Boks zawodowy

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

miki
-#nomad
-#nomad

Re: Boks zawodowy

Postautor: miki » ndz lis 08, 2009 6:32 pm

najnudniejsza walka od lat, ale taki to własnie fascynujący bokser z Wałujewa. szkoda gadać o tym, bo patrzeć się nie dało na to. oczywiście powód całej tej sytuacji dziś oficjalnie wyszedł na jaw:
W kontrakcie Haye-Valuev byl zapis o co-promowaniu Haye'a przez Sauerland/Don King w przypadku zwyciestwa przez Davida Haye - potwierdzilo Golden Boy Promotions.
znudził się zwyczajnie Wałujew, bo ile można w sumie patrzeć na olbrzyma, jako ciekawostkę tylko i wyłącznie. a Sauerland idealnie to obmyślił. nie dość, że pas ma dalej, ale w rękach bardzo perspektywicznego finansowo Haya, to jeszcze może w końcu zrobić bardzo intratne Wałujew-Vitek bez rzucania na szalę cennej rzeczy, jaką jest pas. no ustawił się wspaniale. teraz Haye będzie przymusowo bronił się z Ruizem, co pewnie wygra. kurde szkoda, że David pod szkopem wylądował, bo była nadzieja na odświeżenie HW a tak to bardzo realnie zapowiada się michalczewski-like kariera, czyli nudne obrony w Niemczech. obym się mylił
Coraz częściej mówi się też o walce Real Deal z Vitalijem..smutno będzie patrzyć jak Holy dostanie baty
nie wierzę w to. Holy już real dealem nie jest, tymbardziej dla Vitka, który może walczyć niemal z każdym. choć w sumie może Evander wzbudziłby na nowo wielkie emocje w USA

----------------
zmień szefie jakiś nazwę tematu na boks!

----------------
mój temat, więc sam zmieniłem:)

Awatar użytkownika
cellman
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: cellman » ndz lis 08, 2009 6:47 pm

No walka była bardzo nudna i bardzo niefajnie ogląda się takie werdykty... bo jednak Wałujew walczył słabo, tak jak zawsze, ale wygrał. A Haye to tak dobry bokser, że należy mu się pas, ale nie po tej walce... nie po tym co 'pokazał'.
Interviewer: What needs an answer Josh?
Josh: Uuuh...Not much man. I like dropping questions in the middle of the room and leaving.

Obrazek

08.05.17 IRON MAIDEN, Manchester @ Manchester Arena
11.05.17 IRON MAIDEN, Leeds @ First Direct Area
28.05.17 IRON MAIDEN, London @ 02 Arena

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » ndz lis 08, 2009 6:50 pm

inaczej - Haye nie można powiedzieć, żeby wygrał zbytnio (choć to akurat on był autorem jedynego ciekawego ciosu i sensownego), ale też nie przegrał, bo niby co on zebrał? statystyka celnych ciosów we wczorajszej walce to chyba przypominałyby wynik meczu piłki nożnej
Bliska lokalizacja hipermarketu jakim jest Carrefour to niewątpliwy atut bemowskiej areny ciężkich brzmień.

Obrazek

Awatar użytkownika
cellman
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: cellman » pn lis 09, 2009 11:09 pm

No nie zebrał więcej, ale bardziej aktywny był... Wałujew, tak, to dziwnie wygląda, ale taka prawda. Haye był tak przestraszony, że aż mi szkoda go było. Po każdym udanym ataku, w zasadzie ciężko to było nazwać atakami, odskakiwał i kręcił się po ringu. Jest sposób na Wałujewa, pokazał go Holyfield, a w sobotę Haye był zbyt miękki, żeby tak walczyć. Jak napisałem Haye to super bokser z super niewyparzoną buzią, ale w tej walce był słaby, a tym jednym ciosem na pas nie zasłużył. No ale, co by nie pisać, będzie ciekawiej w wadze ciężkiej na pewno :)
Josh: Uuuh...Not much man. I like dropping questions in the middle of the room and leaving.

Obrazek

Awatar użytkownika
vyrus
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: vyrus » pn lis 09, 2009 11:20 pm

Co to jest aktywność ? Jak ktoś macha łapami a nic z tego nie wynika to ma wygrać bo jest aktywny ? Zresztą nieważne dla boksu moim zdaniem lepiej że pas ma teraz Haye
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
cellman
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: cellman » wt lis 10, 2009 6:57 pm

Co daje z Adamkiem?
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Co-da ... caid=1914b

a tu knock out Petersa :O

http://www.youtube.com/watch?v=i-jg9vct2p8
faktem jest, że czysto trafił, ale i tak robi wrażenie

Obrazek

Awatar użytkownika
Michcio
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Michcio » sob gru 12, 2009 12:21 am

nie był to boks, ino koks ale Pudzian wpierdzielił nejmanowi równo!
\m/ :twisted: \m/
Marzenia się spełniają
Zobaczyć RAGE AGAINST THE MACHINE ... bezcenne

2014-01-31 - KNŻ, Kraków
2014-02-05 - Dream Theater, Katowice
2014-03-02 - ILLUSION, Kraków
2014-03-29 - Blaze Bayley, Kraków
2014-04-09 - Paul Di'Anno, Kraków
2014-06-03 - Iron Maiden, Budapeszt
2014-06-08 - Iron Maiden, Brno
2014-08-13 - Machine Head, Warszawa
2014-09-17 - Blaze Bayley, Kraków

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: panzerschreck » sob gru 12, 2009 12:31 am

EL TESTOSTERON
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

S1MON
-#nomad
-#nomad

Postautor: S1MON » sob gru 12, 2009 12:32 am

najmanowi
no S1 - no party
Obrazek
Iron Maiden to nie są muzycy, którzy kiedyś umrą, to nie są piosenki, które pewnie za kilkadziesiąt/set lat zanikną. To jest sposób na życie. Myślę że niektórzy wiedzą o co mi chodzi.
Dzisiaj to może być najważniejszy mecz tego mundialu,nie widziałem Hiszpanii w 1/8 i 1/4 ,oglądałem tylko mecz z Chile,nie wiem jak grają,ale tych graczy znam świetnie, Villa,Torres, Iniesta, Xavi,Xabi Alonso ,kazdy z nich gra dziś najważniejszy mecz w życiu, oby dla dobra piłki, dla dobra sportu, wygrany.

To pojedynek dobra ze złem, piękna z brzydotą.
to piękne co piszesz, mało się nie popłakałem, mi bardzo często śnią się Ironi ,najczęściej są to warunki okołokoncertowe, średnio Iron Maiden śni mi się co tydzień, bardzo dużo myślę o tej muzyce

Żelazny
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Żelazny » sob gru 12, 2009 12:37 am

Komedia :lol:

Zdzicho
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Zdzicho » sob gru 12, 2009 11:59 am

Eh 2 godziny innych walk, 30 min reklam, a walka nie trwała 50 sek parodia :roll:
Obrazek
Copyright by Żabka

Awatar użytkownika
slayer
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: slayer » sob gru 12, 2009 12:36 pm

no ale te walki tak trwają:))
Zobaczymy jak Pudzian poradzi sobie z zawodowcem jakimś, nie wiemy wciąż czy ma mocną szczene :)
Jazz is not dead, it just smells funny.

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: panzerschreck » ndz gru 13, 2009 4:44 pm

Chciałbym Pudziana zobaczyć w walce z Mirko Filipovicem- może też skończyłoby się płaczem jak u Sappa, a płaczący Pudzian to musi być piękny widok :mrgreen:
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » czw sty 21, 2010 1:01 pm

http://www.bokser.org/content/2010/01/2 ... /index.jsp

polsat chce być HBO bardzo, a polska ma byc ameryką na całego. a może to adamek kazał polsatowi takim prestiżem obrastać. wtedy w wywiadach zacznie mówić, że polsat go pokazuje i będzie to miało taki sam wydźwięk jakby to było jego ukochane HBO
Bliska lokalizacja hipermarketu jakim jest Carrefour to niewątpliwy atut bemowskiej areny ciężkich brzmień.

Obrazek

El Dorado

Postautor: El Dorado » czw sty 21, 2010 5:53 pm

Jeśli tak sie stanie to boks w tym kraju już zupełnie sięgnie dna. Nie czarujmy się, to nie jest najpopularniejsza dyscyplina sportu w tym kraju i raczej powinno starać się aby zachęcić a nie zniechęcić.

Oczywiście, walka Gołota - Adamek i Pudzian - Najman przyniosły wielomilionową publikę ale tylko dlatego, że Andrzej Gołota to legenda a Pudzian powszechnie znany z TV. Po walce Puzdiana była jakaś walka, bodajże o pas, jednak na hali prawie nikt nie został, co potwierdza, że sport ten nie przyciąga, tylko jednostki udzielające sie tam ;-)

aha, jeszcze sprawa technologiczna. Nie każdy ma w domu dekoder i nie sądzę aby ktokolwiek kupił go tylko dla jednej walki, za którą dodatkowo trzeba będzie wybulić.Myślę, że POLSAT powiedział tak specjalnie żeby zbadać rynek ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=iCKQj28QJLM świetny utwór w tle !

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » czw lut 04, 2010 8:35 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
vyrus
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: vyrus » pt lut 05, 2010 9:14 pm

http://www.newspix.pl/?n=2,c:DmLtSBknX58x,2 Zdjęcia z wczorajszego treningu Adamka ;-)

Matek
-#nomad
-#nomad

Postautor: Matek » ndz lut 07, 2010 10:07 am

fajnie że zwycięstwo ale walka jakoś nie zachwyciła. adamek przez większość pojedynku kontrolował sytuacje ale w ostatnich rundach już było gorąco. walka skończyła się właściwie bez jednego mocnego ciosu. trochę mi przypominało to pojedynek wałujewa z haye, tyle że bez tak kontrowersyjnego werdyktu ;)

El Dorado

Postautor: El Dorado » ndz lut 07, 2010 4:24 pm

Mnie tam się walka całkiem podobała, końcówka faktycznie było gorąco. Dobrze, że wygrał, czekamy na arreole!

miki
-#nomad
-#nomad

Postautor: miki » ndz lut 07, 2010 5:31 pm

komentarzyczek mój teraz

porównanie tej walki do haye-wałujew to jakaś paranoja chora. tam był jeden cios na wszystkie rundy, tu jednak się działo coś. pewnie emocje przykrywają rozsądek, ale nie bylo tak źle. gdyby kilka razy tomuś (lovuś ;*) nie odskoczył po serii to nawet by się bijatyka zaczęła. myslałem, że zresztą taka akcja wymienna się rozpocznie koło 8 rundy, ale jednak się tak nie stało, chyba niestety. estrady cios ma 0 siły, adamka więcej, ale jednak nie tyle, ile sam zapowiadał, bo kilka razy czysto trafił, co poza bodaj 4 rundą nie zrobiło wiele krzywdy amerykaninowi. no naprawdę szkoda braku kontynuacji w akcjach seryjnych tomusia (lovusia ;*), bo kto wie - może by ARENA (W ŁODZI) padła...

ogólnie walka bez szału, ale nie oglądało się jej źle, a na pewno nie aż tak źle jak wałujewa ostatniego z dawidem hajem. tak 6/10

Obrazek

jeszcze to:

http://www.ringtv.com/video/adamekestra ... t_presser/

i budujący komentarz samego Joa Santoliquito! redaktora naczelnego magazynu THE RING
Nie mogę się przyzwyczaić do faktu, że Adamek czysto trafia, a przeciwnik stoi. No ale to waga ciężka, on potrzebuje trochę w nią wrosnąć, choć z drugiej strony nie wiem czy nie byłby lepszy, gdy tak zrzucił pięć funtów. Bo jego atutem w tej wadze nie będzie jeden silny cios tylko szybkość. Walkę z Estradą wygrał bezdyskusyjnie, najbardziej podobał mi się w ósmej rundzie, kiedy Estrada bił w powietrzne, a Adamek robił uniki, kontrował i tańczył na środku parkietu. Arreola powinien mu pasować, bo to moim zdaniem bardzo chaotycznie walczący, bardzo łatwy do trafienia zawodnik. Wcale nie ma mocnej szczęki bo parę razy Arreolą zachwiało w ostatniej walce przeciwko Brainowi Minto, a kto to jest Minto przy Adamku? Robimy o nim spory artykuł, niech walczy z Arreolą, a później o tytuł z Davidem Hay’e. To byłaby pewna walka roku.

Obrazek

Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”