Najlepszy muzyk koncertu/koncertów

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Nomad1985
-#the trooper
-#the trooper

Najlepszy muzyk koncertu/koncertów

Postautor: Nomad1985 » pt lip 05, 2013 2:07 pm

Ja byłem w Łodzi i wg.mnie zdecydowanie tym muzykiem był Dave. Jego energia, radość gry wprost zachwycała. Dodatkowo bezbłędnie wykonywane sola gitarowe w takich utworach jak Prisoner, Aces High, The Trooper, The Clairvoyant, PHANTOM OF THE OPERA !!, SEVENTH SON !! i ogólnie coś co sprawia, że chce się patrzeć na jego grę.
Drugim takim muzykiem był Steve, ten człowiek wykonał w Łodzi wręcz katorżniczą pracę, jego rajdy zwłaszcza na lewą stronę to było coś niesamowitego, te godzenie tych efektowych strzałów z basu z grą, robiło to wrażenie.

Janicka bardzo mało widziałem, jakoś zaczął do nas zaglądać w II połowie koncertu, więc cięzko mi cokolwiek napisać. Adrian bardzo dobrze, jak zwykle, świetnie głównie w Seventh Son oraz Wasted Years. Co do Bruce'a, wg.mnie wszystko było bardzo ok, jedynym malutkim zarzutem jest to, że Prisoner był śpiewany przez niego jakby bez tej agresji znanej z Maiden England. Miałem też wrażenie, że miejscami nie wyrabia, ale nie zwracałem na to specjalnie uwagi.

Awatar użytkownika
Hendra
-#charlotte
-#charlotte

Re: Najlepszy muzyk koncertu/koncertów

Postautor: Hendra » śr lip 17, 2013 10:48 pm

Moim zdaniem Janick wspaniale podczas koncertu grał. Akurat miałem miejsce w zasadzie naprzeciw niego, więc bardzo dobrze go widziałem :D Podobało mi się, gdy Bruce przyczepił mu polską flagę. Taki polski akcent. Fajne ^^
Steve fenomenalnie, ale chyba nie ma tu co dużo mówić. On zawsze jest świetny.
Dave robił swoje. Jak zwykle profesjonalnie i niesamowicie. Jest świetnym gitarzystą.
Podoba mi się wokal Bruce'a więc moim zdaniem śpiewał ekstra. Aczkolwiek może brakowało mu troszkę za mało agresywnie. Trzeba brać pod uwagę zmęczenie.
A Nicko jak to Nicko. Niesamowicie cięzka praca na perkusji i niesamowity respect dla Niego.
Rock is my true religion

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: HAMMERS » śr lip 17, 2013 10:52 pm

Steve. Jak dla mnie nie ma co porównywać jego do reszty.
Steve Harris Tour:
2012: Montreal, Toronto, Sarnia, Buffalo, Detroit, Indianapolis
2013: Faro, Porto, Berlin, Malmo, Paryż, Londyn, Bilbao, Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, Frankfurt*2, Berlin, Hamburg, Zurich, Łódź, Gdańsk, Sztokholm, Praga, Londyn*2, Kansas City, St.Louis, Sao Paulo, Rio De Janeiro
2014: Barcelona, Budapeszt, Brno, Poznań, Knebworth
2015: Harlow, Bristol, Cardiff, Doncaster, Grimsby, Nottingham, Londyn
2016: Ft. Lauderdale, Rio De Janeiro, Belo Horizonte, Brasilia, Nowy Jork, Montreal, Toronto, Detroit, Chicago, Dortmund, Berlin, Donington, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Triest, Split, Luksemburg, Kraków, Gdańsk, Belfast
2017: Antwerpia, Oberhausen, Hamburg, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Londyn, Boston, Nowy Jork*2

Awatar użytkownika
remi
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: remi » śr lip 17, 2013 11:17 pm

Dokładnie Steve'a plasuje na pierwszym miejscu, poza konkurencja.
Bruce - w Gdańsku - jeden z najbardziej aktywnych i dobrych występów jakie widziałem.
W Stockholmie - Janick - mam wrażenie, że bardziej mu się chciało grać niż nawet w Polsce.

Nicko .... Ahhh, Cieszę się, że w ogóle Maiden koncertuje tak aktywnie i że Nicko w ogóle da radę napieprzać 2h kilka razy w tygodniu podczas takiej trasy. Troszkę mam wrażenie że Phantom zwolnił, przejściowki takie trochę "na siłę", jakoś nie czuć tej bomby z 2008...aczkolwiek na tym pro shotcie z Donington jest całkiem niezłe, więc moje odczucia mogą być trochę błędne na podstawie 3 gigów pod barierka.
In 2018: Scream for me... Tallinn, Kraków, Kraków, London, London !!!

"...To teach God's word by his own example
That we must love all things that God made."

Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”