Kącik domorosłego kinomana

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Kazikowa
-#prowler
-#prowler

Re: Kącik domorosłego kinomana

Postautor: Kazikowa » pt maja 18, 2018 10:53 am

serio jeszcze 2.sezon powstał? myślałam, że już nie ma co kręcić, szczerze to 13 powodów strasznie słaby był

Lipa
-#long distance runner
-#long distance runner
Kontakt:

Postautor: Lipa » pt maja 18, 2018 12:35 pm

Mi się bardzo podobał. Strasznie mnie wciągnął, teraz jest proces co do jej śmierci.
Niech moc będzie z Tobą!( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam: https://lipnamuzykarecenzje.blogspot.com

Awatar użytkownika
Mr. M
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mr. M » pt maja 18, 2018 2:29 pm

Nowi Avengersi sztos absolutny, 10 lat budowania uniwersum naprawdę wyszło :D
Mam rozumieć, że fani Killers i Number of the Beast codziennie walą 0,7 do obiadu albo wręcz jabola czy tam dwa czteropaki Tatry. Natomiast fani Somewhere in Time i Seventh Sona to wykształceni i zamożni właściciele mieszkań z ogródkiem za miastem?
Bruce Dickinson-Kmicic bo tak jak on zdradził Polskę to Bruce Iron Maiden w 1993 r. ale w porę się opamiętał!
Gdybym kochał w jednej setnej jakąś dziewczynę tak jak kocham pojedynek gitarowy Adriana i Dave'a w Infinite Dreams to była by traktowana tak ,że Julia przy niej była traktowana przez Romea jak głupia dziwka

Awatar użytkownika
Kazikowa
-#prowler
-#prowler

Postautor: Kazikowa » wt maja 22, 2018 9:44 am

Dobra zmieniam zdanie co do 13 powodów :D Mnie też strasznie wciągnął. Jest coś irytujacego w tym serialu, pewnie ta amerykańska maniera nastolatków i to, że aż się rzuca w oczy jak się pchają w te kłopoty ale pewnie musieli jakoś pokazać to wszystko naraz. No ale nie zmienia to faktu, że wielu rzeczy nie jestem w stanie przewidzieć co się wydarzy, więc to jest sporym plusem dla serialu :D

Lipa
-#long distance runner
-#long distance runner
Kontakt:

Postautor: Lipa » śr maja 23, 2018 2:02 pm

Osobiście zakończenie mnie zawiodło dość. Ale nie będę tutaj nikomu spoilerów robić ;)
Niech moc będzie z Tobą!( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam: https://lipnamuzykarecenzje.blogspot.com

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » ndz sie 05, 2018 4:41 pm

[*] Zmarł reżyser Piotr Szulkin, autor m.in. przewspaniałej tetralogii science fiction stworzonej między końcem lat 70. a połową 80.: "Golem", "Wojna światów - następne stulecie", "O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji" i "Ga, ga. Chwała bohaterom", która zrobiła na mnie ogromne wrażenie, kiedy za dzieciaka oglądałem ją w telewizji i na pewno już pod takim wrażeniem pozostanę. Był zaprzyjaźniony z SBB - jego praca dyplomowa w łódzkiej filmówce pt. "Przed kamerą SBB" jest właśnie o nich, korzystał też z ich muzyki w swoich filmach.

Awatar użytkownika
pinio
-#invader
-#invader

Postautor: pinio » czw sie 30, 2018 2:13 pm

"Diabelska przełęcz" - film z 2013 r. na tzw. "faktach" ze Slayer'em (m.in.) w ścieżce dźwiękowej. O zbrodni na trzech chłopaczkach (i jej rozkminianiu), za którą ukarano gości słuchających metalu. Film specyficzny, mało atrakcyjny jak na współczesne trendy, ale dobrze trzymający przy ekranie i nieźle pokazujący ludzkie i systemowe (wymiar sprawiedliwości w USA) mniej i bardziej niefajne ciekawostki. Polecam
Nawet jeśli tej muzyki nie napisał Mozart, to ten kto ją napisał - był Mozartem

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » pt wrz 21, 2018 1:45 pm

W tę środę byłem w kinie - wreszcie się zebrałem, bo planowałem to od kilku, może nawet kilkunastu tygodni - na "Mission Impossible: Fallout". Powiem krótko: ciekawe i liczne zwroty akcji, szybkie tempo od pierwszej do ostatniej minuty, pomysłowe rozwiązania w scenach walk/strzelanin/pościgów, a do tego idealnie trafiona obsada - dla mnie filmowa DOSKONAŁOŚĆ w każdym calu!

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » pt wrz 21, 2018 7:59 pm

Ktoś oglądał ten nowy serial ''Rojst'', zapowiada się ciekawie, na yt można obejrzeć 1 odcinek.

https://www.terazmuzyka.pl/aktualnosci/ ... wideo.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”