Flaga - dyskusja

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Jack » czw lip 31, 2008 2:09 pm

Witam Witam po dłuzszej nieobecności.

Jak widzicie wszystko przebiega zgodnie z planem, lecz nie obyło sie bez stresu i problemow. Na szczeście i trzeba to podkreslić dzieki Budziolowi i jego Akcji na Allegro z cegiełkami na powstanie flagi nie uzbierała by sie az taka suma.

Tak wiec kwestia tego ze flaga bedzie mam nadzieje ze jest juz zamknieta.
Ustalilismy przed jakim utworem zostanie flaga puszczona a w jaki sposob to sie jeszcze moze okazac. to juz nie ma dla was wiekszego znaczenia czy bedzie to od tyłu czy od fosy.
Faktycznie ,,Fosa'' z tego co nam wiadomo nie jest zadowolona z trzymania flagi pod barjerkami ale to tez nie ma znaczenia bo pozwolenie na wniesienie na obiekt jest i to juz wystarczy zeby była rozwinieta.

Pozdrawiam wszystkich ktorzy do konca wierzyli w powstanie tej Flagi mimo przekonań niektorych ze jest to nie do zrobienia, jest to za drogie, ze ludzie sie nie dorzuca ;-) Serdecznie pozdrawiam hehe

Za kilka dni z Budziolem na pewno pokazemy zdjecia wykonanej flagi.
bedzie ona miała 10m długosci i 3m wysokosci

Dla tych którzy nie weidza jak ma wygladac flaga ponizej projekt.
Po kliknieciu na obrazek pokaze sie rzeczywisty obraz
Załączniki
jaaaaaaaaaa.jpg

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Da5id » czw lip 31, 2008 2:16 pm

Brawo. :)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: RALF » czw lip 31, 2008 2:26 pm

Wielkie Brawa, szacunek!

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: wojteq » czw lip 31, 2008 2:45 pm

z niecierpliwością czekam na zdjęcia :mrgreen:

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: juras » czw lip 31, 2008 3:10 pm

i sie zaczyna... sam przed chwila napisales o przekrzykiwaniu sie i, ze kazdy zacznie przedstawiac swoje racje. zostalo cos postanowione, to niech tak zostanie. a btw czy jest jakiekolwiek rozwiazanie na koncert czy mecz, ktore Tobie nie przeszkadza?

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3187
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Piwowarus » czw lip 31, 2008 3:11 pm

Czas przejścia flagi nad osoba to kwestia 4 sekund. Tragedii nie będzie. I jakie przepychanki? Z resztą flaga też pewnie nie będzie rozwijana z samego końca trybun. I co najważniejsze będzie to robione w czasie gadki Bruce'a a nie utworu.

El Dorado

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: El Dorado » czw lip 31, 2008 3:21 pm

Vlad jest moim bohaterem. Zawsze coś mu nie pasuje. Flaga jest szeroka na 10 metrów, myślę, ze spokojnie znajdziesz miejsce, której zasięg flagi nie obejmie. Powodzenia życzę!

El Dorado

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: El Dorado » czw lip 31, 2008 3:48 pm

Ale na dobrą sprawę, z tego co się orientuję, tylko w czechach da się nagrać ładnie boota z płyty. Wiem, że nagrywałeś tak ostravę, gratuluję bo wyszło genialnie, ale tutaj będzie zupełnie inaczej, w warszawie w sensie. Na Twoim miejscu znalazłbym na boku jakieś miejsce i ta flaga ani ludzie nie będą Ci przeszkadzali...

Awatar użytkownika
iron_fox
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 10:29 am
Skąd: katowice

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: iron_fox » czw lip 31, 2008 4:18 pm

zawsze można też zebrać grupkę ludzi gdyby trzymanie flagi pod barierkami z jakiś względów nie dało się zrealizować, która by weszła z flagą na stadion i stanęła gdzieś razem i w odpowiednim momencie zaczęła ją rozwieszać

@ Budziol i Jack jak i wszystkim którzy się dorzucili
gratuluję sprawnej zorganizowanej akcji zbierania na flagę

:)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Budziol » czw lip 31, 2008 5:53 pm

taaa i od nowa sie zaczyna :)

mamy pozwolenie na wniesienie to najważniejsze

"Fosa" nie wyraziła zgody na położenie jej tam, a nawet gdybyśmy zostali z nią wpuszczeni zaraz po anglikach z FTTB i nawet położyli ja przy barierce to potem przy takim naporze ludzi możemy jej nie wyciągnąć. Stąd pomysł żeby "szła" od tyłu jak na Mecie (mieli ten sam problem)

Zbieram bootlegi i bardzo cenię nagrywających ludzi, ale nie za wszelką cenę
Na koncert rockowy idę głównie pobawić sie, zobaczyć zespół na żywo i posłuchać, poczuć atmosferę koncertu, a nie robić miejsce nagrywającym :)
Wiadomo ze chamstwem jest celowo utrudniać takiej osobie życie, ale bez przesady.
Koncerty nie są tylko dla traderów stworzone ;)

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Abstract » czw lip 31, 2008 6:18 pm

Nie rozumiem tylko po co przesuwac ją do przodu i rozwijać z tyłu. Nie łatwiej jest ją rozwinąć gdzieś w okolicach przodu?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Budziol » czw lip 31, 2008 6:20 pm

no dobra widzę nie kapujesz.
Wejdziemy z nią o 16stej na stadion i gdzie mamy ja położyć? Nad głowami trzymać zwiniętą? :)

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Abstract » czw lip 31, 2008 6:24 pm

Hm, nie pomyslałem o tym ,że nawet złożona troche miejsca zajmuje :P

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Budziol » czw lip 31, 2008 6:34 pm

ona teoretycznie mogłaby sobie z naszej strony barierek lezeć, skoro w fosie nie moze, tylko potem jej nie wydostaniemy bo ludzie będą do przodu napierać.
Zrobimy tak żeby było dobrze :)

Awatar użytkownika
iron_fox
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 10:29 am
Skąd: katowice

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: iron_fox » czw lip 31, 2008 7:27 pm

z tego co pamiętam to flaga na mecie nie "szła" z tyłu tylko została wniesiona na sektor wydzielony pod sceną o ile nie będzie takiego sektora na ironsach to trochę utrudni jej przeniesienie w takie miejsce żeby solenizant widział co na niej jest napisane ;]

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: vyrus » czw lip 31, 2008 10:26 pm

http://www.bestofironmaiden.prv.pl/ Tutaj również news zamieszczony. Garfield co prawda mnie uprzedził ;-)
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Jack » pt sie 01, 2008 2:19 am

Garfield -> Z całym szacunkiem ,,spieprzaj dziadu na trybuny i tam se nagrywaj" ;-)

Nie ma Cie sie co bac ze nie uchwycicie Bruce'a w całej okazałosci na scenie komureczka bo flaga bedzie rozwinieta na moment spiewania Happy i mysle osobiscie ze wyjdzie to bardzo ładnie.

Poza tym kto chciał by nagrywac boota pod scena gdzie ledwo da sei utrzymac prosta aparat do strzelenia fotki.

Osobistym zdaniem trybuny sa po to aby ogladac koncert i jesli ktos chce spokojnie ogladac to bardzo fajnie ale najlepiej robic to na spokojnie z trybun a sektor pod scena jest po to aby uczestniczyc w koncercie szaleć skakac a nie po to zeby tam stac i nakrecac boota ehhe. Ale jesli ktos ma inne zdanie to to szanuje.

Mysle ze budziol wyczerpał temat jesli chodzi o to w jaki sposob flaga zostanie podana. Taka mamy opcje i jestesmy wdzieczni za to co mamy jesli sie to komus nie podoba to przykro mi.
Jeśli bedziemy wspołpracowac i bez problemow uda sei rozwinac flage to uwierzcie mi efekt napewno niezostanie zapomniany. pozdrawiam

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: iEvE » pt sie 01, 2008 8:38 am

Fajne jaja :D. Mówisz mu gdzie ma stać i nagrywać sobie bootleg :D? Czy to nie przypadkiem jego sprawa :>? Skoro już w życiu nagrał troche butlegów i sie interesuje tym, to najwyraźniej wie gdzie on wychodzi najlepiej :>. Na trybunach to np jest dźwiek opóźniony.

Ma prawo zgłąszać swój sprzeciw, a wiadomo, że na koncercie to spontan jest co sięstanie i nie bedzie miał na to wpływu. Nie traktujcie tego wszystkiego tak poważnie.

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Michcio » pt sie 01, 2008 10:46 am

oj Jack Jack, przesadziłes troszkę;)
nie znam się na nagrywaniu bootlegów, ale te które mam to chyba żaden ( dobrej jakości) nie jest z sektorów, dudnienie echo i pierdzenie na czczo - to jest to co tam usłyszysz.
Choćby bootlegi TOOLa, sprawdzajac z jakich miejsc nagrywane to jest jak mówił Garfield - 15-20 metrów od sceny.

Co do samej flagi, super że pomysł wypalił i mam nadzieje że się zrobi choćby najmniejsze wrażenie.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: Flaga - dyskusja

Postautor: Jack » pt sie 01, 2008 11:28 am

Jaja sobie robie hehe troche trzeba wyluzowac. poza tym cytowałem ;-)


Poza tym wyraziłem swoje zdanie i napisałem ze szanuje jesli ktos ma inne.


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość