Legacy of the Beast World Tour 2021 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Zygmunt
-#the trooper
-#the trooper

Legacy of the Beast World Tour 2021 - trasa

Postautor: Zygmunt » wt kwie 13, 2021 8:43 pm

Prawdę mówiąc, gdyby nagrali album, z którego naprawdę byliby dumni, to raczej chcieliby się nim pochwalić i go wydać. Album jest pewnie dużo słabszy niż przypuszczali i pandemia jest dobrym pretekstem, żeby go nie wydawać.

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of light
-#lord of light

Re: Legacy of the Beast World Tour 2021 - trasa

Postautor: Dzosef » wt kwie 13, 2021 8:46 pm

5 gigów w Dojczlandzie, 1 gig w Polandzie.
Germańcy słuchają metalu dużo bardziej niż my i dużo liczniej chodzą na koncerty.
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
Kiedyś Rock'n'roll" Fanclub Shakin Stevena

2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona, Kraków x2
2020: chuj
2021: chuj
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

thorgal_30
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: thorgal_30 » wt kwie 13, 2021 8:51 pm

No tylko po co? 2 gigi -- większe koszty -- 2 razy więcej roboty -- mniejszy zysk per gig.
2 razy na Narodowym nie zagrają. Także tego. Przyjęło się ogólnie takie myślenie, że jak możesz wyciągnąć 4 duże bańki z jednego koncertu to po co robić 2 gigi i wyciągnąć 5,5-6 baniek.
No i kwestia tego typu, że duże bandy raczej nie zmieniły swoich oczekiwań finansowych mimo pandemii. Każdy czeka aż kto inny wykona pierwszych ruch.
W pewnym sensie trochę szkoda, że ludzkość nie wyciąga lekcji z pandemii i jej skutkiem nie będzie obniżka cen wlotek, a raczej wzrost, bo każdy się będzie chciał "odkuć". Tylko to chyba temat na rozważania gdzie indziej ;)
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » wt kwie 13, 2021 9:10 pm

Prawdę mówiąc, gdyby nagrali album, z którego naprawdę byliby dumni, to raczej chcieliby się nim pochwalić i go wydać. Album jest pewnie dużo słabszy niż przypuszczali i pandemia jest dobrym pretekstem, żeby go nie wydawać.

Tu bardziej o kasę i zobowiązania idzie.Nie odbyła sie trasa z powodu pandemii to muszą ją "odbębnić" w innym terminie a na album przyjdzie czas.
Zresztą chyba żaden zespół nie podchodzi tak do swojej pracy ,że nagrał coś złego/słabego i wstrzymuje sie z wydaniem (nie na tym to polega) - maszynka Iron Maiden pracuje jak w zegarku ,nie ma tak ,że po godzinie czwartej od razu jest godzina szósta.
:idea: :?:

Awatar użytkownika
Schizoid
-#nomad
-#nomad

Postautor: Schizoid » wt kwie 13, 2021 9:33 pm

Nie wierzę w to, że takie zobowiązania istnieją. To byłoby zwyczajnie głupie, tym bardziej, że nowa trasa byłaby nawet atrakcyjniejszą opcją dla wielu odbiorców. Myślę, że zespół bez problemu mógłby zagrać inny repertuar, po prostu nie ma takiej chęci i woli domknąć temat LOTB w taki sposób, w jaki założył sobie w 2017.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: Dzosef » śr kwie 14, 2021 12:25 am

Tez tak sądzę, zwłaszcza że zmiana tematu trasy nie jest jakaś przeslanka żeby zwrócić bilety.

Tak czy siak Legacy=Clansman a dla mnie to wystarczy :D
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
Kiedyś Rock'n'roll" Fanclub Shakin Stevena

2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona, Kraków x2
2020: chuj
2021: chuj
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Awatar użytkownika
Roberrcik
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Roberrcik » śr kwie 14, 2021 11:51 am

Panom jakby o dumę chodziło, to by nie jechali znowu z LOTB :wink:
Ale padaka. Nie wierzę, że te kontrakty, które mają z promotorami są napisane w taki sposób, że to MUSI być koncert z serii Legacy of the Beast. Ale wiadomo, że chodzi o kasę - zarobią ile się da na LOTB po to żeby wydać płytę i zarobić więcej kasy na trasie pod szyldem nowej płyty. Mega rozczarowujące, patrząc na to, że panowie swoje lata już mają i stracą masę czasu na granie tej samej trasy i to w dodatku znowu w Europie...

Plus jest taki, że jestem tak na 80% pewien, że dorzucą jakiś kawałek z nowej płyty do setlisty i jest na pewno szansa, że płyta zostanie wydana podczas trwania trasy albo podczas jej końcówki (coś jak w 2010 z TFF).
Najlepsze jest to ,że po 2 latach braku koncertów , każdy z nas poleci na jakikolwiek. Dla mnie już bez znaczenia będzie czy będzie to LOTB czy Wrathchild śpiewany przez każdego z zespołu . Pewne jest że jak koncerty ruszą czy to w 2022 czy 2023 to każdy większy zespół ma murowany sold out.
Zapmniałem właśnie dopisać na koniec posta, że widzimy się i tak na koncertach :lol:
28/11/03 Iron Maiden, Wrocław @ Hala Stulecia
03/04/04 Rammstein, Praga @ T-Mobile Arena
08/08/08 Iron Maiden, Praga @ Eden Stadium
17/03/09 AC/DC, Praga @ O2
03/06/11 Iron Maiden, Berlin @ O2
28/04/12 Judas Priest, Lipsk @ Arena Leipzig
01/03/13 Sabaton, Wrocław @ Hala Orbita
18/06/13 Iron Maiden, Berlin @ O2
08/06/14 Black Sabbath/Soundgarden, Berlin @ Wulheide
03/07/16 Iron Maiden, Wrocław @Stadion
01/03/18 Saxon, Dresden @Alter Schlachthof
28/07/18 Iron Maiden, Kraków @Tauron

Awatar użytkownika
Marcioch
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Marcioch » śr kwie 14, 2021 12:08 pm

Tak czy siak Legacy=Clansman a dla mnie to wystarczy :D
Ja jeszcze dopisuje Sign Of The Cross!

To miał być mój pierwszy koncert i 2 rok przekładają. Jeszcze jak się okaże że ze starości kończą karierę i zwracają bilety (odpukać) to by było straszne
Ulubione albumy IM:
1. Seventh Son of a Seventh Son
2. Somewhere in time
3. The X Factor

Z niemetalowych ulubionych:
Molchat Doma- Etażi
Kino- Czornyj Album
N.W.A- Straight Outta Compton
Pink Floyd- Atom Heart Mother

Awatar użytkownika
wydra77
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: wydra77 » śr kwie 14, 2021 2:35 pm

Ale o co chodzi z tym nowym albumem? Skąd wiadomo ze będzie to hicior i ludziska będą się zachwycać nowymi kawałkami a machać ręka w stylu to już nie to samo co albumy z lat 80. A tak to mamy pieśni, które każdy chyba lubi posłuchać. Ale nie wiem, bo ja tam mało się znam i nie ważne co zagrają to i tak idę na koncert tylko żeby usłyszeć Doctor Doctor
wydra77 on tour:
2000-2019: 65 miast w 37 państwach na 5 kontynentach
Legacy of the Beast Tour:
Tallin, Kopenhaga, Berlin, Genewa, Paryż, Kraków, Belfast, Manchester, Birmingham, Londyn, Nowy Jork
Legacy of the Cancelled Beast Tour:
Manila, Dubaj, Tel Aviv, Donington, Kopenhaga, Berlin, Warszawa, Zurych, Barcelona

Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2020”