Megadeth

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

najlepszy album MegadetH to:

Killing Is My Business... And Business Is Good
15
9%
Peace Sells... But Who's Buying?
19
11%
So Far, So Good... So What!
6
4%
Rust In Peace
78
46%
Countdown to Extinction
23
14%
Youthanasia
17
10%
Hidden Treasures
0
Brak głosów
Cryptic Writings
4
2%
Risk
2
1%
The World Needs a Hero
2
1%
The System Has Failed
1
1%
United Abominations
2
1%
 
Liczba głosów: 169

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:21 pm

Ja zawsze postrzegałem MD jako Megadejw i Juniora jak najwierniejszego sekretarza etc. Ciekaw jestem co tam się zadziało, że Dejw zdecydował się na taki krok - bądź co bądź dość radykalny.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6490
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Megadeth

Postautor: Pierre Dolinski » pn maja 24, 2021 7:32 pm

Nie wierzę, że to z powodu tego niby skandalu seksualnego. Od kiedy ryży jest taki purytanin?

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6490
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Megadeth

Postautor: Pierre Dolinski » pn maja 24, 2021 7:33 pm

Bon Dzosef nie zdaje sobie chyba sprawy jak wysoko stoi w hierarchii boomerów
Prezes dyrektor boomers unity
To Bon Dzosef przyciągnął ze sobą te teksty o boomerach także myśle ze na miano szefa boomerów pasuje idelanie :wink:
Nie Bon Dzosef, tylko Bon Dżozi.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9256
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Megadeth

Postautor: Schizoid » pn maja 24, 2021 7:37 pm

Z informacji - Megadejw ogłosiło, że pożegnało się z Davidem. Mustaine napisał, że i tak ich relacja była napięta więc pewnie ostatnie wybryki przelały czarę goryczy. Albo Dejw naprawdę poczuł się kiepsko grając z kimś kto tak mocno powołuje się na wiarę a na boku wykręca takie numery.
Ludzie z polskiego forum Iron Maiden wiedzieli o jego wybrykach od kilku ładnych lat, a rudy nie wiedział? :wink: A gdzie tu chrześcijańskie miłosierdzie i przebaczenie błędu? IMO bardzo słaby ruch, co by nie mówić, to był porządny skład, a zachowanie Ellefsona, choć głupie, to nie było szkodliwe. Mustaine na 100% sam widział gorsze rzeczy, no ale chyba image kapeli został tutaj uznany za priorytet.
Ostatnio zmieniony pn maja 24, 2021 7:39 pm przez Schizoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:38 pm

Nie wierzę, że to z powodu tego niby skandalu seksualnego. Od kiedy ryży jest taki purytanin?
Może być, że od nawrócenia. Trochę mu się wtedy poprzestawiało. Do tego sam Junior jest MOCNO wierzący i pastor. Trochę nie wypada.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Megadeth

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 24, 2021 7:38 pm

Ogólnie to nie am chyba sensu dyskutować z kimś kto wypiera sie tego co każdy widzi i ma jak na dłoni. Błazenada i dziecinada
No porównanie do Backstreet Boys, zespolu z czasów antycznych to boomerstwo xD trzeba było porownac do Taconafide
Znaczy się jak ktoś pisze o zespołach z lat dziewięćdziesiątych to jest boomerem ? Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale skoro Ty piszesz w tym temacie często o Megadeth to jesteś jeszcze większym boomerem bo ten zespół jest jeszcze starszy ? :)
Nie, ale jeśli przerasta cie intelektualnie dostrzeżenie roznicy to niezbyt dobrze :(
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Megadeth

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 24, 2021 7:39 pm

Moim zdaniem, chociaż nie opieram się na inside info, Rudy miał po prostu dosyć czytania wszedzie o wysyłaniu filmików z chujem Juniora zestawianych z nazwą jego zespołu.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:39 pm

Z informacji - Megadejw ogłosiło, że pożegnało się z Davidem. Mustaine napisał, że i tak ich relacja była napięta więc pewnie ostatnie wybryki przelały czarę goryczy. Albo Dejw naprawdę poczuł się kiepsko grając z kimś kto tak mocno powołuje się na wiarę a na boku wykręca takie numery.
Ludzie z polskiego forum Iron Maiden wiedzieli o jego wybrykach od kilku ładnych lat, a rudy nie wiedział? :wink: A gdzie tu chrześcijańskie miłosierdzie i przebaczenie błędu?
Ależ bardzo możliwe, że Rudy mu wybaczył ale za grzech jest też kara. To i kara Juniora spotkała. Pewnie Dejw powściągał gniew póki sprawy tego typu nie wyszły na jaw.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:40 pm

Moim zdaniem, chociaż nie opieram się na inside info, Rudy miał po prostu dosyć czytania wszedzie o wysyłaniu filmików z chujem Juniora zestawianych z nazwą jego zespołu.
To też jest prawdopodobne - że to ruch pijarowy.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Megadeth

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 24, 2021 7:40 pm

Oficjalnie MD dla mnie przestało istnieć :(
Aż tak lubiłeś Juniora/jego grę?
Dla mnie MD to od zawsze Rudy+Jr, a teraz... uwielbiałem ten obecny skład, teraz to nie będzie to samo. Z tą grą może bym nie przesadzał, bo linie basowe Megadeth to nie jest jakiś rocket science, ale chodzi o samą osobę.
Rudy dał rade bez Juniora nagrać trochę dobrych rzeczy, show must go on, ale oczywiście jest to bardzo słaba informacja i wielka szkoda, że tak się to potoczyło - Ellefson wnosił dużo dobrego do zespołu.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6490
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Megadeth

Postautor: Pierre Dolinski » pn maja 24, 2021 7:40 pm

Nie oczekuj przebaczenia od ludzi, którzy ostentacyjnie obnoszą się religijnością i siadują w pierwszych ławkach w kościołach.

Junior jest pastorem? To dla mnie coś nowego? Jakiego kościoła? Swobodnej, spoconej myszki, czy gorącej pieczary zagłady?

Deleted User 2259

Re: Megadeth

Postautor: Deleted User 2259 » pn maja 24, 2021 7:40 pm

ale cyrk

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:41 pm

Możliwe - choć to tylko moja spekulacja - że wezmą kogoś na bas, pograją trochę i Rudy w pięknym geście zawoła Juniora znów do zespołu. Choć może nie starczyć na to czasu - zależnie jak długo Rudy i spółka jeszcze będą grać.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Megadeth

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 24, 2021 7:42 pm

Aczkolwiek widząc parę razy Mustaine'a z bliska jestem skłonny uwierzyć, że on od dawna nie ma takich przygód z fankami. Byłbym zdziwiony gdyby ten człowiek miał energię na takie zabawy.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6490
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Megadeth

Postautor: Pierre Dolinski » pn maja 24, 2021 7:42 pm

To czasowa absencja, dokąd wzwód minie.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Megadeth

Postautor: Bon Dzosef » pn maja 24, 2021 7:42 pm

Możliwe - choć to tylko moja spekulacja - że wezmą kogoś na bas, pograją trochę i Rudy w pięknym geście zawoła Juniora znów do zespołu. Choć może nie starczyć na to czasu - zależnie jak długo Rudy i spółka jeszcze będą grać.
Do zajebania. Żona i dzieci swoje kosztują, a że nikt tam się pracą nie zajmuje to Rudy ma spore potrzeby.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9256
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Megadeth

Postautor: Schizoid » pn maja 24, 2021 7:42 pm

Jedynym plusem sytuacji są memy związane z poczynaniami Ellefsona, są naprawdę dobre :mryellow:

Obrazek
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:43 pm

Nie oczekuj przebaczenia od ludzi, którzy ostentacyjnie obnoszą się religijnością i siadują w pierwszych ławkach w kościołach.

Junior jest pastorem? To dla mnie coś nowego? Jakiego kościoła? Swobodnej, spoconej myszki, czy gorącej pieczary zagłady?
O ile wiem jest pastorem luterańskim odpowiadając poważnie ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Megadeth

Postautor: Zdan » pn maja 24, 2021 7:44 pm

Możliwe - choć to tylko moja spekulacja - że wezmą kogoś na bas, pograją trochę i Rudy w pięknym geście zawoła Juniora znów do zespołu. Choć może nie starczyć na to czasu - zależnie jak długo Rudy i spółka jeszcze będą grać.
Do zajebania. Żona i dzieci swoje kosztują, a że nikt tam się pracą nie zajmuje to Rudy ma spore potrzeby.
To też dobre wychowanie potomstwa ale nie mnie to oceniać. W takim razie sytuacja którą postuluję jest myślę, że możliwa.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6490
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Megadeth

Postautor: Pierre Dolinski » pn maja 24, 2021 7:44 pm

No to niezły z niego filuterek.


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości