Akcent

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: Akcent

Postautor: hipcio_stg » śr mar 14, 2018 7:38 am

Ma ktoś wodę święconą? Forum płonie!!!

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: Akcent

Postautor: Mr.Hankey » czw mar 15, 2018 6:03 pm

Moja trzyletnia córka przynajmniej raz dziennie odpala sobie w telefonie Pszczółkę Maję w wersji Akcentu, a to, co przy tym wyprawia - bezcenne. :)

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5202
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Akcent

Postautor: Michał » śr cze 06, 2018 3:41 am

Pan Zenek w trasie a tu taka cisza?
Żadnych spekulacji na temat setlisty czy wystroju sceny?
Jestem załamany.

W niedziele Pan Zenon grał w moim "pięknym" mieście.
Koncert był niesamowity. Zespół Akcent (a właściwie król Zenek i jakiś koleś na klawiszach), świetnie połączyli klasyki takie jak 'Spadająca Gwiazda' (mój numer jeden) z nowościami takimi jak 'Przekorny los' czy 'Przez Twe Oczy Zielone'. Wykonali również nowy utwór -Zaczarowana Wyspa.
Podczas supportu stałem bardzo daleko gdyż przybył ludzi tłum (Supportem był Sławomir), jednak przed gwiazdą wieczoru zrobiło się trochę luźno i zacząłem się przeciskać do przodu. Pod koniec koncertu stałem już w drugim rzędzie. Scenografia dosyć uboga. Właściwie to nie było nic tylko światełka ale oczywiście najważniejsza była muzyka. Pan Zenek jest w świetnej formie, utwory brzmiały idealnie jak z płyt :dance:
Po koncercie miałem nadzieje na wspólne zdjęcie, niestety Pan Martyniuk nie wyszedł do nas :(. Wydaje mi się, że powodem mogły być okrzyki niektórych osób które przesadziły z alkoholem.
ZENEK KURWA, CHODŹ DO FANÓW
ZENUŚ JA CIE KOCHAM CHODŹ NA CHWILKE
No dzicz. Ale czego się spodziewać na koncertach w Polsce - czekam na koncert w Pradze.

Na szczęście na Rudzkim odpowiedniku Impact Festiwal wystąpił dzień wcześniej zespół Wilki. Z tego koncertu wyszedłem jako zwycięzca: kostkę zdobyłem, zdjęcie z Panem Gawlińskim zrobiłem.

Jak na razie koncert zespołu Akcentu nosi tytuł koncertu roku i szybko się to raczej nie zmieni.
Była to świetna rozgrzewka przed koncertem Judas Priest/Megadeth który już za kilka dni!
Potem jeszcze Iron Maiden w Pradze, ale myślę, że koncertowi Zenona Martyniuka nie zagrozi to w moim rankingu
Wolałbym iść na koncert Akcent niż LP czy Behemoth
Byłem na LP (i Lady Pank i Linkin Park, nie wiem jak rozwinąć :lol:), Behemocie i Akcencie i w moim rankingu wygląda to tak:
1. Lady Pank
2. Linkin Park
3. Akcent
4. Behemoth

na top3 bym się jeszcze chętnie wybrał, na Hehemotha już nie :lol:
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM


9.12 Morbid

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3977
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Akcent

Postautor: Mr. M » śr cze 06, 2018 8:37 pm

To że koncert Akcentu to zawsze będzie koncert roku to nie ma nad czym dyskutować - król jest jeden 8). Ja za to ostatnio byłem na koncercie Bayer Full. Pan Sławek sobie całkiem nieźle radzi ze śpiewaniem na żywo, ale jednak do kolegi po fachu trochę mu brakuje. Takich dwóch jak Zenek to nie ma wcale trzech, czy jak to tam te przysłowia szły :mryellow:

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5202
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Akcent

Postautor: Michał » śr cze 06, 2018 8:41 pm

To że koncert Akcentu to zawsze będzie koncert roku to nie ma nad czym dyskutować - król jest jeden 8). Ja za to ostatnio byłem na koncercie Bayer Full. Pan Sławek sobie całkiem nieźle radzi ze śpiewaniem na żywo, ale jednak do kolegi po fachu trochę mu brakuje. Takich dwóch jak Zenek to nie ma wcale trzech, czy jak to tam te przysłowia szły :mryellow:
Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego? :)
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM


9.12 Morbid

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Akcent

Postautor: Bon Dzosef » ndz lip 08, 2018 3:20 pm

Co tu się dzieje :o
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], johnny_o, MaidenFan i 5 gości