Polityka

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
krusejder
-#rainmaker
-#rainmaker

Re: Polityka

Postautor: krusejder » pt kwie 30, 2021 5:26 pm

Przemoc ?? Broń Thorze! Raczej chodzi o podsuwanie rozwiązłych i atrakcyjnych kobiet
ambitne plany na rok Pański 2021: Kult 11 VI, Nocny Kochanek 19 VI, Axel Rudi Pell 26 IX (Budapeszt), Primal Fear 27 IX (Budapeszt), Turbo 9 X (Lublin), Hellhaim 30 X, Kipiełow 27 XI (Mińsk Lt), U.D.O 30 XI (Wilno)

Zdan
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: Zdan » pt kwie 30, 2021 5:30 pm

Przemoc ?? Broń Thorze! Raczej chodzi o podsuwanie rozwiązłych i atrakcyjnych kobiet
Tu mam kilka uwag:

1. Wolę już takie rozwiązanie niż to co zaprezentował księżulo ale rozumiem dlaczego Kościół średnio to aprobuje. A już na pewno przed-soborowy.
2. Mam wrażenie, że to może słabo działać po prostu na większość homoseksualistów - bo mówimy tu o takich których preferencja w tym temacie jest konkretna a nie "poszukująca" rzekłbym.

W każdym razie cieszę się, że nie chodzi o przemoc.

Awatar użytkownika
krusejder
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: krusejder » pt kwie 30, 2021 7:08 pm

Może być taka grupka młodych mężczyzn, nieśmiałych o nizkiej samoocenie, która po pewnych niepowodzeniach u białogłów, może uznać iż jest homoseksualna lub aseksualna. Jeśli znasz gościa i wiesz, że nie jest ciotą, tylko taką pierdołą, to i dzisiaj można mu w ten sposób zmienić życie. Czy na lepsze, to już inna sprawa ;)
ambitne plany na rok Pański 2021: Kult 11 VI, Nocny Kochanek 19 VI, Axel Rudi Pell 26 IX (Budapeszt), Primal Fear 27 IX (Budapeszt), Turbo 9 X (Lublin), Hellhaim 30 X, Kipiełow 27 XI (Mińsk Lt), U.D.O 30 XI (Wilno)

Zdan
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: Zdan » pt kwie 30, 2021 7:13 pm

Może być taka grupka młodych mężczyzn, nieśmiałych o nizkiej samoocenie, która po pewnych niepowodzeniach u białogłów, może uznać iż jest homoseksualna lub aseksualna. Jeśli znasz gościa i wiesz, że nie jest ciotą, tylko taką pierdołą, to i dzisiaj można mu w ten sposób zmienić życie. Czy na lepsze, to już inna sprawa ;)
Jest różnica pomiędzy bardzo konkretną preferencją a tym o czym mówisz ;) Ale rozumiem. Natomiast myślę, że jak ktoś jest konkretnie homoseksualny to "podsuwanie" innej płci po prostu nie zadziała ;)

Awatar użytkownika
pinio
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: pinio » pt kwie 30, 2021 9:27 pm

Szanowny konfederasta jest u mnie na ignorze, ale wiadomo jak działa forum.
Ad rem. Czy tylko ja mam skojarzenie, że piszący powyższy tekst ślinił się jak - nie przymierzając - klecha popełniający grzech solicytacji? Wygląda to tak, jakby na punkcie seksu konfederaści (wszyscy? wybrani?) mieli pierdolca nie mniejszego niż dobrowolne "ofiary" celibatu.
Nawet jeśli tej muzyki nie napisał Mozart, to ten kto ją napisał - był Mozartem

Awatar użytkownika
pinio
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: pinio » pt maja 14, 2021 8:58 am

Siłą rzeczy na tym forum jest sporo osób w tzw. "wieku rozrodczym". A i młodszych też. Warto przypominać, w jakim kraju żyją.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,270 ... =BoxOpImg3
Nawet jeśli tej muzyki nie napisał Mozart, to ten kto ją napisał - był Mozartem

Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”