilę zaczekać- to może powiedzieć każdy szanujący się Polak :mrgreen:

sierzant Arek
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 11, 2012 1:53 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: sierzant Arek » śr sty 11, 2012 1:55 pm

HMMMMM.

APEL:
Przeczytajcie post Artemis (pierwszy na tej stronie tematu - numero uno) a potem post z opisem snu Aayala_Secura.

KTOŚ TU KŁAMIE :twisted:

skandal.

Awatar użytkownika
Artemis
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 13, 2011 4:55 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Artemis » śr sty 11, 2012 6:49 pm

@up
Dlaczego sądzisz ,że któraś z nas kłamie?
Mogę Ci powiedziec ,że nic nie zmyślamy (tak piszę w imieniu obu)... bo po co?
A jak musisz wiedziec to Aayla jest moją kuzynką, wychowywałyśmy się razem i czasami mamy nawet identyczne sny:P
Bierz ile możesz i nie oddawaj

Awatar użytkownika
Kenobi
-#Invader
-#Invader
Posty: 219
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:12 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kenobi » śr sty 11, 2012 6:56 pm

Miałem to napisać, ale mi się nie chciało, że wy jesteście prawdopodobnie kuzynkami ;d

Awatar użytkownika
Artemis
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 13, 2011 4:55 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Artemis » śr sty 11, 2012 6:59 pm

Chyba ja ją doprowadziłam do tej chorej pasji... A mnie do tego mój kuzyn :D Mamy to we krwi.
Taa...ludzie na tym forum są bardzo spostrzegawczy :mryellow:
Bierz ile możesz i nie oddawaj

Awatar użytkownika
Aayla_Secura
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: wt gru 13, 2011 6:15 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Aayla_Secura » śr sty 11, 2012 7:10 pm

Tak, jesteśmy kuzynkami i mamy taki sam gust, podobne sny lub takie same (jak sprytnie już zauważono). Nasze sny są również całkiem różne(czasem się powtarzają). Mi się śniło też, że: Bruce był naszym (moim i Artemis) wujkiem, że odebrał mnie ze szkoły, że Steve mnie porwał... ale jak widzisz nie musimy kłamać, mamy taki sam gust i takie same sny, a to już rzadkość :mrgreen: ale ułatwia to nam sprawę z porozumiewaniem się. Rozumiemy się bez słów :mryellow:

Awatar użytkownika
GitaraGadaJanic
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 25, 2012 3:22 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: GitaraGadaJanic » śr sty 25, 2012 3:35 pm

Podobnie jak Aayla_Secura miałem dziwne podygane sny.
Pewnego dnia przekroczyłem magiczną barierę koncertu IM
Podchodzę do Bruca z dwiema butelkami Wódki i wręczyłem mu to
Po obudzeniu śmiałem się do łez. ;-)
IRON MAIDEN IS MY LIFE HEAVY METAL IS THE BEST

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: dostoevsky » sob lip 31, 2021 10:09 am

Śniło mi się, że oglądałem ich wykonanie całego Senjutsu - jak kiedyś AMOLAD. Niestety na podstawie snu nie jestem w stanie powiedzieć, czy możemy spodziewać się dobrej płyty. :evil:

Awatar użytkownika
Sara
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 71
Rejestracja: pn maja 24, 2021 6:29 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Sara » sob lip 31, 2021 5:23 pm

Kiedyś, w sierpniu 2015 roku, po tym jak przeczytałam na tym forum, że Empire of the Clouds będzie miało wstęp grany przez Bruce'a na pianinie, śniło mi się to intro xD O dziwo, było chyba nawet trochę podobne oO Ten sam utwór śnił mi się też kilkakrotnie na przestrzeni lat, głównie że go śpiewałam albo leciał w tle. Miałam pewnie jeszcze inne sny związane z Ironami, ale już nie pamiętam.
I am the man who walks alone.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Bon Dzosef » sob lip 31, 2021 9:38 pm

O kurde mi sie tez dzisiaj snił Empire of the Clouds :D
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3671
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Geri666 » wt sie 15, 2023 9:40 am

Ale miałem dzisiaj sen xd

Było rano przed koncertem w Krakowie na tej trasie. Burzowy dzień. Kręciłem się wokół sceny, słychać było soundchecki i padła informacja, że Iron Maiden odwołuje resztę trasy z powodów zdrowotnych. Popytałem trochę ludzi i się okazało, że panowie są za starzy na takie długie trasy, źle obliczyli jej długość i są zmęczeni już. Powinni grać max 1 koncert na dany kraj.

No spoko, szkoda, trzeba będzie kasę za bilety jakoś odzyskać. Jakoś dostałem się na rozbieraną już scenę i wtedy patrzę pod sceną błąka się Harris. Krzyczę do niego "Steve, dawaj chociaż solo na basie". A on do mnie "sam se graj" xd No ale po chwili przyszedł gdzieś na backstage z gitarą akustyczną i zagrał refren "Tears of the dragon" Dickinsona :D

Ja pytam czemu nie sięgają po coś rzadszego z repertuaru, albo chociaż właśnie po utwory Bronka. To coś tam burknął pod nosem jak to Harris. No i się okazało, że ze mną do zadawania mu pytań stoi Blaze i syn Harrisa. I Blaze mówi, "Steve macie tyle fajnych akustycznych utworów. Czemu ich nie gracie? Pamiętasz te historie jak zmęczeni po każdej trasie The X Factor chodziliśmy ok 2 w nocy na kebaby i rozmyślaliśmy o sensie życia?" Ja mówię "to 2AM, zajebisty utwór". A Harris coś burknął pod nosem i poszedł na pobliski plac zabaw bujać się na huśtawce.

Taka konsternacja i po chwili Blaze mówi do syna Harrisa "dawaj zajdziemy twojego ojca od tyłu i popytamy o różne rzeczy". No ale jak tak szliśmy to weszliśmy do innego pokoju na backstage i leżały wydrukowane plakaty do reszty koncertów z trasy. Był taki fajny na Wacken z kosmitami. Chciałem wziąć, ale nie chciałem kraść. Natomiast Blaze zajebał wszystkie xd

No i się obudziłem wtedy :<

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9252
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Schizoid » wt sie 15, 2023 11:53 am


I Blaze mówi, "Steve macie tyle fajnych akustycznych utworów. Czemu ich nie gracie? Pamiętasz te historie jak zmęczeni po każdej trasie The X Factor chodziliśmy ok 2 w nocy na kebaby i rozmyślaliśmy o sensie życia?"
xDDDDDDD
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6488
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Pierre Dolinski » wt sie 15, 2023 12:25 pm

Z muzycznych snów ostatnio śnił mi się Zakk Wylde koncertujący w skąpym bikini, który ciągle poprawiał majtki, bo albo sznurek uwierał go w dupę, albo szmina mu z przodu wyłaziła i obcierało go, i w związku z tym ciągle wołał technicznych, żeby przynieśli mu większe majtki, albo poluzowali sznurki.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości