Kto pyta nie bładzi

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#moonchild
-#moonchild

Re: Kto pyta nie bładzi

Postautor: Shedao Shai » ndz lis 04, 2018 10:58 pm

Jakiś fajny nocleg w okolicach Atlas Areny? 2 koncerty dzień po dniu tam mam, ale nigdy w tym mieście nie nocowałem, więc czekam na jakieś propozycje :P
Hotel Focus. Przystępne ceny, fajny standard, daleko nie jest. Jest na bookingu. Nocowałem tam tydzień temu i sobie chwalę :)

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » pt lis 09, 2018 12:54 pm

Ma ktoś linka do biletów na praski gig Alice in chains? od dziś są w sprzedaży, próbowałem przez chrome i firefoxa, ale ciągle się wyświetla, ze witryna jest niedostępna.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

barsiarz
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: barsiarz » ndz lis 11, 2018 12:24 pm

Czy może ktoś polecić jakieś przyzwoite zatyczki do uszu na koncerty? Lepsze niż piankowe ze sklepu bhp? Na allegro jest mnóstwo ale komentarze są różne - od osób zawiedzionych do zachwyconych.

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » ndz lis 11, 2018 1:23 pm

Obrazek

Ja używam zwykłych(do formowania) do dostania w każdej aptece ,koszt +- 1zł ,według mnie na pewno lepsze niż piankowe.
https://www.youtube.com/channel/UCE9QxmMmFZSxqENrWYqDFzg?view_as=subscriber

2019 Next:
20.12 Nocny Kochanek -Warszawa

barsiarz
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: barsiarz » pn lis 12, 2018 11:07 am

Dzięki, poszukam takich.
Może ktoś jeszcze coś poleci?

Awatar użytkownika
Metalophil
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Metalophil » ndz lis 25, 2018 4:46 pm

Dzięki, poszukam takich.
Może ktoś jeszcze coś poleci?
Z takich na dłużej to Alpine Music Safe Pro, z wymiennymi filtrami o rożnym stopniu wyciszania. Koszt w przedziale 100-150 zł. Z jednorazówek to np. gąbki Fendera za 5 zł w muzycznym ;) Te powyżej to do spania bardziej są, a nie do słuchania muzyki na koncercie :D
Faster then a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suuuuuuuuuuuns!

barsiarz
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: barsiarz » ndz lis 25, 2018 5:53 pm

Właśnie patrzyłem na te droższe Alpine, tylko czy aby na pewno warto wydać taką kasę na zatyczki? Masz je, używasz?

Awatar użytkownika
Metalophil
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Metalophil » ndz lis 25, 2018 11:06 pm

Mam, używam i zdecydowanie warto.
Faster then a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suuuuuuuuuuuns!

Awatar użytkownika
wojakwojak
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: wojakwojak » pn lis 26, 2018 9:23 am

Dobre są słuchawki do metronomu dla bębniarzy. Ja używam Shure SE215. Ale są trochę droższe niż zatyczki BHP:). Tłumią ładnie, równo, nic nie wystaje, gra się w nich świetnie, zarówno próby jak i koncerty. Są też super do słuchania muzyki - ale nie na ulicę, bo można zginąć:) (na prawdę dobrze wygłuszają). Więc na koncert, w charakterze słuchacza, też będą ok.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Pierre Dolinski » ndz gru 16, 2018 6:47 pm

Czy ktoś tu foci w sposób bardziej zaangażowany i jest kumaty w temacie obróbki oraz konwersji plików zdjęciowych?
Kupiłem sobie nowy aparat i mam problem, bo DNG Converter nie widzi plików nef z tego sprzętu. Próbowałem zainstalować nowszą wersję, aktualizację, ale coś nie idzie. DNG Converter nie widzi tego co ma konwertować i nie mogę sobie obrabiać plików bezstratnych w Photoshop Elements.

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Shedao Shai » pn sty 07, 2019 6:30 pm

Czy w polskim punkcie obsługującym Ticketportal.pl można kupić bilet z Ticketportal.cz?

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » pn sty 07, 2019 9:22 pm

Mozna, przynajmniej mi sie zawsze udawalo, tylko z tymi czeskimi maja problemy, wegierskie i slowackie bez problemu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Shedao Shai » pn sty 07, 2019 10:57 pm

Ale to muszę wpierw kupić sam na stronce, wybrać opcję druku w punkcie, pójść tam i podać im kod, czy wystarczy że podejdę do punktu z listy, kupię bilet u nich, zapłacę i dostanę?

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » pn sty 07, 2019 11:42 pm

Zawsze bylo tak, ze u nich mogles kupic, tylko musiales znaleźć punkt w swoim miescie, w Krk był tylko jeden, ale od jakiegos czasu to sie zmienilo, i musialem kupowac przez znajomego i do nich z tym kodem, i dopiero oni mi bilet tam u siebie drukowali, mam nadzieje, ze pomoglem, u Ciebie we Wro moze byc jeszcze inaczej, popytaj :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shedao Shai
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Shedao Shai » wt sty 08, 2019 1:05 pm

Dzięki. Robiłem dziś rozeznanie i niestety sytuacja wygląda niewesoło. Wg. strony Ticketportalu, we Wrocławiu są trzy placówki oferujące kupno/wydruk biletu. W jednej powiedzieli mi, że nie oferują biletów z Ticketportalu, nawet nie mają aplikacji do sprzedaży ("i ostatnio też ktoś do nas dzwonił, nie wiem czemu podają nas na swojej stronie jako ich punkt"). W drugiej, że owszem, mają, ale obecnie są "jakieś problemy" i "póki co" nie sprzedają. W trzeciej również przestrzegli mnie przed problemami, ale dodali: "proszę wpaść, spróbujemy" :) No więc wpadłem, spróbowaliśmy, nie działało. Zadzwoniłem bezpośrednio do Ticketportalu, spytać czy są jeszcze jakieś punkty we Wrocku i ogólnie co się dzieje. Pani była bardzo zdziwiona, że w wymienionych trzech punktach nie da się kupić biletów i "nikt nam nie dawał znać że są jakieś problemy, będziemy dzwonić". Ale najważniejsze, czego się dowiedziałem, to że obecnie można już tam odbierać tylko bilety z polskiego Ticketportalu - te z czeskiej, słowackiej i węgierskiej wersji nie są już oferowane. Jako powód pani zaczęła podawać coś tam o rozliczaniu kosztów i podatkach.

Bilet ogarnąłem w inny sposób, ale daję znać, że jakby ktoś chciał sobie na Czechy kupować bilet w ten sposób to już nie da rady.

Awatar użytkownika
Killers54
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Killers54 » wt sty 08, 2019 1:31 pm

Dzięki. Robiłem dziś rozeznanie i niestety sytuacja wygląda niewesoło. Wg. strony Ticketportalu, we Wrocławiu są trzy placówki oferujące kupno/wydruk biletu. W jednej powiedzieli mi, że nie oferują biletów z Ticketportalu, nawet nie mają aplikacji do sprzedaży ("i ostatnio też ktoś do nas dzwonił, nie wiem czemu podają nas na swojej stronie jako ich punkt"). W drugiej, że owszem, mają, ale obecnie są "jakieś problemy" i "póki co" nie sprzedają. W trzeciej również przestrzegli mnie przed problemami, ale dodali: "proszę wpaść, spróbujemy" :) No więc wpadłem, spróbowaliśmy, nie działało. Zadzwoniłem bezpośrednio do Ticketportalu, spytać czy są jeszcze jakieś punkty we Wrocku i ogólnie co się dzieje. Pani była bardzo zdziwiona, że w wymienionych trzech punktach nie da się kupić biletów i "nikt nam nie dawał znać że są jakieś problemy, będziemy dzwonić". Ale najważniejsze, czego się dowiedziałem, to że obecnie można już tam odbierać tylko bilety z polskiego Ticketportalu - te z czeskiej, słowackiej i węgierskiej wersji nie są już oferowane. Jako powód pani zaczęła podawać coś tam o rozliczaniu kosztów i podatkach.

Bilet ogarnąłem w inny sposób, ale daję znać, że jakby ktoś chciał sobie na Czechy kupować bilet w ten sposób to już nie da rady.
fajnie,ze pomimo problemow, udalo sie ogarnac, pozdro!
Obrazek
Obrazek
RUSHFAN

pz
-#nomad
-#nomad

Postautor: pz » wt sty 08, 2019 8:47 pm

A ticketportal.cz to nie ma jakichś własnych punktów odbioru, niezależnych od ticketportal.pl? Ja pamiętam, że jak tam kupowałem, to odbierałem w jakimś biurze podróży w Zgierzu, ale na Śląsku (na obu Śląskach :)) było tych punktów więcej z tego co pamiętam.
Plany na 2019:
10: Dog Eat Dog (3 Warszawa), Thundermother (6 Warszawa), Still of the Night (12 Warszawa), Lux Perpetua (13 Warszawa), G.Kupczyk (18 Warszawa), MJL (24 Warszawa), NK (?)
11: T.Emmanuel (6 Warszawa), Destroyers, Hellhaim (8 Łódź), Sacred Reich, Night Demon (12 Warszawa), NK (24 Łódź?, 29 Radom), Ghost (30 Katowice?)
12: Aria (7 Tallin?), Hellhaim (14 Warszawa), NK (20 Warszawa)

2020:
02: Uriah Heep (3 Poznań), Judas Priest (29 Praga)
06: Mystic Festival (10, 11 Kraków)

barsiarz
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: barsiarz » wt sty 08, 2019 10:35 pm

No właśnie już chyba nie. Jak kupowałem bilet na Avantasie w Pradze to nie było żadnego punktu z Polski wymienionego na czeskim ticketportal.

Awatar użytkownika
zgo
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: zgo » śr sty 09, 2019 3:39 pm

Hej,
Poleci ktoś firmę która drukuje plakaty dobrej jakości na zamówienie?
Idę na Duchovnego za miesiąć i chce sobie plakacik z californication ładny druknąć do grafa

Awatar użytkownika
krusejder
-#nomad
-#nomad

Postautor: krusejder » śr sty 09, 2019 3:42 pm

a nie wystarczy Ci wywołanie zdjęcia w jakimś foto labie??

https://fotojoker.pl/zdjecia/fotoplakaty-premium.html
2019: 10.01 Made in Warsaw 12.01 (i 15.02, 1.06, 28.07) Nocny Kochanek, 20.01 Wilki, 29.01 John Corabi 9.02 (i 17.02) Non Iron, 21.02 Uriah Heep i Turbo, 23.02 Kult, 17.03 John Mayall, 21.03 Turbo i Hellhaim, 22.03 4szmery i Ballbreaker, 24.03 U.D.O., 26.03 Manowar, 27.03 Avantasia, 30.03 Monstrum, 25.04 & 4.05 W. Hoffmann, 17.05 Memoriał Dio, 18.05 Monasterium, Roadhog, 25.05 TURBO, 18.06 Kiss, 21.06 Rod Stewart, 22.06 Bryan Adams, 30.06 Varius Manx, 10.07 Mark Knopfler, 12.07 Bon Jovi ....

Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”