Akcja koncertowa

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Re: Akcja koncertowa

Postautor: HAMMERS » pt lis 30, 2012 4:16 pm

To nie U2 czy Madonna by media o tym mówiły. Głośno o tym to by jedynie w Łodzi było. W wielu państwach są przed koncertami takie spotkania, ale polegają na wspólnej fotce z flagami różnych narodowości na których znajdują się różne ciekawe pomysły. Np w tym roku Harrisowi tak bardzo spodobała się moja flaga, że wyjął swój telefon i zrobił mi zdjęcie z ta flagą:) Ale jakieś marsze to nie widzi mi się to osobiście. Widziałem na oficjalnym, że Wydra organizuje już spotkania w Łodzi i Gdańsku na których pojawią się fani z całego świata.
Steve Harris Tour:
2012: Montreal, Toronto, Sarnia, Buffalo, Detroit, Indianapolis
2013: Faro, Porto, Berlin, Malmo, Paryż, Londyn, Bilbao, Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, Frankfurt*2, Berlin, Hamburg, Zurich, Łódź, Gdańsk, Sztokholm, Praga, Londyn*2, Kansas City, St.Louis, Sao Paulo, Rio De Janeiro
2014: Barcelona, Budapeszt, Brno, Poznań, Knebworth
2015: Harlow, Bristol, Cardiff, Doncaster, Grimsby, Nottingham, Londyn
2016: Ft. Lauderdale, Rio De Janeiro, Belo Horizonte, Brasilia, Nowy Jork, Montreal, Toronto, Detroit, Chicago, Dortmund, Berlin, Donington, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Triest, Split, Luksemburg, Kraków, Gdańsk, Belfast
2017: Antwerpia, Oberhausen, Hamburg, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Londyn, Boston, Nowy Jork*2
2018 Tallin, Kopenhaga, Nickelsdorf, Praga, Sopron, Arnhem, Lizbona, Kraków*2, Londyn
2019 Nowy Jork, Filadelfia, Boston, Las Vegas, Los Angeles, Mexico City

Awatar użytkownika
El Dorado
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: El Dorado » pt lis 30, 2012 4:31 pm

Dokładnie! Nie sądzę by to był przemarsz wielotysięczny więc obstawiać "ochroną" raczej go nie trzeba będzie, chociaż faktycznie trzeba będzie wybrać kogoś kto będzie "przedstawicielem marszu fanów MAIDENS" z Łodzi, bo chyba kilka razy trzeba będzie się przejść do urzędu. Ktoś chętny? RALF, Budziol, Lando? Może ja?!
Można to rozpromować na fejsie, wtedy będziemy znali orientacyjną ilość osób i już wcześniej pewnie media zainteresowały by się tym wydarzeniem, dzięki czemu więcej ludzi przyjdzie też na sam koncert!

HAMMERS -> Wyobraź sobie miny fanów z calego świata, którzy zobaczyliby taki przemarsz !

Awatar użytkownika
vyrus
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: vyrus » pt lis 30, 2012 4:33 pm

Mnie się tam pomysł marszu podoba :razz: Często tu ludzie płaczą, że Maiden w Polsce mało popularne, mała frekwencja na koncertach to można chociaż się czymś takim wyróżnić w oczach zespołu czy innych fanów.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

thorgal_30
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: thorgal_30 » pt lis 30, 2012 4:33 pm

W przypadku zgłoszenia małego zgromadzenia chyba nie ma obowiazku wynajmowania ochrony, po prostu osoba zgłąszająca we wniosku pisze kto odpowiada za ochronę.. chyba podaje dane i pesele osób odpowiedzialnych zazabezpieczenie.. nie wiem, nie pamietam tej ustawy już...
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Veyron
-#invader
-#invader

Postautor: Veyron » pt lis 30, 2012 4:48 pm

W przypadku zgłoszenia małego zgromadzenia chyba nie ma obowiazku wynajmowania ochrony, po prostu osoba zgłąszająca we wniosku pisze kto odpowiada za ochronę.. chyba podaje dane i pesele osób odpowiedzialnych zazabezpieczenie.. nie wiem, nie pamietam tej ustawy już...
Policja i tak ma chyba obowiązek monitorować marsz ;)
Chociaż w sumie dokładnie nie pamiętam, mimo że niedawno miałem o tym wykład :P

thorgal_30
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: thorgal_30 » pt lis 30, 2012 5:01 pm

Monitorowac owszem, ale w związku z faktem iz Fani Maiden żadnych rozrób nie robili o ile mi wiadomo, to raczej opinia KWP dla urzedu miasta powinna być pozytywna :)
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Zygi
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Zygi » pt lis 30, 2012 5:06 pm

Koledzy pracuję w agencji ochrony przy organizowaniu takich imprez... To na prawdę nie jest tak wesoło. Kilkanaście/kilkadziesiąt osób może by jakoś przeszło... Ale nie setka czy kilka setek.

thorgal_30
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: thorgal_30 » pt lis 30, 2012 5:46 pm

no ale się zgłaszało kilku KOZAKÓW do wyrzucania ludzi spod barierek, to moze pozytywnie nadmiar energii spożytkują i zamiast siac ferment na barierkach pomogą w zabezpieczeniu marszu aby był pokojowy :) zresztą łódzcy kibice dzięki fajnym napisom na murach są ostatnio popularni i byc moze nie popsują tej inicjatywy :-) nie wiem, nie znam sie :)
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
gumbyy
-#nomad
-#nomad

Postautor: gumbyy » pt lis 30, 2012 6:02 pm

:lol:

łykacie to jak młode pelikany :lol:

Awatar użytkownika
Emilio
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Emilio » pt lis 30, 2012 10:17 pm

Ja na takim marszu chce mieć przemowę! (Zarecytuję z pamięci "Elegię o śmierci Ludwika Waryńskiego"!)

Już widzę siebie oczyma wyobraźni na tle Atlas Areny, w towarzystwie łopoczących flag! SŁAWA! :lol:

Obrazek
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Ludwig Wittgenstein

Awatar użytkownika
wydra77
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: wydra77 » sob gru 01, 2012 2:40 am

w tym roku Harrisowi tak bardzo spodobała się moja flaga, że wyjął swój telefon i zrobił mi zdjęcie z ta flagą:)
Szkoda ze mojej flagi nie widział. Pewnie bym mu ja dał jakby chciał :)
wydra77 on tour:
2000-2018: 65 miast w 37 państwach na 5 kontynentach
Legacy of the Beast 2018 Tour:
Tallin, Kopenhaga, Berlin, Genewa, Paryż, Kraków, Belfast, Manchester, Birmingham, Londyn

Awatar użytkownika
Artemis
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: Artemis » sob gru 01, 2012 9:49 am

Ale ja mam nadzieję ,że taki marsz w Gdańsku też będzie :D ,bo tu narazie o Łodzi jest mowa ;-)
Bierz ile możesz i nie oddawaj

Awatar użytkownika
El Dorado
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: El Dorado » sob gru 01, 2012 9:54 am

Żałosny jestes Emilio. Wychodzi fajna inicjatywa a Ty rzucasz takimi dennymi tekstami. Idź sobie teraz już pod barierkę, wyloguj się z forum.

HAMMERS -> a jaką miałeś flagę? Masz jej zdjecie?

Żeby nie było offtop`a. W wolnej chwili znajdę tę ustawę i skonsultuję pomysł z moim kolegą - prawnikiem. Niestety aktualnie jestem w delegacji (pracuje w bankowości i wysłali mnie do Finlandii) ale wracam do Ojczyzny w przyszłym tygodniu, dzięki czemu będę miał znacznie więcej czasu na poświęcenie się marszowi.
Ja też mam nadzieję, że i w Gdańsku on się odbędzie!

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: HAMMERS » pn gru 03, 2012 6:45 pm

HAMMERS -> a jaką miałeś flagę? Masz jej zdjecie?
Profil IM na FB foty z Indianopolis można zobaczyć.
Steve Harris Tour:
2012: Montreal, Toronto, Sarnia, Buffalo, Detroit, Indianapolis
2013: Faro, Porto, Berlin, Malmo, Paryż, Londyn, Bilbao, Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, Frankfurt*2, Berlin, Hamburg, Zurich, Łódź, Gdańsk, Sztokholm, Praga, Londyn*2, Kansas City, St.Louis, Sao Paulo, Rio De Janeiro
2014: Barcelona, Budapeszt, Brno, Poznań, Knebworth
2015: Harlow, Bristol, Cardiff, Doncaster, Grimsby, Nottingham, Londyn
2016: Ft. Lauderdale, Rio De Janeiro, Belo Horizonte, Brasilia, Nowy Jork, Montreal, Toronto, Detroit, Chicago, Dortmund, Berlin, Donington, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Triest, Split, Luksemburg, Kraków, Gdańsk, Belfast
2017: Antwerpia, Oberhausen, Hamburg, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Londyn, Boston, Nowy Jork*2
2018 Tallin, Kopenhaga, Nickelsdorf, Praga, Sopron, Arnhem, Lizbona, Kraków*2, Londyn
2019 Nowy Jork, Filadelfia, Boston, Las Vegas, Los Angeles, Mexico City

Awatar użytkownika
Slaug
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Slaug » pn gru 03, 2012 6:58 pm

1. Marsz (lokalni z Łodzi i Gdańska) + Promocja marszu, za zgodą administracji mogę się zająć- Facebook, odpowiednie listy do gazet, portali itp. itd.
2. Flaga, od stycznia można zarządzić ściepę i szyć. Budziol i Jack mają doświadczenie, so... you know... :cool:

Mnie osobiście mój pomysł podarowania zespołowi 6 forumowych koszulek, które już powinny być gotowe do koncertu strasznie przypadł do gustu. Wyprodukowanie 6 koszulek w tą, czy w tamtą nie robi chyba jakiejś kolosalnej różnicy ;) Najlepiej podczas jakiejś gadki Bruce'a. "WE'VE GOT SOMETHING FOR YOU" A jak nie to na backstage, kto się tam jakoś będzie mógł dostać. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » pn gru 03, 2012 8:59 pm

Ktoś chętny? RALF, Budziol, Lando? Może ja?!
no ja na bank, w pierwszym rzedzie z zona, mama i psem :roll:

dla mnie od poczatku ten temat to poroniony pomysl, stek bzdur nic wiecej, a jeszcze niektorzy to lykaja, ehhhh
Sanktuarium Fan-Club
...you are number six...

BUDZIOL LEGACY OF THE BEAST TOUR 2018:

26.05 Tallin
27.07 Kraków
28.07 Kraków

Awatar użytkownika
DARTH
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: DARTH » pn gru 03, 2012 9:25 pm

dla mnie od poczatku ten temat to poroniony pomysl, stek bzdur nic wiecej, a jeszcze niektorzy to lykaja, ehhhh
wyjąłeś mi to z ust :) Nie chciałem nic pisać bo bym zaraz oberwał ... Większość będzie miała to gdzieś i będzie wolała napić się piwka przed koncertem niż iść w jakimś marszu jak w paradzie gejów! Pod Areną i tak się wszyscy spotkamy a na mieście i tak będzie widać kto na koncert idzie :) Co do samych koszulek to trzeba sobie tylko zadać pytanie jaka jest w ogóle szansa na to żeby ktokolwiek z zespołu ją ubrał podczas koncertu :) Jeżeli jest taka to uważam że jest to jedyny godny rozważenia pomysł w tym wątku ... :pijak:
Dying swans, twisted wings, beauty not needed here.
Lost my love, lost my life, in this garden of fear...

kristiann
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: kristiann » pt gru 07, 2012 8:33 pm

W miastach w których są koncerty (Łódź i Gdańsk) można by zrobić ogromne pochody fanów głównymi ulicami do hali. Na przykład w Łodzi z Placu Wolności do hali ATLAS ARENA głównym deptakiem miasta (ulica Piotrkowska), z transparentami, flagami, maskotkami eddiego śpiewając przy tym największe hity IRON MAIDEN (na przykład odśpiewanie całego fear of the dark tak jak na koncercie, czyli śpiewając również melodie!). Nie obeszło by się to z pewnością bez echa (telewizja by to wszystko ogarniała na żywo) a i w tym czasie można rozdawać te wspomniane wcześniej ulotki spontanicznie przyłączającym się do pochodu fanom Maidens !
Co Wy na to?
Ale marsz bez Roty? Jak to tak?

kristiann
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: kristiann » pt gru 07, 2012 8:41 pm

i tak integra będzie na mieście...

Awatar użytkownika
Szajba
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: Szajba » pt gru 07, 2012 11:11 pm

w 2008 happy birthday dla Bruce'a nie wyszło specjalnie :/ połowa śpiewała po angielsku, połowa po polsku, nierówno, nic z tego nie wyszło, dopiero jak Nicko zaintonował...)
To było mocne. Chyba ze 3 razy ludzie zaczynali a w tym czasie było słychać okrzyki "ciiiicho jeszcze nie teraz" :lol:
Ale przy śpiewaniu konkretnego utworu nie da się tego tak spartolić ;-)
godzine szukałem ;)
Obrazek

btw konkurs z cyklu "znajdź siebie"
:B

Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”